Antar

Opinie o Antar

anonymous

Brak możliwości rozwoju, mała pensja- kompletnie nie adekwatna do zajmowanego stanowiska, inteligencja pracowników poniżej średniej krajowej, nie ma co nawet się męczyć żeby na rozmowę przyjść-sa lepsze oferty w Warszawie nawet mcDonald lepsze warunki oferuje. Szefostwo poprostu brakuje wyobraźni.

malutka
@anonymous 26.10.2017 10:18

Cóż, muszę wysilić zatem moją malutką inteligencję poniżej średniej krajowej i zastanowić się, kogo to w zeszłym tygodniu szef wywalił za brak wyników. Praca w firmie może się podobać lub nie podobać, nie oceniam, ale mówić o kolegach, z którymi się jeszcze 2 tygodnie temu wspólne śniadania i obiady jadło, że są z inteligencją poniżej średniej... przykre... tego się po koleżance nie spodziewałam....

makarena

@bnm a co dziwnego w tym? normalne stanowisko. masz Sprzedaż artykułów BHP stałym klientom i dostarczanie towaru w określone miejsce w obowiązkach, tylko jnie rozumiem dlaczego wyłącznie ze statusem studenta zatrudniają

AntyAntar

Gówniana firma jeśli chodzi o sprzęt i jego serwis. 4x odsyłany wózek z pękniętą ramą i serwisanci nie znaleźli usterki żenada. Nie wspominam już o materiałach wykorzystanych do produkcji wózków (pewnie całość wykonana w PRC) podłokietnik po tygodniu się rozsypał jak by był ze styropianu, całkowity brak możliwości regulacji hamulców.

misior

Ja chciałem być na działalności - ale się nie zgodzili - tylko umowa o pracę wchodzi w grę....

Stonożka

Antar oferuje bardzo szeroką ofertę sprzętów ortopedycznych. Od poduszek po wózki - naprawdę jest w czym wybierać. Chyba nie trzeba mieć wątpliwości, że oferowany przez nich sprzęt spełnia wszelkie kryteria i założenia sprzętu medycznego. Zastanawiam się jakie są szanse na przyjęcie do pracy, czy skład w ogóle u nich rotuje?

handlarz

No i proszę - PROROK ZE MNIE:):):). Od teraz używać będę nicka "handlarz- prorok"...:). Tylko kiepsko "xxx", że się już pod mój nick podszywać zaczynasz. No nie mów mi tylko, że nie masz już nawet pomysłu na nowego "nicka", bo że bajki klepiesz na okrągło te same, to widać gołym okiem :).

handlarz

i z tymi czerwonymi toyotami mogłeś się trochę lepiej przygotować... akurat 6 lat temu jeszcze ich w firmie nie było. a kiedy były nowe jeździły nimi osoby, które pracują do dziś, zgodnie z moją ulubioną zasadą w tej firmie - najnowsze auta dla najstarszych handlowców :). nowicjusze dostali je kiedy już się trochę zestarzały.

handlarz

widzę "xxx", że pod nowymi nickami kontynuujesz swoję epopeję. Cóż za nowe, oryginalne pseudonimy - "były pracownik", "Marcinek". Tylko treść jakaś taka dość jednorodna... no ale nie można mieć wszystkiego. Aha i z tym Marcinkiem, to bardzo nieładnie zrobiłeś - podszywasz się pod realną osobę, którą zresztą kilka postów wcześniej brzydko oplułeś.

handlarz

Strasznie cię zmartwię, ale to nie[usunięte przez admina]. Z tego co wiem, on stwierdził jedynie, że nie ma co komentować słów rozżalonego byłego pracownika. Ale mnie wymiana postów z tobą tak rozbawiła, że nie mogę się powstrzymać.

xxxx

[usunięte przez admina]pozdrawiam cię serdecznie tylko dlaczego nie podpiszesz się jako szef przecież każdy czytając twoje opinie o 8 rano wie że to ty .... jaki pracownik jest tak wierny tej firemce no niestety zawsze tak było że prawda boli ale cóż ...... i zrób w końcu porządek z premiami [usunięte przez admina]...... ile jeszcze musi upłynąć czasu albo ilu musi odejść pracowników żebyś z tym skończył pozdrawiając całą firemkę .....

handlarz

Nie mam czego wybielać. Po prostu cenię ludzi, którzy potrafią być obiektywni w ocenie, nawet gdy mają do czegoś uraz. A firemka nie jest ani czarna, ani biała. Ona jest taka, jak przeciętny pracodawca - z mnóstwem wad, ale i zalet. Natomiast frustracja przebijająca przez twoje wypowiedzi jest widoczna chyba nawet z księżyca. Miłego dnia życzę.

xxx

handlarz masz za zadanie od szefa wybielić firemką ..... ile ci za to obiecał...b:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

xxx

handlarz zmień tekst 40 osób chyba nie w tej marnej firemce a TY czemu się nie podpiszesz skoro jesteś taki lojalny wobec firmy .... już cię widze jak stoisz jak pies pod drzwiami prezesika i czekach na premie [usunięte przez admina]

handlarz

40 osób się dogaduje, a ty jeden z nimi nie. To świadczy źle o nich, czy o tobie ?

handlarz

Aż tak cię sfrustrowało, że firemka się z tobą rozstała?. Cóż, stara ekipa ceni fajnych ludzi, a nie frustratów, może dlatego nie chcieli cię dopuścić do pizzy :).Tylko mógłbyś się przedstawić, bo w firmie zakłady przyjmują, który z frustratów pisze te bajki. Hans Christian Andersen byłby z ciebie dumny. Jak wiesz rotacja w firmie jest mała, więc możliwe są tylko 4 opcje...

xxx

HANDLARZ a jak Ci tak dobrze w tej firmie to po co tu zaglądasz w niedzielę rano nie masz co robić ????????? czy musisz wybielić firemkę ......:)))) pozdrawiam całą super ekipę

handlarz

a do kolegi "były pracownik", "naiss", "xxx", "aaaa" - bo widać na oko, ze piszesz pod różnymi pseudonimami literackimi i strasznie cie to podnieca. Jak masz żal do byłego pracodawcy i chcesz mu czarnego PR-u narobić - twoje prawo, ale nie obrażaj nas, byłych kolegów, pisząc, że atmosfera w pracy jest kiepska, bo ludzie naprawdę są super.

sonia

Nie wiem, nie pracowałam, ale mam kontakt z jednym z ich handlowców, który mi mówił, że większość ludzi to u nich tam pracuje średnio już jakieś 6 - 7 lat, a mają kilku co u nich siedzą już ponad 10. Więc może nie jest tam tak najgorzej... ale sama nie doświadczyłam.

leo

czy ktoś wie jak tam kasa i w firmie atmosfera? nie wiem czy starać się o angaż w tej firmie.

profil

doszły Cię słuchy? podobno?...a nastepnie potwierdzasz? hehehehe, nie ma to jak robiić sobie samemu PR :))))

Zostaw opinię o Antar - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Antar