Łuksza Sp. J.

Opacz Mała

Opinie o Łuksza Sp. J.

Iwona

Pytam ponownie bo nie ma nowych informacji od pracowników Łukszy na temat warunków pracy. Wcześniej pisaliście, że dość długo szukali managerów pracy, teraz tych ofert już nie ma. Czy w takim razie na jakieś zatrudnienie można tutaj w ogóle liczyć?

Iwona

Jesteś pracownikiem Łuksza Sp. J.? Chętnie dowiemy się jak obecnie wygląda praca w firmie oraz na jakie warunki mogą liczyć jej pracownicy. Jakie są największe plusy pracy tutaj?

moniek

hej! słuchjcie, w ogóle teraz od nich ofert nie widze.

bartek

@witeek jak wejdziesz na ich stronę internetową to są nowe oferty - kontroler maszyn spożywczych jest poszukiwany do pracy i specjalista ds. eksportu - takie info zawsze u nich na stronie sprawdzaj.

uk

Nie ma czego żałować. (usunięte przez administratora)

jaspis

rzeczywiście w dalszym ciagu szukają tych managerów. Wchodzą co raz to nowsze oferty, także dziwne że nikt im się nie zgłasza. Może jakieś warunki niezbyt fajne

Janek

Otoja zgłosc sie do firmy i zostaw cv ja czekam na kontakt w sprawie pracy mam nadzieje ze dlugo nie bede czekal. Pierwsze wrazenie niezzłe miła pani rozmawielem. Firma całkiem fajna. zobaczymy

Otoja

Jakie są zarobki na stanowisku piekarza mam spore doświadczenie. Prosze o odpowiedz szukam pracy na stałe

dziubek

Najłatwiej będzie ci do nich zadzwonić. Mili państwo ci pomogą

Samarok

Przejrzyj sobie kolego oferty pracy w praca, pracuj - tam zwykle się ukazywały do nich jak Ci tak bardzo zależy

fgfff

z pruszkowa tam nikt nie robi i nie pracowal(usunięte przez administratora)

zzzzzzzzzzzzzzzz

piękna wizja pytanie kto to koordynator chyba nadzór ile was tam zostało jeszcze(usunięte przez administratora)

kkk

poszukajcie innej pracy ,szkoda czasu

ferek

ja właśnie szukam takiej roboty że tak powiem na przetrzymanie czy po prostu na chwilowe zaczepienie, żeby nabrać jakiegoś doświadczenia a później dalej. tylko nie widzę, żeby ktoś tu mówił ile można zarobić co? w sensie w miesiąc np? i czy są jakieś premie zwykłe lub uznaniowe? jak to wszystko tak w skrócie wygląda?

Kili

Ja nic nie słyszałem o aktualnym zatrudnieniu u nich. Podejrzewam, że jeżeli odbili się od dna i oferowali dobre warunki to szybko znaleźli chętnych. Ja 2 razy bym nie wchodził do tej samej rzeki, bo jaka jest pewność, że znowu nie przyjdzie gorszy okres? Swoją drogą kiepsko, jeżeli firma nie jest w stanie sobie poradzić ze zmiennościami rynku.

NOWY

Witam jestem z okolic Grójca mam pytanie jakie są tu zarobki? Nie mam wygórowanych wymagań 1900 zl plus premnia za 100% prekfencji by w zupełności wystarczyła

jarek ....

ktoś podaje sie za mnie pozdrawiam

Zostaw opinię o Łuksza Sp. J. - Opacz Mała

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Łuksza Sp. J.