Pol-Frans-Orapi Przedsiębiorstwo Handlowe

Opinie o Pol-Frans-Orapi Przedsiębiorstwo Handlowe

Suite bergamasque.

Praca nie dla leserów
@Suite bergamasque. 10.03.2015, 00:50
Same bzdury. Żaden Handlowiec nigdy nie zarabiał ani nie zarobi takich pieniędzy w tej firmie. Skąd to wiem? Bo w niej pracuję....

W takim razie kiepski z Ciebie handlowiec. Pracuje tu kilka lat i jest bardzo dobrze pod względem zarobków.

klient

Super firma dzięki 1 produktowi w zakładzie zaoszczędziłem 1 mln pln tak jeden milion w skali roku , nie ma lepszej na rynku i doradztwo z opieką techniczną , niech wszyscy się od nich uczą bo nie mają konkurencji

ok

zadowolony - 2013-04-30 20:48:37 Pewnie , że nie ma przyszłości ale tylko dla nieudaczników którym nie chce się pracować kupuję z tej firmy już kilka lat(duży zakład przemysłowy) i znam trochę ich przedstawicieli, samochód służbowy NOWY MERCEDES B, C i zarabiają na moje oko 10-15 tyś/mieś super produkty nie mówiąc o firmie powodzenia dla nie mających przyszłości(pewnie w żadnej porządnej firmie gdzie trzeba być dobrym i pracować a nie siedzieć w domu i udawać) najlepiej sprzedawać Chińskie trampki po 1 złPopieram w 100% Wszyscy co im nie po drodze zawsze mogą poszukać szczęścia w Irlandii na zmywaku Orapi jest the best

zadowolony

PH

OMIJAĆ SZEROKIM KRĘGIEM,ZERO PRZYSZŁOŚCI.

heinz

Takie komputerowe booty piszą i klamią. Po co to w ogole jest robione. Komputer napisal że pieknie i wspaniale a firma syf i bagno. Zero zusow zero umow wymagania jak na robotę za 20 tys.

Zostaw opinię o Pol-Frans-Orapi Przedsiębiorstwo Handlowe - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pol-Frans-Orapi Przedsiębiorstwo Handlowe