Opinie o Apteka Manada (Grupa Mnd Sp. Z O.O.) w Działdowo

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Grupa MND Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Grupa MND Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grupa MND Sp. z o.o. w Działdowo

@Pracodawca

Ostrzegam każdego kto rozpatruje ofertę pracy w tej firmie, pracowników traktuje się jak tanią siłę roboczą, najlepiej aby pracowali po 10h dziennie, bez żadnych dodatków za przepracowane nadgodziny, zatrudniają tylko i wyłącznie studentów, ale wprowadzają obowiązkowe soboty, zastraszając jeśli ktoś odmówi przyjścia tego dnia do pracy (wyciągając konsekwencje - zwolnienie z hukiem). Jedyną słuszną decyzją było nie zawieranie współpracy z tą firmą. Ktoś powinien przyjęć się bliżej temu wyzyskowi.

Kris
@@Pracodawca

Również ostrzegam kto rozpatruje ofertę pracy w tej firmie. W tym momencie jak przez tydzień przepracujesz 10h to jest dobrze, ale co więcej mówić przecież to umowa zlecenie. Zapomnijcie o umowach o pracę i wypłatach na czas! Wydaję mi się, że gorszego miejsca pracy w Działdowie nie znajdziecie:p Jeśli się zastanawiacie czy aplikować na jakiekolwiek stanowisko-stanowczo nie.

Aga

Ta firma to pomyłka. Czas dostawy masakrycznie długi. Ponaglenia mailowe ignorowane. Telefonu nikt nie odbiera. ODRADZAM!!!

@jan bartkowski (ale nie szef)

A jak się do pracowników odzywają, czy zachowują przełożeni, czy kierownictwo? Pytam, bo szacunek i kultura osobista to dla mnie podstawa. Zastanawia mnie również, w jakich sytuacjach wychodzi, opisywane przez Ciebie nierespektowanie Kodeksu Pracy?

@Pracodawca Nowy wpis

Kris Nowy wpis
@@Pracodawca

Klaudka Nowy wpis

Z jakich powodów te zwoleniania, o których tu pisano? Chcialam składać papiery do nich, ale trochę się obawiam teraz. Może było to zawsze uzasadnione jednak? Na ich stronie widziałam, że mają Biuro Obslugi Klienta, jednak brak jakichkolwiek ofert pracy. Dużo osób liczy ten dział? Na nim też częsta rotacja jest? I w sumie to na jakich warunkach się tam zatrudnia?

Klient Nowy wpis

Firma Manada, Grupa MND. NIE POLECAM !!! Stanowczo, nie polecam. Nie trzymają się terminów realizacji. Czas realizacji zamówienia po 7 dniach. Zamówienie złożyłam 6 grudzień a dopiero 12 grudnia dostałam fakturę na e-mail że jest zrealizowane zamówienie, dziś jest 13 grudzień, godziny popoludniowe a przesyłka wciąż jest nie nadana do kuriera. Po moich telefonach i e-mailach do firmy uzyskałam odpowiedź, że mają dużo zamówień. Pełna zlewka konsumenta. Nikt mnie nie informował telefonicznie że może być duże opóźnienie w realizacji zamówienia. A mają wszystkie dane do kupującego. Kasa wzięta za zamówienie, a towaru jak nie było-tak nie ma. Omijacie tą firmę dalekim łukiem

@Aga

Nie wiem, czy ten wpis na forum dla pracowników ma większy sens. Pytano tu ostatnio o warunki prac, ale nikt nie raczył odpowiedzieć :P Zastanawiam się, czy ktokolwiek z pracowników wie o tym, że firma ma tu swój wątek z opiniami? I co stoi na przeszkodzie, by napisać, jak są traktowani i jak opłacani za obsługiwanie klienta?

jan bartkowski (ale nie szef)

warunki pracy są tragiczne, firma nie respektuje kodeksu pracy, szefostwo oszczedza na wszystkim co sie da, nawet na bezpieczenstwie pracownikow, a sami pracownicy są wyzyskiwani; ci ktorzy wykonuja najciezsze prace maja placone najmniej, kierowniczka jest zbyt nerwowa, a na calym magazynie smierdzi spoconymi stopami

@jan bartkowski (ale nie szef)

Firma Grupa MND Sp. z o.o. poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
Wrocław
Ipf Medical Sp. z o.o.
logo firmy Dietetyk
Fudeko S.A.
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska

Jak długo trwa proces awansu w Grupa MND Sp. z o.o.?

Zigi

Tutaj komentarz o zwalnianiu pracowników z jakimś hukiem, a na swojej stronie internetowej firma używa słów, że to rodzinna marka, i że chcą na polskim rynku promować takie wartości, jak wzajemne wsparcie, zrozumienie oraz lojalność. To kto tu prawdę pisze i w jaki sposób wdrażane są do firmy nowo zatrudnieni? I za można pracę stracić, trudne to jest?

Tomasz

Nigdy więcej zamówień w tej firmie . Jakąś porażka. Czas realizacji tydzień z telefonem i o ponagleniem. Ostrzegam przed kupowaniem w tej firmie . Opóźnienia zrzucają ja fime przewozowa Orlen . Żenująca obsługa

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z Grupa MND Sp. z o.o.? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

Oczywiście że są zwalniani i to z wielkim hukiem

Edyta

Zamówienie dotarło nie na adres który podałam. Dotarło do głównej siedziby czyli do samej dyrekcji zupełnie w innym miejscu na innej ulicy. Miałam z tego powodu nieprzyjemności !!! Macie niekompetentnych pracowników, ogarnijcie się, kto tam pracuje?????

@Edyta

Aż dziwne, że się tak kopnęli w sumie. Chyba, że samą nazwą odbiorcy się zasugerowali? Kontaktowali się może w związku z tym z Panią i przepraszali może?

reeee

Otrzymałem przeterminowane leki nigdy więcej nie zamówię w tej firmie!!!!!!!!!!!!!

@reeee

Jeśli faktycznie tak się stało to może po prostu kulturalnie poproś o zwrot i lub wymianę, każdemu czasami może się zdarzyć niestety wpadka, nie mówi mi nawet, że Tobie tak wszystko w życiu od razu fajnie wychodzi... ;) To co, robisz zwrotkę?

@Danuta

Klient ma zamówić, zapłacić, a jak zrobią babola i wyślą przeterminowane leki to ma prosić o zwrot, zapakować przeterminowane produkty, udać się na pocztę żeby wysłać, ponownie zamówić to co otrzymał przeterminowane i znowu czekać kilka dni na przesyłkę? Firma bierze pieniądze za produkty i usługi które oferuje, a przez jej nieudolność klient ma ponosić dodatkowe koszty i marnować swój czas? Ciekawe czy zawsze jest Pani taka wyrozumiała i proszę nie pisać, że tak.

@Marek

Oczywiście dobrze by było gdyby zgodzili się na pokrycie wszystkich kosztów. Logiczne jest, że klient nie powinien niczego od siebie dokładać. ;) Wyrozumiała szczerze to nie wiem, bo nie spotkałam się z taką sytuacją jeszcze. Ale ciekawa jestem ich tłumaczenia się / sposobu przeprosin za to

Klient

Firma KRZAK. MASAKRA! Obsługa na mega niskim poziomie, czas realizacji zamówień masakryczny. Wysyłają najtańszą formą wysyłki z najtańszych a potem walczą z klientem i udowadniają mi, że jestem debilem bo mogłem wybrać kuriera i dopłacić. Jest to firma która ma klienta w 4 literach. Jest jednak jedna rzecz na której tej firmie zależy! Oceny na OPINEO. Zatrudniają 10 z więcej osób do usuwania ocen negatywnych. Piszę bzdury, udowadniają Ci, że to wszystko to Twoja czyli moja wina a nie ich. No (usunięte przez administratora) najwyższego poziomu. To nie klient jest najważniejszy tylko ocena na Opineo. Nie ważne, że paczka do Ciebie nie dotarła, że jesteś niezadowolonym klientem, nie ważne że napisałeś że nie zmienisz zdania i uważasz że to najgorsza firma na świecie oni dalej piszą do Ciebie i udowadniają, że to moja wina że zamówiłem u nich i że mogłem wybrać inną formę dostawy. ZERO chęci pomocy, zero pozytywnego nastawienia liczy się tylko jedno ONI czyli MANADA. Jest to pierwsza od 20 lat firma która jest tak zadufana w sobie i tak bardzo obarcza swoimi problemami. To Twoja wina, że kupiłeś u nas, to Twoja wina że nie zapłaciłeś 15,99 zł za przesyłkę kurierem. Nie polecam! MANADA to najgorsza firma w której dokonałem zakupu.

Renata
@Klient

Czy sytuacja jakoś się wyjaśniła? Czy miał Pan dedykowanego do Pana sprawy pracownika? Czy kontakt z firmą jest telefoniczny czy mailowy tylko ?

Mikołaj
@Klient

Jak zamawiasz towar to masz opcje wyboru rodzaju przesyłki. Jeśli nie zapłaciłeś za kuriera tylko zwykłą przesyłkę ekonomiczną to może iść bardzo długo i firma nie ma na to wpływu. Do tego nie możesz jej monitorować. Na przyszłość lepiej faktycznie dopłacić za kuriera. Ja bym na twoim miejscu tak zrobił.

@Mikołaj

Szanowny Panie, Czas dostawy poszczególnych przesyłek jest podany na stronie na etapie wyboru formy dostawy. Staramy się umieszczać wszystkie niezbędne informacje na stronie, tak, aby klient miał pełną świadomość dokonywanych przez siebie wyborów. Pozdrawiamy

@Klient

Szanowny Panie, Bardzo proszę o podanie numeru zamówienia, abyśmy mogli zweryfikować sprawę. Informacje dotyczące czasu dostawy poszczególnych przesyłek sa podane na etapie wyboru formy dostawy, aby klient miał pełną świadomość swoich wyborów. To klient decyduje, jaką formą dostawy mamy wysłać jego zamówienie. Przesyłki polecone są doręczane rzeczywiście dość długo, ale w zamian za to, są darmowe. Dedykowane są dla osób, którym nie zależy na czasie, a kóre chcą zaoszczędzić. W przypadku zamówień pilnych polecamy przesyłki kurierskie /paczkomaty (również oferujemy darmowe dostawy, ale przy wyższej kwocie zamówienia). Nasi konsultanci starają się pomóc, ale muszą poruszać się w ramach procedur oraz umów z przewoźnikami. Bardzo prosimy o wyrozumiałość. Pozdrawiamy

Jacek Marciniak

Dzień dobry .Chodzi mi o termin realizacji mojego zamówienia o numerze 2240975. Otrzymałem fakturę z dnia 17.02 2022 aproduktu jeszcze nie. Pozdrawiam i czekam na info .JM

@Jacek Marciniak

Szanowny Panie, Pańskie zamówienie zostało wysłane 17 lutego przesyłką poleconą Poczty Polskiej. Z informacji na stronie przewoźnika wynika, że zostało awizowane i od 23 lutego czeka na odbiór w placówce pocztowej. Pozdrawiamy Zespół Grupy MND

Aga

Złożyłam zamowienie na kosmetyk, zapłaciłam i dostałam informacje, ze zamowienie nie może być zrealizowane bo brak danych. Dane podawałam, żadnej informacji jakie jeszcze dane są potrzebne, gdzie je umieścić lub o ewentualnym zwrocie pieniędzy ani słowa. Ciekawe co będzie dalej?

@Aga

Witam, proszę o kontakt w celu wyjaśnienia tej sytuacji. Powinna Pani otrzymać konkretną informację, jakich danych potrzebujemy do zrealizowania zamówienia. Pozdrawiamy BOK Manada

Mikołaj
@Aga

Hej, rzeczywiście dziwne. I jak - odzyskałaś pieniądze albo dostałaś towar? Jak to się potoczyło? Chyba bym nie zrobił u nich zakupów ...

eli

wszystko super polecam

Agnieszka
@eli

Twój wpis jest bardzo lakoniczny, rozwiń proszę myśl. Co najbardziej podoba Ci się w pracy w MND? Chodzi o atmosferę, rozwój, czy może o zarobki? Zastanawiam się, czy warto przesłać tam swoje CV, dlatego chciałabym poznać więcej szczegółów o pracodawcy.

Ewelina

Zamówienie zrobiłam w środę żadnej odpowiedzi.

Witam, złożyłam zamówienie 16.03.2021 do tej pory przesyłka nie dotarła?

Kalinowski

26.01 przesłałem wam 191,50 na konto 27 1140 1111 0000 4545 3600 1003 na suplementy i do dzisiaj brak odpowiedzi

@Kalinowski

Szanowny Kliencie, Pana zamówienie zostało zrealizowane następnego dnia roboczego od zaksięgowania płatności. Przesyłka była awizowana i ze względu na brak odbioru w terminie, została zwrócona do nadawcy (00359007738522838475). Dnia 10.02.2021 kontaktowaliśmy się z Panem mailowo, czy mamy wysłać zamówienie ponownie, czy zwrócić pieniądze. Zwrot płatności został zlecony 17.02.2021.

Basia
@BOK Manada

Mam taką samą sytuację , tylko zwrotu brak,

@Basia

Witam, proszę o wiadomość na kontakt@manada.pl z podaniem numeru zamówienia lub kontakt telefoniczny. Wyjaśnimy sytuację. pozdrawiam

Asia

@Basia czyli pracownicy wszyscy zadowoleni i nie mają powodów do narzekań?

Basia

Bardzo dobra opinia wystawiona o aptece przez klientów. Zadowolony pracownik daje z siebie dużo!!

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa MND Sp. z o.o. - Działdowo

• Jak się pracuje w Grupa MND Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Grupa MND Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grupa MND Sp. z o.o.?

Grupa MND Sp. z o.o.
  • Jana Kochanowskiego 14