Opinie o Steriscience Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Steriscience Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Steriscience Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Chemia przemysłowa - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Steriscience Sp. z o.o. w Warszawa

EMSI

Witam ,mam pytanie odnośnie pracy na stanowisku chemik analityk ? Jak atmosfera ? jakie wynagrodzenie można otrzymać na początek ?Dziękuje za pomoc :)

Wasyl

Najniższa krajowa w tej firmie to standard i do tego jeszcze ciągły pośpiech

zośka

Powoli się zmienia na lepsze i to widać, przynajmniej szef się nami interesuje i pojawia się na produkcji. jeszcze tylko żeby pensje się zmieniły.

Czy jest jakiś powód, że tak sporadycznie piszecie na forum? Taka dobra praca i nie ma chętnych do pisania?

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Steriscience Sp. z o.o..
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Elektronik / Mechatronik
Ludwigsfelde
BERGMAN Deutschland GmbH
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
Weronika

@Grzegorz i w końcu aplikowałeś do Mylan Pharmaceuticals? Podjąłeś tam pracę? Jeśli tak to proszę o Twoją opinię na temat tej firmy. Jak oceniasz warunki zatrudnienia? Napisz też jaki był przebieg i atmosfera rozmowy kwalifikacyjnej. Z pewnością będzie to istotna wskazówka dla osób, które zastanawiają się czy wysłać tam swoje cv.

Wojtek

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników?

Grzegorz

Witam chce aplikować na stanowisko operatora urządzeń,prosze o informacje jak wygląda praca na tym stanowisku,jaka atmosfera,jakie zarobki czy jest premia i jak wyglądają zmiany czy jest to praca od poniedziałku do piątku czy 4 -brygadówka także w weekendy,bardzo prosze o odpowiedz. pomocna (0) odpowiedz

@Grzegorz

Atmosfera już teraz jest OK, zarobki takie sobie, premia roczna , bony co święta, brak pracy w weekendy, zmiany 6-14 ....

Klimat się zmienił odkąd jest nowy kierownik - widać, że mu się chce coś zmienić na lepsze nie tylko dla firmy ale i dla pracownika. Jest większa stabilizacja pracy i generalnie wszyscy chodzą bardziej uśmiechnięci. Brakuje mi tylko do szczęścia wyższej pensji bo w porównaniu do innych firm z branży to niestety Mylan odstaje.

Cezary

Jak dobrze się pracuje to nie ma chętnych do pisania?

robol

Premia będzie, marna ale będzie, klimat na produkcji powoli też się zmienia ...zobaczymy co dalej....

olga

Czy coś wiecie czy szukają kogoś do księgowości. Mam szkolenia i uprawnienia ze spraw kadrowych. Aplikować czy nie? Powiedzie.

albatros

wiecie coś o przyjęciach do pracy na produkcję?

tr

Słyszeliście czy w najbliższym czasie będę przyjęcia do pracy na produkcję?

Murzyn

Wieści z ostatniej chwili - podwyżek nie będzie. Ludzie odchodzą.

Tak bardzo narzekacie na pracę w firmie, że chyba wstrzymam się z aplikowaniem. Może jednak warto próbować coś poprawić?

M
@Paweł

Poprawić? Tak, trzeba poprawić zarobki operatorów, bo to żenada dla firmy farmaceutycznej, że płacą ludziom takie grosze za ciężką i odpowiedzialną pracę. Dlatego też tyle wypowiedzeń złożonych w ostatnim czasie.

W

Totalny bałagan, ludzie przestawiani jak pionki z kąta w kąt. Praca już nie cieszy i nie daje satysfakcji. Każdy myśli tylko o tym, jak przeżyć 8 h i wyjść. Takie to rządy nowej władzy.

W tej firmie już się nie szanuje pracownika. Nieważne, że coś umiesz, możesz odejść, nikt cię nie zatrzyma. Przyjdą świeżaki. Na chwilę.....

Znawca

Weroniko! Ogłoszeń nie ma. Zatrudnienia wstrzymane. Pracownicy systematycznie odchodzą. Praca musi być wykonana (z wykazaniem 8h dnia pracy).

ktoś
@Znawca

Zatrudnienia wstrzymane - przerzucają ludzi z działu na dział wbrew ich woli. Trzymać się z daleka od Agila/Mylan.

Weronika

@znawca, pytałam z tego powodu, że szukałam tych ofert pracy, o których piszesz ale nic nie mogłam znaleźć. Obecnie na Agila Specialities Polska Sp. z o.o.są tylko dwa dostępne ogłoszenia. Czy w takim razie poszukują innymi kanałami? A także co z czego wynika Twoim zdaniem, że firma będzie poszukiwać tak wielu osób w niedalekim czasie?

Znawca

Weroniko! W tym zakładzie pracy nie ma obecnie działu, który na przestrzeni ostatniego kwartału nie poszukiwał pracowników. Do końca roku wiele działów również zacznie poszukiwać pracowników. To są fakty. Nowemu dyrektorowi życzymy samych sukcesów! I liczymy że pojawi się osobiście w każdym z działów, tak jak miał to zwyczaj czynić jego poprzednik.

Zostaw merytoryczną opinię o Steriscience Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Steriscience Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Steriscience Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 41.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Steriscience Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 2 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Steriscience Sp. z o.o.
  • Daniszewska 10