Opinie o Medtronic Poland Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Medtronic Poland Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Medtronic Poland Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Medtronic Poland Sp. z o.o. w Warszawa

janna

Pracuje tam obecnie juz od 3 lat i od 3 lat jest balagan, nadgodziny, wieczny nigdy niekonczacy sie backlog. Jest to mega korpo wiec sytuacje w poszczegolnych zesploach sa damietralnie rozne co przkelada sie na rozny sposob otrzymywanie urlopu (jedne zespoly maja lawtiej, inne, tak jak moj musza zebrac i jeszcze odmawia sie im urlopow na zadanie! tak! sa takie sytuacje w moim zespole. W moim zespole ludzie zmieniaja sie jak rekawoczki, laczeni z SV. SV przychodzacy z zewnatzr to pomylka, nie nie znaja sie na robocie a probuja korpogadki. Nie maja zadnej wladzy z wyjatkiem powiedzenia tobie 'nie' na prkatycznie kazda prosbe, wszysko musi byc uzgadniane z jeszcze wyzej siedzacym menago. Ludzie odchodza jak tylko moga, sporo osob laduje na dlugich zwolnieniach. (usunięte przez administratora) Szkolen i itp podrowyw do rozwoju jest duzo ale tak naprawde oznacza to ze oprocz swojej zawyzonej normy musisz robic dodatkowa praca, za ktora po 3 latach dosatniesz od firmy kocyk (nie zartuje). Pracuajce weekendy sa bardzo praktycznie non stop (ale dla chetnych) niemniej jednak zwykle nadgodziny sa wskazane i nie jest miel widziane jak ktos nie chce ich nigdy robic (ludzie maja zycie? inne plany? dzieci? studia? kursy?). Nadgodzinarzy sie nadgradza dodatkowo za poswiecenie dla firmy i postawe, ale nie sa to kwoty godne uwagi (dodtkowe punkty, ktore mozna wymienic na cos tam). Mozna cos z tego zubierac, tylko czy warto tak sie zajezdzac? Normy sa potwornie zawyzone. kazdy dzial ma dzienny limit tego, co nalezy wklepac (czesc elementwo pracy sie do tego nie wlicza) a potem sa pytania a dlaczego tylko tyle. Problemy z urlopami sa non stop. (usunięte przez administratora). Co z tego, ze co jakis czas donosza darmowe kanapeczki i owoce a po recepcji walaja sie cukierki. Jak przez przypadek raz na rok sie okaze ze akurat w twoim dziale przez godzine nie ma co robic natychmiast cie wysylaja klepac do innego dzialu. Ludzie z robty wychdza wyprani. Ci, ktorzy sa zadowoleniz pracy tam, to albo maja lzej w zespolach (bywa), albo lubia zapitalac i jak sie ich chwali za kazda dodatkowe linia czy zamowienie. Ale do tego zeby zrozumiec jak korpo robi wode z mozgu trzeba dorosnac, wiekszosc tych zadowolonych to mlodzi, ktorym sie wydaje, ze zdobywaja swiat tymi 20 zamowieniami wiecej i dodatkowa prezentacja i moga si epoczuc wazni i jak bardzo sie rozwijaja robiac prezentacje na temat produktow czy efektywnosci pracy. Och, ach. W kuchniach jest tlum ludzi, zawsze jest kolejka do wszytskiego, po wode, kawe, kubek, lyzeczke, cokolwiek. Lucnh wszyscy jedza w tych samych godzinach bo cut off obowiazujacy dla wiekszosci zespolow jest o 13. Ja mam zamiaiar sie stamtad zebrac. Mam dosc ogolnego balaganu organizacyjnego i zebrania o urlopy. Co do podwyzek i awansow, trzeba po pierwsze byc lubianym, i dopiero po drugie zapitalac. Znam ludzi ktorzy sam postawili dzialy na nogi a awansu nie, za malo wysilku dla firmy. Ludzi zajezdza sie tak, ze albo odchodza, rotacja non stop, ludzie odchodza nawet po 2-3 miesiacach a po 6-10 to standard, albo ida na chorobowe, czasem jest to jedyna mozliwosc zeby nie pasc. I niezaleznie od tego czy sie wlasnie umarlo czy nie, roczny assesment tzreba zrobic nawet na zwolnieniu....Zenada. Najgorsza firma, w ktorej kiedykolwiek pracowalam, a mam 37 lat. Roczne podwyzki sa niesamowiecie skromne, o ile wogole sa. I mowie tu o kwotach dwucyfrowych netto. Nie polecam pracy tu nikomu, chyba, ze ktos po prostu chce sie tylko zaczepic w oczekiwaniu na lepsza oferte bo do niczego innego ta praca sie nie nadaje. Nic sie nie zmienia pomimo ankiet i spotkan i 'checi' kierownictwa. Ludzi jest za malo a pracy za duzo, ot tak po prostu, ale raz na pare miesiecy przyjezdza szef szefow wlazi komus na biurko, mowi jak to jest wspaniale i jak znakomicie pracujemy i sa ciasteczka i zdjecia do gazetki. Szal.

@janna

No ej, nie walają się, były w wazonikach/miseczkach :c

Dlaczego
@janna

Nigdy nie zostałem w Medtronicu zmuszony do nadgodzin. Pracuję ponad 3 lata, w weekend trzeba było przyjść przez ten czas tyle razy ile palców u jednej ręki(impementacja systemu w kupionej firmie i w momencie jak przez 2 tygodnie nie działał SAP) i tak jak wspominasz jest to dla chętnych, 200% dniówki za niedzielę, 150% za sobotę. Przez 3 lata pracy w Medtronicu dostałem łącznie ok.2k brutto podwyżki ale zamiast narzekać, pracowałem i doszkalałem się horyzontalnie jak mogłem. Zgadzam się z faktem, że niestety niektórzy SV są intelektualnie porównywalni do ropuchy. Ale w Medtronicu nie ma problemów ze zmianą zespołu. Owszem, może Ci manager odmówić, wtedy idziesz do HR i musi Cię puścić bo nie ma prawa Cię zablokować nie podająć żadnych argumentów. Jeżeli ktoś chcę popracować w korpo zapraszam do PWC i Procter and Gamble. Wtedy zobaczycie czym jest praca w korporacji

Nie pracuję tam, ale rekrutacja za mną: nie polecam tej firmy, to strata czasu. Najpierw HR 10 razy dzwoni i pyta o wszystko (i część pytań z kosmosu, część o to samo), testy językowe. Rozmowy telefoniczne HR gdzieś tam pozostają w "chmurce", jak już doszło do spotkania, to pytano o dokładnie to samo, oczywiście nikogo z HR nie było, tylko przyszli "kierownicy". Na pytanie dlaczego idziemy w kółko oto samo w odp. było: nic o tym, co HR wcześnie pytał nie wiemy. Strata czasu. Propozycja 7 mieś umowy na okres próbny z możliwością przedłużenia na zastępstwo brzmi nie za br chyba nie tylko dla mnie, o czym jeszcze przed tel jasno przeze mnie podkreślono, ale jakoś HR o tym zapomniało poinformować swoich kolegów i zaproszono mnie na rozmowę na taki etat, to było niezłą niespodzianką pod czas rozmowy... Można się skusić na dobrą lokalizację, ale poza tym nic pozytywnego tam nie ma!

Giąć

Witam, szukam opinii i pomocy od osób pracujących w Customer Service Front Office - zespół Polski. Jaka atmosfera? Ilość codziennej pracy? Szanse rozwoju? Będę wdzięczny za każda opinie ponieważ rekrutuje do kilku firm i chciałbym wybrać najlepsza opcje.

Romano_1927

Witam, a jak maja sie sprawy w zespole wloskim? atmosfera,kierownictwo, zarobki? Bylbym wdzieczny za odpowiedz.Warto wracac do Polski dla Medtronica?

czy warto tam isc?
@Romano_1927

a jak u Cb z procesem rekrutacji? Moja tra w br dziwny sposob: HR sie kontaktuje po raz 5, jakies zapytania, jakies testy, ... za kazdym razem co innego...

Romano_1927
@czy warto tam isc?

Jestem na etapie zastnanawiania sie czy warto. Czytam opinie, wiadomo jak wszedzie, jednym sie podoba drugim nie, nie ma idealnej firmy tym bardziej nie ma co cudow oczekiwac po korporacji, bardziej niz aspekt finansowy interesuje mnie atmosfera w dziale wloskim, mozliwosci rozwoju itp.? Z wlasnego doswiadczenia wiem ze dzial HR to najbardziej nielubiany dzial w kazdej firmie, watpie zeby w Medtronic bylo inaczej:)

logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Dietetyk
Radom
Fudeko S.A.
Violetta

Nie wiem w którym zespole Eve pracuje,ale nie chce mi się wierzyć że w jej zespole ściągają ludzi z urlopów, ponieważ Medtronic jest dużą organizacją respektującą kodeks pracy. Pracuję w Medtronicu od ponad 2 lat,znam tam naprawdę dużo ludzi i nigdy nie słyszałam o takiej sytuacji! A co do zarobków - jest to sprawa indywidualna. Ludzie z mniejszym doświadczeniem - przedział między 5500- 6000 brutto. Ci z większym - ponad 6000 tyś brutto. Jeżeli ktoś zna jeden z języków skandynawskich to może liczyć na najwyższe zarobki w Customer Service. To są naprawdę dobre zarobki,tym bardziej że nie ma kontaktu z klientem. Po dogadaniu się z szefem można czasami też pracować z domu,każdy ma osobisty laptop. I podkreślam - mój szef nigdy do mnie nie dzwonił podczas urlopu.

kolega violetty
@Violetta

bo ty violetta jestes supervisorem czy innym tam lizusem, wiec oczywiscie ze ciebie do pracy nie ganiaja ;)

@kolega violetty

Nie w każdym teamie panują takie same problemy kolego ;) w teamie w którym ja pracowałam nigdy nie było ściągania z urlopu oraz zmuszania do pracy w weekendy. W innych zespołach owszem.

lolo
@Violetta

Opwieści Violetty brzmią nieco bajkowo. Owszem jest praca z domu, ale dwa dni w miesiącu; trzeba o nią prosić licząc sie z tym, ze zgodnia nie zostanie wyrażona gdyż jak supervizorzy zwykli twierdzić, produktywnosc w domu jest niższa - wierutna bzdura, nawet jesli ktos robi mniej to i tak wszyscy pozostali sa wrzucani do tego samego worka i nie dostaja pracy z domu po uslyszeniu rzeczonej, taniej wymówki. Płace, o ktorej Violetta pisze dawno sie skonczyly. Ja miałam doswiadczenie i niedostałam nawet 5500. A w zespole szwedzkim pracuje kilka osob.

@lolo

Ja już nie pracuję w MDT od ponad roku, więc oczywiście mogło się tam wiele zmienić przez ten czas. Kiedy ja zaczynałam pracę w 2014 dostałam wynagrodzenie ponad 6k brutto, a praca z domu nigdy nie była problemem. Wszystko też zależy o jakim doświadczeniu mówisz, bo dla mnie duże doświadczenie to ponad 5 lat w customer service ( a ja mam go o wiele wiecej niż 5 lat) Owszem, była sprawdzana produktywność, szczególnie w domu, ale jeżeli pracowało się tak samo jak z biura to nie było problemu z pracą zdalną i to znacznie częściej niż 2 razy w miesiącu. Moje koleżanki w zespołach szwedzkich i duńskich zarabiały dużo lepiej od ludzi z angielskim.

lol
@Violetta

No to, że skandynawskie języki zarabiają więcej niż osoby znające j. angielski to żadna tajemnica i nowość. Niemniej jednak stawki w MDT dla osób znających jakikolwiek j. skandynawski nie są wysokie i inne firmy płacą dużo więcej. Owszem, kiedyś MDT pod tym względem był konkurencyjny, ale obecnie konkurencja zostawiła go daleko w tyle.

Ciekawy
@lol

A jakie mniej wiecej mają zarobki osoby znające język skandynawski?

Eve
@Violetta

Violetta jeśli 6k brutto to dla ciebie duża pensja to nie mam pytań. Taka płaca dla doświadczonych osób, z dwoma językami obcymi (C1 i B2) znajomością sapa to kpina. Sorry wytrzymałam tam 10 miesięcy i uważam że za długo.

sall
@lol

W jakich firmach płacą więcej? Możesz podać jakieś konkrety/oferty pracy? Siedzę na rynku juz jakiś czas i więcej niż 7,5 (tyle dają w medtronic obecnie) nie widziałem, a szukałem dla j. norweskiego.

kandydat

Hej, jest tu ktoś z działu francuskiego? Jak atmosfera? Jak zarobki? Polecacie?

Nicole
@kandydat

Atmosfera we Francji jest całkiem dobra, luźna, młody zespół, młodzi, sympatyczni SV, dużo obcokrajowców (ale wszyscy znają polski, mimo to słychać między nimi francuski). Zarobki standardowe ok 5-6 tyś.

Medzi
@Nicole

(usunięte przez administratora)praca z twarzą w komputerze przez 8 godzin, jeżeli nie, nie ma szans na wyrobienie zawyżonego targetu. Brak rozwoju językowego- francuskiego nie używa się w pracy, ponieważ wszyscy mówią po polsku. Zarobki- ok.

Gl'denboy

(usunięte przez administratora) Pieniądze słabe. Szkolenia niepotrzebne. Atmosfera słaba. Wymiana ludzi co 6 miesięcy.(usunięte przez administratora)Mówią że mają wielkie plany wobec pracowników(usunięte przez administratora)

zawiedziony

Jestem bardzo rozczarowany postawą firmy. Mieli odezwać się w ciągu 2 tygodni po rozmowie niezależnie czy by mnie chcieli czy nie. Mija prawie miesiąc i zero odpowiedzi. Ponadto, duże spóźnienie ze strony firmy w rozpoczęciu rozmowy kwalifikacyjnej oraz obgadywanie swoich współpracowników podczas rozmowy ze mną. Bardzo nieprofesjonalne.

Odradzam kontakt z firmą. Bardzo nieprzyjemnie potraktowano mnie podczas rozmowy o pracę. Najpier kazano czekać 20 minut bez uprzedzenia o spóźnieniu, a gdy zwróciłam na to uwagę wyproszono mnie z rozmowy.

Lapin
@Anna

Wow, jestem w szoku, że tak Cię potraktowali. Wkrótce mam rozmowę o pracę w tej firmie i zaczynam się zastanawiać, czy w ogóle warto się fatygować. wyprosili cię, bo tylko wspomniałas o spóznieniu, czy wywiązała się z tego jakas mała kłótnia ?

g
@Lapin

każdy może napisać takie rzeczy bez wspominania o tym jak bardzo nieuprzejmie sam się zachował. to chyba nie jest specjalnie pomocna opinia.

@Nicole, dziękuję za wyrażenie opinii na temat pracy w firmie Medtronic Poland. Czy możesz napisać coś więcej na temat warunków pracy oferowanych przez pracodawcę? W swojej wypowiedzi podałeś przedział wynagrodzenia, czy jest to wynagrodzenie podstawowe czy może firma oferuje również dla pracowników świadczenia dodatkowe? Napisz proszę coś więcej na ten temat.

Obecnie firma Medtronic Poland poszukuje pracowników na kilka wolnych stanowisk do pracy w swojej firmie https://jobs.medtronic.com/ Czy ktoś z Was ma zamiar aplikować na któreś ze stanowisk? Może są tutaj osoby, które pracowały w tej firmie i mogą podzielić się swoimi doświadczeniami związanymi z pracą w tym miejscu? Zachęcam do dyskusji na ten temat.

@Szpaq, możesz w sposób bardziej zrozumiały wypowiedzieć się w temacie opinii na temat pracy w firmie Medtronic Poland? Jesteś obecnym bądź byłym pracownikiem firmy? Napisz coś na temat swoich doświadczeń związanych z tym miejscem pracy. Twoja opinia będzie pomocna dla osób, które poszukują informacji na ten temat.

@Maszwnos, dziękuję za opinię na temat pracy w firmie Medtronic Poland. Czy próbowałeś dowiadywać się u pracodawcy jakie ostatecznie były wyniki rekrutacji i dlaczego nie zostałeś poinformowany o tym fakcie? Jak zakończył się w Twoim przypadku proces rekrutacyjny? @nick, jesteś pracownikiem firmy Medtronic Poland? Możesz nam napisać coś na temat Twojego punktu widzenia tego pracodawcy i warunków oferowanych przez niego?

Masz

A jak wyglada sytuacja jesli chodzi o tzw wyjazdy integracyjne/szkolenia w tej firmie?

nick

wsumie to dobrze, bo dla wiekszosci ludzi takie wyjazdy to dodatkowa mordega.

Maszwnos

Rowniez nie polecam i potwierdzam, ze proces rekrutacyjny w Medtronic Warszawa to kpina - najpierw kaza ci wypelniac testy i to jak najszybciej, potem mowia ci, ze odezwa sie dnia tego a tego - czekasz - i cisza, zero informacji zwrotnej. Szanujaca sie firma informuje nawet tych kandydatow, ktorymi nie jest juz zainteresowana(usunięte przez administratora)

@KarlaKarlsson, możesz napisać jaką decyzję podjęłaś odnośnie pracy w firmie Medtronic Poland Sp. z o.o.? Czy zdecydowałaś się na zatrudnienie? @myszka schmerteling, Mogłabyś w sposób bardziej szczegółowy wyrazić swoją opinię? Dlaczego nie polecasz pracy w firmie Medtronic Poland Sp. z o.o.? Co wpłynęło na taki wpis z Twojej strony? @korpo, przypominam, że na forum obowiązuje regulamin, którego należy przestrzegać https://www.gowork.pl/regulamin, prosimy nie używać słów obraźliwych i nie kulturalnych. @były pracownik, możesz w sposób bardziej szczegółowy napisać skąd u Ciebie taka opinia o pracy w firmie Medtronic Poland Sp. z o.o.? Przybliż czytelnikom tego wątku sytuację w firmie. @OTD, możesz opisać swoje doświadczenia pracy w firmie Medtronic Poland Sp. z o.o.? Co mógłbyś powiedzieć osobom, które rozważają podjęcie zatrudniania u tego pracodawcy? Macie dość negatywne opinie. Czy nie da się nic pozytywnego powiedzieć o firmie? Wszędzie zdarzają się te pozytywne i negatywne aspekty. Ale jakie są te pozytywne?

korpo

Jezeli w dziale Pricing nadal pracuje ten sam(usunięte przez administratora)manager i jego "ekipa" - to nikomu nie zazdroszcze pracy w tej firmie ;-)

@korpo

Potwierdzam -(usunięte przez administratora)

OTD
@były pracownik

chyba nie da sie lepiej opisac atmosfery tej pseudokorporacji

KarlaKarlsson

Cześć! Jestem młodą osobą i tak na prawdę dopiero zaczynam swoją poważną ścieżkę kariery. Dostałam ofertę pracy "Customer Care" z językiem obcym i jestem po wstępnej rekrutacji. Przeczytałam już sporo opinii na temat pracy w Medtronic i nie wiem za bardzo co mam teraz myśleć. Sporo opinii jest negatywnych. Czy warto dać szansę i podjąć tam pracę? Jestem osobą, która jest otwarta, chciałaby zdobyć większe doświadczenie i przede wszystkim nauczyć się czegoś nowego. Z góry serdecznie dziękuję za pomoc i rady! :)

myszka schmerteling
@KarlaKarlsson

nie polecam

@KarlaKarlsson

Na początek kariery to jest dobra firma. Jeżeli ktoś ma dużo doświadczenia to ma zupełnie inne priorytety, oczekiwania. Pracowałam tam 2,5 roku i nie załuję. Jeżeli dostaniesz ofertę która będzie spełniała Twoje oczekiwania finasowe to się nie zastanawiaj.

KarlaKarlsson

Dziękuję za odpowiedź :)

pracownik firmy Medtronic

Jestem pracownikiem tej firmy od kilku lat i przyznam szczerze, że to pierwsza firma w mojej karierze zawodowej (a nie jestem już pierwszej młodości), która pozwoliła mi na prawdziwy rozwój. Dynamika firmy, ilość inicjatyw, swoboda ich podejmowania, dzielenia się opiniami daje ogromne możliwości. Takie postawy są wspierane w tej firmie i to daje niesamowite możliwości poznania siebie i sprawdzenia się w różnych sytuacjach, czasami rzeczywiście trudnych, ale to wtedy właśnie czujesz, że czegoś się uczysz. Jedyny warunek to przynajmniej staranie aby Twoje spotrzeżenia miały sens i były konstruktywne. Jeśli masz postawę wiecznego narzekacza i wyrażania swojego niezadowolenia, nie przychodź do tej firmy! Wiadomo, każda praca staje się z czasem monotonna, zadania powtarzają się, więc nie do końca zrozumiałe są oczekiwania osób, które rozczarowują się takim stanem rzeczy, a zupełnie dziwne jeśli ktoś pisze, że praca niegodna czałowieka po studiach - tu nasuwa się pytanie, dlaczego człowieku po studiach decydujesz się właśnie na taką pracę?! Firma podejmuje dużo inicjatyw mających na celu poprawę współpracy między zespołami, podniesienie jakości pracy i warunków zatrudnienia (chociażby coroczna podwyżka). Często akcje są wynikami ankiet zaangażowania wypełnianych przez pracowników, co jest super, bo każdy ma swobodę anonimowej wypowiedzi. Co do kierownictwa, wiadomo, nikt nie jest alfą i omegą i na pewno są osoby, kóte potrzebują więcej wsparcia w zarządzaniu, ale pewna doza wyrozumiałości dla tych ludzi również byłaby wskazana mając na uwadze kierowanie dużymi zespołami, w których każdy jest indywidualnością! i ma swoje własne potrzeby. Ogólnie bardzo polecam tę pracę, ale ludziom normalnym, nie osobom, które mają na starcie oczekiwania na poziomie nie do zaspokojenia, a szczególnie młodym tuż po studiach, którzy nie znają rynku pracy i nie mają doświadczenia w zakresie organizacji pracy i mechanizmów funkcjonowania w biznesie. Wszystkim lubiącym wyzwania, z otwartym umysłem i normalnym - gorąco polecam!!!!

Narzekacz
@pracownik firmy Medtronic

...

George
@pracownik firmy Medtronic

Co ty chrzanisz Grzesiu?

trv

jaki przedział zarobków za j.hiszpański?

Zostaw merytoryczną opinię o Medtronic Poland Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Medtronic Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Medtronic Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Medtronic Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 2 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Medtronic Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Medtronic Poland Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Medtronic Poland Sp. z o.o.