A&D Pharma Poland Sp. z o.o.

Opinie o A&D Pharma Poland Sp. z o.o.

Marta
użytkownik zarejestrowany

@Iza jeśli chodzi o zarobki to zależy od doświadczenia. Najlepiej dowiedzieć się takich rzeczy na rozmowie. @erd czyli jesteś zadowolony z firmy. Powiesz coś więcej o dobrych stronach pracodawcy? Obecnie nie ma nowych ofert pracy, natomiast polecam śledzić na bieżąco.

Iza
użytkownik zarejestrowany

Wiem, że A&D Pharma ma zapotrzebowanie na przedstawicieli medycznych. Czy na tej posadzie da się zarobić godziwie? Jakie warunki stwarza firma do pracy?

erd

Teraz jest ok to nie ten sam pracodawca jak kiedyś. Dotyczy to pewnie dzisiaj większości firm w PL. Niemiec czy Ksiądz to zamierzchłe, nieaktualne już czasy.

erd

Goska
użytkownik zarejestrowany

Czy cos dzieje się w firmie? Możecie coś opisać?

Spóźnialski o jedna sekunde =martwy

A ja znowu pamietam, ze oni nie mieli żadnych! Dzisiaj każdy pracodawca musi być grzeczny bo nie ma pracowników.Nawet najwieksze [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] wśród pracodawców muszą teraz zacisnąć zęby.

Poldek
użytkownik zarejestrowany

@LoL Myślisz, że dlatego ludzie nic nie piszą , nie narzekają? Chociaż z drugiej strony nie wiem gdzie jest zapisane , że forum jest dla wypowiedzi negatywnych. Kiedyś tu pracowałem i czuję sentyment do firmy.

LoL

Bo to przecież pracodawca roku

Iza
użytkownik zarejestrowany

Tak mało wpisów na forum to pewnie dlatego, że jest fajna praca i ludzie nie narzekają. Nawet nie ma ofert.

Z dala

Zapewne, ciągle- przedstawiciel ...

Marta
użytkownik zarejestrowany

Czy firma poszukuje obecnie nowych pracowników?

maka
użytkownik zarejestrowany

Stawka 10/11zł to raczej standardowe zarobki teraz @tiger. Zobacz, że trzeba zacząć od akiejś stawki,a potem i tak jest szansa na odpowiednie benefity czy premie w tym zakresie. Zastanawiam się jednak czy wypłata jest tutaj terminowa, wiecie? Pozdrawiam

elytarny zawód awkizytora

Tak-)prawie nikt takiej roboty nie chce! Tylko ci ja biora co mają słabe ogólne wykształcenie i są w desperacji. Te dwa lata dosw to pic na wode żeby była motywacja i jeszcze większe ciśnienie. Wypiszcie lepiej minimum 5 lat i medyczny kierunek będzie atutem

ciekawy

Co sie stalo z Ralphem??????

Ralph
@ciekawy 28.05.2016, 11:37
Co sie stalo z Ralphem??????

zostal zwolniony :)

dwa tysiące !

tylko, że tam już prawie nie ma ludzi, a żubry mało leków kupują

No w Macu, na pewno. Wierze w to

ee

to i płacić powinni naprawdę sporo skoro mają takie wymagania

Elo

Tomek Kramkowski z okolic Gorzowa ma propozycje do USP Zdrowie i dobrze w końcu opuści tą firmę bo to skoczek.

"ale oferują samochód słuzbowy, telefon" aleeee oferują!!to nieprawdopodobne ! i może jeszcze dorzucą jako ekstra bonus prace w dynamicznym młodym zespole? wtedy już by była rewelacja.

co to teraz tylu ludzi szukają ? na śląskie dwóch farma i medycznego Są to oferty aktualne? nowe linie?

vv

Bardzo zle wspominam współprace z tą firmą .Dotyczy stanowiska przedstawiciela. Gdy sobie dzisiaj porównam z pracą, którą mam, z podejściem moich obecnych przełożonych to wzdycham jednak z ulgą: To był prawdziwy koszmar .Jeżeli tu zostawiamy swoje opinie- to ja też dorzucam swoją negatywną, zasłużoną, przemyślaną .Pozdrawiam was czule. W sumie to powinno brakować chętnych

heh

co zaczyna brakować chętnych?

hey

Z tego co wiem tylko medyczni jadą na totalnym śmietnisku, natomiast akwizytorzy farmaceutyczni mają umowy o prace na czas określony. Takie umowy są zawierane na długi okres czasu na papierze żeby pracodawca mógł zwalniać z 2 tyg. wypowiedzeniem bez podania przyczyny w najwygodniejszym dla siebie momencie. Moim zdaniem to też jest śmieciówka, ale wg wielu osób- nie .

Grażyna ruda

Junek, CHYBA TY... masz te 5000 PLN na umowie śmieciowej...

wse

Junek o jakich Ty umiejetnościach piszesz? informatyk musi miec umiejetności żeby programować, tłumacz żeby przetłumaczyć tekst z obcego języka, a akwizytor famraceutyczny musi mieć tylko dobry produkt i w miare normalnego szefa żeby się dało pracować i to tyle. Dla większości firm aż tyle Bo często jak są dobre produkty to jest cięzko zagrzać miejsce bo kiero chce swoich ludzi wsadzić

5 tyś czy 10 tyś?

Jeżeli masz o tym pojęcie to dobrze wiesz, że nie warto

ttt

szukają na Kraków Jak się w a&d pracuje? warto?

do pajaca

Za taką pracę mniej wiecej takie warunki powinny właśnie być

dziki sanczo-panczo

Niestety są tylko porsche panamery i jak nazłość bez limitów km, pensje ledwo co starcza opłacić waciki jakieś 10-20 000 PLN a wizyt masz ile chcesz. Trochę słabo, ale objedzie.

ew

szukają na keya w ginekologii Warto?

jaga
@ew 09.05.2015, 23:51
szukają na keya w ginekologii Warto?

Jak jest teraz? szukają do ginekologii. Jakie są samochody, pensja, km prywatne, ile wizyt itd

do nowy

Pogadam za 6 mc ... tyle Ci daje czasu...

do Nowy

Oczywiście, że wszystko zależy od punktu widzenia, a punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Fajnie może być do czasu .

Nowy

Komentarze jak komentarze. Jedni będą pisać negatywnie, inni pozytywnie. Jakoś tak się składa, że negatywne opinie piszą Ci, którym z jakichś powodów się nie powiodło. Nie napiszę niczego, czego nie znam ale przeszedłem rozmowy kwalifikacyjne (II etapy) i nie zgadzam się z opiniami przedmówców. Oba procesy były normalne bez wymyślania głupot z jakimi się można spotkać podczas rekrutacji. Więc straszenie przyszłych pracowników jest na wyrost i być może ktoś przez to stracił możliwość pracy w firmie. To napawa optymizmem a zarazem przeczy stwierdzeniom wypisywanym w portalu.

Sługa uniżony

Odpuściłem sobie, raczej chodzi o to by wykorzystać zapał i motywację a potem na bruk.

Ja

Kanał to jak najbardziej słuszne określenie działu. Co do podejścia tamtejszej "managerki" to nie zdziwi to nikogo. Pycha i arogancja, poczucie totalnej bezkarności. Na co dzień chamstwo tak ,że nie uwierzyłbyś jakim cudem ten ktoś nie jest bardziej kierownikiem na budowie tylko działa jako kierownik w farmacji, gdzie poziom kultury jest bardzo istotny z uwagi na specyficznych klientów ! Ciesz się, że nie wpadłeś pod rynnę. Gratulacje

medyczny

Firma z racji budowy 2 oddziału OTC wprowadza nowy kanał. Byłem na rozmowie - super rozmowa, fajny gość który od razu powiedział, że zaprasza na drugi etap do Wawy .... nie zadzwonił z potwierdzeniem więc cóż dodać .... zakalec zawinięty w złote opakowanie ... bez honoru ... może i lepiej bo przeskoczyłem na medycznego tydzień później do innej firmy.

Sługa uniżony

Cały czas widzę rekrutacje z AD czy maja jakieś nowe leki do promocji czy poprostu ludzi wymieniaja? Słyszałem że do enterolu szukaja i że to nalepsza praca bo sie sam sprzedaje.

wp

"ale odpuściłem ,czytając opinie strach się bać..." trzeba było przyjść i poleżeć tu troche na l4 albo zajść w ciąże , zrobić w ch. takiego pracodawce Bo mu się należy

PM
@wp 03.03.2015, 21:55

Czyli sadzac po Twojej opinii na ich temat nic nie straciłem..-)).Kolejna pseudo firemka z grupy "badziew".

PM

jak tam rekrutacja Przedstawicieli na Zieloną Górę/lubuskie?Ktoś był na rozmowach?Jak wrażenia?Zatrudnili kogoś?Miałem zaproszenie do Qubusa ale odpuściłem ,czytając opinie strach się bać...

wiem

Swietnie

big

Co tam slychac w ad ?Jak pracuje sie z balneum?

Ola

Ja tylko jestem ciekawa czy te opinie czytają kierownicy itp danej firmy.

I już nie ma szpitalnych... zaledwie przetrwali 5 mc ... a teraz pewnie przyjdzie czas na RX ...

Bobik
@1234 13.10.2014, 19:07

Co w tym takiego dziwnego jak Rx był bez Rx.Nie można trochę kochać,ani trochę być w ciąży.Albo cos jest albo czegoś nie ma.Zresztą po co dwie linie Otc.Będa biegac z kadzidełkami po aptekach .Może coś upchną.A Rx-y bez budżetu to jak tyczkarz bez tyczki.

Gepard

BUM w tej firmie oznacza Będę Umiał Mało.Niedługo zostanie wprowadzona jednak długo zapowiadana , bardziej kulturalana i ulepszona forma BUM-a tzw. BUMS czyli w przełożeniu dosłownym Będę Umiał Mało Sorry.

ex

Czy jest juz nowy BUM linii OTC???

wiem
@ex 23.09.2014, 09:02
Czy jest juz nowy BUM linii OTC???

juz jest

ex
@wiem 23.09.2014, 15:51
juz jest

A kto jest nowym BUM?

Krystyna z gazowni

Zastanawiam się czy to nasz premier zapoczątkował zbliżający się Exodus niezadowolonych przedstawicieli,czy też jest to taka spontaniczna acz nieuchronnie zbliżająca się nieśmiało akcja.Czy poziom wciskania głupoty,kłamstw, nieśmiałych jak masturbacja nastolatka prób zastraszania aż takie piętno wycisnęło na psychice wielu ludzi.Przykre ale wszystkim życzę aby znaleźli swoje miejsce bo nie można pokutować za głupotę innych ,którzy niekoniecznie powinni znajdować się w tym miejscu w którym są.Należy zdawać sobie sprawę,z tego ,że Aquila non capit muscas!

l

czy jest ok ? a to zależy od losu do jakiej cię ześle linii, bo teraz są dwie linie 1) gdzie są znane rzeczy np fervex , claritine tu raczej zamówień nie braknie , a i jazda z takimi produktami to jest przyjemność 2)po krótce :witaminy i balsamy - produkty w praktyce niesprzedawalne i mało znane (w większości)

gepard cypryjski

Do końca życia nie zapomnę tej firmy,sentyment to zaraza groźniejsza niż wirus Ebola,mimo tego ,że nie przenosi się drogą kropelkową.Nie zapomnę tych merytorycznych spięć podczas wizyt podwójnych,tego ogromu wiedzy merytorycznej,tej wojny mózgów podczas spotkań cyklicznych,etyki,moralności w codziennej pracy.To piękne chwile,niezapomniane,niepowtarzalne jedyne w swoim wyuzdanym rodzaju aczkolwiek nieco zbyt mocno wysublimowane.Dla takich chwil warto żyć wiecznie .A ja żyć będę wiecznie jak już to przeżyłem.Nie rozumiem tylko jednego.W tej nieokiełzanej doskonałości dlaczego niektóre posty błyskawicznie są usuwane?Wszak prawdziwa cnota krytyk się nie boi.Czytajmy autorów innych .Same Pismo Swięte to zbyt mało,rozumiem ,że firma ma ponad 2000 lat ale też nie najlepiej była zawsze zarządzana.A i kary były surowsze z ukrzyżowaniem włącznie.

kkkk

przez ostatnie lata takie było podejście do pracownika w wielu firmach (większość)Podejście pracodawcy zmienia się jednak wraz ze zmianą sytuacji na rynku pracy

Ululululul

Ludzie, jeśli choć trochę się szanujecie, unikajcie tej firmy jak ognia!! Spotkanie rekrutacyjne piękne, w ogóle wszystko miało być piękne, a okazała się to być najgorsza firma w jakiej pracowałam!!! Od jakiegoś czasu już tam nie pracuję i wierzcie mi, odżyłam! I w końcu udało mi się zajść w ciążę, a pracując w tej firmie, nie było to możliwe, ze względu na stres i atmosferę!!!!!!! Kompletny brak szacunku dla człowieka, pracownik = śmieć i to mnie najbardziej bolało. Do tej pory nie mogę zrozumieć, że tacy pracodawcy istnieją, ale wierzę mocno, że to jak traktują ludzi, kiedyś do nich wróci! Jak ktoś jest tak naiwny żeby przyjąć się do tej pracy i cieszy się jak spotkanie rekrutacyjne świetnie wypadło, to niech wie, że to ich taktyka! Potem przekonacie się jaka to żenująca firma, najgorsza z jaką miałam do czynienia!!! Nie wspominając o pewnej osobie zarządzającej, fałszywej, kłamliwej, obłudnej itp. itd.

Zostaw opinię o A&D Pharma Poland Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie A&D Pharma Poland Sp. z o.o.