Opinie o Agila Specialities Polska Sp. z o.o.

Znawca

Weroniko! Ogłoszeń nie ma. Zatrudnienia wstrzymane. Pracownicy systematycznie odchodzą. Praca musi być wykonana (z wykazaniem 8h dnia pracy).

a
@Znawca 17.10.2017 22:12

Obóz pracy,nie szanują pracowników,dno dna.

Weronika

@znawca, pytałam z tego powodu, że szukałam tych ofert pracy, o których piszesz ale nic nie mogłam znaleźć. Obecnie na Agila Specialities Polska Sp. z o.o.są tylko dwa dostępne ogłoszenia. Czy w takim razie poszukują innymi kanałami? A także co z czego wynika Twoim zdaniem, że firma będzie poszukiwać tak wielu osób w niedalekim czasie?

Znawca

Weroniko! W tym zakładzie pracy nie ma obecnie działu, który na przestrzeni ostatniego kwartału nie poszukiwał pracowników. Do końca roku wiele działów również zacznie poszukiwać pracowników. To są fakty. Nowemu dyrektorowi życzymy samych sukcesów! I liczymy że pojawi się osobiście w każdym z działów, tak jak miał to zwyczaj czynić jego poprzednik.

Weronika

@qodiak na jakim stanowisku według ciebie występuje taka duża rotacja? W tej chwili firma prowadzi jedną - na operatora urządzeń produkcyjnych. Opowiesz, jak to wygląda w praktyce?

qodiak

rotacja ludzi jak ta lala

Weronika

Proszę o publikowanie komentarzy na temat pracy w Agila Specialities Polska Sp. z o.o., a nie poszczególnych osób.

Ogarnięty

Ale spokojnie lecą tylko starzy wyrobnicy

Ogarnięty

Czas na dział techniczny i pakownie powodzenia

Smutny

Mobbingu nie ma. Jest nierówne traktowanie pracowników...

masakra

@nick mam wrażenie, że ostatnio "mobbing" stał się bardzo często używanym zjawiskiem, które wciska się na siłę wszędzie, a często to nie ma żadnego przełożenia na rzeczywistość....

Emka
@masakra 27.09.2016 10:51

Ty już tam nie pracujesz więc nie masz nic ciekawego do dodania w temacie.

nick

Ta firma to porażka na pakowni więcej" kierowników" niż pracowników to fakt kręcą się jak w ulu z małego problemu którego nie ma potrafią zrobić problem na miarę światową . Kierownicy którzy tam pracują mobingują pracowników tak to fakt ,ludzie tam są zastraszani a atmosfera jest niedobra .Tych kierowników nie można przekonać że w farmacji najważniejsza jest jakość a nie ilość . Odradzam pracę w tej pseudofirmie.

Smutny

Warunki pracy coraz z dnia na dzień gorsze. Praca systemem ciągłym do 14 dni. Wolny weekend to marzenie. Nowi operatorzy z pensjami dużo wyższymi niż doświadczeni = motywacja do przekazywania doświadczenia jest wielka. Czy jest to wymierzone na skłócenie pracowników? Efekty jakie są, każdy widzi.

Niesłoik

Pozdrowienia dla wszystkich wieśniaków i konfidenta arona kwiatka

to ja

Wiem co się dzieje, bo mam kontakt z niektórymi pracownikami

to ja

Nie pracuję w tej firmie kilka lat, bywało różnie, kwestia finansowa zadecydowała o szukaniu czegoś lepszego. Dużym plusem jest to,że zdobyłam tu doświadczenie i po długich poszukiwaniach udało się znaleźć pracę w innej firmie farmaceutycznej, gdzie doceniają człowieka, dobrze płacą, dobry socjal, jedna zmiana...wystarczy chcieć, trochę cierpliwości i niepotrzebne są znajomości. Pozdrawiam starych pracowników

Kk

Łucjo, masz zaległości. Agila już nie jest Agilą. Firma, która ją przejęła, ma stronę www.

Ktoś coś wie, co dzieje się w firmie i dlaczego stanęła produkcja? Może tutaj się dowiem, skoro w Agili zmowa milczenia?

byly pracownik

Nie pracuje juz kilka lat ale jednak co jakis czas zagladam na forum. Widze, ze nic zupelnie sie nie zmienilo. W pracy jak zawsze, kierownictwo bez zmian i zabetonowane na amen. Produkcja bez zmian potrafiaca tylko sie zalic oraz administrator forum bez zmian bo wyrzuca co bardziej pikantne i kwasne teksty. Tutaj mozna wiec przytoczyc tylko jedno. S.N.A.F.U. moi kochani. *kto nie zna to sobie wygoogluje

Aaron

Pracuje i ma się dobrze zresztą reszta konfidentów i konfidentek również ma się dobrze

cziko

Pozdrowienia dla starych pracowników i takie pytanie czy jeszcze pracuje tam ten donosiciel Kwiatek ?

Hassan

Praca w tej firmie to porażka! Póki rządzą dyrektor Paweł (ksywa "Burak") i kierownik Alina (ksywa "Ciotka") to nic się nie zmieni. Zero pomysłu na cokolwiek. Po przerwie w produkcji trwającej prawie rok miało się poprawić i miała liczyć się jakość, ale Burak narzucił tempo i nie ma czasu na GMP. Agila produkuje głównie odchylenia. Przed wstrzymaniem produkcji maszyna napełniająca ampułek była tak rozwalona, że osoby w Akasepticu bały się że dostaną szkłem. Burak i Ciotka nie przyjęli do wiadomości, że nie da się tak produkować. Plan wykonali, szkoda tylko, że większość serii z powodu szkła nie została zwolniona i poszła w kanał. Przez chwilę było lepiej, ale wszystko wraca do normy i znów jest jeden wielki [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]

ewa

serio ten sam bałagan co przed przerwą ? a ja chciałam właśnie składać papiery ...

były
@Hassan 10.04.2015 19:18

na szczęście ty Hassan byłeś za grubą szybą i żadne szkło ci nad głową nie latało. Zresztą z tego co pamiętam ty u Cioci nie masz tak źle za takie szybkie mieszanie chyba cie uwielbia... pozdrawiam cały 13 posterunek :)

Romanomen

No zmiany widać, wystarczy sprawdzić listę wycofań z rynku w GIF w czerwcu. Widać że jest bardzo dobrze, co było do przewidzenia od kilku lat. A widoki na przyszłość coraz lepsze, w końcu buraczany dżucze panuje nad sytuacją. Myślę, że nadchodzi pora kiedy powinien się pakować, chociaż może cały czas korporacyjny bełkot jest w cenie. Niewiarygodne ale prawdziwe.

byly pracownik

Jurek, nie narzekaj tylko kręć roztwor :)

były pracownik

Ja jestem bardzo pozytywnie nastawiony do tej firmy. Jak odchodziłem to dyrektor był bardzo miły, tak samo jak szef produkcji. Co ciekawe kilka miesięcy później odszedł także szef produkcji.

jurek
@były pracownik 04.10.2014 11:20

Odszedłes na czas ;)

@alfaiomega 20.09.2014 17:24
Nie ma w Polsce firmy Strides Arcolab

To brzmi złowieszczo. Właściciel firmy na Daniszewskiej i jej nazwa zmieniają się tak często, że dla uproszczenia używa się jednej z popularniejszych nazw. I tak wszyscy wiedzą o jaką firmę chodzi.

@pracownik 26.09.2014 17:38

Nazwa się zmienia, śniady pan właściciel zostaje ten sam ;)

Waldix

W fabryce praca jest najbardziej nie stabilna i najgorzej płatna, bo potrzebni są sprawdzeni (praca zmianowa) i wykwalifikowani (obsługa maszyn, laboratorium) pracownicy. Rządzi tu facet, co prawda ( usunięte przez administratora ) , ale trzyma wszystko w balaganie i donosicielstwie , a jeśli kogoś zwolnili, to porządni ludzie (kilku w ostatnim roku)którzy zostali zaszczuci . Jest spora grupa pracowników z ponad 20 letnim stażem i na pewno nie narzekają bo są jak psy szczekajace , bojace się o swoja dupe z zrzucajacy swoje niepowodzenia w charakterystyczny dla nich sposob. Podobnie jest w serwisie, trzeba się znać na robo[...] a jeszcze lepiej na braniu odpowiedzialności za błedy w zarzadzaniu kadry zarzadzajacej , Atmosfera ok wsrod pracownokow , jak siadziesz na chwile to juz jestes niepotrzebna

@Waldix 17.09.2014 17:43

Przez tyle lat nic się nie zmieniło w zasadach funkcjonowania tej firmy.

ja

bo buraki tak mają, że fizycznych traktują źle ...

gm

W Chinach to się dopiero dzieje, nasz swojski, hinduski pracodawca to przy nich pikuś, o czym można przeczytać na e gmp ;)

ja

W tej firmie jak w czeskim filmie: nikt nic nie wie i nie wiadomo, o co chodzi ;))))))))))))

były pracownik

To ta firma w ogóle dalej funkcjonuje i realizowane są zamówienia ? Z dnia na dzień pozbyli się fizycznych z pakowni, na których wszyscy narzekali, że nic nie robią i przez nich całe zło, ale widzę, ze nadal produkcja idzie i dalej ten sam chaos co kiedyś ? Będą jeszcze przyjmować na pakownię, ktoś wie ? Kierownictwo nic nie chce mówić , jak się dzwoni, zmowa milczenia czy co ?

xxx
@były pracownik 29.07.2014 11:56

Z tego, co zdążyłem zauważyć w ciągu kilku lat pracy w tej firmie, pracownik tzw fizyczny, czyli produkcja i pakownia, zawsze był na drugim miejscu i zawsze tylko on był winny a nie ci " z góry " . Nie, żeby w ogóle pracowników nie szanowali, ale różowo nie było. I nie jest.

ja

A co z kolejnym wypadkiem w pracy?

ja

Dyrekcja won i będzie dobrze.

ja

"wakanty" ??? o jezusie, jaki beton !!!! ;)))))))

jimek

Gdzie Agila ogłasza swoje wakanty?

blondynka

Kto to jest Dębic z pakowni ? ;))))

ABCDE

Kobieto co tu wypisujesz ? Jeżeli dalej będziesz ciągnąć ten mobbing to wreszcie ludzie się zbuntują przeciwko tobie i będą robić tak że to Ty będziesz dostawać po zadku . Widzę że już zawsze będzie się gnoić ludzi z produkcji bo są uznawani za nic i zawsze ten z wykształceniem wyższym będzie uznawany za kogoś lepszego jak za czasów niewolnictwa kiedy to panem był zarządca a niewolnik był niewolnikiem . Płaszczycie się przed amerykanami i oszukujecie ich a tak naprawdę jesteście tchórzami bo nie potraficie już po hindusach powiedzieć prawdy i zadbać o pracowników ( bo o siebie potraficie zadbać i bronić się ). Mam nadzieję że wyciągniesz wnioski z tego co napisałam.

"Nienormowalny" ? Co to znaczy Alu ? W firmie Mylan jest super, nie zamieniłbym jej na żadną inną, świetne zarobki a czas pracy jak najbardziej NORMOWANY (a nie "normowalny" jak pisze Ala) - 8 h i do domu, nikt nie siedzi po godzinach a jeśli zdarzy się raz na miesiąc, to płacą kasę za nadgodziny. Atmosfera super, jak w rodzinie. Naprawdę polecam, zwłaszcza Ali, nieopierzonemu ptakowi, szukającemu swojej pierwszej, wymarzonej pracy za godziwe pieniądze.

donald

I dla jednego Dębica który pracuje na pakowni

Mylan

Strasznie długo zajmuje ci to planowanie, planujesz pójść do pracy już od miesiąca ;-))))))))))) Jeszcze nie zauważyłaś, że tutaj nikt nie udzieli ci odpowiedzi, naprawdę taka blondynka z ciebie czy sobie jaja robisz ?

Hej ala, potrzebują ludzi do pralni, zgłoś się, wtedy wszystko będziesz wiedziała ;)

były pracownik

Na forum nic się nie dowiesz, ponieważ administrator czuwa. Musisz sama tego doświadczyć.

Mędrek

Strides Arcolab Ltd mieści się w Indiach, Alu, tam składasz aplikację ? Będziesz miała trochę daleko dojeżdżać, ale może tak lubisz ;))))))

czarny lopez

Już widzę jak ktoś napisze do PIPu hahaha! (usunięte przez administratora)

max
@czarny lopez 02.06.2014 20:10
Już widzę jak ktoś napisze do PIPu hahaha! (usunięte przez administratora)

Pewnie, że nikt nie napisze. Pisząc do PIPu trzeba podac pełne dane wraz z adresem domowym ( korespondencyjnym). Nie wystarczy anonimowy mail. Więc zapomnijcie o tym, każdy narzeka na pracę, ale boi się i się nie wychyli ;)

ewi

@ewi 01.06.2014 21:46
jak się w kontroli pracuje???

Świetnie. Imprezy, alkohol, piękne kobiety.

ewi?
@ewi 01.06.2014 21:46
jak się w kontroli pracuje???

Juz nie potrzebuja do kontroli, przegapiłaś :P

jaaaaa

Nie rozumiem ludzi, którzy zamiast złożyć CV i resztę w procesie rekrutacji, siedzą na forum i zadają z uporem maniaka głupie pytania :D . Albo myślą, że mają czas i praca będzie na nich czekać wiecznie albo są z kierownictwa i przeprowadzają wywiad ;)))))))

megi

Dostaniesz umowę ale mało tego będziesz dobrze zarabiać no i pracować w miłej atmosferze i do tego możesz zaplanować sobie czas wolny od pracy i mało tego masz grafik na cały rok dzięki temu możesz panować wizyty u specjalistów jeśli się leczysz a jak masz rodzinę to już naprawdę rewelacja bo takich ludzi tu szanują i nie ograniczają czasu do spędzania w gronie rodzinnym a nawet wysyłają na tak zwany urlop rodzinny który jest dodatkiem w tej firmie a jeśli zabytasz się ile to dni to odrazu odpowiadam że tyle ile jest w roku dni wolnych bo przecież decydując się na pracę w tej firmie bierzesz z nią ślub i ona staje się twoją rodziną

Na co czekasz, jak się będziesz ociągać, to twoje miejsce zajmą inni. Firma się rozwija dzięki nowemu właścicielowi i potrzebuje ludzi chętnych do pracy.

SMSsik

Fakt. Teraz firma nazywa się Mylan. Jest też wątek jej poświęcony. Może czas sie tam przenieść... :)

@SMSsik 28.05.2014 21:33

Tam siedzą sami przedstawiciele handlowi i pytają o flotę samochodową ;)

ja

Trzeba zacząć od tego, że ta firma nie nazywa się juz tak od dawna ;)

ewi

hej napiszcie jakieś widełki zarobków w kontroli jakości

@ewi 28.05.2014 10:52
hej napiszcie jakieś widełki zarobków w kontroli jakości

2.000 - 3.000

tulipan

Nikt się nie podejmie założenia i tym bardziej przewodnictwa w związku, bo boi się reperkusji kierownictwa. A tak na marginesie - ta firma ma w ogóle jakąś przyszłość, bo ostatnio coś tam produkują, ale cienko przędą i zamówień brak, redukcje personelu, oszczędność nawet na papierze toaletowym, nie wspominając o herbacie ....

Zostaw opinię o Agila Specialities Polska Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Agila Specialities Polska Sp. z o.o.