Opinie o Medtronic Poland Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Medtronic Poland Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Medtronic Poland Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Medtronic Poland Sp. z o.o. w Warszawa

szukający

@Fggdd wiem, że są stanowiska gdzie szukają osób z 5-letnim doświadczeniem, ale wydaje mis ise, że to gdzie aplikuje nie jest takim, przyjmują tam w ogóle bez SAPa, więc chyba mogę próbować @Violetta dzięki za pomoc!

@szukający

@Violetta to znając język i mając ponad rocznej doświadczenie z SAPem mogę ładnie się uśmiechnąć i negocjować 6tys. brutto?

@@szukający

@Szukający, rok doświadczenia to nie jest bardzo dużo ;) Ale śmiało możesz próbować :)

zainteresowany

a jakiego rzędu może być to przedział dla osób znających język skandynawski?

@zainteresowany

Pomiędzy 6000 -7000 tys brutto. Ale oprócz języka dużo też zależy od doświadczenia.

eve

pracuje pół roku wrażenie średnie, szukam czegoś ciekawszego a przede wszystkim lepiej płatnego. praca prosta, mało ambitna, masa nadgodzin ale płacą za nie, wydzwaniaja podczas chorobowego i chcą nakłonić do pracy na l4. praca w święta np poniedziałek Wielkanocny, majowy weekend, 3 Króli itp.amerykańska firma ale zarządzana po polsku :/ wynagrodzenia wg mnie nieco poniżej poziomu rynku. spora rotacja ale szeregowi pracownicy dość mili. gorzej z managerami bez względu na staz. firma aby się zaczepić i pójść dalej.

logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
Katowice
Ipf Medical Sp. z o.o.
Violetta

@Szpigel,to zależy. Pracuję w Medtronicu od prawie 2 lat. Na odpowiedź czekałam tydzień, ale zdarza się że odzywają się po miesiącu.

konto
@Violetta

Violetta napisz do mnie na priv, chciałem podpytać o firmę ... konto-fikcyjne@wp.pl będę wdzięczy, jeśli odezwie się ktoś kto pracuje/pracował w Medtronicu

szpigel

Obecnie jestem po rozmowie w Medtronic i czekam na decyzję. Jak długa czekaliście? Czy informują nawet jeżeli jest decyzja negatywna?

Oferta pożyczki

Czy potrzebujesz pożyczki na rozpoczęcie działalności gospodarczej, finansowanie projektu lub wyczyścić długów? Dajemy szybkie i łatwe kredyty z oprocentowaniem 3% w okresie time.Kindly wysyłanie żądań poprzez e-mail: (jozsef_zsebe@yahoo.com) Wniosek o pożyczkę, Imię: Seks: Data urodzenia: Adres: Kraj: Numer telefonu: Kwota pożyczki Potrzebny: Kredyt Czas trwania: Pożyczka Cel: Zawód: Miesięczny dochód: Czy stosowane przed: Z poważaniem

ala

a jak długo sie czeka na odpowiedz po rozmowie? czy jesli sie nie uda to tez informują?

Violetta

Ja mam zupełnie inne doświadczenie z rozmowy rekrutacyjnej. Pracuję w Medtronicu od 1,5 roku i jestem zadowolona. Jest sprawdzana wiedza,doświadczenie i znajomość języka obcego. Ale tak jest przecież we wszystkich zagranicznych firmach.

Blabla

Miałem dokładnie tak samo. Tak maglowali ze sie sam w zeznaniach gubiłem, choć niczego nie ściemniałem. Niby staniwisko opierające sie na klepaniu danych do sap, a sadzą sie jakby rekrutowali na stanowisko prezesa :P

flover1234

Witam, jestem po rozmowie w Medtronic. Przemaglowali na wszystkie strony, po wyjściu czułem się jakby mnie ktoś przemielił w maszynce do mięsa. Pytań mnóstwo, bardzo szczególowe, dokładnie pytają o wykształcenie, doświadczenie. SPrawdzane były też języki obce ale nie na zasadzie " Jakie masz hobby". Pytania w jezykach obcych były na prawde trudne i wymagały przemyślanej odpowiedzi. Dwa testy, jeden w Excelu, drugi na papierze bardziej z kojarzenia na czas. Rozmowa ze strony rekruterów rzeczywiscie profesjonalna ze względu na sposób zadawania pytań. Wyszedłem jednak zmęczony po 1,5h.

adam

Jak długo trzeba czekać na odpowiedz po rozmowie o prace?

Karina

czy mogę prosic o informacje jak wygląda rozmowa rekrutacyjna?

Violetta

Tak, Medtronic zmieni siedzibę wkrótce, będziemy w centrum miasta.

Ola

Witam, Czy wiecie coś może o zmianie siedziby firmy? W necie znalazłam informacje o wynajęciu przez Medtronic powierzchni biurowej w International Business Center (IBC) przy skrzyżowaniu ulicy Waryńskiego i alei Armii Ludowej. Podobno mieli się tam wprowadzić w III kwartale tego roku ale na ich stronie nie ma na ten temat żadnych informacji. Przyznam, że taka lokalizacja byłaby kolejnym wielkim plusem firmy. Będę bardzo wdzięczna za jakieś informacje na ten temat

Violetta

Powiem tak : Rozmowa kwalifikacyjna w Medtronicu była procesem kilku etapowym, ale tak było rok- 2 lata temu. Teraz proces jest mniej skomplikowany, ale na pewno musisz dobrze się sprzedać :) Znajomość języka obcego to podstawa. Jako student masz szansę, ale wówczas być może na początku musisz liczyć się z nieco mniejszymi zarobkami.

Gościu
@Violetta

teraz biorą wszystkich, jest tak źle, że decydują się na naprawdę słabych graczy :) później chcą ich wyciągać bo to oczywiście ich rekrutacyjny błąd!

@Gościu

@Gościu,niestety masz rację ;)Rekrutacja zeszła na dużo niższy poziom, obecnie często zatrudniają ludzi bardzo młodych, z małym doświadczeniem albo nawet bez i za dużo niższe stawki. No cóż,tych doświadczonych z wyższymi pensjami którzy rozkręcili SSC już mieli. Nie muszę dodawać chyba że tacy w większości już podchodzili do innych firm. Naprawdę szczerze - to jest praca na max 2-3 lata. Potem człowiek się w niej wypala, bo ciągle robisz to samo.

Violetta

Medtronic przyjmuje osoby na ostatnim roku studiów, pod warunkiem oczywiście że są to studia zaoczne lub wieczorowe ;) Odnośnie doświadczenia to najważniejsza jest bardzo dobra znajomość języka obcego. Jeżeli masz doświadczenie w Obsłudze Klienta to masz szansę otrzymać stawkę 5500-6000 brutto. Jeżeli nie to dostaniesz na początek Młodszego Specjalistę i niższą pensję. Nie przejmowałabym się tym, ponieważ po maksymalnie roku pozytywnej pracy dostaniesz tytuł normalnego Specjalisty i podwyżkę.

Violetta

@Dziks, dostać się wcale nie jest aż tak trudno - wystarczy być otwartym i uśmiechniętym na rozmowie kwalifikacyjnej i dobrze znać obcy język adekwatnie do stanowiska na które się aplikuje. Medtronic lubi krótkie okresy wypowiedzenia u kandydatów, więc jeżeli ktoś ma 3-mce to musi naprawdę wypaść super żeby Medtronic poczekał. Ja pracuję w Medtronicu od ponad roku i moje wrażenie jest dobre. Zarobki powyżej średniej w Obsłudze Klienta. Ciężko znaleźć podobne zarobki w konkurencyjnych firmach. Jest możliwość pracy w domu, ponieważ każdy dostaje laptopa na którym pracuje. Firma zapewnia dużo szkoleń. Ambitni ludzie którzy chcą robić coś więcej poza swoimi standardowymi obowiązkami mają szansę na awans. Minusem jest to że Medtronic zatrudnia ostatnio bardzo dużo ludzi, więc robi się ogromna korporacja. Jeżeli ktoś z Was rozważa pracę w tej firmie mogę pomóc coś doradzić.

Piotrek
@Violetta

witam..czy pani jeszcze pracuje w tej firmie? Jakie sa godziny pracy?

@Piotrek

Piotrek, nie pracuję już w tej firmie :) Ale mam cały czas kontakt z pracownikami Medtronica, więc jestem na bieżąco. Godziny pracy są uzależnione od godzin pracy rynku dla którego będziesz pracować. Niektóre zespoły zaczynają od 8 rano, niektóre od 9, 10, Portugalski zespół nawet czasami o 11. Ludzie, nie słuchajcie tych bredni że Medtronic nie zatrudnia cudzoziemców. Obcokrajowców jest chyba tak samo dużo jak Polaków. To firma otwarta na wszystkie narodowości, powtórzę raz jeszcze że nawet supervisorzy są cudzoziemcami. Wszystkie oficjalne spotkania firmowe są w języku angielskim.

adam
@Violetta

Mam 1 pytanie - najpierw przeszedlem do 2 kola rekrutacji,potem rozmowa telefoniczna i pozniej spotkanie na interview mam nadzieje s mojimi przelozonymi - przelozonym - powiedzieli ze sie odezwa tak do 1-2 tygodni - i moje pytanie jest czy informuja kandydatow o wynikach ?

@adam

Adam, tak powinni poinformować o wyniku rekrutacji, im bardziej przypadłeś im do gustu tym szybciej Cię poinformują. Mnie poinformowali po tygodniu od rozmowy i zaraz potem dostałam ofertę pracy.

abcd

praca jak kazda praca w korpo.klepanie zamowien.pensja wyzsza niz przecietna w warszawie, ale to dlatego, zeby nie bylo duzej rotacji ludzi. placa 5500-6500 brutto na poczatek plus jakies premie, wiec zle nie jest. jeden z drigim sie zastanowi zanim zrezygnuje z ok 5000 na reke w ogolnym rozrachunku ( trudno dostac prace z podobna pensja znajac tylko jezyk niemiecki, holenderski czy inny). praca dobra dla ludzi, ktorzy chca odlozyc troche pieniedzy na mieszkanie, start wlasnej dzialalnosci. w normalnuch warunkach nie bylbym w stanie wytrzymac takiej klepaniny, ale kto co lubi...

Dinamarka
@abcd

Jak dlugo czekałaś na informację o przyjęciu?

Freud

Jaką flota dysponuje firma i jakie zarobki na początek dla PH? Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Medtronic Poland Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Medtronic Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Medtronic Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Medtronic Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 2 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Medtronic Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Medtronic Poland Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Medtronic Poland Sp. z o.o.