Opinie o Steriscience Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Steriscience Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Steriscience Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Chemia przemysłowa - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Steriscience Sp. z o.o. w Warszawa

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Steriscience Sp. z o.o.?

@Pracodawca

Nasz schemat zatrudniania to umowa na czas określony 6 miesięcy i następnie umowa na czas nieokreślony. Z wyłączeniem umów na czas określony w przypadku zastępstw nieobecnych pracowników. W obszarach, gdzie czas wdrożenia w obowiązki jest długi (np. procesy aseptyczne) zdarza się, że po 6 miesiącach jest umowa na czas określony 1 rok poprzedzająca umowę na czas nieokreślony.

Aktualność
Szanowni Państwo,
Od początku roku 2021 działamy pod nazwą Steriscience Sp. z o.o.
Proces transformacji był dużym wyzwaniem dla firmy z uwagi na napięte terminy oraz wiele wprowadzanych zmian po stronie procesów i systemów.
Jesteśmy dumni, że Nasz zespół osiągnął tak wiele, w tak krótkim czasie. Dziękujemy wszystkim pracownikom, którzy wspierali Nas w tym okresie i przeszli razem z nami proces transformacji.

Z poważaniem,
Kierownictwo Steriscience

Odradzam spotkanie z HR. O wszystkim dowiadują się przełożeni i dyrektor. Poufność nie jest przestrzegana! Miałem tylko kłopoty po spotkaniu w tym dziale.

Mikrob

Śmieszna firemka, od kilku miesięcy wznawiają ogłoszenie do laboratorium mikrobiologicznego, jak wysyłam swoją kandydaturę to mam cały czas od 3 mcy status "rozpatrywana", a złożyło ponad 100 osób i co, nikogo nie przyjęli czy zwolnili oo 3 mcach? Mi to wygląda na wyłudzanie danych osobowych od osób wysyłających CV albo na zwykly bajzel w dokumentach czyt. totalnie (usunięte przez administratora) z haeru. Tak czy siak fatalne wrażenie na potencjalnych kandydatach śledzących ogłoszenia.

@Mikrob

Tutaj wszyscy mamy czas..., a szczególnie w dziale HR. Cierpliwości..., pośpiechu nam nie trzeba..., to jest firma farmaceutyczna, poważna, a nie Amazon - tam zapewne szybciej działają :)

@Mikrob

I co z ogłoszeniem? Bo rzeczywiście jest często? Nie ma odpowiedniego kandydata?

@Mikrob

Szanowna Pani/Szanowny Panie nie wyłudzamy danych osobowych. Ogłoszenia ponawiamy jeśli wygasną a nadal szukamy pracownika/pracowników. Aplikacje są procesowane w systemie, który jeśli kandydatura nie zostanie odrzucona lub zaakceptowana figurują jako rozpatrywane. Dołożymy starań, aby poprawić ten proces.

Krystyna

Hej, szukają właśnie technika ds. mediów. Niestety nie ma podanych widełek. Na jakie wynagrodzenie można liczyć na tym stanowisku? Jest mowa o dofinansowaniach dojazdów do pracy. W jakiej części firma je finansuje? Czy wraz ze stażem pracy jest szansa na zwiększenie wynagrodzenia, jakąś podwyżkę?

@Krystyna

Co roku można liczyć na podwyżki, większe lub mniejsze, ale są :) Pieniądze są normalne takie nie za wielkie (aby woda sodowa nie uderzyla do głowy), ale też nie za małe. Takie w sam raz. Dofinansowanie do dojazdu - nabędziesz kartę miejską na pierwszą strefę (starczy dla Warszawiaka).Ogólnie spoko. Jedyny minus (mały) opieka medyczna, ubezpieczenie na życie i multisport - Drogo!!! Są plysy dodatnie i plusy ujemne, ale warto tutaj pracować. Zapewniam nudy nie ma.

Ktoś

Warto zaznaczyć, że na ten bilet dają określoną kwotę brutto niestety, więc do ręki nie ma równowartości karty miejskiej.

Kamil
@Ktoś

Czy ktoś może mi napisać jak się pracuję w tej firmie jakie zarobki i jak jest na zmianach nocnych czy kwota jaką proponują to wliczone są odrazu noce

Pracowniczka
@Kamil

Jest różnie. Ostatnio opóźnienia w wypłatach podwyżek i premii. Dzieje się to drugi rok z rzędu, a rok temu obiecywali Polacy i Indyjczycy co innego.

Kamil

Nie wiem na jakim dziale pracowałeś ale chyba na żadnym to co piszesz to totalna bzdura ten kto ma wyższe stanowisko nadużywa tego notorycznie i pokazuje swoją władzę wobec zwykłych pracowników wystarczy zapytać ludzi z Polfy na Tarchominie to ci powiedzą że tak jest ty masz tylko robić i najlepiej o nic nie pytaj i nic nie chciej .

@Kamil

Dzień dobry, zarobki są zależne od stanowiska oraz doświadczenia. Za zmiany nocne płacimy dodatek w wysokości określonej Kodeksem Pracy.

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Steriscience Sp. z o.o..
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
Leszno
Kazimierz

Jestem po studiach o profilu chemicznym i zainteresowała mnie oferta pracy na młodszego specjalistę operacyjnego. Z oferty wynika, że dużo pracy z dokumentacją, co mi się bardzo podoba. Nie miałem tylko 2-letniego stażu i pytanie, czy to obowiązkowe, czy można to jakoś nadrobić kursem/szkoleniem? Masę benefitów firma też podała m.in. dofinansowanie dojazdów. W praktyce do ilu zł zwracają i czy też za dojazd autem?

@Kazimierz

Dużo pracy przed Tobą. Benefity są poniżej średniej rynkowej.

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Steriscience Sp. z o.o.? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Adas

Temat jak więc trudny i brak chętnych do odpowiedzi. Czyli jest jak wszędzie dla swoich sa nadgodziny dla reszty nie ma

Majkel

Nadgodziny są tylko dla pracowników na podstawowych stanowiskach. Kadra średniego szczebla ma nieformalny zakaz. Pracy jest więcej i więcej. Dbanie o pracownika nie występuje.

Bożena
@Majkel

Z czego wynika tego typu zakaz?

@Bożena

Dowiesz się w pokoju 208. Tylko umiejętnie. Mieszkaniec nie znosi własnego zdania pracowników firmy. Tylko "tak" i "jes ser"

Obecnie każdy pracuje jak chce, można pracować 7 dni w tygodniu bez przerwy i nikt nie zabrania. Brak jakiejkolwiek reakcji.

Czy ktoś wie jaka panuje atmosfera w mikrobiologii? Czy zarobki oscylują bardzo poniżej średniej krajowej?

A jak oceniacie pracę w mikrobiologii? Zarobki, atmosfera? Jest ogłoszenie o pracę właśnie w laboratorium Mikrobiologicznym , ale zastanawia mnie to bo dość często się pojawia na to stanowisko.

@Gość

Też wpadłam na to ogłoszenie i szukam informacji. I dopytam o środki bezpieczeństwa, BHP. Jaką odzież i elementy ochronne oferuje firma do pracy w laboratorium? Czy to jest w kwestii pracownika, aby załatwić sobie tego typu ochronne rzeczy? Albo może oddaje kasę za zakupy?

@Maria

Firma załatwia środki ochrony bhp, również ubranie do pracy w laboratorium.

A czy coś na temat pracy w mikrobiologii możesz powiedzieć? I ogólnie o zakładzie?

A czy coś o pracy w mikrobiologii może ktoś napisać? I ogólnie o firmie?

Plusy-wypłata 10. Minusy -Kaizen nie istnieje! Zgłaszane usprawnienia są ignorowane. szkolenie operatorów- jak źle trafisz to będziesz tylko nawazalnie czyścić. Nie polecam.

Wszystkie zgłoszenia usprawnień są zbierane i starannie weryfikowane przez zespół operacyjny. Ze względu na specyfikę branży farmaceutycznej nie wszystkie propozycje zmian mogą być wdrożone ze względów jakości i zgodności z wymaganiami GMP. Zaakceptowane i wdrożone zmiany są nagradzane w ramach programu wyróżnień. System szkoleń jest oparty o matrycę kompetencji oraz programy szkoleń praktycznych. W pierwszej kolejności pracownicy są zapoznawani z procesami i przydzielani do pracy w pomieszczeniach w niższych klasach czystości, do czasu uzyskania kwalifikacji pracy w pomieszczeniach aseptycznych. Czyszczenie pomieszczeń są jedynym z kluczowych czynności w zapewnieniu właściwych warunków mikrobiologicznych. Czas potrzebny do opanowania umiejętności jest ustalany oddzielnie dla każdego z nowych pracowników, biorąc pod uwagę posiadaną wiedzę i umiejętności.

Plus - Wypłata? Niewiele więcej od najniższej krajowej. Odpowiedzialność na każdym kroku. Najmniej płacąca firma farmaceutyczna w Warszawie !!!!

@Anonim

Skoro tak mało płacą to czemu tu ludzie pracują? Chyba w tej branży farmaceutycznej można znaleźć dobra pracą z dobra kasą. Co tu ludzi zatem trzyma?

Pani X
@Maria

Moja opinia. Rotacja w firmie jest duża i są duże problemy w uzupełnieniu wolnych miejsc. To mówi o firmie dużo. Ilość obowiązków tylko wzrasta bez zapewnienia odpowiedniej liczebności załogi.

Julia
@Maria

Cześć ludzi tu pracująca jest dysfunkcyjna, ze znamionami Syndromu Sztokholmskiego

Szary
@Julia

Ciekawa opinia. Co masz na myśli? Kto go wywołuje?

anonimusy
@Anonim

guzik prawda bo pracowalam w firmie polpharmie i wynagrodzenie na dzien dobry bylo 4500 brutto a teraz pracuje w nowartisie i zrobili mnie w konia bo po miesiacu mialam dostac 4 tysiace a na umowie mam ta samą stawke co miałam przy miesiecznej umowie .

Czy do pracy dojeżdżają ludzie z poza Warszawy? Skąd?

Co wchodzi w socjal Steriscience Sp. z o.o.?

Marysia

Dopłata do kanapę 3zł. i soboty pracujące

Magda
@Marysia

Dzienna dopłata do koszyka śniadaniowego to 6 zł a obiadowego, w zależności od zarobków 30% lub 50%.

Cześć!Na jakie zarobki mozna liczyc na początek na pakowni?

@Karolina

Dzień dobry! Zapraszamy do aplikowania. Podczas procesu rekrutacji opowiemy o wszystkich szczegółach dotyczących pracy na pakowni. Pozdrawiamy.

Kandydatka

Witam, czY ktoś z komentujacych pracował w dziale jakości? Konkretnie chodzi o posadę Chemika Analityka. Proszę o opinię. Pozdrawiam

Jak dużo osób pracuje w Mylan Pharmaceuticals Sp. z o.o.?

W Steriscience Sp. z o. o. obecnie zatrudniamy 160 osób.

W naszej firmie pracuje 160 osób.

Aktualność
Szanowni Państwo,
Uprzejmie informujemy, że w celu szybkiego oraz sprawnego wyjaśniania zgłaszanych przez Państwa uwag będziemy obecni na portalu GoWork.
Wszelkie wypowiedzi z naszej strony będą publikowane z konta firmowego, opatrzonego każdorazowo naszym logo. Pozwoli to na jednoznaczną identyfikację Steriscience Sp. z o.o. jako autora wpisu.
Zapewniamy, że zależy nam na pracownikach, cenimy ich konstruktywne opinie oraz dbamy o dobrą atmosferę pracy.
Pragniemy zaznaczyć, że będziemy reagować, korzystając z pomocy prawnej, na wpisy niezgodne z faktami, których wyłącznym celem jest działanie na niekorzyść firmy, godzące w jej wizerunek oraz reputację osób w niej pracujących.
W razie jakichkolwiek pytań bądź wątpliwości serdecznie zachęcamy do bezpośredniego kontaktu pod adresem: hr@steri-science.com

Z poważaniem,
Kierownictwo Steriscience
mixx

Witam pracował ktoś jako Asystent/ka Działu Walidacji i może się podzielić opinią na temat pracy zarobków i atmosfery.

Maria

Jestem tu po raz pierwszy i nie za bardzo wiem, o co Wam chodzi. Tak czy inaczej:ponoć w Mylan Pharmaceuticals poszukiwana jest osoba na stanowisko Specjalisty ds. Zakupów w Dziale Łańucha Dostaw. Co konkretnie wchodzi w skład obowiązków osoby, która obejmie tę posadę? Macie jakieś pojęcie?

Nowa
@Maria

W sumie, to dobre pytanie ale na początku wskaże tę ofertę pracy tyle że dotyczy ona firmy Steristience bo troche zgłupilam :)(usunięte przez administratora). Warto sobie zająć czas rekrutacja? jak wygląda organizacja pracy?

Michalina

Czy w firmie pracownicy traktowani są równo?

Kk
@Michalina

Niestety nie są pupile A jak ktoś nie pasuje to stado wilków się saren, omijać szerokim łukiem, udają przyjaciół...

zainteresowany

Czy ktoś z obecnych lub byłych pracowników może podzielić się informacją, na temat co dzieje się teraz firmie? Jaka sytuacja, atmosfera, zarobki, pewność zatrudnienia? Firma zmienia nazwę, wiadomo jak takie zmiany wpłyną na pracowników? Proszę o odpowiedź

Była pracowniczka

Byłam zmuszona opuścić zakład a szczerze nie chciałam. Jest mi smutno czytając opinie na forum i to co słyszę od Was. Mogę poradzić jedną rzecz. Jest wiele innych miejsc pracy w Warszawie z bardzo dobrą atmosferą pracy. Mylan przy Daniszewskiej nie jest tutaj wyjątkiem. Wmawiają Wam że macie dług wdzięczności bo ktoś Wam dał szansę rozwoju? Wy odpłaciliście ten dług już wiele razy Waszą ciężką i heroiczną pracą. Odchodząc z firmy namawiano mnie jeszcze na pozostanie i zapewniano, że oni już teraz zapewnią "work life balance". Nie doprecyzowali komu. Sobie na pewno zapewniają. Tobie będą wmawiać że opracowanie 10 stronicowego dokumentu od podstaw po angielsku z przeszukaniem źródeł powinno w standardzie zająć 2-3h. Ja z przykrością stwierdzam potrzebuje na to dnia pracy. Nie dajcie się uzależnić. Zadajcie sobie pytanie, czy nie jesteście sprytnie manipulowani? Nie musicie być niewolnikami zakładu i wyobrażeń Prezesa. Niech moc będzie z Wami!

Ktoś nikt
@Była pracowniczka

Jadę do pracy bo muszę. Kiedyś chciałem. Wylany weekendowy żal mówi sam za siebie. Nie jest to żal jednej osoby. Na zmiany nie liczę.

Zostaw merytoryczną opinię o Steriscience Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Steriscience Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Steriscience Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 41.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Steriscience Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 2 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Steriscience Sp. z o.o.
  • Daniszewska 10