Opinie o Art2M Ewa Mrozowska-Kozłowska w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników na temat pracodawcy Art2M Ewa Mrozowska-Kozłowska, a także Klientów firmy. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Art2M Ewa Mrozowska-Kozłowska o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Art2M Ewa Mrozowska-Kozłowska w Warszawa

Igor Nowy wpis

Podpowie mi ktoś czy firma jest zainteresowana zatrudnieniem nowych pracowników?

rafi Nowy wpis

zwykły (usunięte przez administratora) przestępca

Paweł Nowy wpis
@rafi

To mocne oskarżenia, czy masz powody aby nazywać kogoś w ten sposób? Co konkretnie się stało że masz tak złe zdanie o firmie Art2M? Daj znać, czekam na Twoją odpowiedź.

marcel Nowy wpis

czy ktoś wie gdzie jest siedziba firmy art2m byłem w warszawie i pod adresem nikt nie widział tej firmy zostałem (usunięte przez administratora) i sam chcę spotkać się z panem mrozowskim

Teccc

Witam czy ktoś z wyżej wymienionych osób które zostały oszukane odzyskały pieniądze??? Jeśli tak to w jaki sposób bo tez się z nimi mecze!!

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Teccc

Witam czu ktoś z wyżej wymienionych osób które zostały oszukane odzyskały pieniądze??? Jeśli tak to w jaki sposób bo tez się z nimi mecze!!

Mart

Zostałem oszukany na sprzedaży styropianu na kwotę 10000 zł. Moje sugestie dla Art2M Ewa Mrozowska-Kozłowska: Uwaga (usunięte przez administratora)

Olgierd
@Mart

Szkoda tracić czasu na tłumaczenie tego człowieka który kłamie i zwodzi klientów. Nie jest to żadna opinia konkurencji, myślę że sam jesteś z Atr2m i piszesz jakieś bajki, jeżeli chcesz to prześlę tobie numery spraw które są u komornika cwaniaczku. Wszystkim radzę szybko sprawy kierować do sądu bo nigdy pieniędzy nie odzyskacie. I ludzie nie dawajcie się okradać.!!!

Tekkkk
@Mart

Witam i odzyskał Pan pieniądze?? Lub zgłaszał sprawę na policje???

Paweł

Przeczytałem wasze komentarze i się przeraziłem bo zamówiłem towar ,przyszedł cztery dni po obiecanym terminie i już się martwiłem, że straciłem pieniądze, ale wszystko w porządku. A może konkurencja pisze złe komentarze?

stropian
@Paweł

Taaa, konkurencja. Nawet firma Austrotherm Sp. z o.o. zamieściła oficjalny komunikat, że nie prowadzi współpracy z opisywanym tutaj oszustem! Komunikat z marca 2018, chwile wcześniej sam zostałem oszukany. Ludzie nie dajcie się nabierać. Wystarczy zadzwonić do producenta, tam też pracują ludzie i powiedzą prawdę... (usunięte przez administratora)

Olgierd

Firma Art2M posiada prawomocny tytuł egzekucyjny, wystawiła proformę wzięła pieniądze i... tyle towaru brak. Jak się okazało jest nieuczciwym pośrednikiem całej prawdy dowiedziałem się bezpośrednio u producenta u którego towar był zamówiony.. Odradzam firma wyjątkowa nieuczciwa.

klient

Nigdy więcej nie zrobię zakupów w tej firmie! Ostrzegam Was przed zakupami nie płaćcie przed dostarczeniem towaru. Ja nie otrzymałem całego zamówienia i przez kilka tygodni nie mogę się doprosić o towar ani zwrot pieniędzy. Jak to zwykle bywa nie odbierają telefony i nie odpowiadają na e-maile. Wszystko było ok dopóki nie zapłaciłem, po wpłacie na konto przed dostarczeniem zaczęły się "schody"

Kuba
@klient

Mam dokladnie ta sama sytuacje. Zaplacilem, towar mial przyjechac, dzwonili nawet z fabryki ze styropian bedzie w poniedzoalek u mnie. W piatek sie okazalo ze ten pan nie zaplacil im calosci i oni wstrzymuja dostawe. Wymyslal rozne historie, a babki z fabryki powiedzialy jasno, ze nie wplacil calej kwoty i do tego nie odbiera od nich telefonu. Na cale szczescie we wtorek otrzymalem towar(co prawda nie po 8 dniach a pp miesiacu), ale problemy sie jeszcze nie skonczyly...nie moglem doprosic sie faktury, a to komputery nie dzialaly a to cos...w koncu jak juz sie wkurzylem to mowi ze od trzech dni byla wystawiona ale nie zauwazyl. Ostatnim problemem jest zwrot kasy. Towaru przywiezli mniej i czekam na zwrot pieniedzy juz ponad miesiac. Jesli nie otrzymam ich w tym tygodniu sprawe oddaje w rece Pani Mecenas. Gosc jest poprostu niepowazny i probuje robic z ludzi glupka udajac za kazdym razem, ze nie pamieta o co chodzi i trzeba mu przypominackto, co, jak i skad... poprostu TRAGEDIA!!! Absolutnie nie polecam!!!

anonymous
@Kuba

Niestety potwierdzam. Nie otrzymałem całego towaru - nieco więcej niż połowa. Ani faktury...

Czekamy na newsy od pracujących. Ktoś ma jakieś nowe wieści na temat firmy Art2M Ewa Mrozowska-Kozłowska w miejscowości Warszawa, bo nie wiemy jak to z zatrudnieniem u nich.

Zostaw merytoryczną opinię o Art2M Ewa Mrozowska-Kozłowska - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Art2M Ewa Mrozowska-Kozłowska
4/5 Na podstawie 6 ocen.