Opinie o Medtronic Poland Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Medtronic Poland Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Medtronic Poland Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Medtronic Poland Sp. z o.o. w Warszawa

WTF??

Jestem w MDT od kilku m-cy na tzw.middle management. Jestem bardzo ludzka i mam mocno rozwinięte umiejętności miękkie (ponad 10 lat w zarządzaniu zespołami). I co słyszę od zespołu?? Ze za miękko, zbyt miło, ze oni chcą o ilosci i jakości a nie rozwoju i samopoczuciu? I jak znaleźć rozwiązanie? W opiniach jest duzo o tym, ze niesprawiedliwość, ludzie jak maszyny itp. Ja tez powoli wykańczam sie psychicznie. Takiej marudery ;) dawno nie spotkałam. Any ideas?

Dobra rada
@WTF??

Soft skille to malo na stanowisku supervisora w tej firmie-bo co z tego ze umiesz rozmawiac ale merytorycznie i technicznie nie rozumiesz co ci ludzie do ciebie mowia. Jak nie znasz procesow i sapa to radze sie poprostu douczyc i twoje problemy znikna albo poszukac innej pracy. Pozdr.

kandydatka

brałam udział w rekrutacji, jedna rozmowa telefoniczna, druga, dość wnikliwy wywiad w języku polskim i angielskim. potem odzewu brak. Czy rekrutacja robi sobie jaja z kandydatów? Po co marnować czas ludziom a potem nie wysyłać żadnej informacji zwrotnej? Przydałoby się troche szacunku. Praca - nie wiem, Rekrutacja - stanowczo odradzam

katia
@kandydatka

Hej, mozesz coś więcej powiedzieć, co masz na myśli wnikliwy wywiad na drugim etapie rekrutacji? Jakieś testy psychologiczne, szczegółowe pytania, test z excella? Dzięki z góry za odp.

n/c

spokojnie, ja czekałam 9 miesięcy na odpowiedź :D

kandydatka
@kandydatka

@katia wnikliwy to znaczy długa rozmowa w języku ang, standardowe pytania. Dodatkowo test psychologiczny wysłany drogą mailową, którego zrobienie wymaga duzo czasu i skupienia. Po pytaniach można zauważyć ze każde ma powiązanie z poprzednim i przyszłym więc trzeba odpowiadać dość spójnie i konkretnie. Dodatkowo zajmujący dużo czasu test językowy. Niestety po tym wysiłku zero odzewu. Pozdrawiam

Cytrynka

Niestety firma Medtronic nie jest firmą, gdzie w mojej ocenie można zostać na dłużej. Praca nudna, powtarzalna, ludzie muszą siedzieć cicho i pracować jak maszyny, jest taka presja. Ludzie w zespołach są zintegrowani tylko w małych grupkach, bo na duże integracje nie ma czasu, pieniędzy i pomysłu. Inicjatywy oddolne są torpedowane, bo nie ma na nie czasu, liczy się tylko klepanie. Zawsze trzeba nosić laptopa po pracy do domu i z powrotem, w myśl zasady, że gdyby coś się zepsuło, to trzeba pracować z domu i zachować ciągłość dostaw. Nadgodziny są notoryczne i praktycznie obowiązkowe.(usunięte przez administratora)ci.

Czy ktos z was dostal maila z linkiem zeby zalogowac sie na ich stronie w profilu kandydata? Nie moge zmienic hasla wyskakuje mi komunikat , ze nie istnieje :/

logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Dietetyk
Radom
Fudeko S.A.
pravy

Witajcie, czy ktoś coś wie o a dziale obsługującym UK i IE? Mam rozmowę kwalifikacyjną niedługo na stanowisko team leadera. Szczerze mówiąc po przeczytaniu opinii o firmie nie wiem czy jest sens iść. Pozdrawiam

@kandydat skoro już jesteś w trakcie rekrutacji do firmy Medtronic Poland to myślę, że warto ją dokończyć i samemu sprawdzić poziom zadowolenia z pracy w firmie. Wtedy masz możliwość dowiedzieć się czegoś z własnego doświadczenia i samemu ocenić czy wszystko co jest tutaj napisane to prawda.

@Violetta no i właśnie o to chodziło. Bo zawsze mogły po Twoim odejściu zajść zmiany w firmie Medtronic Poland. Ale dziękuje za informację. Myślę, że Twoja rada jest istotna. Bo osoby zainteresowane pracą powinny być świadome, że do pracy idzie się po to, żeby pracować. A skoro po naszej ciężkiej pracy widać efekty to chyba warto aplikować, prawda?

kandydat
@Marta

Ale straszą ludzi tymi negatywnymi opiniami. Naprawde jest tak źle? Jestem w trakcie rekrutacji do tej firmy i teraz się zastanawiam czy iść w to.

@Violetta skoro nie pracujesz w firmie Medtronic Poland to skąd posiadasz takie o niej informacje? Masz znajomych, którzy ciężką pracą w firmie dostali awans i podwyżki? To jest w tym miejscu sprawdzony przepis na sukces w karierze?

cebula

nie, nie jest.

Violetta
@Marta

Marta, nie pracuję już w Medtronicu od ponad roku, ale pracowałam przez blisko 3 lata, więc mam sporą wiedzę na temat tej firmy ;) Poza tym w MDT pracują świetni ludzie, z którymi jestem w ciągłym kontakcie, więc jestem na bieżąco ;)

lalunia

Nie polecam pracy w tej firmie, dobre czasy dla pracowników bezpowrotnie mineły.(usunięte przez administratora) O tym akurat można by napisać elaborat... "Supervizorowie" są awansowani spośród szeregowych pracowników wg kryteriów "mierny ale wierny". Klepacze, którzy wyklepali swoje dostają te stanowiska bez cienia umiejetnosci miekkich, czy jakiegokolwek pomysłu na zarządzanie ludzmi(usunięte przez administratora)

Camila
@lalunia

Witam, możesz powiedzieć coś więcej na temat pracy w dziale niemieckim? Dostałam zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną. Jestem z Wrocławia - I nie wiem czy warto w ogóle na nią jechać. Obiecują pakiet relokacyjny, świetne zarobki, i możliwości rozwojowe...brzmi mi to za bardzo bajkowo.

lalunia
@Camila

Czesc, wybacz, ze tak późno odpowiadam. Słuchaj, moim zdaniem we Warszawie jest masa innych pracodawcow. Nawet jeśli zarobki wydały sie ok, to wiedz, ze już obecnie oferuje sie w innych miejscach lepsze. Wiem bo się orientowałam. Pamiętam, ze w pierwszych dwoch miesiącach zatrudnienia biłam sie z myślami czy tu zostać, ponieważ praca jest wyjątkowo nudna, monotonna a po krótkim czasie pozostawia Cię z poczuciem bezsesnowności wykonwywanych obowiązkow. F Gdybym była Tobą, rozejrzała sie za czymś innym. A jeśli moge spytać, ile CI zaproponowali?

Alex
@lalunia

Tu masz rację lolo, lalunia? a może maciek poprostu? Powinieneś dostawać cześciej home office, bo w biurze robisz tak mało że chyba nawet w domu na kanapie przypadkiem mogłbyś zrobić więcej. Płace są różne. może jakbys się nie obijał przez pół dnia, nieoszukiwal reszty zespołu tylko pracował uczciwie dostałbyś podwyżkę. A skoro było tak źle juz w pierwszych dwóch miesiącach a taka' masa innych pracodawców' (i jeszcze wszyscy płacą lepiej) to jesteśmy pełni podziwu (albo niezrozumienia) że wytrzymałes tu aż rok. Jednocześnie cieszymy się, ze znalazles inna prace.

Violetta
@Alex

Bravo Alex!! :) Swoją drogą ''Lalunię'' łatwo dało się zdemaskować skoro pracował/ ła w zespole niemieckim MITG ;) Ludzie, nie dajcie się zwariować - nie ma idealnej firmy. W Medtronicu można awansować, zarobić dobre pieniądze, ale po prostu trzeba dużo pracować. I uczciwie to piszę, mimo że już w Medtronicu nie pracuję.

Dzejson
@Alex

Po to jest to miejsce aby wyrazic swoją opinię. Życzę więcej dystansu do siebie, obiektywizmu w ocenie sytuacji i samokrytyki. Uderz w stół A nożyce się odezwa ????

@789 jeżeli firma ma fajną ofertę pracy to nie rozumiem, co zmienik chwila dłużej podczas aplikacji. Na prawdę to była dla Ciebie taka duża różnica? Może w ten sposób straciłeś możliwość pozyskania fajnego stanowiska, a nigdy się o tym nie dowiesz, bo nie spróbowałeś. Myślisz, że to była dobra decyzja, żeby z tak błahego powodu rezygnować z aplikacji do firmy Medtronic Polan?

Najpierw na Pracuju "Aplikuj bezpośrednio za pomocą przycisku", a potem przekierowanie do wewn. systemu wymagającego logowania itp. Sorry, mój czas jest zbyt cenny, tak więc sobie odpuściłem. Aplikuję tam, gdzie rekrutacja jest przyjazna od pierwszego kroku, a takich ofert nie brakuje.

@Hhi właśnie dopytuję, bo nie wiem, bo nie pracuję w firmie Medtronic Poland. @lalunia czyli opisujesz swój dział i tam właśnie tak wyglądały awansy? Czyli nie wiesz czy takie praktyki są w całej firmie? Może ktoś z innego działu napisze czy też tak wyglądają gratyfikacje pracowników w firmie?

Nikoś Dyzma

Place w MDT calkiem spoko. Za taka robote nie mozna narzekac. Cala reszta niestety jest na wielki mimnus. To co wszyscy tu pisza to prawda. (usunięte przez administratora)Niestety tak sie dzieje kiedy zwyklych "klepaczy" zamowien w przeciagu 2-3 lat awansuje sie na managerow.(usunięte przez administratora) I niestety taka atmosfera splywa na szeregowych pracownikow, bo kablowanie na innych jest wynagradzane. Wiec atmosfera w firmie jest bardzo nieprzyjemna i czuc ogromny brak profesjonalizmu. Szkoda, bo firma ma potencjal i to ogromny ale gdy sama gora i "middle management" sie nie interesuja i nie dbaja o dobre imie firmy i warunkow pracy to niestety nadal bedzie duza rotacja i patologiczne stosunki pracy. Praca w weekendy i swieta to tez prawda. Sciagaja ludzi kiedy trzeba nadgonic, bo nie potrafia dobrze zarzadzac zasobami ludzkimi.

patisonka

Moje wspomnienia z Medtronica to bardzo fajni współpracownicy,(usunięte przez administratora) Kilka lat temu był to bardzo dobry pracodawca, który niestety zamienił się w typowe "tanie" SSC stawiające na ilość, a nie na jakość.

@Hhi Czyli Twoim zdaniem firma Medtronic Poland zatrudnia pracowników, którzy nie mają żadnych potem żadnych? To czym zajmują się takie osoby w pracy? Jak wygląda ich typowy dzień w biurze? I co dla Ciebie oznacza brak szacunku ze strony firmy? Możesz dać przykład jakiś zachowań?

Hhi
@Marta

Marto, jak pracujesz w Medtronicu, to powinnaś wiedzieć, o czym piszę. Niektórzy ludzie, którzy mają tam plecy nie robią nic i to dosłownie nic - no może poza wysłaniem 20 maili dziennie z przeprocesowanymi zamówieniami, ich typowy dzień w biurze polega na obrabianiu(usunięte przez administratora), tym którzy zajmują się robotą i którzy są dla nich zagrożeniem, (usunięte przez administratora) czyli nie zależy im na pracowniku, bo jak nie Ty, to przyjdzie ktoś inny. Owszem dają kasę, ale co z kasy, jak w rezultacie człowiek zostaje i bez pracy i bez kasy Pozostaje tylko gorzka refleksja, że ludzie ludziom zgotowali ten los, po prostu tak wygląda korporacyjna rzeczywistość...

Hhi

Nie polecam nikomu pracy w tej firmie, nie wrocilabym tam za żadne pieniądze. (usunięte przez administratora). Nie rozumiem polityki firmy zatrudniania ludzi, którzy są niepotrzebni, jest to chyba jedynie robione dlatego, żeby hr miał co robić. Jednym słowem, chciałabym zapomnieć, ze w ogóle tam pracowalam.

Zośol

Obsluga klienta z językiem hiszpanskim - czy moze ktoś podpowiedziec ile na tym stanowisku teraz płacą ? w czw mam rozmowe i nie wiem ile powiedziec :/ bede bardzo wdzieczna ! :)

If you are in good relations with management and you are all talk you can do "assignments" i.e. no one knows what and how many, if you are a mob you must meet the targets i.e. 150 lines per day, which is strictly monitored by a special team and your supervisor.

Wspomniane są przez Was zachowania, które by świadczyły o nie szanowaniu przez firmę Medtronic Poland pracowników. Ale firma na swojej stronie pisze o misji firmy i wymienia w tym: uznanie wartości osobowej pracowników http://www.medtronic.com/pl-pl/informacje-o-firmie/misja.html To jak w końcu jest w tej firmie?

Beto
@Marta

Papier wszystko przyjmie. To, że jest misja każdy wie, jednak w praktyce przekłada się to na ostre ciśnięcie KPI i wprowadzanie jak największej ilości zamówień. Jako były pracownik tej firmy muszę przyznać rację wypowiadającym się tu osobom(usunięte przez administratora) Ciągłe poganianie, zwracanie uwagi, sprawdzanie logów z SAP, narzekanie nie wpływa dobrze na budowanie relacji w zespole(usunięte przez administratora) nie chcą nawet nauczyć się zarządzania zespołami(usunięte przez administratora). Większość dobrze wyszkolonych i dobrze wykonujących swoją pracę specjalistów już dawno odeszło, podając w rozmowach jako powód słaby management i presję. Największy exodus do tej pory był chyba z zespołu skandynawskiego, chociaż w innych też dużo osób odchodzi. Rotacja jest coraz większa. W SSC nie docenia się pracowników, mimo że są do tego tego różne narzędzia (np.punkty recognize). Niestety istnieje poczucie (całkiem słuszne), że rozdawane są one wg preferencji „lubię Cię to Ci dam”, a nie faktycznie za dobrze zrobioną, dodatkową pracę.(usunięte przez administratora)

Anka skakanka

Firma bardzo słabo płaci. Atmosfera kiepska. Duzo nadgodzin. (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Medtronic Poland Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Medtronic Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Medtronic Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Medtronic Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 2 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Medtronic Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Medtronic Poland Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Medtronic Poland Sp. z o.o.