Ks

Wszystko się zmienia w jak najlepszym kierunku. Moim zdaniem w powiecie najlepszy pracodawca, pod warunkiem że chcesz pracowac i nie chodzisz na lewe lekarskie.

Czy zdarzają się nadgodziny w Akzo Nobel?

płace

ja jestem ciekawy ile osób, które się zwolniło z Akzo i ma taki raj finansowy ma odprowadzane składki adekwatne do zarobków? poczekajmy parę lat i skończy się kozakowanie jak emeryturę wyliczą z najniższej krajowej...

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 9 dni.

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Akzo Nobel?

płace

@płace

Adekwatne do zarobków. A czy Aksa płaci szkodliwe.Wtedy bym wcześniej poszedł na emeryturę.Płaci? Ten zapach farb jest taki zdrowy. Jakie ja mam szansę z tymi składkami dożyć do tej emerytury. Ludzie mają wybór pracuje tam jakaś grupa ludzi na czarno w Polsce. Ale to teraz się nie opłaca.i opłaca. Praca na czarno przykład czy ma 18 lat czy 30 lat zarabia tyle samo. Zależy od doświadczenia.No i to Ale bo były dwie i różnicy nie było by wcale.Ale jednak jest. Młody pracownik i ZUS do 26 roku życia.. Pojawia się w zakładzie i dogania w zarobkach 30 latka.Co często już w tym zakładzie pracuje dobre parę lat A jeszcze jedno zakłady od tego roku rejestrują ludzi. Dostają pieniądze na ludzi na pandemie.

Nie dziekuje postoje Nowy wpis
@płace

Pracowalem w Akzo , odszedlem stosunkowo szybko, pieniadze mnie godzily w moja dume - a liczenie od 10 tego do 10 tego jest bez sensu. Teraz zarabiam od 6 tys do 7,500 i wiesz co ? Wole miec wyliczana emeryture od najnizszej i zyc godnie niz w Akzo i zyc jak rumun w delegacji

Ks

@Ks

A co się zmieniło.I jaki kierunek masz na myśli. Podziel się swoją opinią z innymi. Niech kazdy pozna te dobre kierunki zmian. Jestem ciekawy twojego wpisu. To jak pielgrzymi zaczniemy iść Juz mi nogi zaczynają same chodzić Ba czy ja tańczę Czy ja idę w kierunku tych zmian.Bije się z myślami. Ty nie chodzisz na zwolnienia lekarskie nie chorujesz. Może dali ci taka posadę co przypomina zwolnienie lekarskie. I jak ktoś zachoruje to ty musisz za niego robić.Dlatego tak ból Od oceniania lekarzy to ty tam nie jesteś. Pozdrawiam tych co to zaczęli juz iść w kierunku tych zmian. Ja to idę chyba inna trasa bo u mnie lato muzyka zabawa.A to chyba nie w tym kierunku te zmiany zobaczę.

Miron
@BBB

Może to ten co pu...ka brygadzistę na PS i jako jedyny jest zadowolony bo ona mu wszystko załatwia i ma przywileje, awanse, dobre oceny i lepsze podwyżki niż inni...

@Miron

Co tu się dziwić. Ja zrobił bym to samo. I nie zazdrośćic. Zobacz na te kobiety te operatorki. Dźwigać to ona nie może. Praktycznie nic co wyprodukuje wszystko ponad normy. To co miała biegać i skarżyć na wszystko co zobaczy. Ale zobacz same prowokują sytuacje. Stoi taka przy maszynie zaparta o nią wypieta ba zgieta niczym stara strzelba.Smart-telefon w ręku. Szczególnie te młode.A zobacz tych operatorów wozi się taki kolo niej jak taczka z gnojem. Ja to jestem takiego zdania niech się kochają. Jąk jest przyzwolenie żeby się tak działo to niech się tak dzieje. I darmowa kawkę dają nawet i cukier.Można taka zaprosić na ciastko kawa.Porozmawiać no ba o pracy. One tylko dźwigać nie mogą te kobiety. Powinny być operatorami tylko małych puszek.Dostosowanych do ich norm. Są tam młode kobiety zastanawia mnie jeśli taka zajdzie w ciążę. To co dziecko ma 4kg nieraz mniej. To taka nauczona wszelakich norm każe się nosić na rekach przez partnera męża. To ja wolę ta zupę na wodzie niźli.Ją.

Kasia Nowy wpis
@Ks

Szczególnie , to najlepsze wynagrodzenie w calym mazowieckim hahaha baaaa w Polsce !!! Tyllo pracowac : D Polecam ! Praca adekwatna wysilek do zarobku - poprostu ideal oh ah haha

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 113 dni.

Jaki dress code obowiązuje w Akzo Nobel?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Czy zdarzają się nadgodziny w Akzo Nobel?

@Pytanie

Tak, zdarzają się ???? nie nie często.

???
@Pytanie

Jakby mogli to by nas wcale do domu nie wypuszczali ????????????

Honorata
@Pracownik

A czy te nadgodziny są dobrowolne czy obowiązkowe? I jak są nagradzane? Można się spodziewać za nie dużo wyższej stawki? Zastanawiam się czy można sobie je dobrać gdy ma się akurat taką potrzebę.

XDDD
@Honorata

Dobrowolne , jak chcesz chodzisz jak nie chcesz to nie chodzisz ☺️ Tak , nadgodziny są 100 procent płatne ????

BBB

Słuchajcie tak luknolem na swoje wpisy. Pełen podziwu Wiem ze nie każdemu to się podoba ale większości z tego co widzę tak.Zawsze pisać prawdę. Spokojnych i Wesołych Świąt jakiegoś Sylwestra.Wam życzę No i żeby ta 19 jak najszybciej się skończyła. Pozdro

BBB

Mam pytanie do ciebie. Twierdzisz ze donosisz zastanawia mnie jedno.Jak tak każdy zacznie donosic licząc na lepsze traktowanie. To kto tam będzie pracowal To właśnie podstawowe błędy w zarządzaniu ludzmi Nie potrafią wychwycić nic sami a ludzi słuchają. A ludzie Pozwól raz to taki Polaczek zapomni o robocie a będzie tylko obserwowal innych. Polak ma to właśnie i to nie tylko w Polsce poza granicami tez. Ze byle drugiego wygrysc A co jest śmieszne jak wygryza To też zadowoleni nie sa bo wychodzi ze musi robić bo mało ludzi. To wtedy juz chodzi i płacze ze mało ludzi i ma ciężko. I taki co go słuchał jak plut mu wianki i kosze z wikliny w tym biurze. Olbrzymi nakład jeśli chodzi o przełożonych. Taki człowiek ma być wzorcem do naśladowania. A jeśli jest spowiednikem a biuro konfesjonalem. Co mnie jeszcze śmieszy to ze taka osoba która donosi nie wstydzi się.Bo wie ze ma doczynienia z niskim poziomem. Prosta odpowiedz synku ja bym ci pojechał ze w butach byś sunol jak w rolkach albo na sankach z górki. Ze to ja jestem od przeyglądania się ludziom a ty od wykonywania poleceń Ale ile dróg trzeba przejść żeby dojść do pewności.Podpowie ci wiatr. Wiejacy przez świat.ATy swoją wiedzę żuć na wiatr.

Ex

Ktoś mógłby się zainteresować tym, jak na dziale syntetycznym wyglądają "dobrowolne" soboty. Szefostwo każe usprawiedliwiać się z tego, że się nie chce przyjść. Jak się stawiasz, to straszą wyciągnięciem konsekwencji. Ich nie obchodzi, że masz swoje plany, ich widzimisię jest ważniejsze. Ktoś w końcu zadzwoni do Głównego Inspektoratu Pracy i się skończy to sobiepaństwo.

mixx

Pracował ktoś jako operator produkcji i może się podzielić się opinią na temat pracy, zarobków i atmosfery.

@mixx

Kto cię rekrutuje zadzwoń zapytaj. Tylko nie pytaj o Atmosferę ludzie to jest śmieszne w Polsce o takie rzeczy pytać. To kraj ze gdzie byś się nie znalazł. Ludzi spotkasz wielu ale człowieka spotkać to graniczy z cudem. Moje zdanie idziesz pracujesz życie prywatne sobie organizujesz.Praca to nie dom. A niech gadają Ludzie od tego są żeby gadać. Zawsze ci co najmniej robią najwięcej do powiedzenia mają. I jak by tak każdy na to patrzył to nikt by nigdzie nie pracował. A najlepiej samemu się przekonać jak jest.

Mirek

Czy to prawda że jednego z mistrzów na PS łączy coś więcej z brygadzistką? Warto przychodzić tu do pracy czy układy i układziki i psują atmosferę?

Karol
@Mirek

Awansować można na wiele sposobów, tak już jest w firmach czy korporacjach...

Gggg
@Karol

Dokładnie prawda! Np strzelanie z (usunięte przez administratora) na drugiego kolegę:) ups pół fitlrmy Level up

BBB

Ludzie już wiedzą o waszych rekrutacjach.Nawet firma zewnętrzna pod bocznym okiem waszych mądrych głów się wycofała i nic nie pisze o rozlewie.i tam też nikt się nie zgłosił do was.Nie poszli jak Rzymianie na Igrzyska Do zakrapianej mlekiem i miodem firmy specjalnie z małej. Jedna firma a jeśli jedna osoba zaczęła prowadzić swoją działalność Wewnątrz tak jak pani Danusia z jednego działu.To licząc na te działy to niebawem firma albo już jest?. Stanie się w całości Polskim kapitałem! Dworem Pzytakiewiczow.To ja już dziękuję idę na emeryturę Zupka na wodzie z dodatkiem małej pietruszki czeka.

Honorata
@BBB

W ogóle teraz jakieś oficjalne rekrutacje są? Czy wszyscy są przyjmowani do Akzo Nobel po znajomości? Jesteś w stanie podpowiedzieć?

Marian
@Honorata

Po znajomości? To trzeba mieć znajomości żeby zarabiać deko więcej niż najnizsza karkowa? Faktycznie potrzeba Ci mega pleców bo inaczej , jak się dostać na takie intratne fuchy za dobre pieniądze ;)

@Marian

Jak ci źle Marian to się zwolnij. Co byś tam nie robił każdy to zrobi. Nawet nowo przyjęty pracownik. A ty szukaj tych pieniędzy Jeśli się czujesz niedoceniany. Wiesz co cie tam trzyma to ze młody pracownik na ciebie dyma.A ty udajesz ze niby jakie to trudne tak jak reszta tych twoich kolegów.Zwykły Polaczek w obcym kapitale jaki to on mądry i nikt mu nie dorówna. Taki prawy kozak tylko na lewej nodze.

Czy Akzo Nobel praktykuje "luźne piątki"?

Boldon
@Pytanie

Bardziej to są "luźne poniedziałki" że jak przyjdziesz jeszcze nie do końca trzeźwy to Cię cofną do domu na bramie lub jak przejdziesz taki przez bramę i zobaczą na hali że nie jesteś trzeźwy to będziesz miał luźny okres do znalezienia nowej pracy...

marek
@Boldon

ja tam robilem, i po czasie uwazam ze byla to strata czasu. Tamta robota pozwala tylko na wegetacje i nic wiecej

BBB

Mam pytanie jakfFrma rekrutuje ludzi do pracy.Piszą ze skontaktuje się z wybranymi osobami Jak nazwać taki kontakt? Słyszałem ze pani Danusia P prowadzi wewnętrzna rekrutację Przyjęła juz swoje siostrzenice. To na tym polega kontakt?. Co z osobami z zewnątrz Najpierw znajomi pracowników juz pracujących potem jak zabraknie reszta.Dlaczego nie wpłynęła oferta do Urzędu Pracy. Czy to nie zabawa ludźmi Osoby z tych biur to wiedza tyle o zarządzaniu wraz z mistrzami itp co wyczytałli z Pani Domu takich gazet. A zakład przez takie osoby staje sie. ZUPĄ gotowana na wodzie z dodatkiem małej pietruszki. Czasem warto się zastanowić.Firma staje się nie światowa a garażowa. Daje to ludzie czytającym z poza zakładu Bo tam to już za późno na zmiany Pod rozwagę. Bo ja idę na emeryturę.

AAAA

Pracowałem w dziale badań i rozwoju na początku zeszłego roku. Praca wymagająca dużego zaangażowania. Spore braki kadrowe. Wymaga się od pracownika dużo nauki szybko. Lekki chaos. Jednak po wdrożeniu się do pracy jest coraz lepiej. Dobra płaca jak na takie małe miasto jak Pilawa. Dobra atmosfera wśród pracowników.

Maria

Jakie są te możliwości dorobienia do pensji na początku roku? Bo ktoś tu coś o tym pisał, a jakieś konkretne przykłady?

Grubson

Na grajdol Otto agencja pracy szuka " operator rozlewu " tak dobrze jest w tej Firmie że agencja teraz będzie szukać ludzi xD Cieszę się ze rynek pracy jest taki duży obecnie i że takie zakłady gdzie płacili psie pieniądze będą musieli godnie zacząć płacić bo robić nie będzie komu:) Kiedyś było że pracownik zabiegał o względy pracodawcy teraz już powoli to się zmienia- skończy się wyzyskuwanie :) Ps wogole się cieszę że już tam nie pracuje- długo to nie trwało no cóż nie będę robić za taka marna kase.

Kamil

Nie wiem jak na dziale wodnym, lecz na ps z poczatkiem roku jest masa mozliwosci dorobienia do pensji. Jak to mowia jak ktos chce pracowac to bedzie zadowolony a jak nie to zawsze bedzie cos nietak.

Inka

Czy firma poszukuje aktualnie pracowników biurowych?

były pracownik

Pracowałem w Akzo w ubiegłum sezonie na dziale emulsyjnym i nie narzekam. Atmosfera jest dobra, od początku wiedziałem co mam robić i nikt się na mnie nie wydzieral tak jak było w poprzedniej robocie. Płacą na początek tyle co wszędzie po 3 miesiącach podnoszą o 300. Dobry przystanek przed znalezieniem innej pracy, duzo tez się nauczyłem jak funkcjonuje duża firma.

Bambo
@były pracownik

Pracuje już kilka lat i pierwsze słyszę żeby w zeszłym roku była podwyżka dla sezonu aż o 300 zl:)

nicko mc
@Bambo

to chyba śpisz ciągle na szatni.

Bambo
@nicko mc

Oczywiście, za to Ty musiałeś siedzieć pod biurkiem u kierownictwa lub mistrza skoro na sezonie dostałeś 300+???????? nie wprowadzaj ludzi w błąd kolego ????

Hahaha
@były pracownik

E Panie poczatek to chyba Tb placa tyle " poczatek" ktos normalnie myslacy po szkole zobaczy i ucieknie. Ale Ty chwalisz, stary oni takich szukaja ! Jestes ich zbawieniem na tym hinskim rynku:) Jesli uwielbiasz tyrac 30 ton puszek za 1500 zl pensji xD i to chwalisz to Ty chyba naprawde jestes " piczatek" xD

Chiński lol

Pisałem na t9. Ciesz się że Ci się udało wychwycić błąd jesteś Mistrz ! A teraz idź nosić puszki za pół darmo ;) raz raz ale to już:) To ja się teraz po śmieje ,)

@Chiński lol

Praca w sumie spoko a jak komuś się nie podoba to nich się zwolni nikogo tam na siłę nie trzymają. Inna spraw jeśli ktoś się obijał sciemniał a teraz się uzewnętrznia anonimowo na forum, żałosne to... Jak jesteś słaby to i przy szpadlu będą cię ganiać

@Pracownik

Nie jestem słaby tylko nie jestem głupi. Za taka kasę za jaką ram pracowalem nie adekwatna do wysiłku. Pracuhe w innej firmie za 3 x tyle więc jak jesteś dobry taki to sobie tam rob i nie 30 ton puszek za psi pieniądz.

Chiński lol
@Pracownik

Akurat popracowalem tam trochę jako sezonowy. Sam stałem na maszynie i oglądałem puszki. Tak nie podobało mi sie za takie niskie pieniądze tak robić, spokojnie dawno zmieniłem za 2 x tyle co w tym Pekinie i nie muszę tak tyrac , pff wogole nie tyram. Dla mnie to Ty możesz tam za darmo robić

ababa

Zdecydowana większość opinii dodawana jest przez nieudaczników, którym Akzo podziękowało, bo byli po postu słabymi pracownikami! A takie osoby zamiast zrobić coś ze sobą i swoim życiem wyżalają się na firmę przełożonych i cały świat! Nawet odwagi brak na podpis ! Żaden normalny, dobry pracownik nie wypisuje głupot na takim forum.

Obserwator
@ababa

To nie wyzalanie się, tylko trzeźwa ocena faktów, karygodnego zachowania przełożonych i ogólnego dziadostwa jakie prezentuje ta firma- zakazy, nakazy, traktowanie robotnikow jak niewolników których można wycisnąć jak cytrynę. Ci którzy się zwolnili mieli dosyć ciaglych pretensji i ochrzanu. A akurat pracownikami byli w większości znakomitymi, więc twoje gadanie ma liche podstawy. Tak jest świetnie w Akzo, że ludzie co rusz stamtąd uciekaja- a za nimi niebawem rusza kolejni, bo socjal socjalem, ale nikt nie będzie tyrał jak chłop panszczyzniany, słuchając połajanek mistrzów i reszty. Mnie bardziej zastanawia kto te peany na cześć firmy wypisuje? Osoby które tam pracowały i tak wiedza, że to funta klakòw warte opinie, nijak do rzeczywistości nie przystające.

Marcin
@ababa

Zgadzam się nie udaczniku ;)

@Obserwator

Nie zgadzam się z tą opinią, ponieważ widać tu, że osoba która to pisze nie rozumie, że dobry pracownik to taki który pracuje zgodnie z kodeksem pracy i daje różnice pracodawcy. W Akzo pracownik jest oceniany na podstawie wskaźników wytycznych i systemów międzynarodowych i jak ktoś uważa, że się go Zniewala to niech pracuje w innej firmie gdzie kasę rozdziela się na widzimi się i na podstawie tego kto jest czyjim kolegą. Pilawa z tego co wiem to najlepszy zakład AkzoNobel w Europie do Pilawy przyjeżdżają z innych fabryk zagranicznych się uczyć. Ale jak ktoś jest słaby to nic innego mu nie pozostaje jak wylewać zale na forum. Żałosne.

AkzoMan
@Pracownik

Po pierwsze nie najlepsza, tylko najtańsza, bo ma tanią siłę roboczą dzięki czemu koszt wytworzenia litra farby jest niski, co przekłada się na większą marżę. Gdyby było inaczej to pewnie by zamkneli lub zredukowali produkcji nie patrząc "świetną organizację pracy". Po drugie jeżeli polska fabryka Akzo Nobel jest takim wzorem, to dlaczego pracownikom płaci się mało a firma skąpi na podwyżki? Zagraniczne delegacje przyjeżdżające głównie z europy zachodniej, mają pokazane jak w Polskiej fabryce można ciężko pracować za małe pieniądze. :)

E.
@ababa

Hej. Czy w Akzo Noble jest dla pracownika karta sportowa?

Zostaw merytoryczną opinię o Akzo Nobel - Pilawa

Akzo Nobel