Medtronic Poland Sp. z o.o.

Opinie o Medtronic Poland Sp. z o.o.

Nick

If you are in good relations with management and you are all talk you can do "assignments" i.e. no one knows what and how many, if you are a mob you must meet the targets i.e. 150 lines per day, which is strictly monitored by a special team and your supervisor.

Zawiedziony były pracownik

Bezduszna, bezwzględna firma. Nie szanuje ludzi. Pracowałam wiele lat w Covidienie, jak odeszłam niestety z nieświadomości nie upomniałam się na czas o odprawę emerytalną. Niedawno napisałam w tej sprawie do szefowej HR-u w Medtronicu licząc że przez wzgląd na dobre obyczaje mi to mimo upływu lat wypłacą. Niestety, otrzymałam zamiast tego list informujący mnie "uprzejmie" że moje roszczenie się przedawniło. Tak traktują ludzi po wielu latach pracy!

Marta

Wspomniane są przez Was zachowania, które by świadczyły o nie szanowaniu przez firmę Medtronic Poland pracowników. Ale firma na swojej stronie pisze o misji firmy i wymienia w tym: uznanie wartości osobowej pracowników http://www.medtronic.com/pl-pl/informacje-o-firmie/misja.html To jak w końcu jest w tej firmie?

Beto
@Marta 20.10.2017 12:11

Papier wszystko przyjmie. To, że jest misja każdy wie, jednak w praktyce przekłada się to na ostre ciśnięcie KPI i wprowadzanie jak największej ilości zamówień. Jako były pracownik tej firmy muszę przyznać rację wypowiadającym się tu osobom. Management SSC (nie wiem jak jest w Medtronic Polska) absolutnie nie nadaje się do pracy z ludźmi. Supervisorzy i managerowie to osoby, które znalazły się na swoich stanowiskach z przypadku. Ciągłe poganianie, zwracanie uwagi, sprawdzanie logów z SAP, narzekanie nie wpływa dobrze na budowanie relacji w zespole, o czym management chyba nie wie lub zapomina. Supervisorzy nie chcą nawet nauczyć się zarządzania zespołami, o ich braku kultury osobistej nie wspominając (wielu ma ten problem). Większość dobrze wyszkolonych i dobrze wykonujących swoją pracę specjalistów już dawno odeszło, podając w rozmowach jako powód słaby management i presję. Największy exodus do tej pory był chyba z zespołu skandynawskiego, chociaż w innych też dużo osób odchodzi. Rotacja jest coraz większa. W SSC nie docenia się pracowników, mimo że są do tego tego różne narzędzia (np.punkty recognize). Niestety istnieje poczucie (całkiem słuszne), że rozdawane są one wg preferencji „lubię Cię to Ci dam”, a nie faktycznie za dobrze zrobioną, dodatkową pracę. Jako były pracownik tej firmy nie polecam w niej pracy. Szkoda nerwów.

Anka skakanka

Firma bardzo słabo płaci. Atmosfera kiepska. Duzo nadgodzin. HR nieprzyjemny, podobnie jak wielu managerów. supervisorem młodzi i bez doświadczenia za to zadzierają nosa.

nick

Fatalny niedoświadczony management, w przypadku problemów z szefem brak wsparcia ze strony HR (zamiatanie pod dywan), duży chaos i dezorganizacja, dzieje się niby dużo, ale brak w tym celu jasnego. Managerowie zespołów nie spędzają czasu z ludźmi i na rozwijaniu ich bo ganiają ze spotkania na spotkania, struktura niejasna, bo skoro kierownik zespołu lata na spotkania to co robi jego kierownik :)

cobo

Potwierdzam powyższą opinię, przykro mi to pisać, ale Medtronic to lewicowe [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]

tobehonest

Nie polecam. Normalny, uczciwy i szczery człowiek będzie się tam tylko męczył. Kadra zarządzająca zupełnie nieprzygotowana do swojej roli. Przełożeni są niekompetentni, bez doświadczenia, nieznający zasad dobrego kierowania zespołem. Mobbing i praca w stresie są na porządku dziennym a zespół HR wszystko zamiata pod dywan.

Marta

@Man masz prawo napisać negatywną opinię, ale porównywanie do kołchozu jest nie na miejscu. Rozumiem, że stawka jest dobra, ale atmosfera pracy przezwyciężyła, że odeszłaś? Inni pracownicy też mają takie odczucia, co do pracy w Medtronic Poland?

xyz

Jestem miesiąc po procesie rekrutacyjnym - najpierw rozmowa telefoniczna i zaproszenie do wypełnienia testu online, który zajmował ok. 1 godz. czasu, potem rozmowa telefoniczna z pracownikiem działu HR trwająca pół godziny w celu dowiedzenia się jak najwięcej informacji o mojej osobie. Za kilka dni zostałam poinformowana, że przechodzę do następnej części rekrutacji i zostałam zaproszona na spotkanie z przełożonymi. Spotkanie przyjemne, bardzo szczegółowe, na wysokim poziomie profesjonalnym jak cały proces rekrutacyjny (prawie). Niestety pomimo zapewnień, że do 2 tygodni zostanę poinformowana o wyniku rekrutacji, tak się nie stało. Więc firma Medtronic pozostawiła wrażenie, że nie szanuje kandydatów, którzy się fatygują i poświęcają swój czas nawet na tyle, żeby wysłać maila z informacją, że się kandydat nie zakwalifikował.

user1

tez potwierdzam slowa pawla - manager pricingu to wiesniak. brakuje im tam kultury ;-)

nnnn

Bardzo się cieszę, że w końcu ktoś napisał prawdę, o firmie Medtronic, a zwłaszcza o kadrze zarządzającej. Myślałam, że jestem przewrażliwiona - wiadomo czasami człowiek obwinia się za to, co dzieje się w miejscu pracy, jak coś się nie układa... Firma oferuje dobre warunki płacy i zatrudnienia, jednak potwierdzam, to co zostało napisane powyżej - brak szacunku do pracownika to norma. Kierowniczka OTD ośmieszała mnie i poniżała publicznie, a nie miała powodu by się mnie czepiać, pracę wykonywałam dobrze. Medtronic zatrudnia na 7 mies. i przez ten czas dobierają sobie ludzi, jak ktoś poczuje się zagrożony to wypad.

@@@
@nnnn 02.08.2017 08:13

@nnnn Rozumiem, że nie zgłosiłaś oficjalnej skargi do HR, jej szefa, itp. Szkoda... może udałoby się jakoś rozwiązać problem, w przyszłości ktoś mógłby uniknąć mobbingu. Poza tym, pracodawca ma obowiązek przeciwdziałać mobbingowi.

Marta

@adam Widzę, że byłeś na rozmowie rekrutacyjnej. Możesz napisać coś więcej o tym, jak przebiegała rozmowa? Jakich pytań może spodziewać się kandydat? Jesteś zadowolony z przebiegu rozmowy i atmosfery?

Koko
@Marta 20.07.2017 08:39

Byłam na rozmowie w firmie Medtronic w czerwcu 2017 na Stanowisko Customer Care Specialist z j. obcym. Rozmowę prowadziły dwie osoby (managerowie). Całość trwała około godziny. Rozmowa po polsku, angielsku i hiszpańsku (choć już wcześniej robiłam testy, które wyszły pozytywnie). Standardowe pytania: dlaczego Medtronic, motywacja, czego oczekujesz od pracodawcy, dość szczegółowe, podawanie wielu przykładów z poprzednich miejsc pracy np. jak udało rozwiązać ci się trudny problem itp. Poziom trudności oceniam jako przeciętny. Osoby były uprzejme i uśmiechnięte. Pracy jednak nie dostałam, o czym zostałam poinformowana przez automatycznego maila.

Pawel

W dziale Pricing juz na rozmowie kwalifikacyjnej zastraszaja ludzi i tworza sztuczna atmosfere. Managerzy, Supervisorzy i wiekszosc pracownikow to kolchoz, ludzie bez kultury, ktorzy podniecaja sie tym ze mieszkaja w duzym miescie i zarabiaja 1tys. eur na lape. Manager Pricingu to najwiekszy wiesniak i prostak jakiego kiedykolwiek spotkacie. Czlowiek ma jakies kompleksy, robi prymitywne zarty, nie szanuje pracownikow i stara sie codziennie ponizac ludzi. Moze jakis kredyt nie daje mu spokoju w zyciu? Cudzoziemcy sa traktowani troszke lepiej, aby dac Polakom poczuc sie "gorzej". Jezeli chcecie robic kariere w "klepaniu" i byc traktowani jak murzyni przez ludzi ze wsi — to polecam.

McGregor
@Pawel 04.07.2017 11:07

Chcialem cos napisac od siebie ale wypowiedz Pawla oddaje wszystko. popieram.

Obcokrajowiec

Proces rekrutacyjny odbiegający od normy. Firma nie chce u siebie obcokrajowców dla których trzeba formalizować zatrudnienie w Polsce w Wydziale Spraw Cudzoziemców. A szkoda, że w ten sposób marnują czas ludzi szukających pracy. Wystarczyłaby informacja (na stronie, w ogłoszeniu), że firma nie chce zatrudniać u siebie obcokrajowców. Jeśli chodzi o całościowy proces rekrutacyjny ocena negatywna. Co do pracy nie wypowiadam się.

@Obcokrajowiec 20.02.2017 11:56

Nie zgodzę się z Tobą. W firmie jest bardzo dużo obcokrajowców, wszystkie oficjalne i nieoficjalne spotkania są w języku angielskim ze względu na nich. Nawet szefowie zespołów są czesto cudzioziemcami i nie znają języka polskiego.Medtronic bardzo wychodzi obcokrajowcom naprzeciw. Więc również wydaje mi się że po prostu nie spodobałeś się na rozmowie.

NN
@Obcokrajowiec 20.02.2017 11:56

I bardzo dobrze, ze firma nie chce cudzoziemców ! Sa przecież Polacy

Raz a Dobrze

NIE POLECAM. Firma oferuje stosunkowo dobre zarobki w zamian za: - Niekompetentnych supervisorow, ktorym brak nie tylko wiedzy merytorycznej w zakresie pracy zespolu, ktorym "zarzadzaja" ale rowniez miekkich kompetencji potrzebnych do wspolpracy z ludzmi. Czesc kadry jest mloda i zachlysnieta sama soba (niektorzy jeszcze niedawno sami byli specjalistami o czym skutecznie zapimnieli)lub zainteresowana swoimi wynikami a nie atmosfera w zespole i samopoczuciem pracownikow. Jest kilka wyjatkow ale niestety tylko kilka.. - Brak szacunku dla pracownika - Tragiczny proces rekrutacyjny. Czekasz nawet tygodniami na odp od HR. - opryskliwe traktowanie i ciagle narzekanie ze wyniki sa slabe nawet jak sa dobre -Stwarzanie sztucznego wyscigu szczurow miedzy kolegami w zespolach. Liczy sie ilosc a nie jakosc - Podzialy miedzy zespolami - brak rownego traktowania pracwnikow i faworyzacja -nadgodziny -Nadgodziny w weekendy jak bedzie taka potrzeba- chcesz czy nie chcesz.. - system punktow recognize umarl w butach- jak sie udzielasz i robisz dodatkowe zadania nie wchodzace w zakres twoich obowiaxkow to moze "laskawie" supervisor da ci punkty jezeli akurat ma na to ochote i czas - bardzo slabe HR albo ich brak - Brak sciezek rozwoju - tylko mozna nauczyc sie troche o SAPie - Bardzo slabe podwyzki (jak uda ci sie wywalczyc ) przy zmiamie stanowiska na specjaliste, starszego specjaliste czy koordynatora- mogliby juz nic nie dawac taka to podwyzka Firma ktora z dobrego pracodawcy zamienila sie w oboz pracy. Kilka osob wartch zainteresowania z kadry kierowniczej- reszta brak slow.

apsik
@Raz a Dobrze 16.02.2017 22:16

Dziękuję za cenne informacje! Szkoda tylko, że już jestem po rozmowie:) Odnośnie zarobków to nie zostałem o nich poinformowany na żadnym z etapów, więc jak dla mnie to tylko mity:)

ciągnij z korporacji ile możesz

a pracuje tam jeszcze ta "generalicja" sikorska czy też świerczewska? to dopiero jest dno i 10 metrów mułu.

Rozczarowany

Kategorycznie odradzam !!!! Rekrutacja w tej firmie jest prowadzona na poziomie rynsztoku ! Na samym początku dział HR przyporządkował moją aplikację do stanowiska kompletnie nie zgodnego z ofertą pracy, na którą aplikowałem, po wyjaśnieniu całe sytuacji zaproszono mnie na 2 (tą właściwą) rekrutację, która pomimo bardzo pozytywnego przebiegu,również zakończyła się fiaskiem z powodu zamrożenia danego projektu, następnie poproszono mnie o udział w rekrutacji do kolejnego działu ponieważ moje kompetencje zostały zauważone i idealnie miały wpasować się w zakres obowiązków tego zespołu - zespół pracował na projekcie, którego nie chciałem wykonywać (wspominając o tym przy 1 etapie rekrutacji). Po 3! różnych rozmowach kwalifikacyjnych dział HR nie raczył sobie zadać najmniejszego trudu i poinformować mnie o wyniku całego procesu. Po roku ponownie kontakt ze strony firmy z działu, w którym chciałem pracować. Moja kandydatura została oceniona pozytywnie wraz z wymaganiami finansowymi. Miałem w krótkim czasie otrzymać umowę przedwstępną, która również była przygotowywana w nieskończoność, a gdy wreszcie ją otrzymałem okazało się, iż widnieje na niej wynagrodzenie sprzeczne z tym, które wskazałem (przy aprobacie zarządu). Podsumowując proces rekrutacyjny prowadzony w tej firmie to jedna wielka pomyłka, a sposób traktowania potencjalnego pracownika jak półgłówka, który być może nie dopatrzy się uchybień lub zaakceptuję wersję umowy niezgodną z wcześniejszymi ustaleniami jest karygodny i poniżej poziomu, do którego żadna szanująca się organizacja nie powinna się zniżać.

xris
@Rozczarowany 29.11.2016 21:31

Standard w Medtronicu....

Klient

Od ponad tygodnia dzwonię do firmy z reklamacja na uszkodzony transmiter. I za każdym razem słyszę "skonsultuję się z kolegą w Pani sprawie i kolega oddzwoni". Od zeszłego tygodnia usłyszałam to pięć razy i NIKT do mnie nie oddzwonił. Dzwonie sama. Raz oddzwonił konsultant po raz kolejny spisał dane i powiedział "skonsultuję się z kolega i oddzwonię..." Tak traktują klientów. W zeszłym roku dzwoniłam w sprawie sensorów i tez usłyszałam oddzwonimy. Nadal czekam :/ Ich motto: KUP, DAJ NAM ZAROBIĆ A NA PEWNO ZAPOMNIMY O TOBIE. Opinia NEGATYWNA. Jeżeli będzie to możliwe zmienię pompę na innej firmy.

sławek

Regionalny Medyczny Przedstawiciel Handlowy jest u nich teraz z tego co widze no i zastnawiam się jak konkretnie może wyglądac praca w ogóle, czy zarobki są jednak adekwatne.

Violetta

Tak, na czas - jak w zegarku :) Nigdy się nie spóźniają.

gość

Płatne powyżej pół godziny z tego, co pamiętam, ale nie każdy jest dyspozycyjny, aby codziennie zostawać nawet tą godzinę... Jeśli się ma inne zobowiązania, zajęcia, uczelnię, dzieci, opiekunki, przedszola, lekarzy - często trudno pogodzic.

gość

nie polecam. Dużo się zmieniło od kiedy firma przejęła Covidiena. Brak poszanowania pracownika i zmuszanie do nadgodzin i pracy w weekendy.

something

nie, znajomy byl u nich na rekrutacji 1,5 roku temu, stad mam te informacje :p ale czekam juz dobry miesiac na odpowiedz :/

Ela

Cześć, Zostałam zaproszona na rekrutację na stanowisko Customer Service Representative z językiem Hiszpańskim. Podpowiedzcie proszę jak przygotować się do rozmowy oraz czego można się spodziewać. Jak wygląda praca na takim stanowisku? Jaka jest kultura organizacyjna firmy? Będę wdzięczna za odpowiedzi :)

something?
@Ela 18.08.2016 20:51

Cześć, z tego co wiem to sprawdzaja głownie umiejestnosci jezykowe, np. gdzie nauczyls sie hiszpanskiego? dlaczego chcesz u nich pracowac i ogolnie o sobie. Ale to bylo 1,5 roku temu. Daj znac jak poszlo, sama czekam na telefon :/

something?
@Ela 18.08.2016 20:51

Ela

Violetta

@Antek, sprawdzaj na stronie Medtronica, pojawiają się czesto nowe oferty. Z dobrych rzeczy : wszystkie zespoły przeniosły się już na Polną, a więc super lokalizacja, przy stacji Metra Politechnika.

szukający

@Fggdd wiem, że są stanowiska gdzie szukają osób z 5-letnim doświadczeniem, ale wydaje mis ise, że to gdzie aplikuje nie jest takim, przyjmują tam w ogóle bez SAPa, więc chyba mogę próbować @Violetta dzięki za pomoc!

@szukający

@@szukający 16.08.2016 21:39
@Violetta to znając język i mając ponad rocznej doświadczenie z SAPem mogę ładnie się uśmiechnąć i negocjować 6tys. brutto?...

@Szukający, rok doświadczenia to nie jest bardzo dużo ;) Ale śmiało możesz próbować :)

zainteresowany

a jakiego rzędu może być to przedział dla osób znających język skandynawski?

@zainteresowany 09.05.2016 22:56
a jakiego rzędu może być to przedział dla osób znających język skandynawski?

Pomiędzy 6000 -7000 tys brutto. Ale oprócz języka dużo też zależy od doświadczenia.

Violetta

Nie wiem w którym zespole Eve pracuje,ale nie chce mi się wierzyć że w jej zespole ściągają ludzi z urlopów, ponieważ Medtronic jest dużą organizacją respektującą kodeks pracy. Pracuję w Medtronicu od ponad 2 lat,znam tam naprawdę dużo ludzi i nigdy nie słyszałam o takiej sytuacji! A co do zarobków - jest to sprawa indywidualna. Ludzie z mniejszym doświadczeniem - przedział między 5500- 6000 brutto. Ci z większym - ponad 6000 tyś brutto. Jeżeli ktoś zna jeden z języków skandynawskich to może liczyć na najwyższe zarobki w Customer Service. To są naprawdę dobre zarobki,tym bardziej że nie ma kontaktu z klientem. Po dogadaniu się z szefem można czasami też pracować z domu,każdy ma osobisty laptop. I podkreślam - mój szef nigdy do mnie nie dzwonił podczas urlopu.

eve

pracuje pół roku wrażenie średnie, szukam czegoś ciekawszego a przede wszystkim lepiej płatnego. praca prosta, mało ambitna, masa nadgodzin ale płacą za nie, wydzwaniaja podczas chorobowego i chcą nakłonić do pracy na l4. praca w święta np poniedziałek Wielkanocny, majowy weekend, 3 Króli itp.amerykańska firma ale zarządzana po polsku :/ wynagrodzenia wg mnie nieco poniżej poziomu rynku. spora rotacja ale szeregowi pracownicy dość mili. gorzej z managerami bez względu na staz. firma aby się zaczepić i pójść dalej.

Violetta

@Szpigel,to zależy. Pracuję w Medtronicu od prawie 2 lat. Na odpowiedź czekałam tydzień, ale zdarza się że odzywają się po miesiącu.

konto
@Violetta 04.03.2016 08:11

Violetta napisz do mnie na priv, chciałem podpytać o firmę ... konto-fikcyjne@wp.pl będę wdzięczy, jeśli odezwie się ktoś kto pracuje/pracował w Medtronicu

szpigel

Obecnie jestem po rozmowie w Medtronic i czekam na decyzję. Jak długa czekaliście? Czy informują nawet jeżeli jest decyzja negatywna?

Oferta pożyczki

Czy potrzebujesz pożyczki na rozpoczęcie działalności gospodarczej, finansowanie projektu lub wyczyścić długów? Dajemy szybkie i łatwe kredyty z oprocentowaniem 3% w okresie time.Kindly wysyłanie żądań poprzez e-mail: (jozsef_zsebe@yahoo.com) Wniosek o pożyczkę, Imię: Seks: Data urodzenia: Adres: Kraj: Numer telefonu: Kwota pożyczki Potrzebny: Kredyt Czas trwania: Pożyczka Cel: Zawód: Miesięczny dochód: Czy stosowane przed: Z poważaniem

ala

a jak długo sie czeka na odpowiedz po rozmowie? czy jesli sie nie uda to tez informują?

Violetta

Ja mam zupełnie inne doświadczenie z rozmowy rekrutacyjnej. Pracuję w Medtronicu od 1,5 roku i jestem zadowolona. Jest sprawdzana wiedza,doświadczenie i znajomość języka obcego. Ale tak jest przecież we wszystkich zagranicznych firmach.

Blabla

Miałem dokładnie tak samo. Tak maglowali ze sie sam w zeznaniach gubiłem, choć niczego nie ściemniałem. Niby staniwisko opierające sie na klepaniu danych do sap, a sadzą sie jakby rekrutowali na stanowisko prezesa :P

flover1234

Witam, jestem po rozmowie w Medtronic. Przemaglowali na wszystkie strony, po wyjściu czułem się jakby mnie ktoś przemielił w maszynce do mięsa. Pytań mnóstwo, bardzo szczególowe, dokładnie pytają o wykształcenie, doświadczenie. SPrawdzane były też języki obce ale nie na zasadzie " Jakie masz hobby". Pytania w jezykach obcych były na prawde trudne i wymagały przemyślanej odpowiedzi. Dwa testy, jeden w Excelu, drugi na papierze bardziej z kojarzenia na czas. Rozmowa ze strony rekruterów rzeczywiscie profesjonalna ze względu na sposób zadawania pytań. Wyszedłem jednak zmęczony po 1,5h.

adam

Jak długo trzeba czekać na odpowiedz po rozmowie o prace?

Karina

czy mogę prosic o informacje jak wygląda rozmowa rekrutacyjna?

Violetta

Tak, Medtronic zmieni siedzibę wkrótce, będziemy w centrum miasta.

Ola

Witam, Czy wiecie coś może o zmianie siedziby firmy? W necie znalazłam informacje o wynajęciu przez Medtronic powierzchni biurowej w International Business Center (IBC) przy skrzyżowaniu ulicy Waryńskiego i alei Armii Ludowej. Podobno mieli się tam wprowadzić w III kwartale tego roku ale na ich stronie nie ma na ten temat żadnych informacji. Przyznam, że taka lokalizacja byłaby kolejnym wielkim plusem firmy. Będę bardzo wdzięczna za jakieś informacje na ten temat

Violetta

Powiem tak : Rozmowa kwalifikacyjna w Medtronicu była procesem kilku etapowym, ale tak było rok- 2 lata temu. Teraz proces jest mniej skomplikowany, ale na pewno musisz dobrze się sprzedać :) Znajomość języka obcego to podstawa. Jako student masz szansę, ale wówczas być może na początku musisz liczyć się z nieco mniejszymi zarobkami.

Gościu
@Violetta 04.11.2015 08:09

teraz biorą wszystkich, jest tak źle, że decydują się na naprawdę słabych graczy :) później chcą ich wyciągać bo to oczywiście ich rekrutacyjny błąd!

@Gościu 17.04.2017 21:25

@Gościu,niestety masz rację ;)Rekrutacja zeszła na dużo niższy poziom, obecnie często zatrudniają ludzi bardzo młodych, z małym doświadczeniem albo nawet bez i za dużo niższe stawki. No cóż,tych doświadczonych z wyższymi pensjami którzy rozkręcili SSC już mieli. Nie muszę dodawać chyba że tacy w większości już podchodzili do innych firm. Naprawdę szczerze - to jest praca na max 2-3 lata. Potem człowiek się w niej wypala, bo ciągle robisz to samo.

Violetta

Medtronic przyjmuje osoby na ostatnim roku studiów, pod warunkiem oczywiście że są to studia zaoczne lub wieczorowe ;) Odnośnie doświadczenia to najważniejsza jest bardzo dobra znajomość języka obcego. Jeżeli masz doświadczenie w Obsłudze Klienta to masz szansę otrzymać stawkę 5500-6000 brutto. Jeżeli nie to dostaniesz na początek Młodszego Specjalistę i niższą pensję. Nie przejmowałabym się tym, ponieważ po maksymalnie roku pozytywnej pracy dostaniesz tytuł normalnego Specjalisty i podwyżkę.

Violetta

@Dziks, dostać się wcale nie jest aż tak trudno - wystarczy być otwartym i uśmiechniętym na rozmowie kwalifikacyjnej i dobrze znać obcy język adekwatnie do stanowiska na które się aplikuje. Medtronic lubi krótkie okresy wypowiedzenia u kandydatów, więc jeżeli ktoś ma 3-mce to musi naprawdę wypaść super żeby Medtronic poczekał. Ja pracuję w Medtronicu od ponad roku i moje wrażenie jest dobre. Zarobki powyżej średniej w Obsłudze Klienta. Ciężko znaleźć podobne zarobki w konkurencyjnych firmach. Jest możliwość pracy w domu, ponieważ każdy dostaje laptopa na którym pracuje. Firma zapewnia dużo szkoleń. Ambitni ludzie którzy chcą robić coś więcej poza swoimi standardowymi obowiązkami mają szansę na awans. Minusem jest to że Medtronic zatrudnia ostatnio bardzo dużo ludzi, więc robi się ogromna korporacja. Jeżeli ktoś z Was rozważa pracę w tej firmie mogę pomóc coś doradzić.

adam
@Violetta 13.07.2017 11:55
Piotrek, nie pracuję już w tej firmie :) Ale mam cały czas kontakt z pracownikami Medtronica, więc jestem na bieżąco. Godziny p...

Mam 1 pytanie - najpierw przeszedlem do 2 kola rekrutacji,potem rozmowa telefoniczna i pozniej spotkanie na interview mam nadzieje s mojimi przelozonymi - przelozonym - powiedzieli ze sie odezwa tak do 1-2 tygodni - i moje pytanie jest czy informuja kandydatow o wynikach ?

@adam 19.07.2017 12:20

Adam, tak powinni poinformować o wyniku rekrutacji, im bardziej przypadłeś im do gustu tym szybciej Cię poinformują. Mnie poinformowali po tygodniu od rozmowy i zaraz potem dostałam ofertę pracy.

abcd

praca jak kazda praca w korpo.klepanie zamowien.pensja wyzsza niz przecietna w warszawie, ale to dlatego, zeby nie bylo duzej rotacji ludzi. placa 5500-6500 brutto na poczatek plus jakies premie, wiec zle nie jest. jeden z drigim sie zastanowi zanim zrezygnuje z ok 5000 na reke w ogolnym rozrachunku ( trudno dostac prace z podobna pensja znajac tylko jezyk niemiecki, holenderski czy inny). praca dobra dla ludzi, ktorzy chca odlozyc troche pieniedzy na mieszkanie, start wlasnej dzialalnosci. w normalnuch warunkach nie bylbym w stanie wytrzymac takiej klepaniny, ale kto co lubi...

Dinamarka
@abcd 17.07.2015 10:41

Jak dlugo czekałaś na informację o przyjęciu?

Freud

Jaką flota dysponuje firma i jakie zarobki na początek dla PH? Pozdrawiam

aktualny_pracownik

nie wiem skąd takie opinie, praca we własnym tempie (tak długo, jak się człowiek nie obija i ma wystarczająco szarych komórek), nikt przesadnie nie patrzy się na ręce ani nie pyta dlaczego byłeś zbyt długo na przerwie czy lunchu. Pensja dużo wyższa od oficjalnej średniej krajowej, co jak na wysyp korpo w Warszawie jest świetnym wynikiem. Ktoś może mieć przeciwko HR jedynie jeśli... nie udało się mu zatrudnić a potem ma za złe biorąc pod uwagę jaką pensję musiał sobie darować. Ktoś chyba się bardzo uwziął bo pierwsze 3 opinie (negatywne) mają bardzo krótki odstęp czasowy od siebie jak na tą stronkę.

NowaPraca
@aktualny_pracownik 03.01.2015 01:44

Witam, na róznych forach prawcowniczych często pojawiają się opinie, że Medtronic Polska dobrze płaci. A czy można byłoby to nieco uściślić, jakiego rzędu to są pieniądze? Powiedzmy, taki zwykły "klepacz" do obługo klienta na ile może liczyć (brutto) na starcie? 3000, 4000, 5000zl? Czy może więcej? :) Z góry dziekuję za info. Pozdrawiam! Andrea

czary merry

Antypatyczny babsztyl z HR. Generalskie nazwisko zobowiązuje do ataku. Tak to już jest z osobami bez wykształcenia psychologicznego usiłującymi być drugim Freudem. Głębokie spojrzenie prosto w oczy pracownika wzbudza wewnętrzny uśmiech politowania i pozwala nieco rozluźnić masy qałowe.

jawiem

Niestety nie mogę powiedzieć nic dobrego - na początku złote góry obiecują i mnóstwo bonusów a potem tylko oranie pracowników i największy korporacyjny młyn jaki widziałem. Zrezygnowałem bo pracuje żeby życ a nie żyję dla pracy. Chetnie promowane osoby sklonne do oddania swojego prywatnego czasu.

Zostaw opinię o Medtronic Poland Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Medtronic Poland Sp. z o.o.