Instytut „Pomnik- Centrum Zdrowia Dziecka”

Opinie o Instytut „Pomnik- Centrum Zdrowia Dziecka”

Evitka

Moja opinia dotyczy pracowni rezonansu magnetycznego w tym szpitalu.Otóż ja uważam,że jest on świetny.Sympatyczna pani radiolog...czego chcieć więcej?Proponuję tzw.promocję w wersji audio.Skoro nagrywa Pani płyty DVD z podgglądami rezonansów to może zacznie Pani nagrywać odgłosy rezonansu na płyty mini CD z tym samym nadrukiem?Wysyłałaby Pani potem te płytki do wszystkich szpitali w Polsce.Chodzi o to,aby osoby niewidome i prawie niewidome tak jak ja miały przyjemność słuchać tych odgłosów do woli.Pozdrawiam i błagam o odpis.

Evitka

mako

Dosłownie dwa dni temu pojawiła się oferta pracy dla opiekunki/opiekuna dziecięcego. Konieczny jest dyplom opiekunki dziecięcej/opiekuna medycznego lub inne potwierdzone zaświadczeniem kwalifikacje w zakresie opiekuńczo-pielęgnacyjnym.

Zostaw opinię o Instytut „Pomnik- Centrum Zdrowia Dziecka” - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Instytut „Pomnik- Centrum Zdrowia Dziecka”