Linegal Chemicals Sp. z o.o.

Warszawa

Ocena pracodawcy 2/6

na podstawie 5 ocen.

Opinie o Linegal Chemicals Sp. z o.o.

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Linegal Chemicals Sp. z o.o.

damroka

Zamówienie było realizowane ponad 3 tygodnie...po dwóch tygodniach zapewniali, że już wysłane...byłam przekonana,że już po pieniądzach- realizują zamówienie tylko po przedpłacie. Po przyjściu paczki- o zaskoczenie- data nadania dzień poprzedni. Towar nie zgodny z opisem, ale w laboratorium wszystko się zużyje, więc nie ma po co się męczyć ze zwrotem. Firmy nie polecam, uczciwy powiedziałby że nie ma towaru na stanie, a nie kłamał. Chyba moje zamówienie to była pożyczka. A trzeba mieć tupet, żeby ponadto do paczki dołożyć ankietę o zadowoleniu z usług... nie komentuję.

arbeiter

To zalezy czego sie oczekuje.Awansowac nie mozna bo mala firma i nie bardzo jest gdzie, zreszta firma jest bardziej rodzinna wiec o awansie nie ma mowy.Zarobki do najwyzszych nie naleza wiec kokosow sie tam nie zbije.Dobre miejsce pracy dla ludzi ustabilizowanych zyciowo ( stale godziny pracy ) nie majacych zbyt duzych wymagan finansowych.Jak to w sklepie czasem trzeba przeniesc ciezsze rzeczy ( czasami nawet bardzo ciezkie typu beczki z jakimis chemikaliami ). Praca jak to w sklepie chemicznym stali znajomi klienci nie zaduzy ruch mnostwo biurokracji i papierkowej roboty ( takie przepisy ).Duza zaleta jest wlascicielka firmy-osoba ktora jest sila napedowa i kolem zamachowym calego biznesu.Kobieta wszechstronna, wyksztalcona, madra i inteligentna, wie jak prowadzic biznes.

Zostaw opinię o Linegal Chemicals Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Linegal Chemicals Sp. z o.o.