Akzo Nobel

Opinie o Akzo Nobel

smakosz

Robota KAR-ow to najglupsza praca jaka mozna wykonywac bez perspektyw Zwykly merch ma lepiej, tu jest sie popychadlem, nikt tych ludzi nie traktuje powaznie, jest sie gosciem w marketach a niepracownikiem Nie polecam na dluzej

carwodar:)
@smakosz 11.11.2017 05:01

Na dłużej nie warto być nawet premierem tego polskiego grajdołka ;) twój szef i tak Cię wy... korzysta, tak a propos ostatnich wydarzeń politycznych. A tak na poważnie jeśli ktoś został Reprezentantem Handlowym ds. Kluczowych Klientów i zarabia więcej, jak się postara to 2 x więcej niż pracownicy hali na której "siedzi", sam ustala sobie dni i godziny swojej "obecności" to naprawdę nie jest źle. A jak ktoś chce się rozwijać, niech się uczy, ciężko pracuje i promuje wyniki, działania i ogólną zajefajność na wszystkich szczeblach struktury w Akzo. Możliwości są wszędzie. A jak ktoś myśli, że "parę razy zrobił target" i zaraz dostanie awans, podwyżkę i służbową octawkę to faktycznie będzie rozczarowany.

carwodar:)
@smakosz 11.11.2017 05:01

a tak na odpowiedź SMAKOSZa to jeśli ktoś jest popychadłem i nikt nie traktuje go poważnie to stanowisko, pracodawca, gość - pracownik, tego nie zmienią. Jest takie przysłowie JAK WRÓBLEM SIĘ URODZIŁEŚ, ORŁEM NIE ZDECHNIESZ.

Zuzanna

@Zmęczony dziękuje za odpowiedź. Czy w takim razie firma wynagradza te liczne dodatkowe godziny pracy? Mógłbyś jeszcze powiedzieć, czy taka sytuacja dotyczy wszystkich działów, czy też może niektóre szczególnie się pod tym względem wyróżniają?

obecny w akzo

Hej:) stanowisko KAR jest zupelnie innym stanowiskiem niż PH w Akzo. I tu nie ma co porównywać. Co do rozwoju KAR-a nie mam pojecia jakie są szkolenia z dedykacją dla tego stanowiska, ale uważam że podstawowe. Czyli poznanie produktu i krotki zarys technik sprzedaży. Wedlug mnie dla ludzi którzy w zupelności nie mieli styczności z praca w handlu jest to rozwój. Można tam nabrać pewnośc siebie, zobaczyc jakie pytania zadają ludzie, jak dostosować swoja wypowiedz do ich potrzeb, jak nimi manipulować. Uwierzcie mi, że o wiele łatwiej jest przekonać zwykłego kowalskiego do zakupu trzech puszek farby na podstawach handlu cecha-zaleta-korzyść niż właściela dużego punktu dystrybucyjnego ktory robi kilkumilionowe obroty w ciągu roku, do zakupy na coraz to mniej korzystnych warunkach... I sluchajcie nikt nie zły... Czy to KAR czy inny pracownik on też musi wykonywać swoje zadania. On też jest z tego rozliczania przez swojego szefa.... A to jest korporacja i tu wynik jest najważniejszy... A co do samego Akzo to niestety widać, że sie podzieliło na sukcesy czyli rynek nowoczesny i niestety porazki rynek tradycyjny. Szkoda tylko, że wsparcie dla tych dwoch działów jest tak nie równe.

ciekawy

marianna
@ciekawy 04.10.2017 09:35
Przedstawiciele w tej firmie się zmieniają, to jak może być traktowany tzw. CAR. Zapraszam do rozmowy....

normalnie jest traktowany KAR a jak ma być??

Zuzanna

@Zmeczonypiszesz, że obecnie pracuje się również w weekendy. Jak długo będzie trwał taki okres wzmożonej pracy? Często się to zdarza, czy też jest to dla pracowników coś nowego? Wspominasz też, że do niedawna firma dbała o swoich pracowników oferując dodatkowe benefity, czy też pakiety medyczne. Czy obecnie tego już nie oferuje?

Zmęczony
@Zuzanna 02.10.2017 10:08

To nie projekt,który zaraz się skończy ,to stan permanentny. Masz umowę na 40 h tyg, pracy na wiele więcej. Oczekiwania, ze nie ma mowy, żebyś tego nie zrobił. Pakiet medyczny jest, karta benefit w dobrej podobno cenie. Ale kiedy z tego korzystać?:)

Zmeczony

Przyszedł czas kiedy i ja stwierdzam, że wyrażę opinię,chociaż nie chcialem się mieszac . Jeszcze do niedawna Akzo było firma, która mimo narzekań wielu osób w miarę dbała o pracownika(benefity, opieka medyczna,ankiety zaangażowaniu). Doceniala zaangażowanie i dobrego pracownika. Ale jak to mówią "po dobrym panie jeszcze lepszy nastanie". Są jeszcze nieliczne działy, gdzie szefowie mysla nie tylko o sobie i pokazaniu się przed władzą, ale wiele kluczowych zmian w tym roku spowodowało, że teraz wymaga się jeszcze więcej pracy ponad normę, pracownik przestaje się liczyć, chcą wycisnąć z niego jak najwięcej kosztem jego czasu, życia prywatnego i zdrowia. Pracujesz aż padasz na twarz, z uśmiechem. W weekend zamiast poświęcić czas dzieciom pracujesz, ku chwale firmy. Firma już jakiś czas temu zapomniała, że umowy z ludźmi podpisała na 8godzinny dzień pracy przez 5 dni w tyg. Czasami mam wrażenie, że prowadzą jakieś badanie i sprawdzają wytrzymałość, ile jeszcze mogą komuś dołożyć. No nic, szukamy pracy. Może okaże się, że gdzieś indziej jest tak samo, ale tutaj psychicznie już ciężko dać radę, bo presja jest ogromna, a zdrowie ma się jedno.

ktoś

Witam. Wreszcie ktoś napisał jak to wygląda. Zgadzam się z poprzednikiem. Ciekawe na jaki okres jest podpisana umowa z sieciami handlowymi DIY na ten projekt. Druga sprawa rentowność projektu. Zapewne projekt KAR jest analizowany , nikt nie będzie ładował ogromnej kasy jeżeli nie będzie rentowny zostanie zmodyfikowany. Kolejna sprawa KARowie celowo mają umowy o pracę tzw. "tymczasową". Nikt z punktu biznesowego nie da stały umów o pracę, KAR-owie to tylko narzędzia do wykonania pewnego założenia biznesu. Akzo to korporacja przez duże K, więc jeżeli coś nie będzie szło jak trzeba będzie trzeba to zmienić (zmodyfikować).

tom
@ktoś 21.09.2017 08:23

Analityk sie odezwal. Sam jestes projekt. Filozof. Jak ktos chce czegos sie dowiedziec o kar to polecam isc do pierwszego lepszego sklepu i spytac osobiscie o opinie o pracy. Watpie ze ktos bedzie narzekal.

obecny w akzo

Witam wszystkich, Wybaczcie literowki. Czytając wszystkie opinie chcialbym wyrazic swoje zdanie. Mianowicie projekt KAR to nadal projekt, ktory pomimo dużej ciagłej inwestycji, jest nadal projektem. Fakt ciekawym, przynosi firmie zwiekszenie volumenu na hala sprzedażowych, ale czy jest rentowny??? Pytanie do osob które powinny go rozliczać a takowych raczej nie ma na ten moemnt. Pracuje na rynku detalicznym w AKZO i praca KAR-ów jest fajna chciałbym takich widziec 2 mobilnych którzy by odwiedzali w ciągu dwóch tygodni 50% moich klientów. Ale nie oszukujmy sie wsparcie jakie dostaja sieci miedzynarodowe jest bardzo duże, ciekawe ile byście zrobili bez niego. Co do pracy jako PH w Akzo jest ona wymagajaca. Da się zarobić ale jak wszedzie trzeba się napracować i nastresować. Co do planów są one ułozone pod zeszły rok, ale to też zależy jak żyjecie z bezposrednim szefem. Czasami jak każdy z nas mam wszystkiego dosyc, ale jest wiele gorszych firm. Pracowalem w dwóch miedzynarodowych koorporacjach ale tu zarobiłem nawięcej. Pytanie czy ktoś jest wstanie dostosować stres do wymagań... Bo praca w akzo na stanowisku ph to praca korporacyjna, raport do raportu, plan z przyrostem do zeszlego roku i brak wpływu na reszte. Albo się z tym godzimy albo nie. a wszedzie dobrze gdzie nas nie ma. Pozdrawiam

Seweryn

@Zuzanna Możliwości rozwoju w Akzo będąc KARem? Nie licz na to. Praca w Akzo w tym charakterze daje ci możliwość poznania branży, technik sprzedaży

Boy
@ktos 24.09.2017 20:00
chłopczyku źle zrozumiałeś, ogromnie źle zrozumiałeś, po co a tak dla śmiechu, żeby tacy jak się denerwowali , ( m. in.) tak ni...

Naprawdę daruj sobie :) Miłego wieczoru i więcej dobrej energii życzę.

taki jeden
@Boy 24.09.2017 22:01
Naprawdę daruj sobie :) Miłego wieczoru i więcej dobrej energii życzę.

dlaczego miałbym sobie darować :) koleżko :) ( boy - ja tylko piszę jak to wygląda, jak Ty tego nie wiesz to ...) druga sprawa sam rzuciłeś reposte, więc nie będę "cicho siedział", czego mam się bać ?

RH

Witam Czy mógłby ktoś napisać konkrety. Jaka podstawa , jaka premia ? jak z użytkowaniem auta służbowego ? Jakie inne benefity pozapłacowe? Czy w firmie jest duża rotacja i jeśli tak to czym jest spowodowana? Czy plany są do osiągnięcia ?

Były...

Strasznie dużo jadu wylewa się z opinii - w sumie to nie ma się co dziwić, bo to dość łatwe, trudniej jest zacząć rozliczenia od siebie. Z perspektywy pracy dla Akzo i innych firmach radzę jednak zaczynać od siebie - jesteśmy kowalami swojego losu. W każdej firmie są problemy i radości oraz ludzie, którzy wykorzystują szanse i krytykujący frustraci. To kim my jesteśmy to nasze osobiste decyzje - nie firmowe wytyczne.

Zuzanna

@Tajland myślę, że z doświadczeń obecnych pracowników firmy można zdobyć wiele ważnych informacji. Rozmowy kwalifikacyjne też wiążą się z poniesionymi kosztami i poświęceniem czasu, dlatego też warto wiedzieć coś więcej o firmie zanim się zaaplikuje. Piszesz też, że jest to miejsce na opinie o pracodawcy. Chętnie poznam Twoją.

@Zuzanna 04.07.2017 09:06

Moja opinia o pracodawcy: Firma znana, odpowiednie warunki płacowe( dla mnie) pakiet świadczeń i możliwości rozwoju na plus. Jak ktoś chce pracować i potrafi troszkę pomyśleć a nie kombinować to się odnajdzie i bedzie tak długo jak chce. Najważniejsza jest aktywna współpraca z przełożonymi. Jak coś nie idzie po myśli trzeba rozmawiać o tym jak to można rozwiązać a nie czekać az się samo stanie. Od 5 lat jestem pod skrzydłami Akzo i jest mi tu dobrze.

Zuzanna

@Seweryn piszesz o tym, że w firmie są szkolenia dla pracowników. Na jakie jeszcze możliwości rozwoju można liczyć? @Tajland wydaje mi się, że stajesz w obronie firmy Akzo Nobel. Rozumiem, że nie zgadzasz się ze stanowiskiem @nie dla Akzo. Mógłbyś powiedzieć coś więcej na temat tego jak Ty oceniasz firmę jako pracodawcę?

@Zuzanna 29.06.2017 16:11

To są opinie o pracodawcy a nie zdradzanie informacji co można uzyskać dzięki pracy w Akzo :D Od tego są rozmowy kwalifikacyjne na odpowiednie stanowisko, gdy Ciebie zaproszą wtedy możesz śmiało się dowiedzieć co możesz a czego nie itd.

Seweryn

Nie porownujcie kompetencji merchow akzo ze sniezka, ppg czy tikku. Akzo zapewnia szkolenia więc siła rzeczy muszą posiadać wieksza wiedze

nie dla Akzo

chętnie te plusy poznam, bo obrażanie personalne jest na bardzo niskim poziom, ale czego można się spodziewać od osób które mają zawyżone mniemanie o sobie .... firma jak cała banda "KAR-ów i BIC-ów" ciekawe ile to "coś jeszcze pociągnie" :) pozdrawiam, KARÓW :)

@nie dla Akzo 15.05.2017 17:33

Weź odejdź bo siejesz ferment a nikomu to nie potrzebne, chcesz sie dowiedziec wiecej idź na rozmowe bezobowiązującą na stanowisko KAR i nikt Cię nie zje, a jeżeli nei ma dla twojej miejscowości oferty to sorry, ale ktos Cię uprzedził.

Zuzanna

@KAR rozumiem, że Tobie praca w Akzo Nobel odpowiada? Chętnie więcej usłyszymy na temat plusów pracy w firmie. Wspominasz o swobodnym czasie pracy. Co to oznacza dla pracowników? Zależy nam na poznaniu Waszych opinii na temat pracy w firmie. Nie jest to miejsce do obrażania innych pracowników, czy też użytkowników tego wątku.

XX

"Psy duluxa" Ty wyzywasz kogoś od chama...

BarOo

Nie rozumiem po co jakiś gamoń wchodzi na forum które w ogóle go nie dotyczy i udziela się w temacie o którym nie ma pojęcia :D

KB

Witam, Jak jest płaca w Pilawie na produkcji?

nikt ważny

wcale mnie żal nie ściska, bo wiem jakie są warunki dla grupy "Akzo" a jakie są warunki dla innych firm. Krótko mówiąc ta sama praca, a że to się nazywa tak a gnie indziej inaczej dla mnie to nie ma znaczenia. Warunki finansowe są bardzo zbliżone. Druga sprawa ile ten "projekt" w Akzo będzie funkcjonował to inna sprawa. Umowa o pracę tymczasową jest no tak, ale przez agencję reklamową.

bos
@nikt ważny 25.04.2017 13:49
Znam to ofertę od podszewki więc co będę się : podstawa 2200 brutto + 100% podstawy jeżeli wykona się plan na hali na której si...

To nie jest projekt, to tylko potwierdza jak bardzo nie w temacie jesteś ;)

@KAR 03.05.2017 20:36
Uwielbiam takich januszy internetu. Po co się gościu udzielasz na forum, dodatkowo nie mając pojęcia o czym piszesz. Twierdzi...

Właśnie udowodniłeś jakim jesteś chamem. Trolem to jesteś Ty. Wiem jak ta praca wygląda więc nie gadaj bzdur .... skoro ogłoszenie jest umieszczane na pracuj.pl to widać jaka cudowna i rozwojowa praca. Ja w stosunku do Ciebie Pozdrawiam Serdecznie :)

nikt ważny

widzę, że komuś się uruchomiło w mniemaniu kim ja to nie jestem, jaki ja jestem "fajny" inni be........ ( a to zwykły sprzedawca dedykowany, to samo tyle że na innych warunkach od tego samego) ciekawego z jakie miasta ten Pan ma takie mniemanie o sobie ? :)

Joanna L.
@nikt ważny 24.04.2017 22:26

powiem Ci tyle, żal tyłek ściska albo jestes nie ogar. Chłopak dostal umowe o prace i jest ok. Inne firmy tego nie mają, pfffff..... warunki wręcz fatalne tam. Akzo zrobiło mega sprawę zatrudniając blisko 130osobowy team, ta grupa ma moc! i nie mają sobie równych, ja pracowałam4 miesiace ze wzgledu na to ze dostałam nową pracę, inne stanowisko. Pozdrawiam

ramirez

witam bardzo panstwa z gory sorki za literowki szybko pisze.Pracuje w akzo jako kar praca fajna uczy myslenia i kreatywnosci nie powiem trzeba sie napracowac,.......ale chyba tego od nas wymagaja prawda??nic nie jest podane na tace wlasnie od tego mamy szkolenia konferencje ,praca z ph itp...ale z innej beki widzialem prace merchow z tikkurilli sniezki itp.....poraza brak komplementarnej wiedzy o produkcie wszystko to lakoniczne wyuczone slowa...a pokazy magnat ceramic.??.....pozal sie boze wolna amerykanka zero profesjonalizmu.wiec nie mylmy kochani prace karow z akzo na halach z praca merchow od ppg tikku....i sniezki bo to niebo a ziemia nic innego.byle koles z jakiejkolwiek firmy z praca na umowe zlecenie pofejsuje nam polki ale gdzie podejscie do klijenta ........sprzedaz persfazyjna...techniki negocjacji .....promocji....sprzedazy......dodam efektywnej.......i powiem wam jeszcze jedna rzecz.....nie wiem jak u innych ale mi mej pracy zazdroszcza na roznych marketach a wiecie dlaczego.... bo akzo dalo mi wolna reke sam sobie ustalam grafik zadania i sam sie kreuje inni tego nie maja lub dzialaja wedlug grafiku i to odemnie zalezy jaka mam pensje i premie dziekuje i pozdrawiam

Zuzanna

@pracownik ten i tamtenco masz na myśli? Czy któryś z pracowników został zwolniony? Chętnie dowiemy się więcej na temat tego jak duża jest rotacja w firmie.

pracownik ten i tamten

i wywieźli grubego na taczce. tyle czasu zmarnowane

Zuzanna

@Dadzia to już zależy od Ciebie oraz od wymagań jakie firma stawia kandydatom na dane stanowisko. Na jakie chciałbyś aplikować?

Zuzanna

@ktoś na stanowiska typu doradca handlowy, czy przedstawiciel firmy często rekrutują stale. Nie każdy sprawdzi się w pracy w tym charakterze, a dobrzy specjaliści są zawsze potrzebni. A Ty pracujesz w firmie, czy jesteś zainteresowany pracą w Akzo Nobel?

@Zuzanna 07.03.2017 14:58
Firma Akzo Nobel obecnie poszukuje osób na stanowisko Doradca Handlowy - Merchandiser. Zamierzacie aplikować?...

Firma Akzo Nobel od około roku szuka pracowników do tej pracy. Ciekawe dlaczego trwa tak długo proces rekrutacji ?

Dadzia
@Zuzanna 07.03.2017 14:58

Ja się zastanawiam- nie wiem jednak czy warto. Chce rzucić studia i iść do pracy tylko czy przez to źle na mnie spojrzą?

Zuzanna

Pracujesz w firmie Akzo Nobel? Podziel się informacjami na temat tego jak wyglądał proces rekrutacji! Jakie pytania padły podczas Twojej rozmowy o pracę?

pawel

Witam jestem poczatkujacym handlowcem mozna sie cos dowiedziec o projekcie dla AN w pmi comberra ? pojawily sie ogloszenia na cala Polske..

ONA21

Skąd Ci ludzie biorą info o stratach w stosunku do zeszłego roku? :D :D

Fr
@ONA21 09.02.2017 18:14
Skąd Ci ludzie biorą info o stratach w stosunku do zeszłego roku? :D :D

A skąd Ci imbecyle biorą info o wzrostach ? Czarna Magia

Zainteresowany

Jakie zarobki na detalu i czy premia jest realna do zrobienia? Jakie narzędzia tj. Samochód ( jaka marka, czy można korzystać do celów prywatnych)tel. ( jak poprzednio) jaki benefity pozapłacowe?

Nick
@Zainteresowany 06.02.2017 19:13

Firma Akso Nobel szuka ludzi najchętniej ze spozywki (płacą małe pieniądze jak na budowlanke) z firmy odeszło większość ph z uwagi na kiepska kasę i chore nierealne plany do realizacji. Nie polecam.

Budowlany pH 5.5

diana oleś
@Budowlany pH 5.5 24.01.2017 22:38
Wole być budowlanym PH.Z Bogiem:) niż leszczem , któremu wydawało się że kioski to to samo co składy budowlane....

nie pracowałam w kioskach itd. lecz w konkurencyjnej firmie wcześniej :P hah dobry jesteś. :D

Budowlany PH 5.5
@diana oleś 08.02.2017 17:43

Dobry,wiarygodny,systematyczny,ogarniety,miły,sympatyczny i nie chowający głowy w piasek w obliczu problemów ,dlatego pracuje 6 godzin dziennie i moge sie pochwalić ciagłą delikatną dynamiką obrotu rok do roku. Wyrazam swoją opinię bo zaczyna mnie wk....ć to co wydarzyło się u wielu producentów materiałów budowlanych na przestrzeni ostatnich lat.

Ja

Nie pracuje i nie pracowałem w akzo , ale pracuje jako PH na rynku bud od 12 lat i szczerze mówiąc (sorry nie chce mi sie pisac zgodnie z zasadami gramatyki ordynarnie rzecz ujmujac mam w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] gramatyke na tego typu forach) lecicie BICKI na stracie obrotu wzgledem roku ubieglego , nie nadajecie sie do pracy na rynku budowlanym , zjebaliscie ... zwolnilbym was wszystkich , no bo jakich mozecie uzywac argumentow skoro jest strata , to jest handel , sprzedawanie maszynek do golenia to nie to samo co upychanie farby hektolitrami do klientow rynku budowlanego ktorzy sa specyficzni . Pozdro z nad morza.

diana oleś
@Ja 23.01.2017 21:32

To na cholerę się udzielasz?? To jest strona by napisac opinie a nie komentować sytuację. Żal mi cię budowlany PH. Z Bogiem :)

Szukający pracy

Byłem na rozmowie na stanowisko PH ds. detalu, rozmowa bardzo miła Pani z HR i jakiś regionalny, słabo mi poszło - takie rzeczy się czuje nie była to moja najlepsza rozmowa :), może też za dużo sobie zażyczyłem nie wiem, ale się nie dostałem - informacja zwrotna. Dobre narzędzia, dobry samochód, dodatki. Polecam szukać pracy w tej firmie - może będzie jeszcze kiedyś okazja ....... Jedynie nie wiem jakie zarobki.

@Szukający pracy 22.01.2017 18:21

jak można polecać pracę, nie pracując w niej ? popracuj w tym ( usunięte przez administratora ) trochę a później polecaj

@Szukający pracy 22.01.2017 18:21

Szukający a na jaki region aplikowałeś?

PH

Witam Jak wygląda praca PH na detalu, jaki samochód narzędzia, czy można korzystać, jak warunki finansowe ? może może ktoś udzielić odpowiedzi ?

Wesołych świat Życzę wszystkim, odrobinę pokory i tolerancji wobec siebie, niech Bóg Was prowadzi.

Sajmon Cowwel

Każdy na każdego nap*ierdala, lecz nikt nie potrafi napisać jak jest obecnie. Każdy, każdemu tyłek smaruje żeby zamykał gębe na kłódkę. Przyznam się szczerze pracuję jako PH w Akzo 7 lat i teraz jest lepiej niż za czasów poprzedniej ,,Dynastii". Walczymy o swoje i to nam wychodzi a to, że się pojawiły osoby z Bi* i Ba* to kwestia reorganizacji teamu! Jak komuś nie pasuje to ,,Paszoł WON" Wesołych świąt !

AllSeeingEye
@ELKA 22.12.2016 10:15
Sajmon a jakiej ty wazeliny używasz, że tak płynnie między pośladki wchodzisz .... Kwestia reorganizacji - wszystko OK ale ni...

"Dziecko", bardzo Cie proszę, zrób wszystkim dobrze i idź sie baw klockami. Nie masz chyba zbyt wiele pojęcia o życiu i biznesie. To co Ty piszesz to śmiech na sali a znasz sie na wszystkim jak słoń na gwiazdach. Żyj sobie dalej w swoim wyimaginowanym świecie przepełnionym fikcją. Zajmij sie kolorowankami, bajki rownież pisz gdzie indziej. Teraz do wszystkich, dobrze radzę zakończyć tą płytką farsę. Pamiętajcie- wszystkowidzące oko patrzy.

Sajmon Cowwel
@ELKA 22.12.2016 10:15

Intrygi?? Co masz na myśli. Skoro uważasz że cokolwiek źle się dzieje w AN to pisz chociaż prawdę a nie udawaj. Skoro masz jakieś info to sama pewnie pracowałas moment w AN i albo się nie spisalas albo chciałaś grać słodką idiotkę by dobrze wypaść. Wazeliny nigdy nie za wiele, szczególnie teraz gdy jest zimowa pora, Ustka nasmarować albo inne części ciała by nie piekło. Nie wiem co Ty masz małego i nie chce wiedzieć, a w tyłek to co najwyżej może Ci wejść to, co tylko sobie zamarzysz. Każdy jest cwaniakiem na swój sposób(nawet dziecko w szkole, które usiłuje wybronic się przed dostaniem jedynki za brak zeszytu) a jeśli komuś to pomaga to dlaczego tego ma nie robić? Nie znasz się na czymś, nie komentuj. Pozdrawiam

Pan duże P

Spokojnie Dekoralek bo ci na święta żyłka pęknie ;-). Nie ma mnie w AN bo nie miałem takiej potrzeby by w niej pracować. Pochwal się lepiej jak to jest super w waszej organizacji. Jak to połowa premii nie zależy nawet od ciebie, z czego 25% jest nie do zrealizowania.

@Pan duże P 21.12.2016 22:05

Nie martw się moje żyłki mają się dobrze. Nie czułeś potrzeby pracy w AN albo raczej firma nie miała potrzeby zatrudniania kogoś takiego jak ty. Za to widzę że czujesz ogromną potrzebę pisania głupich komentarzy. Nie masz pojęcia o wielu rzeczach a piszesz kretynizmy które gdzieś ktoś wyssał z palca.

Pan duże P

Do Dekoralek Uciekłeś kolego z AN bo trzeba było zacząć pracować. Nie jestem pracownikiem AN odrazu zaznaczam. Praca starych PH polegała na wypiciu kawy z klientem, bo nic więcej nie potrafili, rozwiązanie jakiegokolwiek problemu, było przez nich niemożliwe. Plany robili oszukując firmę, wysyłając towar do punktu który w rzeczywistości znajdował się w hurtowni i przeklepaniem gratisów do hurtowni. Jak firma w końcu się ogarnęła, że jest oszukiwana to starzy PH zaczeli uciekać, jak się okazało, że średnia wizyt wynosiła 1,7 wizyty dziennie.

@Pan duże P 20.12.2016 20:14

Odszedłem z AN z tego powodu co większość z głąbami z B nikt nie chciał współpracować. Według ciebie starzy ph tylko kawę pili i oszukiwali...no popatrz a wyniki były nie to co za czasów B. A że nie jesteś pracownikim AN to bardzo mi przykro że tak wybitnym fachowcem nawet Akzo się nie zainterrsowało...... Ale spokojnie idzie zima i będą potrzebni ludzie do odśnieżania....masz szanse

NN
@Pan duże P 20.12.2016 20:14

Stary, Ty to masz kompleksy... Pan duże P... Syndrom małego m... Skoro nie pracujesz w Akzo, to po co się wypowiadasz? Wypowiedz się na stronie dotyczącej firmy, w której pracujesz, a nie rzeźbisz tutaj. A taki poinformowany jesteś odnośnie Akzo, to ciekawe, kto wynosił informacje na zewnątrz i szkalował dobre imię firmy, w której pracuje, czyli działał na jej szkodę? Który z kolegów z B?

Wielcy obecni (do czasu)"managerowie" z bica, bronicie ojca- zrozumiałe, dał wam prace o jakiej w normalnych okolicznościach mogliście pomarzyć, dał kasę, samochody itp. Został zwolniony dyscyplinarnie - nie pierwszy raz w jego karierze, ale patrzac obiektywnie, opierając sie na faktach -strata 30ml pln sprzedaży w rok!!! Tyle poprzedni skład nie stracił od polaczenia. Jesteście w dup..., ale najgorsze dopiero przed wami. Obiecuje ;)

AN
@realista 19.12.2016 17:44
Bicusie polecą jeden po drugim :-) No i skończy się rumakowanie!

We will see :)

realista
@AN 22.12.2016 21:13
We will see :)

Kwestia czasu

BekazWas

Wszyscy jesteście najmądrzejsi, a obstawiam że żaden z was nie pracował nawet w Akzo :)

NN

Sprawiedliwość jest jak karma, dotknie wszystkich.

Castomerchorobol.

Jetsem Merchem w Castoramie, napiszcie, czy zmiana szefa coś zmieni w mojej pracy. Wiem że ten projekt wprowadzali ludzie z B. Teraz to nie wiadomo, czy nie polecą głowy.

farba

Zamiast się wyzywać, napiszcie czy zwolnili kogoś. Kim jest Pan i Władca ?

XYZ
@farba 10.12.2016 14:24
Zamiast się wyzywać, napiszcie czy zwolnili kogoś. Kim jest Pan i Władca ?

Farba, embargo na info mamy sorry )-:

Kolega Farby
@XYZ 11.12.2016 14:10
Farba, embargo na info mamy sorry )-:

Nie żartuj sobie, tylko napisz kto poleciał.

Rassow

Wszystkim wypowiadającym się proponuję, zacząć od nauki języka polskiego, poziomu podstawówki.

XYZ
@Rassow 09.12.2016 22:04

Tobie również to proponuję. Przecinek przed zacząć?

John Malkovich

Kilka słów całkiem obiektywnie. Nie narzekajcie na aktualnego Dyrektora bo człowiek zna się na biznesie i strategiach przeprowadzania efektywnych zmian jak mało kto na rynku. Uwagi, że jak był taki dobry to dlaczego odszedł z poprzedniej firmy są po prostu głupie. To właśnie on przeprowadził jej głęboką restrukturyzację i odegrał kluczową rolę w osiągnięciu dzisiejszej pozycji tej firmy na rynku. Po drodze też padały trupy i zebrało się grono malkontentów, dla których jakakolwiek zmiana jest zamachem na ich cały dorobek zawodowy. To błędne podejście ( w mojej ocenie ). Mam nawet wrażenie, że czasami bywa zbyt wyrozumiały. Jak każdy popełnia też błędy. Może nie do końca potrafi dobierać sobie najlepszych ludzi. Moja rada to dużo słuchać, wyrzucić z głowy to co było i skupić się na tym co jest, wziąć się do roboty, uczyć się od niego a wyjdziecie na ludzi i wasza firma też odniesie sukces :)

nn
@NN 16.12.2016 21:37
Jak jestes taki "inteligenty" i genialny to się ujawnij, może Ciebie będziemy wychwalać pod niebiosa "geniuszu&q...

"Niewiedza" piszemy łącznie - "nie" z rzeczownikami pisze się łącznie.

@prawdopodobnie znajomy 18.12.2016 23:56
Nie miej pretensji, że nie potrafiłeś dać od siebie wystarczająco dużo, żeby zostać w firmie. Z drugiej strony to zrozumiałe sk...

To nie firma zrezygnowała ze mnie tylko ja z firmy. Książki nie czytałem bo przecież dawna ekipa AN to były nieuki i analfabeci.....nie to co wykształceni bikusie.... W obecnej chwili Akzo jest słabe i wszyscy wiemy dzięki komu!!!!!!

Karo

a jak się pracuje na sieciach międzynarodowych jako Przedstawiciel ds. Kluczowych Klientów ? jakie wynagrodzenie można otrzymać z premia i czy jest osiągalne ? jak atmosfera w firmie ? jakie narzędzia pracy ?

klaudia
@Karo 09.11.2016 21:23

Świetna praca, aplikuj bo warto!

on

Po prostu pytam, co nie wolno ? Każdy jest dziwny, myślisz że Ty nie jesteś dziwny ?

romek

no dobrze, ale co powiecie na prace jako Merchandiser - Reprezentant Handlowy ds. Kluczowych Klientów?

on

wiesz no dobra , czyli wykładanie towaru i aktywna sprzedaż , to są zadania reprezentanta ds. kk , u konkurencji to się nazywa promotor sprzedaży (PS) , ale głównie wszędzie o to samo chodzi sprzedawać sprzedawać. Kilka osób napisało, że to stanowisko rozwojowe a na czym ten rozwój polega . Można wiedzieć. Tylko proszę o konkrety a nie ogólniki.

Zostaw opinię o Akzo Nobel - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Akzo Nobel