CMS Polska Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Rzeszów

Opinie o CMS Polska Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Agnieszka

@Przekonujący tego nie napisałam. Chodziło mi to, że napisałeś "Obiecują umowę o pracę - jest umowa zlecenie", a w ogłoszeniu nikt nie pisze o rodzaju umowy, czyli nie obiecuje jaka ona ma być.

Przekonujący

P. Agnieszko, Myśli Pani że gdyby ta firma napisała w ogłoszeniu że jako firma "medyczna" oferuje zatrudnienie na "umowę-zlecenie" i będzie prowadziła niejasną politykę płacową to byli by chętni do pracy w tej firmie ? :)

Agnieszka

@Przekonujący rozumiem, że te warunki firma CMS Polska Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością obiecuje w trakcie rekrutacji. Bo z tego co widzę w ogłoszeniach nie ma mowy np. o rodzaju umowy (http://www.cmspolska.com/praca.html). Czy próbowałeś to wyjaśnić z pracodawcą? Informowałeś go, że zostały zmienione ustalone warunki? Ktoś jeszcze miał taką sytuację?

Przekonujący

Nie polecam: 1. Obiecują umowę o pracę - jest umowa zlecenie 2. Obiecują "x" kwotę podstawy - w dniu wpłaty jest inaczej 3. System premiowy - Tak skonstruowany abyś nigdy premii nie zobaczył 4. Samochodem służbowym nie wolno jeździć w weekendy Tyle w temacie

Agnieszka

@ABBBCCCDDEEE dlaczego nie polecasz? Co jest powodem Twojego negatywnego nastawienia do CMS Polska Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością? Czekamy na Twoją ocenę.

ABBBCCCDDEEE

Nie aplikujcie. Nie polecam.

Agnieszka

Dla zainteresowanych, na stronie firmy CMS Polska Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością możecie znaleźć aktualne oferty pracy: http://www.cmspolska.com/praca.html Aplikujecie?

Wujek dobra rada

Miałem się wybrać na rozmowę o pracę, ale okazało się że mój znajomy tam pracował i powiedział jedno: NIE IDŹCIE W TYM KIERUNKU !!!! Wystarczy sprawdzić jak często zmieniają się handlowcy - ogłoszenie na Pracuj.PL wisi cały czas . Strata czasu i nerwów.

klik

zatrudniamy teraz też nowych przedstawicieli, nie tylko na podkarpacie

klik

ponoc zatrudniamy nowych ludzi od stycznia do biura, na kierowcow, magazyn i na przedstawicieli, polecam mamy fajnych ludzi teraz

hirek

niem wierzę w plotki, tylko w konkrety i fakty. a wie ktoś może jak jest teraz z rekrutacją na przedstawcieli medycznych u was? z góry dzięki za info

jogurt

Wszystkie dobre opinie pisze szef albo biuro :) kontra na to co piszą byli pracownicy. W każdej plotce jest trochę prawdy.

ononaono

więcej opinii na cms na koncie cms polska zaczernie. Pozdrawiam.

dany

U nich ponoć jest dużo swobody w pracy ale swoje trzeba zrobić i wynik jak się przywiezie to premia jest wypłacana co miesiąc, ponoć fajnie płacą jak na warunki podkarpacia i małopolski, im więcej sprzedaż tym więcej zarobić-standardowo i umowa o prce ale nie śmieciowa, samochód, tel, tablet...

Sparrow

Każdy kto ma rozum i możliwości woli na siebie pracować.Niż być poddanym jakiejś firmy wciskającej chińskie dzieło ludowe za duże pieniądze.Ludzie już nie są głupcami żeby kupować badziewie......

pm

nie trzeba mieć wiedzy, można się nauczyć, ale trzeba mieć doświadczenie w sprzedaży. Dobrze płącą i dobre warunki dają. Premie też są fajne. To co piszą o ich to bzdura

Zostaw opinię o CMS Polska Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością - Rzeszów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie CMS Polska Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością