Camco Sp. z o.o.

Warszawa

Ocena pracodawcy 1/6

na podstawie 2 ocen.

Camco Sp. z o.o.
1 2

Opinie o Camco Sp. z o.o.

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Camco Sp. z o.o.

Administrator

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku pracy, atmosfera w miejscu zatrudnienia odgrywa coraz większą rolę. Czy tak samo jest w Camco Sp. z o.o.?

   
Handlo

Uwaga handlowcy! Obiecują ci na początku fajną kasę, ty zapier.... cieszysz się, że zarobisz a jak przyjdzie co do czego to znajdują niby punkty, z których się nie wywiązałeś tak, żeby jak najmniej ci zapłacić i wychodzisz gorzej jak w pracy na kasie w supermarkecie. Dodatkowo ludzie sa tam [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] niepomocni, chamscy, jak znajda okazaje to odrazu cie upierdo...... zgadzam sie z poprzednikiem nie warto nawet progu tej niby firmy przekraczac......

   
JK

Firma godna..... pożałowania. Jeżeli ktoś lubi prace w atmosferze krzyków, wiecznych bezpodstawnych pretensji o wszystko, ciągłego obgadywania to polecam. Moim zdaniem nie warto strzępić sobie nerwów i tracić czasu na pracę w takim miejscu.

   
JK
@marek 12.09.2016 11:06

Niestety z autopsji. (jesteś w pracy wszystko jest ok, nie ma Ciebie w pracy zaczyna się mówienie jakim to jesteś beznadziejnym pracownikiem, bardziej dwulicowych osób, które tam pracują nie znajdziesz) Oczywiście w firmie więcej jest dyrektorów przez wielkie "D" niż pracowników. Osoby tam pracujące chyba nigdy nie miały do czynienia z pracą na poziomie i kulturalnym załatwianiem rożnych spraw. Kiszą się w swoim sosie i uważają, że tak powinno wyglądać zarządzanie firmą.

   
?

kandydat - 2012-10-30 21:29:13 Byłem na spotkaniu rekrutacyjnym (3Q 2012). Ani ktokolwiek się przedstawił na wejściu, ani jednolitej godziny rozpoczęcia testu dla wszystkich. HR od strony informacji zwrotnej o postępowaniu rekrutacyjnym - przecież jest kryzys, po co choćby maila do kandydata wysłać. PR ma to do siebie że pracuje na przyszłość - ciekawe jak będą wtedy chcieli przyciągnąć pracowników, gdy rynek pracy będzie rynkiem pracownika. Mając na uwadze wypowiedzi innych o dużej rotacji i niskim uposażeniu - wedle mojej oceny nie polecam.jak rozumiem test zdałeś majlepiej ze wszystkich?

   
kandydat

Byłem na spotkaniu rekrutacyjnym (3Q 2012). Ani ktokolwiek się przedstawił na wejściu, ani jednolitej godziny rozpoczęcia testu dla wszystkich. HR od strony informacji zwrotnej o postępowaniu rekrutacyjnym - przecież jest kryzys, po co choćby maila do kandydata wysłać. PR ma to do siebie że pracuje na przyszłość - ciekawe jak będą wtedy chcieli przyciągnąć pracowników, gdy rynek pracy będzie rynkiem pracownika. Mając na uwadze wypowiedzi innych o dużej rotacji i niskim uposażeniu - wedle mojej oceny nie polecam.

   
brat Kazika

brat Kazika - 2012-04-16 14:40:48 w firmie kiepsko z rozwojem, kasa tez mala... nie polecamprzynajmniej za mojej kadencji tak bylo, a teraz z tego co wiem jest jeszcze gorzej... ludzie sie zwalniaja. warunki tam sa strasznie slabe.

   
brat Kazika

w firmie kiepsko z rozwojem, kasa tez mala... nie polecam

   
ojciec Kazika

Synu weź mnie nie rozśmieszaj. Konkretnie, ile Ci zaproponowano i na jakim stanowisku? Gdyby tak było idealnie, to czym tłumaczyć dużą rotację kadr? Domyślam się kim jesteś :)

   

Zostaw opinię o Camco Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Camco Sp. z o.o.