Opinie o Katarzyna Bieber Serwis Doboru Partnerskiego Katarzyna Bieber w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Katarzyna Bieber Serwis Doboru Partnerskiego Katarzyna Bieber. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Katarzyna Bieber Serwis Doboru Partnerskiego Katarzyna Bieber o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Katarzyna Bieber Serwis Doboru Partnerskiego Katarzyna Bieber w Warszawa

Jacagaca Nowy wpis

MyDwoje to jakas wielka pomylka. Sztuczne profile, cena wysoka, ''ruch'' na poziomie zerowym. Omijac z daleka! (usunięte przez administratora) ......!!!

kikars Nowy wpis

Niestety też muszę wystawić negatywną opinię odnośnie tego portalu. Dotyczy ona pracy administratorów i reakcji na problemy klientów. Mój problem został przez nich zbagatelizowany. Ważne, że wysłałam smsa i portal otrzymał pieniądze. Natomiast to, że próba nawiązania kontaktu z wybraną osobą okazała się niemożliwa poprzez problemy techniczne na portalu nie miało już dla nich żadnego znaczenia. Na kilka moich wiadomości z pytaniami odnośnie rozwiązania zaistniałego problemu administratorzy milczą. Pewnie czekają aż wykupie abonament i wpadną im na konto kolejne pieniądze. Zresztą kwoty za abonament w stosunku do usług są zdecydowanie za wysokie. Zdecydowanie nie polecam!!!!

Jowita Nowy wpis

Zarejestrowałam się na portalu mydwoje.pl 5 miesięcy temu. Po kilkunastu rozmowach na czacie z dopasowanymi osobami udało mi się umówić na 2 spotkania. Od miesiąca tworzę szczęśliwy związek z mężczyzną z mojej okolicy. Dzieliło nas od siebie zaledwie kilka km i wiemy, że mijaliśmy się w tych samych miejscach kilka razy w miesiącu. Jednak jaby nie portal mydwoje to nigdy nie nawiązalibyśmy znajomości. Bardzo polecam każdemu kto szuka prawdziwej miłości.

Fgg Nowy wpis

Jestem tutaj od tygodnia, nic się nie dzieje żałuję pieniędzy które wydałam aby się tutaj zarejestrować. Wygląda jakby ten portal był martwy i tylko wyłudzenie kasy

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Katarzyna Bieber Serwis Doboru Partnerskiego Katarzyna Bieber, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
Hanka

Skuteczność w znalezieniu partnera na MyDwoje jest ZEROWA! Wielkie OSZUSTWO! Konto miałam tam przez kilka lat (początkowo płatne, później niepłatne) i nikogo nie poznałam, nikt nawet spotkania mi nie zaproponował, a co dopiero myśleć o związaniu się z kimś na stałe! Ba, nawet nikt odpowiedni (wiek, wykształcenie) nie napisał do mnie, a moje maile zapoznawcze, życzenia też pozostały bez odpowiedzi, niektóre nieprzeczytane do dziś. Tam są same fikcyjne lub nieaktualne konta, prawie wszyscy bez zdjęć, jeśli chodzi o mężczyzn po 50-ce lub podtatusiali faceci szukający partnerki w wieku córki! Panowie w profilu deklarowali, że nie mają żadnych wymagań odnośnie kobiet i mogą się przeprowadzić (miejscowość nieważna), ale gdy napisałam do kogoś takiego, to nie odpisał, nie podziękował za życzenia świąteczne/walentynkowe i nawet nie był ciekaw jak wyglądam, bo o otwarcie zdjęć (miałam 3) nie poprosił, pomimo, że byłam kilka lat młodsza, z takim samym poziomem wykształcenia, bez zobowiązań, z dobrą pracą, domem, autem i niebrzydka. Z jakiego powodu zatem mnie odrzucił???Administratorzy naciskają, by kobiety miały inicjatywę i zrobiły pierwszy krok, ale ja nigdy nie otrzymałam odpowiedzi na kilkadziesiąt maili/życzeń lub wulgarną, bardzo obraźliwą, z pretensją, co ta stara baba (byłam kilka lat młodsza od nich) chce, przecież oni już dawno są w stałych związkach?! Gdy napisałam do administratorów, co robią ci mężczyźni tutaj, skoro ich oferty są nieaktualne, odpowiedziano mi, że oni nie mają wpływu na to, że dla tych mężczyzn widocznie okazałam się nieatrakcyjna! Odpisałam, że skąd ci mężczyźni mogą wiedzieć jak wyglądam, skoro mojego profilu nie odwiedzili, o otwarcie zdjęć nie poprosili, a wiekiem byłam młodsza od nich i bardziej wykształcona? To co się nie spodobało??? Napisałam administratorom, że wiem, że się podszywają pod użytkowników, łamiąc prawo czytają moje wiadomości (sami się przyznali), tworzą fikcyjne konta i wtedy zamiast odpowiedzi z zemsty zlikwidowano mi konto! Widać jak na talerzu, MyDwoje to biuro oszustów nastawionych na zysk i łupiących naiwniaków!!! Za chwile naganiacze MyDwoje, udający użytkowników będą się oburzać i pisać, jakie to "wspaniałe biuro matrymonialne", a to, że nie ma tam żywych osób, to drobiazg!

@Hanka

Szanowna Pani, Serwis MyDwoje.pl zawsze prezentuje wyłącznie prawdziwe i aktualne oferty zarejestrowanych Użytkowników, rzeczywistych osób poszukujących życiowego partnera. Od samych Użytkowników zależy ich zaangażowanie w poszukiwanie partnerów i aktywność na portalu. Użytkownicy samodzielnie decydują z kim chcę nawiązać znajomość i czy mają ochotę ją potem kontynuować, pracownicy biura z oczywistych względów nie mogą wywierać w tym względzie żadnej presji. Serwis zawsze natychmiast reaguje na uzasadnione pisemne zgłoszenia dotyczące nieregulaminowego zachowania Użytkowników, weryfikujące je i podejmując natychmiastowe działania dopuszczone prawem. Przestrzegamy również tajemnicy korespondencji pomiędzy Użytkownikami prowadzonej przez Bezpieczną Pocztę MyDwoje. Mamy wiele Szczęśliwych Par, które poznały się w Serwisie MyDwoje, zachęcamy do lektury ich historii na stronie: (usunięte przez administratora)

ELVIS

Przestańcie pisać (usunięte przez administratora) wy ala portal mydwoje - portal mydwoje to pralnia pieniędzy,prostytucja,stręczycielstwo,handel narkotykami i handel ludżmi! Wstyd(usunięte przez administratora)Nawet nie wiadomo,kto jest właścicielem tego burdelu.Wstydzicie się swoich nazwisk,czy jest to działalność nielegalna? Jeżeli nielegalna,to burdelmama powinna się też przedstawić.Chcemy wiedzieć z jakimi sutenerami mamy do czynienia.

Martyna

Podpowiedzcie ,jak praktycznie wygląda praca zdalna w firmie?

KRZYSZTOF

Moja przedmówczyni ma rację.Ale to jest problem wszystkich portali tego typu w Polsce gdzie jeden (usunięte przez administratora) drugiego.Nie wiem po co toto powstało.Za sam abonament nie da się wyżyć i myślę,że milicja powinna toto skontrolować,albo najlepiej CBA. W MyDwoje jest czeski film,bo nie wiadomo kto jest jego właścicielem - Domaniewska czy Biber. Chyba,że obie obie robią ludzi w konia.Wygląda na to,że na portalu nie ma żadnego mężczyzny ani kobiety i jest on swoista grą planszową a zdjęcia osób i ich dane są fikcyjne.Nigdzie nie można ich zweryfikować.Czyli jest to forma piramidy finansowej o podłożu erotycznym. Zgłosimy ten portal do CBA i CBŚP i zobaczymy jakie rezultaty przyniesie śledztwo.Do czasu ustalenia faktów proponujemy omijać ten portal aby nie dać się okraść.

RTB

MyDwoje to jakas pomylka. Sztuczne profile, cena wysoka, ''ruch'' na poziomie zerowym. Omijac z daleka!

Zostaw merytoryczną opinię o Katarzyna Bieber Serwis Doboru Partnerskiego Katarzyna Bieber - Warszawa

Katarzyna Bieber Serwis Doboru Partnerskiego Katarzyna Bieber
1.8/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Domaniewska 37 lok. 2.43
    02-672 Warszawa