Opinie o Medtronic Poland Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Medtronic Poland Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Medtronic Poland Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Medtronic Poland Sp. z o.o. w Warszawa

nick

(usunięte przez administratora) (zamiatanie pod dywan), duży chaos i dezorganizacja, dzieje się niby dużo, ale brak w tym celu jasnego. Managerowie zespołów nie spędzają czasu z ludźmi i na rozwijaniu ich bo ganiają ze spotkania na spotkania, struktura niejasna, (usunięte przez administratora)

cobo

Potwierdzam powyższą opinię, przykro mi to pisać, ale Medtronic to lewicowe (usunięte przez administratora)

tobehonest

Nie polecam. Normalny, uczciwy i szczery człowiek będzie się tam tylko męczył. (usunięte przez administratora)

@Man masz prawo napisać negatywną opinię, ale porównywanie do kołchozu jest nie na miejscu. Rozumiem, że stawka jest dobra, ale atmosfera pracy przezwyciężyła, że odeszłaś? Inni pracownicy też mają takie odczucia, co do pracy w Medtronic Poland?

logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
logo firmy Dietetyk
Radziejowice-Parcel
Rsp-Gastro Sp. z o.o.
xyz

Jestem miesiąc po procesie rekrutacyjnym - najpierw rozmowa telefoniczna i zaproszenie do wypełnienia testu online, który zajmował ok. 1 godz. czasu, potem rozmowa telefoniczna z pracownikiem działu HR trwająca pół godziny w celu dowiedzenia się jak najwięcej informacji o mojej osobie. Za kilka dni zostałam poinformowana, że przechodzę do następnej części rekrutacji i zostałam zaproszona na spotkanie z przełożonymi. Spotkanie przyjemne, bardzo szczegółowe, na wysokim poziomie profesjonalnym jak cały proces rekrutacyjny (prawie). Niestety pomimo zapewnień, że do 2 tygodni zostanę poinformowana o wyniku rekrutacji, tak się nie stało. Więc firma Medtronic pozostawiła wrażenie, że nie szanuje kandydatów, którzy się fatygują i poświęcają swój czas nawet na tyle, żeby wysłać maila z informacją, że się kandydat nie zakwalifikował.

nnnn

Bardzo się cieszę, że w końcu ktoś napisał prawdę, o firmie Medtronic, a zwłaszcza o kadrze zarządzającej. Myślałam, że jestem przewrażliwiona - wiadomo czasami człowiek obwinia się za to, co dzieje się w miejscu pracy, jak coś się nie układa... Firma oferuje dobre warunki płacy i zatrudnienia, jednak potwierdzam, to co zostało napisane powyżej - (usunięte przez administratora)edtronic zatrudnia na 7 mies. i przez ten czas dobierają sobie ludzi, jak ktoś poczuje się zagrożony to wypad.

@@@
@nnnn

@nnnn Rozumiem, że nie zgłosiłaś oficjalnej skargi do HR, jej szefa, itp. Szkoda... może udałoby się jakoś rozwiązać problem, w przyszłości ktoś mógłby uniknąć mobbingu. Poza tym, pracodawca ma obowiązek przeciwdziałać mobbingowi.

@adam Widzę, że byłeś na rozmowie rekrutacyjnej. Możesz napisać coś więcej o tym, jak przebiegała rozmowa? Jakich pytań może spodziewać się kandydat? Jesteś zadowolony z przebiegu rozmowy i atmosfery?

Koko
@Marta

Byłam na rozmowie w firmie Medtronic w czerwcu 2017 na Stanowisko Customer Care Specialist z j. obcym. Rozmowę prowadziły dwie osoby (managerowie). Całość trwała około godziny. Rozmowa po polsku, angielsku i hiszpańsku (choć już wcześniej robiłam testy, które wyszły pozytywnie). Standardowe pytania: dlaczego Medtronic, motywacja, czego oczekujesz od pracodawcy, dość szczegółowe, podawanie wielu przykładów z poprzednich miejsc pracy np. jak udało rozwiązać ci się trudny problem itp. Poziom trudności oceniam jako przeciętny. Osoby były uprzejme i uśmiechnięte. Pracy jednak nie dostałam, o czym zostałam poinformowana przez automatycznego maila.

Pawel

W dziale Pricing juz na rozmowie kwalifikacyjnej (usunięte przez administratora)i tworza sztuczna atmosfere. (usunięte przez administratora) Jezeli chcecie robic kariere w "klepaniu" (usunięte przez administratora) — to polecam.

McGregor
@Pawel

Chcialem cos napisac od siebie ale wypowiedz Pawla oddaje wszystko. popieram.

Obcokrajowiec

Proces rekrutacyjny odbiegający od normy. Firma nie chce u siebie obcokrajowców dla których trzeba formalizować zatrudnienie w Polsce w Wydziale Spraw Cudzoziemców. A szkoda, że w ten sposób marnują czas ludzi szukających pracy. Wystarczyłaby informacja (na stronie, w ogłoszeniu), że firma nie chce zatrudniać u siebie obcokrajowców. Jeśli chodzi o całościowy proces rekrutacyjny ocena negatywna. Co do pracy nie wypowiadam się.

Gościu
@Obcokrajowiec

hahah, śmiech mnie ogarnął czytając Twój komentarz! - Twój z zachowaniem grzeczności :) oczywiście się mylisz, jest tylu obcokrajowców na stanowiskach w MDT , że często możesz się pomylić w którym kraju aktualnie jesteś ! firma otwarta na obcokrajowów! chyba ci nie poszło ! pozdro

@Obcokrajowiec

Nie zgodzę się z Tobą. W firmie jest bardzo dużo obcokrajowców, wszystkie oficjalne i nieoficjalne spotkania są w języku angielskim ze względu na nich. Nawet szefowie zespołów są czesto cudzioziemcami i nie znają języka polskiego.Medtronic bardzo wychodzi obcokrajowcom naprzeciw. Więc również wydaje mi się że po prostu nie spodobałeś się na rozmowie.

NN

I bardzo dobrze, ze firma nie chce cudzoziemców ! Sa przecież Polacy

Raz a Dobrze

NIE POLECAM. Firma oferuje stosunkowo dobre zarobki w zamian za: (usunięte przez administratora) ciagle narzekanie ze wyniki sa slabe nawet jak sa dobre -Stwarzanie sztucznego wyscigu (usunięte przez administratora) miedzy kolegami w zespolach. Liczy sie ilosc a nie jakosc - Podzialy miedzy zespolami - brak rownego traktowania pracwnikow i faworyzacja -nadgodziny -Nadgodziny w weekendy jak bedzie taka potrzeba- chcesz czy nie chcesz.. - system punktow recognize umarl w butach- jak sie udzielasz i robisz dodatkowe zadania nie wchodzace w zakres twoich obowiaxkow to moze "laskawie" supervisor da ci punkty jezeli akurat ma na to ochote i czas (usunięte przez administratora) - Brak sciezek rozwoju - tylko mozna nauczyc sie troche o SAPie - Bardzo slabe podwyzki (jak uda ci sie wywalczyc ) przy zmiamie stanowiska na specjaliste, starszego specjaliste czy koordynatora- mogliby juz nic nie dawac taka to podwyzka (usunięte przez administratora)Kilka osob wartch zainteresowania z kadry kierowniczej- reszta brak slow.

apsik
@Raz a Dobrze

Dziękuję za cenne informacje! Szkoda tylko, że już jestem po rozmowie:) Odnośnie zarobków to nie zostałem o nich poinformowany na żadnym z etapów, więc jak dla mnie to tylko mity:)

Rozczarowany

Kategorycznie odradzam !!!! Rekrutacja w tej firmie jest prowadzona na poziomie rynsztoku ! Na samym początku dział HR przyporządkował moją aplikację do stanowiska kompletnie nie zgodnego z ofertą pracy, na którą aplikowałem, po wyjaśnieniu całe sytuacji zaproszono mnie na 2 (tą właściwą) rekrutację, która pomimo bardzo pozytywnego przebiegu,również zakończyła się fiaskiem z powodu zamrożenia danego projektu, następnie poproszono mnie o udział w rekrutacji do kolejnego działu ponieważ moje kompetencje zostały zauważone i idealnie miały wpasować się w zakres obowiązków tego zespołu - zespół pracował na projekcie, którego nie chciałem wykonywać (wspominając o tym przy 1 etapie rekrutacji). Po 3! różnych rozmowach kwalifikacyjnych dział HR nie raczył sobie zadać najmniejszego trudu i poinformować mnie o wyniku całego procesu. Po roku ponownie kontakt ze strony firmy z działu, w którym chciałem pracować. Moja kandydatura została oceniona pozytywnie wraz z wymaganiami finansowymi. Miałem w krótkim czasie otrzymać umowę przedwstępną, która również była przygotowywana w nieskończoność, a gdy wreszcie ją otrzymałem okazało się, iż widnieje na niej wynagrodzenie sprzeczne z tym, które wskazałem (przy aprobacie zarządu). Podsumowując proces rekrutacyjny prowadzony w tej firmie to jedna wielka pomyłka, a sposób traktowania potencjalnego pracownika jak półgłówka, który być może nie dopatrzy się uchybień lub zaakceptuję wersję umowy niezgodną z wcześniejszymi ustaleniami jest karygodny i poniżej poziomu, do którego żadna szanująca się organizacja nie powinna się zniżać.

xris
@Rozczarowany

Standard w Medtronicu....

Klient

Od ponad tygodnia dzwonię do firmy z reklamacja na uszkodzony transmiter. I za każdym razem słyszę "skonsultuję się z kolegą w Pani sprawie i kolega oddzwoni". Od zeszłego tygodnia usłyszałam to pięć razy i NIKT do mnie nie oddzwonił. Dzwonie sama. Raz oddzwonił konsultant po raz kolejny spisał dane i powiedział "skonsultuję się z kolega i oddzwonię..." Tak traktują klientów. W zeszłym roku dzwoniłam w sprawie sensorów i tez usłyszałam oddzwonimy. Nadal czekam :/ Ich motto: KUP, DAJ NAM ZAROBIĆ A NA PEWNO ZAPOMNIMY O TOBIE. Opinia NEGATYWNA. Jeżeli będzie to możliwe zmienię pompę na innej firmy.

sławek

Regionalny Medyczny przedstawiciel handlowy jest u nich teraz z tego co widze no i zastnawiam się jak konkretnie może wyglądac praca w ogóle, czy zarobki są jednak adekwatne.

Violetta

Tak, na czas - jak w zegarku :) Nigdy się nie spóźniają.

gość

Płatne powyżej pół godziny z tego, co pamiętam, ale nie każdy jest dyspozycyjny, aby codziennie zostawać nawet tą godzinę... Jeśli się ma inne zobowiązania, zajęcia, uczelnię, dzieci, opiekunki, przedszola, lekarzy - często trudno pogodzic.

gość

nie polecam. Dużo się zmieniło od kiedy firma przejęła Covidiena.(usunięte przez administratora)

something

nie, znajomy byl u nich na rekrutacji 1,5 roku temu, stad mam te informacje :p ale czekam juz dobry miesiac na odpowiedz :/

Ela

Cześć, Zostałam zaproszona na rekrutację na stanowisko Customer Service Representative z językiem Hiszpańskim. Podpowiedzcie proszę jak przygotować się do rozmowy oraz czego można się spodziewać. Jak wygląda praca na takim stanowisku? Jaka jest kultura organizacyjna firmy? Będę wdzięczna za odpowiedzi :)

something?
@Ela

Cześć, z tego co wiem to sprawdzaja głownie umiejestnosci jezykowe, np. gdzie nauczyls sie hiszpanskiego? dlaczego chcesz u nich pracowac i ogolnie o sobie. Ale to bylo 1,5 roku temu. Daj znac jak poszlo, sama czekam na telefon :/

something?
@Ela

Ela

Violetta

@Antek, sprawdzaj na stronie Medtronica, pojawiają się czesto nowe oferty. Z dobrych rzeczy : wszystkie zespoły przeniosły się już na Polną, a więc super lokalizacja, przy stacji Metra Politechnika.

Zostaw merytoryczną opinię o Medtronic Poland Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Medtronic Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Medtronic Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Medtronic Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 2 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Medtronic Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Medtronic Poland Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Medtronic Poland Sp. z o.o.