Camco Sp. z o.o.

Camco Sp. z o.o.

Opinie o Camco Sp. z o.o.

Kamil

@Adam Krupiński Na samym początku muszę Ci przypomnieć, że na forum publicznym nie wolno posługiwać się danymi personalnymi konkretnych osób; zabronione jest także wulgarne słownictwo. Kwestia wynagrodzenia może być sporna, gdyż jest ona rozpatrywana indywidualnie. Ale skoro tak się sprawy mają, to firma Camco będzie odpowiednim miejscem dla osób, które jeszcze studiują i nabywają doświadczenia. Jak myślisz?

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku pracy, atmosfera w miejscu zatrudnienia odgrywa coraz większą rolę. Czy tak samo jest w Camco Sp. z o.o.?

Adam Krupiński
@Administrator 21.02.2018 10:57

Mi jako informatykowi zaproponowano 900 zł na Warszawę, po roku to (usunięte przez administratora) opuściłem na odejście chcieli dać umowę na etat za 1000 zł. Siedziałem po nocach, jeździłem po Polsce a i tak nic z tego nie było. O Panu Dariuszu K. wolę milczeć bo szkoda słów.

ojciec Kazika

Synu weź mnie nie rozśmieszaj. Konkretnie, ile Ci zaproponowano i na jakim stanowisku? Gdyby tak było idealnie, to czym tłumaczyć dużą rotację kadr? Domyślam się kim jesteś :)

Adam Krupiński
@ojciec Kazika 14.02.2011 11:58

Handlo

Uwaga handlowcy! Obiecują ci na początku fajną kasę, ty zapier.... cieszysz się, że zarobisz a jak przyjdzie co do czego to znajdują niby punkty, z których się nie wywiązałeś tak, żeby jak najmniej ci zapłacić i wychodzisz gorzej jak w pracy na kasie w supermarkecie. Dodatkowo ludzie sa tam [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] niepomocni, chamscy, jak znajda okazaje to odrazu cie upierdo...... zgadzam sie z poprzednikiem nie warto nawet progu tej niby firmy przekraczac......

JK

Firma godna..... pożałowania. Jeżeli ktoś lubi prace w atmosferze krzyków, wiecznych bezpodstawnych pretensji o wszystko, ciągłego obgadywania to polecam. Moim zdaniem nie warto strzępić sobie nerwów i tracić czasu na pracę w takim miejscu.

marek
@JK 03.08.2016 10:40

JK Twoja opinia z autopsji czy ze słyszenia? Ile dało się wytrzymac?

JK
@marek 12.09.2016 11:06

Niestety z autopsji. (jesteś w pracy wszystko jest ok, nie ma Ciebie w pracy zaczyna się mówienie jakim to jesteś beznadziejnym pracownikiem, bardziej dwulicowych osób, które tam pracują nie znajdziesz) Oczywiście w firmie więcej jest dyrektorów przez wielkie "D" niż pracowników. Osoby tam pracujące chyba nigdy nie miały do czynienia z pracą na poziomie i kulturalnym załatwianiem rożnych spraw. Kiszą się w swoim sosie i uważają, że tak powinno wyglądać zarządzanie firmą.

?

kandydat - 2012-10-30 21:29:13 Byłem na spotkaniu rekrutacyjnym (3Q 2012). Ani ktokolwiek się przedstawił na wejściu, ani jednolitej godziny rozpoczęcia testu dla wszystkich. HR od strony informacji zwrotnej o postępowaniu rekrutacyjnym - przecież jest kryzys, po co choćby maila do kandydata wysłać. PR ma to do siebie że pracuje na przyszłość - ciekawe jak będą wtedy chcieli przyciągnąć pracowników, gdy rynek pracy będzie rynkiem pracownika. Mając na uwadze wypowiedzi innych o dużej rotacji i niskim uposażeniu - wedle mojej oceny nie polecam.jak rozumiem test zdałeś majlepiej ze wszystkich?

kandydat

brat Kazika

brat Kazika - 2012-04-16 14:40:48 w firmie kiepsko z rozwojem, kasa tez mala... nie polecamprzynajmniej za mojej kadencji tak bylo, a teraz z tego co wiem jest jeszcze gorzej... ludzie sie zwalniaja. warunki tam sa strasznie slabe.

brat Kazika

w firmie kiepsko z rozwojem, kasa tez mala... nie polecam

Zostaw opinię o Camco Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Camco Sp. z o.o.