Apteka "Nowa Farmacja"

Białystok

Opinie o Apteka "Nowa Farmacja"

Ania

Prezesi myślą tylko o sobie, pracownicy są wykorzystywani. Kierownicy zachowują się jakby wszystkie rozumy pozjadali. Współpracownicy też tylko myślą jak Cię wygryźć. Praca oczywiście za psie grosze. Nie ma gorszych aptek do pracy.

Xxapteka
@Ania 07.11.2017 21:29

Są gorsze i też sieciowe, a dorabianie w nich zagranicznych wespół właścicieli. Powinno się takie pozamykac. Niestety otwiera się je na potęgę.

Ktos

Adam
@Ktos 06.11.2017 20:29
Witam.Czy ktoś może wie ile może zarobić technik farmaceutyczny po stażu w nowej farmacji? Interesuje mnie woj.podlaskie...

Grosze, mało więcej niż na stażu

:):):)

Również nie polecam !!!! Pracowałam w jednej z tych aptek i niestety też nie byłam pupilkiem kierowniczki, dlatego już tam nie pracuje.

Magda

Nikomu nie życzę pracy w tych aptekach. Za grosze nie warto się zabijać. Oni myślą tylko o utargu. Pracownika mają za nic a do tego Mobbing, z którym nic nie robią.

Justyna

@farm Dlaczego tak piszesz, że odradzasz? Czy są jakieś podstawy żeby tak pisać? Może Apteka "Nowa Farmacja" nie jest idealną firmą ale przecież takich nie ma. Słyszałam, że to dobra firma i jestem zaskoczona!

@Justyna 13.09.2017 10:44

Są podstawy , ale pamiętaj, że każdy z nas ma prawo do własnego zdania .Każdy ocenia samodzielnie według własnych obserwacji i doświadczeń.Ty tez masz do tego prawo :)pozdrawiam serdecznie

@Justyna 13.09.2017 10:44

mgr z dylematem

A czy ktoś pracował w Aptece Społecznej? To też grupa Nowa Farmacja. Czy tutaj sytuacja wygląda tak samo? Mam od nich ofertę pracy w zachodniej części kraju i się zastanawiam...

@mgr z dylematem 23.08.2017 11:53

tak samo,odradzam

Patrycja

@eskulap a możesz napisać coś więcej? Wiele zależy od konkretnego przełożonego, może w pozostałych placówkach jest inaczej. Jak oceniasz warunki zatrudnienia?

kajtek
@Patrycja 20.07.2017 11:59

finansowe srednie ,sa premie na ktore trzeba zapracowac ,ale jest to osiągalne . ale co z tego gdy w aptece z czterema stanowiskami jest problem z zapewnieniem ciaglej pracy zaledwie dwóch!!!bardzo ,bardzo ciezka praca ,[rzelozeni ci sami ,tylko koordynator moze byc inny.w aptekach saamobslugowych sa kradzieze i musimy sie stale tlumaczyc ,nie ma zabezpieczen .Bardzo duzy stres dla wszystkich pracownikow stad duza rotacja .zobacz jak duzo jest ogloszen .inne znanae mi apteki juz po kilku pracownikow znalazly w tym czasie a tu nie ma chetnych ....nie ma wspolpracy z centralą i to jest odczuwalne na kazdym kroku.dwa razy sie zastanow.

MARIA

Chciałabym zatrudnić sie w tej sieci Prosze o rade ,jakie warunki pracy i wynagrodzenia

@MARIA 22.06.2017 11:06

odradzam .nie ma pomocy ze strony centrali ,słaba komunikacja ,nieprecyzyjne procedury,żle sie pracuje w firmie gdzie nie ma wspolpracy i porozumienia a kazdy dba tylko o to jak wypadnie przed prezesem.nie idz tam.

@MARIA 22.06.2017 11:06

dobrze sie zastanow,mnostwo ludzi narzeka na warunki pracy w tej sieci i to jest prawda ,ludzie sa wykorzystywani,obsada bardzo mala ,praca bardzo ciezka .I to nie ma nic wspolnego z atmosfera panujaca w aptece ,bo ona moze byc super .I tak wszystko zalezy od pracownikow centrali ktorzy zachowuja sie tak jakby nie zalezalo im na tym zeby apteki sie rozwijaly.Dobre ceny to troche malo w dzisiejszych czasach ... Zeby ludzie dobrze sie czuli w pracy musza byc szanowani przez pracodawce a tu tego brakuje ewidentnie .bardzo bardzo odradzam.

tech_bdg

Pozdrawiam Nową Farmację za próby pozorowania, że ich REKLAMA jest zgodna z prawem... A nie, przepraszam, nawet nie próbują tego ukrywać. Wysyłają na miasto masę osób z ulotkami i przykazaniem by mówiły "zapraszamy do najtańszej apteki w mieście". Cała ta sieć powinna być już dawno wypier***ona w kosmos a ich zarząd powinien dostać takie kary żeby nie mieli na masło. Tylko udowodnić, że to reklama... Co do samej pracy - osobiście nie miałem "przyjemności" tam pracować, znajoma popracowała z 2 miesiące i rzuciła to w ch**.

JA

DNO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Magisterka

Ciekawe ! Opinia o całej sieci na podstawie jednej apteki, gdzie widać, że kierownik do d :) A gdzie opinie tych kilkuste pracowników, którzy są zadowoleni i z powodzeniem pracują w innych aptekach ? wszystko zależy od kierownika ! Naidiotę można trafić w każdej aptece . Pozdrawiam i zyczę myślenia

@Magisterka 14.12.2016 12:29

kilkuset zadowolonych pracowników?....:)A gdzie oni są?Ta siec jest beznadziejna ,pracownicy są zle traktowani i niestety wykorzystywani do granic możliwości.To nie jest jednostkowa opinia .na szczęscie ludzie myslą :) i odchodzą z tych aptek .pozdrawiam

samosia

dziwi mnie fakt że organy nadzorujące przestrzeganie prawa Farmaceutycznego udają że nie widzą tych ciągłych ogłoszeń że NF szuka ciągle jakiegoś pracownika do jakiejś Apteki. Fakt kontrola nie zauważa że z zatrudnionych 4mgr 2 jest na macierzyńskim a trzeci na urlopie.....

Wanda

Szybko, sprawnie. Bardzo dobry kontakt mailowy.

3er

hej no prawda jest taka ze cos takiego nigdy nie prowadzi do niczego dobrego niestety..najlepiej to jest się po prostu skupic na swojej pracy na tym co do ciebie należy na swoich obowiązkach i tyle bez zandego plotkownia po co sobie utrudniać zycie :)?

farmacutka

Za nic w świecie nie polecam tam pracy. Chyba że komuś pasuje bycie podawaczem. Nie robi się nic innego poza sprzedażą, żadnych szkoleń i dokształcania. Cofnęłam się tam w rozwoju. a to wszystko za marne zarobki i ciągły brak premii i wieczne podwyższanie progów, aby przypadkiem jej nie wyrobić. Na atmosferę nie narzekam, bo akurat u nas była super

Jaga

Dziwne siec posiada okolo 50 aptek a pisza tylko o tym samym kierowniku w bylym miescie wojewodzkim.Co z nim nie tak!!!.Przede wszystkim ma wielkie parcie na szklo i robi to nie O,Key(podklada swinie).Inny przyklad przychodzi nowy pracownik do pracy. Juz po tygodniu "KIEROWNIK"wydaje o nim opinie ze do niczego sie nie nadaje (nie chodzi o pierwszy stol).Poniewaz kazda siec ma swoja polityke, wiec obowiozkiem kierownika jest to przekazac.TEGO nie robi wrecz niedopuszcza ale opinie szybko wydaje i puszcza w eter!!!!.A poplotkowac to sobie lubi. Kazdy dzien pracy zaczyna od plotkowania i zajmuje to Jemu spory % CZASU POSWIECONY NA PRACE.(tego nie odrabia).Pracownikow dzieli na dwie kategorie: pupilkow z ktorymi pracuje dlugo(niezastapieni) i reszta gorsza.( wyraznie daje to odczuc) I ta "GORSZA "ciagle sie rotuje.(Nikt nie chce byc ponizany) Nie chodzi tu o prace.Praca jak w kazdej aptece raz wiecej raz mniej w stosunku do ilosci zatrudnionych osob nie wiecej jak w innnych aptekach.GODZINY PRACY TEZ NIE MAJA ZMACZENIA.(ciagle to powtarza).CHODZI tu przede wszystkim o ATMOSFERE jako tworzy(wine widzi tylko u innych , a nie spojrzy na siebie ) i PODZIAL pracyNp: na zmiane przychodzi 5 osob: 3 osoby zajmuje sie papierologia w ktorej jest wieczny balagan(pupile kierownika). 2 osoby na ekspedycji -czesto cala apteka ludzi -nikogo to ni interesyje -niewazne -a powinno Moze w koncu GORA tym sie zainteresuje.

Jaga

hvgff
@Jaga 21.08.2016 14:14

Ja byłam w tej gorszej kategorii haha . I dlatego już mnie tam nie ma

abcd

Dużo można tu opowiadać... Najśmieszniejsze jest to, że wszyscy pracownicy odchodzili z apteki z powodu atmosfery itp , a po odejściu jeszcze byli obgadywani, że ciasta na pożegnanie nie przynieśli haha . Niektórym chyba brakowało przekąski do kawy i plotkowania :-)

mgr

Oferty na pewno są ok. Ale wazna jest atmosfera. Niestety, jak sie dopuszcza do władzy niewłaściwe osoby i nie ma nad nimi kontroli, to traci sie w ten sposób pracowników.

Xxx

No teraz jest chwilowo inny kierownik na zastępstwie, więc wszyscy chyba mają nadzieję, ze coś się zmieni. Tego życzę pracowitym dziewczynom,które tam zostały. Bo chyba premia nie należy sie za koleżeństwo, siedzenie przez 8 h i plotkowanie . Tylko premia powinna być dla osób pracowitych .A nowemu kierownikowi życzę owocnej pracy i powodzenia

Xxx

Tylko nie do Łomży ! Pracowałam tam i traumę mam do dzisiaj. Zresztą wcześniejsze komentarze wszystko wyjaśniają. Szkoda tylko, że centrala się niczym nie interesuje. Tyle dobrych i fajnych pracowników z tej apteki odeszło... Żal.

ola

Sieć przechwalona.Szukają frajerów do roboty.Nikt się tam nie pcha.To nie jest praca dla wykształconego magistra farmacji,on się nie liczy w tym trybie roboty.Jest on złem koniecznym.Gdyby było tak dobrze to nie musieliby miesiącami się ogłaszać.Ja zrezygnowałam.Kocham swój zawód ale w normalnej aptece ,a nie jak w sklepie spożywczym.

Beata

Byłam, pracowałam, zwolniłam się. Dziękuję bardzo. Traktują aptekę jak sklep z kosmetykami. Najważniejszy utarg, agresywna promocja. Każdego pacjenta musisz witać formułką "witamy w najtańszej aptece w mieście", oszustwa z promocjami. Ceny z promocji funkcjonują tylko przez kilka dni. generalnie inaczej wyobrażałam sobie pracę w aptece.

Mobbing

To czy jest miło, zależy przede wszystkim od kierownika apteki, a nie od sieciowki.Byłem pracownikiem tej sieci ,w aptece gdzie atmosfera była nie do zniesienia. Magistrów ma się za nic, techniczka odpisywała na maile adresowane do magistra, który rzekomo miał zastępować kierownika. A tak naprawdę stał tylko za pierwszym stołem. Ogólnie magistrów ie są bardzo krytykowani, liczą się tylko pupile kierowniczki, które nic nie robią tylko non stop szpieguja i donoszą .Nie wspomnę już o zaglądaniu do kopert z wynagrodzeniem przez wyżej wspomniane osoby. Juz dawno nie ma mnie w tej aptece, i z tego co wiem od stycznia odeszło stamtąd 7 czy 8 osób. Ktoś powinien chyba mieć nad tym kontrolę i się zainteresować. A tak w ogóle to w tych aptekach nie liczy się pacjent ani pracownik, tylko przykasowki. Najważniejsze to ile gum ORBIT sprzedałem. Premia tez nie jest sprawiedliwie dzielona ,najwięcej mają pupilki kierowniczki. Porażka,

pancjent
@Mobbing 28.12.2015 21:36

@Mobbing pisze prawdę. Ryba psuje się od głowy... Pani kierownik zajmuję się tylko zbieraniem informacji o życiu prywatnym pracowników oraz przetwarzaniu tych danych. Za pierwszym stołem stoi technik - stażysta, który wydaje leki recepturowe i udaje "wielkiego" magistra. Nie tylko magister jest traktowany jak zło konieczne, pacjenci również. Obsługa pozostawia bardzo wiele do życzenie. Paniusie nic nie robią. Siedzą, obgadują i śmieją się na całą aptekę. Inni pracują za kilka osób. Brak równego traktowania pracowników. Brak profesjonalizmu. Jaka tam musi być atmosfera pracy, jak ja jako pacjent to odczuwam. Nigdy więcej tam nie poczynię zakupów. Nie warto.

mich

Witam, ponawiam pytanie. Jakie warunki zatrudnienia są w tej sieciówce i jak wyglądają zarobki?

farmaceutka

Tak, tylko ja jako technik farmaceutyczny

farmaceutka

Witam. Zastanawiam się nad pracą w tej sieciówce i chciałam się o niej czegoś dowiedzieć. Jak zarobki techników? Jak z planami do wyrobienia? I ogólnie jak tam jest?

Zostaw opinię o Apteka "Nowa Farmacja" - Białystok

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Apteka "Nowa Farmacja"