Opinie o CROMA PHARMA SP. Z O.O. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy CROMA PHARMA SP. Z O.O.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w CROMA PHARMA SP. Z O.O. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CROMA PHARMA SP. Z O.O. w Warszawa

Cześć, do dziś przedstawiciel medyczny nie ma szans na zatrudnienie bez doświadczenia? pytam, bo jak była dodawana kiedyś oferta to napisano w niej, że poszukiwani są kandydaci, którzy zdobywali doświadczenie w pracy z gabinetami medycyny estetyczne. Bez tego ani rusz? A czy to wykształcenie wyższe musi być kierunkowe?

Kandydatka Nowy wpis

Cześć, mam pytanko na temat firmy na stanowisko Przedstawicielki Handlowej jak plasują się produkty vs konkurencja, ile jest wizyt dziennie, jakie auto, GPS, szkolenia itp ? Będę bardzo wdzięczna za odpowiedź, ponieważ mam mieć spotkanie.

Dominika

Firma Croma chyba jednak wbrew temu co tutaj sugerowaliście nadal działa i ich strona internetowa jest teraz aktywna. Chociaż w KRS rzeczywiście są niejasne informacje, czy zatem ktoś może potwierdzić, co się dzieje z tą firmą, czy ona funkcjonuje? Nigdzie nie mogę odnaleźć także aktualnych ofert od tego pracodawcy, co może sugerować, że nie prowadzą rekrutacji i działalności.

Sylwia Nowy wpis
@Dominika

Jak najbardziej funkcjonuje. Długo nie było rekrutacji bo pracownicy nie rotują - jest stały zespół od lat, raz na jakiś czas poszerzany. Rekrutacje są prowadzone przez zewnętrzne firmy więc pewnie rzadko coś jest w zakładkach praca lub pod nazwą firmy w wyszukiwarce.

Łucja Nowy wpis
@Sylwia

Rozumiem, a skoro nie ma szans na taką pracę na stałe, to może chociaż na tymczasową jakąś szukają? Co jakiś czas? Albo na jakiś staż

łeb

Coś chyba jest na rzeczy, bo o chromie się nie słyszy, a KRS chyba nie kłamie @ok. Zresztą całkowity brak opinii też daje znać

Rozmowę kwalifikacyjną w CROMA PHARMA SP. Z O.O. masz już za sobą? Jak oceniasz konieczność przygotowania się do spotkania? Czy pracodawca zwraca szczególną uwagę na konkretne aspekty profilu kandydata na stanowisko Regionalny przedstawiciel medyczny - branża medycyny estetycznej?
logo firmy Dietetyk
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
Zaciekawiony

Witajcie. Co się stało z firmą CROMA Pharma? W KRS jedna ze spółek widnieje jako w likwidacji? Strona internetowa nie działa, na facebook ich niema. Macie jakieś informacje?

romek

Teraz Croma sprzedała firmę i przejeli ją amerykanie. Ponoć nawet ci co przetrwali romana teraz już się poddali. Albo już się zwolnili albo szukają pracy. Firma jest prowadzona chyba do bankructwa.

romek

Kiedyś to był Corneal. Sprzedali. Jak sprzedali przyjechał miły facet z Austrii dał trochę podwyżek. Potem przyjechał drugi niejaki Roman. Po nim zostali nieliczni. Wszystkich wykosił albo sami nie wytrzymali. Tak dla zasady. Jak ktoś źle pracował to zwalniał a jak dobrze to stworzył taki klimat, że sami rezygnowali. I tak jak w tej firmie w wielu podobnie - kupują, zwiększają obroty, zyski - sprzedają z zyskiem za rok, dwa. A Polacy za każdym razem boją się, czy przy nowym właścicielu okażą się wystarczająco kompetentni. Jak się nie ma swojego (polskiego) to się jest niewolnikiem i już. Dlatego niewolnicy w Polsce będą pracować do 67 roku życia a Niemcy reformę zrobili dokłądnie odwrotną.

aha

najpierw należy sprawdzić czy na służewcu nadale jest dział sprzedaży.... takie tam podstawy...

Major

Zawsze można próbować, nic nie zaszkodzi zapytać. Chociaż odnoszę wrażenie, że branża farmaceutyczna jest w naszym kraju bardzo pożądana i szybko zapełniana przez nowych pracowników. Tym bardziej w Warszawie, gdzie jest tak duży rynek zbytu wszelkich produktów. Zastanawiam się tylko czy oferują jakieś rozsądne warunki?

ktos

Nikt ci nie odpowie ile bo kazdy pracownik jest zobowiazany do zachowania milczenia w tym temacie. Napisze tak: tragedii nie ma. Jak porownac zarobki innych to nie ma co narzekac. To jest produkcja i wiadomo czego się spodziewac. A jak chcesz wiecej to trzeba szukac pracy w koropracjach za biurkami, w garniturkach. Czasem smieszy mnie jak ludzie wolaja malo i malo i malo kasy. Ludzie w urzedach po studiach maja najnizsza krajowa i co ze wysluga lat i 13-stka? Policz 1450zl do lapy , za 10 lat wysluga 145zl. Zyc nie umierac. Więc nie narzekajmy na to co mamy.

mocno

tego syfu już nikt nie ogarnia...wracają chlubne tradycje i metody, oki...

dana

no jak ,,, ano towarzystwo wzajemnej adoracji jest nowe co daje niewiele motywacji, za to kary juz jak najbardziej realne. Wydawało się ze będzie lepiej po zmianach w kierownictwie i początkowo widac było zmiany na duzy plus ale już nie jest. Wydaje się ze szykuje sie kolejna fala rezygnacja ludzie sie trzymaja bo muszą ale wielu ma juz totalnie dosyć. produkcja ,stawka jest tajemnicą (klauzula w umowie) odp: nie,nie,nie,tak(ale nie licz na wiele)

xxx

a ja mam pytanie odnosnie działu produkcji, tzn jaka stawka na start brutto i jak ze zmianami, czy jest pakiet socjalny typu basen , kino, opieka medyczna? jakies premie?

Bartek

Dobrze, że wkońcu pojawiło się trochę pozytywnych komentarzy ponieważ praca w Cromie nie jest taka zła jak co niektórzy tutaj piszą. Ludzi w pracy można lubić bądź też nie, najważniejsze że dobrze płacą za wykonaną pracę i praca jest ciekawa. Młodym, ambitnym i aktywnym szczególnie polecam.

Widze że konkurencja nieźle tutaj miesza i robi czarny pr firmie. Płacone jest regularnie, pracownicy i dyrekcja nie jest tak koszmarna jak tutaj piszą, więc domyślam się że te wszystkie negatywne komentarze to robota konkurencji.

SA

Szefowie szanują tych co mają wyniki, pozostałych faktycznie mniej. To częściowo wyjaśnia rotację. Wobec pracownika stawia się wymagania, nie wszyscy dają rade – muszą odpaść. Potem ci co nie dali rady wylewają swoje żale. Pracuje ktoś w firmie gdzie niczego nie wymagają, wszyscy się lubią i nic nie trzeba robić a zarobki są super? Dajcie adres!

.. no i starej ekipy już nie ma czy będą nowe miejsca pracy w soczewkach?

wow

jak to nie ma? zwolnili wszystkich czy koniec istnienia oddzialu?

AnFi

...trzyma sie , wszyscy , ktorzy wiedza jak sie utrzymac , znaczy wlasnie przez bety ;-)

bylominelo

a jak tam stara ekipa sie trzyma?

A szkoda

Teraz profesjonaliści z korporacji V wspaniale poprowadzą firmę do sukcesów

Zostaw merytoryczną opinię o CROMA PHARMA SP. Z O.O. - Warszawa

• Jak się pracuje w CROMA PHARMA SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy CROMA PHARMA SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

CROMA PHARMA SP. Z O.O.