Akzo Nobel

Włocławek

Opinie o Akzo Nobel

A kzonoblista

Słabe zarobki .Żadnej motywacji pracownika ze strony [usunięte przez moderatora] ,pracuje się pod presją szefa.Kosztem pracowników szuka wszędzie oszczędności.Brak perspektyw na rozwój kariery we Włocławku.Firma po cichu planuje wynieść się z Włocławka a pracowników pozostawić na "lodzie".Chyba będzie tak jak z pracownikami NOBILESU gdzie szefowie przyjechali do zakładu w obstawie pracowników ochrony i powiadomili ze przenoszą produkcje do innego miasta a pracowników muszą zwolnić.

Lato
@A kzonoblista 28.01.2010 16:12

Mówisz o Dispersion Andrzej resins

e3

oczywiście że poszukuje, są teraz dziesiątki rekrutacji

JA

Coś nie poszło wróżenie. Firma istnieje we włocławku i zatrudnia

Zostaw opinię o Akzo Nobel - Włocławek

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Akzo Nobel