Opinie o Goodferry Transport Sp. z o.o. w Rzeszów

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Goodferry Transport Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Goodferry Transport Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Goodferry Transport Sp. z o.o. w Rzeszów

Dominik

OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM!!! Ekspresiki typu Polska -Anglia na strzała. W trakcie rozmowy telefonicznej z właścicielem pytałem o kwestie parkingów w UK. Powiedział że głównie bujanki. Spytałem po co wysyła kierowców do UK jeśli nie stać go by zapewnić parking swoim pracownikom Niestety nic nie odpowiedział i się rozłączył. Kiedyś w Niemczech rozmawiałem z jednym kierowca który u nich pracował. Zjeżdżał na święta do domu w grudniu i mówił że miała być kasa po zjeździe. Po świętach zadzwonił do szefa z pytaniem o wynagrodzenie odpowiedz jaką otrzymał brzmiała: "Nie ma mnie w kraju będę po nowym roku" Po nowym roku chłopak dostal wynagrodzenie i od razu złożył dymisję. Ciekawe jak właściciel zareagowałby gdyby kierowca postał sobie kilka dni na parkingu i powiedział że zapomniał na załadunek pojechać???

Deliwery

Mam pytanie?.czy na wyposazeniu.auta jest kuchenka i komplet poscieli?a i czy daja jakies premie.bo slyszalem ze po kazdej trasie jest jakis deputat.dieta tak? Zalezne w jakim kraju sie jezdzi podrzuci ktos Poczatkijacy..

Zgred
@Deliwery

Oczywiście że w każdym aucie jest kuchenka (indukcyjna), mikrofalówka z rożnem, grill, komplet garnków do gotowania i pieczenia, nie jeden a 3 komplety pościeli (zwykle różowej), krokodylek pluszowy do snu (to świetny pomysł szefa) i (usunięte przez administratora) z wachlarzem na upalne dni. Dieta, oczywista oczywistość że jest. Nawet kilka do wyboru. Po szczegółowy jadłospis i informacje, zadzwoń pod nr firmy. Poproś księgową lub sekretarkę. One ustalają menu dla kierowców zgodnie z zaleceniami Ministerstwa Żywienia. Swego czasu, boss firmy przemyśliwał nad mini sauną w każdym aucie. Wanna zabierałaby sporo miejsca. Nie wypaliło, ale jest nadzieja, że wróci do pomysłu. Musi mieć zgodę Ministerstwa Transportu na rozpieszczanie kierowców, a to trudny do zdobycia świstek. Nie miał zaświadczenia od proboszcza oraz aktualnej spowiedzi i to rozwaliło cały koncept. Szkoda. Po każdej trasie otrzymujesz oczywiście deputat węglowy i rolke papy. Pozdrawiam szefa :) Stary, doświadczony kierowca, wolny strzelec bez pracy. (kuszelak@wp.pl)

Jak tak czytam dawniejsze komentarze to tu coś rzucali kwotami od 7,000 do 9,000 zł a ja normalnie widzę ofertę z teraz na busa międzynarodówkę z widełkami od 8,000 do 11,000 zł. to kiedy miała miejsce ta podwyżka? Po nowym roku? Coś jeszcze się zmieniło?

Elem

Dam znać kolego jak to wygląda, w poniedziałek lece w pierwszą trase w goodferry, system 3-4/1, 350 dniówki lecz tylko JDG

Ja tam widziałem ze od 350 do 380 proponują. Ze względu na system poprzednik miał 350? I ogólnie to piszesz o opłatach, jakie konkretnie można mieć na myśli, że tyle kasy schodzi?

Gdy tak teraz spoglądam na te widełki placowe w ofercie dla spedytora to się zastanawiam na ile mógłbym mieć szanse na zarobek rzędu 30 tys, który wskazany jako próg maksymalny przy umowie o prace. czy to nawet dość często się zdarza? Wskazują też jako minimum najniższą, zdarzają się miesiące bez prowizji?

Uniden Nowy wpis

Czyzby wszyscy przestraszeni bo podpisali tone dokometow przed przyjeciem do pracy A pracujacy podpisali KLALZULE POUFNOSCI I wszyscy ... Brak opini to świadczy o .....

Użytkownicy czekają na odpowiedź 55 dni.

Czy pensja w Goodferry Transport Sp. z o.o. składała się z samej podstawy, czy może również z ewentualnych dodatków? Konkretnie jako Kierowca Międzynarodowy, ich ogłoszenie jest 16 czerwca na Pracuj.pl.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Goodferry Transport Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. sprzedaży zagranicznej
Europak Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Pracownik Stoiska Mięsnego
Frac Detal Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Rzeszów
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Likwidator szkód rolnych i majątkowych
Rzeszów
MWJ Rzeczoznawcy Sp. z o.o.
Deliwery

Zgred
@Deliwery

Orientujecie się, czy aktualnie zatrudniają na stanowisko Kierowcy międzynarodowego? Jestem bardzo zainteresowany tą posadą. Jedynie udało mi się znaleźć jakieś stare ogłoszenie, dlatego chciałem trochę podpytać na jego podstawie. W zeszłym roku oferowali 7000-9000 zł brutto wynagrodzenia. Wiecie czy zarobki poszły do góry? Czy nadal są takie same widełki? I czy w nie wliczona jest już premia, o której jest mowa w ogłoszeniu? Za co w ogóle można ją dostać? Są konkretne wytyczne?

No właśnie widzę, że od dwóch dni wisi oferta tam gdzie wspominałeś. Tu akurat dniówkę opisali jako od 350 do 380 pln no i premia, tak jak wyżej wspomniano, czemu nikt się do niej nie odniesie? I od czego ta dniówka w końcu zależy?

Dominik

Sabrina

Hej, jakieś aktualne info na temat pracy? jeden Pan sugerował na forum ze trzeba liczyć raczej tylko na siebie i zastanawiamy się jak podejść do tego tematu wraz z chłopakiem. Po prostu jest oferta na takiej stronie na firanę i chyba by ja reflektował. Jaka bieżąca ocena i z czego może obecnie wynikać ta rotacja, że ktoś jest szukany?

Łysy

Dobra to mam pytanie jeżeli nigdzie nie jezdziłem poza PL tylko jakom kurier w podkarpackim to jest sens uderzać do tej firmy czy dać sobie spokój bo w kurierce wiadomo od 7 do 15 góra 16 i do domu

@Łysy

No ja też teraz mam pytanie, bo dziwię się, że zostało to przemilczane. Ale dowiedziałeś się mimo wszystko może z innego miejsca? Albo już się zatrudniłeś?

Master
@Łysy

Idź do jakiejś małej rodzinnej firmy na (usunięte przez administratora)pojeździj kilka mcy i dobrze żeby jeździli na wyspy żebyś ogarnął temat odpraw celnych bo tutaj na naukę to moim zdaniem nie ma czasu musisz liczyć sam na siebie

pumpernikiel

witam praca w firmie ok i spedytorzy tez wporządku polecam :-)

@pumpernikiel

Ci spedytorzy są tu w firmie od dłuższego czasu niezmienni czy zdarzają się jakieś rotacje na dziale? Jak liczny jest obecnie i czy wiadomo za jaką stawkę tak dobrze pracują? Są premie?

Adidas
@pumpernikiel

Ale umowa o pracę czy na działalności ? Przyjmują bez doświadczenia na trasach międzynarodowych ale z doświadczeniem jako kurier paczkowy ? Bo szukam jakiejś firmy żeby ogarnąć temat międzynarodówki

Maniek

Cześć. Komentarze stare. Napiszcie jak jest na dzien dzisiejszy? Nie o kasę nawet chodzi ale o atmosferę? Trasy? Liczbę godzin za kółkiem? Jak wygląda odpoczynek? Są kanapy za siedzeniami ale czy sam ustalam miejsce czy mam wyznaczone dobre parkingi? Spedytorzy ogarniają?

Tombo
@Maniek

Cześć. Jak dla mnie to praca jest. Mam spedytora, który mocno ogarnia temat i jest w porządku co do zleceń. Jak zdarzy się gonitwa lub jakiś ekspres to masz czas później na odpoczynek. Parkingi sobie sam ogarniam bo to żaden problem z odpowiednią do tego aplikacją. Za kółkiem to bywa różnie, ale jak jedziesz długo to potem długo odpoczywasz. Nie wiem jak jest z innymi spedytorami ale mi się trafiło dobrze więc nie mogę nic źle powiedzieć. Jak coś pilnego to kontakt z szefem jest zawsze i bez żadnego zbywania tylko sprawe się załatwia. Trasy przeważnie na Anglię i spowrotem do Niemiec, Holandii i Belgii, ale zdarzają się też np do Norwegii lub Chorwacji.

Sylwia

Chciałabym się dowiedzieć czy firma będzie szukać w najbliższym czasie kierowców kat. B? Widziałam jakąś ofertę, ale jest już nieaktualna niestety... Były tam podane widełki 7 000–9 000 brutto. Te stawki są nadal aktualne czy coś się zmieniło?

Danuta

Kurcze, aż mnie teraz też zaciekawiło po tym pytaniu na forum czy firma normalnie wzięłaby osobę po pobycie w zakładzie karnym... Ogólnie to mają jakieś konkretne wytyczne co do tego? Sprawdzają może jakieś wykroczenia typu jazda po alkoholu lub kradzieże? Czy przyjmują tutaj raczej na słowo harcerza? ;)

Kas

Spoko

Piter

ja tam nie narzekałem, kasa zawsze na czas. najwiecej narzekaja ci ktorzy nigdy tam nie byli...

Tomek kostrzewsju
@Piter

Mam pytanie czy jest problemem zatrudnienie u nich po pobycie w z k.? Mam 11 lat doświadczenia , DG, doświadczenia w EU jedynie parę lat temu nawtykałem spedytorowi za i poszedłem gibac.

Del........

Polecam firma Super zawsze wszystko na czas, fajne traski, morzna po za praca pozwiedzac, trasy krotkie,Pomoc fachowych spedytorow dodatkowy atut, flota nowa zadbana..kontakt z Przelozonymi Super,Jezeli chcesz nabyc doswiadczenie to Napewno zdobedziesz.....jednym slowem Pozytywna....Polecam

Gggg

Witam szukam pracownikow którzy pracowali tam w tamtym roku mam pare pytań związanych z umową.

Bartassko

A żeby ta rura nazywana potocznie pracodawca dostała plasawicy huntingtone'a z wrażenia. Spedycja wali kilometry jakbyś był robotem. Każda próba rozmowy kończyła się konfliktem. Każdy z nich. Mądry w rozmowie, ale żaden nie potrafi szanować kierowcy. Dlatego odradzam. (usunięte przez administratora)

Bronisław
@Bartassko

Pamiętaj, że nie należy tutaj nikogo obrażać, tym bardziej, że nie tylko inni pracownicy, ale i pracodawca ma tutaj dostęp. Widzę, że próbowałeś podjąć próby rozmów z kierownictwem, a mógłbyś powiedzieć czego dotyczy problem i jaki ma to wpływ na pracę w Goodferry?

Szybki lopez
@Bartassko

A ty czasami nie jesteś tym super kierowca z pod Dębicy ??????????????

Uhj
@Szybki lopez

A co cie to obchodzi? (usunięte przez administratora) w podskokach poki jeszcze jest co wozić w (usunięte przez administratora)jeża, bo z liścia bedzie.

blondynka

Ferd serio 10k ? są przyjęcia też bym tyle chciała zarabiać, nie chcę mi się wierzyć brzmi jak niezła bajka

do blĄdynki
@blondynka

dlatego takich ludzi jak ty nikt nie potrzebuje we wlasnej firmie, siedzisz w domu i klepiesz niepotrzebne komentarze zamiast ruszyc d*pe do pracy... osobiscie znam osoby ktore zarabiały tam grupo ponad 20k miesiecznie. ludzie sugerujacy sie goworkiem, niestety nie sa dobrymi pracownikami, tylko zwyklymi nierobami, ktorzy mysla ze za samo przychodzenie kasa sie nalezy...

Ssak
@do blĄdynki

Dokładnie. Kasa super, współpracownicy też, kierowcy chętni do wspólpracy.

Judasz

Jest duzo firm na rynku.Polskim...mozna wybierac wachlaz mozliwosci....Jezeli jestes Kierowcą.masz Ambiicje, chcesz byc Szanowany....z Imienia z Nazwiska...Nie tylko byc Nazedziem do Pracy....to .....Szkoda twojego czasu..... Szukaj dalej....i zapomnij ...o ..tej firmie.....Nie Polecam ...Gorąco Pozdrawiam...Prawdziwych Kierowcow.....

Zostaw merytoryczną opinię o Goodferry Transport Sp. z o.o. - Rzeszów

• Jak się pracuje w Goodferry Transport Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Goodferry Transport Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Goodferry Transport Sp. z o.o.?

Goodferry Transport Sp. z o.o.
1.2/5 Na podstawie 19 ocen.
  • Hanasiewicza 4
    35-103 Rzeszów

Goodferry Transport Sp. z o.o.