Opinie o Steriscience Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Steriscience Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Steriscience Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Chemia przemysłowa - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Steriscience Sp. z o.o. w Warszawa

qodiak

rotacja ludzi jak ta lala

Weronika

Proszę o publikowanie komentarzy na temat pracy w Agila Specialities Polska Sp. z o.o., a nie poszczególnych osób.

Ogarnięty

Ale spokojnie lecą tylko starzy wyrobnicy

Ogarnięty

Czas na dział techniczny i pakownie powodzenia

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Steriscience Sp. z o.o..
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
Smutny

Mobbingu nie ma. Jest nierówne traktowanie pracowników...

masakra

@nick mam wrażenie, że ostatnio "mobbing" stał się bardzo często używanym zjawiskiem, które wciska się na siłę wszędzie, a często to nie ma żadnego przełożenia na rzeczywistość....

Emka
@masakra

Ty już tam nie pracujesz więc nie masz nic ciekawego do dodania w temacie.

nick

Ta firma to porażka na pakowni więcej" kierowników" niż pracowników to fakt kręcą się jak w ulu z małego problemu którego nie ma potrafią zrobić problem na miarę światową . Kierownicy którzy tam pracują mobingują pracowników tak to fakt ,ludzie tam są zastraszani a atmosfera jest niedobra .Tych kierowników nie można przekonać że w farmacji najważniejsza jest jakość a nie ilość . Odradzam pracę w tej pseudofirmie.

Smutny

Warunki pracy coraz z dnia na dzień gorsze. Praca systemem ciągłym do 14 dni. Wolny weekend to marzenie. Nowi operatorzy z pensjami dużo wyższymi niż doświadczeni = motywacja do przekazywania doświadczenia jest wielka. Czy jest to wymierzone na skłócenie pracowników? Efekty jakie są, każdy widzi.

Niesłoik

Pozdrowienia dla wszystkich wieśniaków i konfidenta arona kwiatka

to ja

Wiem co się dzieje, bo mam kontakt z niektórymi pracownikami

to ja

Nie pracuję w tej firmie kilka lat, bywało różnie, kwestia finansowa zadecydowała o szukaniu czegoś lepszego. Dużym plusem jest to,że zdobyłam tu doświadczenie i po długich poszukiwaniach udało się znaleźć pracę w innej firmie farmaceutycznej, gdzie doceniają człowieka, dobrze płacą, dobry socjal, jedna zmiana...wystarczy chcieć, trochę cierpliwości i niepotrzebne są znajomości. Pozdrawiam starych pracowników

Kk

Łucjo, masz zaległości. Agila już nie jest Agilą. Firma, która ją przejęła, ma stronę www.

Ktoś coś wie, co dzieje się w firmie i dlaczego stanęła produkcja? Może tutaj się dowiem, skoro w Agili zmowa milczenia?

byly pracownik

Nie pracuje juz kilka lat ale jednak co jakis czas zagladam na forum. Widze, ze nic zupelnie sie nie zmienilo. W pracy jak zawsze, kierownictwo bez zmian i zabetonowane na amen. Produkcja bez zmian potrafiaca tylko sie zalic oraz administrator forum bez zmian bo wyrzuca co bardziej pikantne i kwasne teksty. Tutaj mozna wiec przytoczyc tylko jedno. S.N.A.F.U. moi kochani. *kto nie zna to sobie wygoogluje

Aaron

Pracuje i ma się dobrze zresztą reszta konfidentów i konfidentek również ma się dobrze

cziko

Pozdrowienia dla starych pracowników i takie pytanie czy jeszcze pracuje tam ten donosiciel Kwiatek ?

Romanomen

No zmiany widać, wystarczy sprawdzić listę wycofań z rynku w GIF w czerwcu. Widać że jest bardzo dobrze, co było do przewidzenia od kilku lat. A widoki na przyszłość coraz lepsze, w końcu buraczany dżucze panuje nad sytuacją. Myślę, że nadchodzi pora kiedy powinien się pakować, chociaż może cały czas korporacyjny bełkot jest w cenie. Niewiarygodne ale prawdziwe.

byly pracownik

Jurek, nie narzekaj tylko kręć roztwor :)

Ja jestem bardzo pozytywnie nastawiony do tej firmy. Jak odchodziłem to dyrektor był bardzo miły, tak samo jak szef produkcji. Co ciekawe kilka miesięcy później odszedł także szef produkcji.

jurek
@były pracownik

Odszedłes na czas ;)

Przez tyle lat nic się nie zmieniło w zasadach funkcjonowania tej firmy.

Zostaw merytoryczną opinię o Steriscience Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Steriscience Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Steriscience Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 41.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Steriscience Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 2 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Steriscience Sp. z o.o.
  • Daniszewska 10