Opinie o Am Optical LTD Sp. z o.o. Oddział w Polsce w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników na temat firmie Am Optical LTD Sp. z o.o. Oddział w Polsce, lecz również Klientów firmy. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Am Optical LTD Sp. z o.o. Oddział w Polsce na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Am Optical LTD Sp. z o.o. Oddział w Polsce w Warszawa

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 27 dni.

Czy rozmowa rekrutacyjna w Am Optical LTD Sp. z o.o. Oddział w Polsce odbywa się również w języku angielskim?

Olga Nowy wpis

Było tak źle ale wracacie? Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma?

Eryk Nowy wpis

Zapomniałem wspomniec o jednej istotnej kwestii - każdy kto stąd odszedł wyszedł na tym dobrze. Po prostu nie znam osoby która by powiedziała ze ma gorzej w swoim obecnym miejscu pracy - to chyba o czyms swiadczy. Jednym slowem kazdy sobie polepszył.

wow Nowy wpis
 Rekomendacja

wow jaki tutaj ruch. narzekacie i narzekacie. otwórzcie własny biznes i zobaczycie jak to jest a skoro brak wam ducha przedsiębiorczości to musicie robić u dwójki biznesmenów z arystokratyczna manierą. pamietajcie oni sa tacy sami jak wy tylko bardziej chciwi. do odważnych świat należy.

Rozmowa kwalifikacyjna
W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Am Optical LTD Sp. z o.o. Oddział w Polsce? Czy kandydat na stanowisko Specjalista ds. Social Media & Marketingu Online powinien skupić się na jakichś określonych obszarach swojego życiorysu? Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Konrad

Czy to prawda, że firma zmieniła w tym roku adres w Warszawie? Warto aplikować co poradzicie?

Umbrella
@Konrad

Radzę poszukać czegoś godnego uwagi.

tygrys
 Rekomendacja

Moim zdaniem to miejsce pracy jest super. Kasy nie zarobisz, stanoisko będziesz miał kiepskie. Na każdym kroku bedziesz widział niezgodności z kodeksem pracy. Jak będziesz miał szczęście to zoabaczysz proceder conajmniej nadający się do izby kontroli skarbowej. Zatem jeśli jesteś osobą bez ambicji, nie masz dużych wymagań finansowych to statruj tam człoieku.

Franco
@tygrys

Ktoś tam w ogóle jeszcze pracuje? Podobno sporo osób odeszło.

Eryk

Niestety żadne zwolnienia nie poprawiają nastrojów w firmie. Jedyna nadzieja, że w miarę szybko świat upora się z pandemią.

blob
@Eryk

Tu o nie chodzi o nastroje a raczej o fatalne podejscie właścicieli do osób tam pracujących - i żeby było jasne nie mam na mysli obecnej sytuacji zolnienia itp. Syty głodnego nie zrozumie.

coca cola

Zwolnienia się zaczęły i parę głow poleciało. Nie wszystkie zwolnienia są ok. Jak wytłumaczyć fakt ze z magazynu zwolniono 6 osób a biuro bez "strat". Ja widzę dwie smarkule które nic nie robia i stale są trzymane. Kto tam robi polityke ja sie pytam. Moze ktos kiedys to dostrzeze. Optylamalizacja kosztow jedno ale brak wyobrazni to inna sprawa. Pozdrawiam tych co przetrwali. Dziekuje za odbior.

Kasztan
@coca cola

Optymalizacja kosztów? O czym ty piszesz człowieku. Właściciele tego dziadostwa optymalizują zarobki pracowników już od wielu wielu lat. Płacenie pod stołem brak pieniędzy za nadgodziny wg kodeksu pracy to tylko przykład. To się do skarbówki i ZUS nadaje. Omijajcie to miejsce szerokim łukiem. Niektórym to jednak pasuje. Nie będę używał imion.Słaby pracodawca nie potrafi docenić ludzi.

Neon

Praca jako taka nie ciężka ale jest nacisk od górny na ilość. Niekompetencja przełożonych w szczególności brygadzisty brak jakiego kolwiek obiektywnego spojrzenia. Kto ma dobry układ z Panem Arkiem to jak Pan kierownik ma dobry humor może dostanie premie. nie polecam za te pieniadze

Zibi

Tak rzadko ostatnio korzystacie z tego forum bo jest tak dobrze?

Arti

Właśnie jestem umówiony na rozmowę kwalifikacyjną i może ktoś podpowie jak to u Was wyglądało?

Filipek

Czy nie wiecie o istnieniu tego forum pracowniczego? Dziwi mnie, że nikt nie pisze czasami.

Jak wygląda praca u nich w przedsiębiorstwie Am Optical LTD Sp. z o.o. Oddział w Polsce w mieście Warszawa? Są jakieś nowe miejsca? Czekamy na nowe komentarze. Może znajdzie się osoba aktualnie zatrudniona, bo nie wiemy jak obecnie jest u nich?

Zostaw merytoryczną opinię o Am Optical LTD Sp. z o.o. Oddział w Polsce - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Am Optical LTD Sp. z o.o. Oddział w Polsce
0/5 Na podstawie 0 ocen.