Bisan Sp. z o.o.

Opinie o Bisan Sp. z o.o.

janeczka

ja dla takich handlowców mam szacunek, trzeba mieć gadane i talent negocjacyjny żeby sprzedawac materiały dachowe, spusty podłogowe i odwodnienia liniowe

życzliwy

Antoś co za desperacki wpis?znowu szukacie pracowników? Naiwniaków

Antoś

Nie zgodzę się z Wami! świetni ludzie - super firma, polecam każdemu!!!!!!!!!!!!!

marek12

Tak jak powyżej kolega napisał, szkoda czasu.[usunięte przez moderatora]

?

xx - 2013-03-29 21:47:07 Szkoda czasu, czarodzieje. Stracony czas, właściciel szuka wyjątkowych osób, na jednym ze stanowisk przewinęło się już 5 osób.A coś więcej wiadomo, dlaczego jest taka rotacja?

xx

Zostaw opinię o Bisan Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bisan Sp. z o.o.