Opinie o Akzo Nobel w Pilawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Akzo Nobel. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Akzo Nobel o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Akzo Nobel w Pilawa

mixx

Pracował ktoś jako operator produkcji i może się podzielić się opinią na temat pracy, zarobków i atmosfery.

@mixx

Kto cię rekrutuje zadzwoń zapytaj. Tylko nie pytaj o Atmosferę ludzie to jest śmieszne w Polsce o takie rzeczy pytać. To kraj ze gdzie byś się nie znalazł. Ludzi spotkasz wielu ale człowieka spotkać to graniczy z cudem. Moje zdanie idziesz pracujesz życie prywatne sobie organizujesz.Praca to nie dom. A niech gadają Ludzie od tego są żeby gadać. Zawsze ci co najmniej robią najwięcej do powiedzenia mają. I jak by tak każdy na to patrzył to nikt by nigdzie nie pracował. A najlepiej samemu się przekonać jak jest.

Mirek

Czy to prawda że jednego z mistrzów na PS łączy coś więcej z brygadzistką? Warto przychodzić tu do pracy czy układy i układziki i psują atmosferę?

Karol
@Mirek

Awansować można na wiele sposobów, tak już jest w firmach czy korporacjach...

Gggg
@Karol

Dokładnie prawda! Np strzelanie z (usunięte przez administratora) na drugiego kolegę:) ups pół fitlrmy Level up

BBB

Ludzie już wiedzą o waszych rekrutacjach.Nawet firma zewnętrzna pod bocznym okiem waszych mądrych głów się wycofała i nic nie pisze o rozlewie.i tam też nikt się nie zgłosił do was.Nie poszli jak Rzymianie na Igrzyska Do zakrapianej mlekiem i miodem firmy specjalnie z małej. Jedna firma a jeśli jedna osoba zaczęła prowadzić swoją działalność Wewnątrz tak jak pani Danusia z jednego działu.To licząc na te działy to niebawem firma albo już jest?. Stanie się w całości Polskim kapitałem! Dworem Pzytakiewiczow.To ja już dziękuję idę na emeryturę Zupka na wodzie z dodatkiem małej pietruszki czeka.

Honorata
@BBB

W ogóle teraz jakieś oficjalne rekrutacje są? Czy wszyscy są przyjmowani do Akzo Nobel po znajomości? Jesteś w stanie podpowiedzieć?

Marian
@Honorata

Po znajomości? To trzeba mieć znajomości żeby zarabiać deko więcej niż najnizsza karkowa? Faktycznie potrzeba Ci mega pleców bo inaczej , jak się dostać na takie intratne fuchy za dobre pieniądze ;)

@Marian

Jak ci źle Marian to się zwolnij. Co byś tam nie robił każdy to zrobi. Nawet nowo przyjęty pracownik. A ty szukaj tych pieniędzy Jeśli się czujesz niedoceniany. Wiesz co cie tam trzyma to ze młody pracownik na ciebie dyma.A ty udajesz ze niby jakie to trudne tak jak reszta tych twoich kolegów.Zwykły Polaczek w obcym kapitale jaki to on mądry i nikt mu nie dorówna. Taki prawy kozak tylko na lewej nodze.

Czy Akzo Nobel praktykuje "luźne piątki"?

Boldon

Bardziej to są "luźne poniedziałki" że jak przyjdziesz jeszcze nie do końca trzeźwy to Cię cofną do domu na bramie lub jak przejdziesz taki przez bramę i zobaczą na hali że nie jesteś trzeźwy to będziesz miał luźny okres do znalezienia nowej pracy...

marek
@Boldon

ja tam robilem, i po czasie uwazam ze byla to strata czasu. Tamta robota pozwala tylko na wegetacje i nic wiecej

BBB

Mam pytanie jakfFrma rekrutuje ludzi do pracy.Piszą ze skontaktuje się z wybranymi osobami Jak nazwać taki kontakt? Słyszałem ze pani Danusia P prowadzi wewnętrzna rekrutację Przyjęła juz swoje siostrzenice. To na tym polega kontakt?. Co z osobami z zewnątrz Najpierw znajomi pracowników juz pracujących potem jak zabraknie reszta.Dlaczego nie wpłynęła oferta do Urzędu Pracy. Czy to nie zabawa ludźmi Osoby z tych biur to wiedza tyle o zarządzaniu wraz z mistrzami itp co wyczytałli z Pani Domu takich gazet. A zakład przez takie osoby staje sie. ZUPĄ gotowana na wodzie z dodatkiem małej pietruszki. Czasem warto się zastanowić.Firma staje się nie światowa a garażowa. Daje to ludzie czytającym z poza zakładu Bo tam to już za późno na zmiany Pod rozwagę. Bo ja idę na emeryturę.

AAAA

Pracowałem w dziale badań i rozwoju na początku zeszłego roku. Praca wymagająca dużego zaangażowania. Spore braki kadrowe. Wymaga się od pracownika dużo nauki szybko. Lekki chaos. Jednak po wdrożeniu się do pracy jest coraz lepiej. Dobra płaca jak na takie małe miasto jak Pilawa. Dobra atmosfera wśród pracowników.

Maria

Jakie są te możliwości dorobienia do pensji na początku roku? Bo ktoś tu coś o tym pisał, a jakieś konkretne przykłady?

Grubson

Na grajdol Otto agencja pracy szuka " operator rozlewu " tak dobrze jest w tej Firmie że agencja teraz będzie szukać ludzi xD Cieszę się ze rynek pracy jest taki duży obecnie i że takie zakłady gdzie płacili psie pieniądze będą musieli godnie zacząć płacić bo robić nie będzie komu:) Kiedyś było że pracownik zabiegał o względy pracodawcy teraz już powoli to się zmienia- skończy się wyzyskuwanie :) Ps wogole się cieszę że już tam nie pracuje- długo to nie trwało no cóż nie będę robić za taka marna kase.

Kamil

Nie wiem jak na dziale wodnym, lecz na ps z poczatkiem roku jest masa mozliwosci dorobienia do pensji. Jak to mowia jak ktos chce pracowac to bedzie zadowolony a jak nie to zawsze bedzie cos nietak.

Inka

Czy firma poszukuje aktualnie pracowników biurowych?

Pracowałem w Akzo w ubiegłum sezonie na dziale emulsyjnym i nie narzekam. Atmosfera jest dobra, od początku wiedziałem co mam robić i nikt się na mnie nie wydzieral tak jak było w poprzedniej robocie. Płacą na początek tyle co wszędzie po 3 miesiącach podnoszą o 300. Dobry przystanek przed znalezieniem innej pracy, duzo tez się nauczyłem jak funkcjonuje duża firma.

Bambo
@były pracownik

Pracuje już kilka lat i pierwsze słyszę żeby w zeszłym roku była podwyżka dla sezonu aż o 300 zl:)

nicko mc
@Bambo

to chyba śpisz ciągle na szatni.

Bambo
@nicko mc

Oczywiście, za to Ty musiałeś siedzieć pod biurkiem u kierownictwa lub mistrza skoro na sezonie dostałeś 300+???????? nie wprowadzaj ludzi w błąd kolego ????

Hahaha
@były pracownik

E Panie poczatek to chyba Tb placa tyle " poczatek" ktos normalnie myslacy po szkole zobaczy i ucieknie. Ale Ty chwalisz, stary oni takich szukaja ! Jestes ich zbawieniem na tym hinskim rynku:) Jesli uwielbiasz tyrac 30 ton puszek za 1500 zl pensji xD i to chwalisz to Ty chyba naprawde jestes " piczatek" xD

Chiński lol

Pisałem na t9. Ciesz się że Ci się udało wychwycić błąd jesteś Mistrz ! A teraz idź nosić puszki za pół darmo ;) raz raz ale to już:) To ja się teraz po śmieje ,)

@Chiński lol

Praca w sumie spoko a jak komuś się nie podoba to nich się zwolni nikogo tam na siłę nie trzymają. Inna spraw jeśli ktoś się obijał sciemniał a teraz się uzewnętrznia anonimowo na forum, żałosne to... Jak jesteś słaby to i przy szpadlu będą cię ganiać

Nie jestem słaby tylko nie jestem głupi. Za taka kasę za jaką ram pracowalem nie adekwatna do wysiłku. Pracuhe w innej firmie za 3 x tyle więc jak jesteś dobry taki to sobie tam rob i nie 30 ton puszek za psi pieniądz.

Chiński lol

Akurat popracowalem tam trochę jako sezonowy. Sam stałem na maszynie i oglądałem puszki. Tak nie podobało mi sie za takie niskie pieniądze tak robić, spokojnie dawno zmieniłem za 2 x tyle co w tym Pekinie i nie muszę tak tyrac , pff wogole nie tyram. Dla mnie to Ty możesz tam za darmo robić

Xxxxx

Chciała bym się dowiedzieć czy ktoś był zatrudniony przez Otto jak to wygląda z umowami? Czy dają na stałe

Anita

Może wiecie coś o ofercie pracy w firmie? Jaką macie atmosferę? Czy są jakieś dodatki do podstawy?

@Anita

Nie polecam, przynajmniej działu emulsyjnego. Wszelkie zakazy i podkręcanie śrub ludziom z których robią robotów.

@Anita

Polecam dział emulsyjny, super atmosfera kompetentni i wyrozumiali Mistrzowie, chcesz urlop to dostaniesz zarobki 2300 b dla nowego po 3 miesiącach +300 a jak będziesz dobry to Cię zostawią na stałe i wtedy coraz więcej. Coraz mniej się robi ręcznie dużo inwestują w maszyny.

Milioner

Czy to jest żart? Serio to jest napisane ? Hehehe Jaki samo cukier Oj tak jest pięknie tylko czemu każdy ucieka? Nie żyją kokosy i miliony hahaha

Jakub

Wystarczy dobrze robić swoją robotę i jeszcze jak się to lubi to ręczę, że zadowolenie gwarantowane.

Doświadczony
@Jakub

Panie Jakubie, chciałbym z Panem pracować gdzieklowiek szkoda, że jest Pan odosobniony na tym forum

sss

Ostatnio przegladajac okoliczny portal z praca, trafilem na oglosznie do akzo ale przez agencje ! Super ! Tam tam musi byc super praca, i wogole zarobki i atmosfera ze agencja musi poszukac bo firma nie wyrobi z tymi co uciekna ;D Brawo Czyli nic sie nie zmienilo dalej lipsztyk musi byc

pepsol
@sss

Jak się mogło zmienić skoro firmą od wieków rządzi zapatrzony w siebie megaloman jakich mało. Pierwsza rakieta Łomianek, nurek głębinowy a już niedługo Fryderyk Chopin i to wszystko w jednej osobie. Otoczony dworem potakiewiczów którzy mu we wszystkim przyklaskują. Póki ktoś z góry nie zrobi z tym porządku nigdy nie będzie lepiej.

Alicja

@Wspomnienie :) - piszesz o bardzo dobrym socjalu - możesz rozwinąć troszkę temat? @Pan P - przypominam o regulaminie forum GoWork. Nie obrażamy innych użytkowników. Posty, które mają taki charakter mogą zostać usunięte. Wszystkich zachęcam do pozostawienia rzetelnej opinii na temat pracodawcy jakim jest Akzo Nobel. To pomoże innym użytkownikom tutaj zaglądającym.

Wiktor

Zastanawiam się kto pisze te opinie. Firma ma aktualnie opinię dobrego pracodawcy!!

xD
@Wiktor

z ta dobre opinia to chyba żart xD ?

wiatr rewolucji

no fajnie, skrytykowałeś zarobki, postraszyłeś ludzi... zadowlony w siebie? ale już ci jakoś odwagi zabrakło jak widzę żeby konkretnie jakieś stawki podać

@wiatr rewolucji

Ja to puszczam wiatr, ale z (usunięte przez administratora) Podmuch rewolucji haha xD

Wspomnienie :)
@wiatr rewolucji

Stawek nikt Ci nie poda, bo to "tajemnica firmy" :) ale nie spodziewaj się kokosów :) na początek najniższa krajowa + premia miesięczna zdaje się po miesiącu. Bardzo dobry socjal . Ale co do atmosfery i wymagań-porażka. A z każdym rokiem gorzej. STALI pracownicy, którzy się szanują podziękowali za współpracę :)

pan p

Ta firma to istna patologia , 2200 brutto jak ktoś dojeżdża z daleka to wyda pół wypłaty na paliwo i co mu zostaje ? 1000zł na przeżycie :) Najgorsza firma w okolicy Garwolina pod względem właśnie płacowym i podejściem kierownictwa do "roboli" . W firmie jest wszechobecny mobbing przynajmniej na magazynie ( w innych działach nie pracowałem) . Jesteś śmieciem nie pracownikiem dla kierownika i mistrzów . Odradzam pracę tam , ludzie uciekają z magazynu jeden po drugim a nowych rąk do dźwigania ich "ton" nie widać na horyzoncie :)

pan C
@pan p

Co na to związki bo takie pewnie są ? .. Po pana opinii można wnioskować, że w ich zarządzie zasiada być może taka osoba co by nie dziwiło skoro padało słowo patologia - jest na to paragraf.

Lubie Akzo

Miałam przyjemność tam pracować. Ale się zwolniłam ze względu na znalezienie pracy w swoim zawodzie. Szczerze to bardzo polecam Dział Wodny - produkcja. Jeśli porównując Akzo do Avon - to niebo a ziemia. Nigdy wiecej Avon. A Akzo wszystkim polecam. Ludzie są tam super: Kierowniczka, Mistrz, Brygadzista Jarek :-) To Firma, która szanuje swoich pracowników i o nich dba. Jest comiesięczna premia, dodatek urlopowy. Kawa i herbata jaka ci się tylko zamarzy z mleczkiem lub bez za free. Zmiana C jest SUPER. (usunięte przez administratora) Pozdrawiam wszystkich wspaniałych ludzi, którzy tam pracują.

Hahaha
@Lubie Akzo

Chyba zartujesz z tym poleceniem Hahaha ale sie usmialem xD 100% pisze tesamochwaly osoba z biura Akzno

ha ha ha
@Lubie Akzo

Dobre sobie, To chyba avon to niebo a akzo piekło na ziemi. Ta firma to istna patologia , 2200 brutto jak ktoś dojeżdża z dalekja to wyda pół wypłaty na paliwo i co mu zostaje ? 1000zł na przeżycie :) Najgorsza firma w okolicy Garwolina pod względem właśnie płacowym i podejściem kierownictwa do "roboli" . W firmie jest wszechobecny mobbing przynajmniej na magazynie ( w innych działach nie pracowałem) . Jesteś śmieciem nie pracownikiem dla kierownika i mistrzów . Odradzam pracę tam , ludzie uciekają z magazynu jeden po drugim a nowych rąk do dźwigania ich "ton" nie widać na horyzoncie :)

Zostaw merytoryczną opinię o Akzo Nobel - Pilawa

• Jak się pracuje w Akzo Nobel?

Zobacz opinie na temat firmy Akzo Nobel tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Akzo Nobel?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 3 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Akzo Nobel?

Kandydaci do pracy w Akzo Nobel napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Akzo Nobel