Gebrueder Peitz Polska Sp. z o.o

Opinie o Gebrueder Peitz Polska Sp. z o.o

edek

Siema.Jakie stawki mają mistrzowie zmian? Są jeszcze rekrutacje?

Mikus

Pozdrowienie dla chłopaków z linii BMW!

Lidia

W umowach chyba macie zapis do kiedy są wypłacane wypłaty?Mam nadzieję, że wszystko zostało uregulowane? Ktoś z Was wie Czy obecnie prowadzone są nabory do firmy Gebrueder Peitz Polska Sp. z o.o ? Jeżeli poszukiwani sa kandydaci to tylko do Żor ?

r

ktm co za bzdury piszesz... Piknikiem raty w banku nie zapłacę, bank mi terminu nie przesunie jak mu powiem, że w kadrach 1 laska pracuje, co to kogo obchodzi?!

mb

Wypłaty od 2 miesięcy nie było na czas, zawsze kilka dni po terminie... Nadgodzin nie wypłacili... Planowe urlopy odwołali... Sami oceńcie...

ktm84
@mb 02.07.2017 10:50

a może się zastanów dlaczego?!!? Jeżeli jedna z pań od 2 miesięcy jest na tzw. Lewym 4 to jak jedna osoba może to ogarnąć? Wpienia mnie wypisywanie takich bzdur, firma płaci jak bank. 1 dzień poślizgu, a wy robicie z gówna petarde. Zastanów się lepiej czy ty przypadkiem wszystko w pracy robisz na czas i czy jesteś taki aptekarz jak idziesz na papieroska!? Generalnie zajmij się sportem i rozładuj frustracje w produktywny sposób zamiast tu pisać. Ps. Super piknik był! Oby więcej takich imprez, zabawy i pozytywnych emocji w naszej firmie

nono
@ktm84 03.07.2017 22:22

wolałbym wypłate na czas i urlop zamiast pikniku

stary byk

Wypłata z poślizgiem, nadgodziny nie wypłacone, urlopy odwołane, takiej makabry to jeszcze nie było. Strach pomyśleć co będzie dalej!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

hejnadorsza

bzudry piszesz człowieku, masz jakiś interes w tym żeby takie brednie wypisywać? dmuchamy chyba na wejściu jak jest podejrzenie żeś pił. a może ty jesteś rozżalony bo właśnie wyleciałeś z roboty za picie i dlatego lejesz żółć

zork
@hejnadorsza 20.05.2017 13:30

Racja, pijaki już dawno wyleciały a reszta się pilnuje. Jedyne opary na hali to te z maszyn.

kolo

Adaś ,ale czego nie płacą,przecież wypłata dopiero 10

Adaś

Witam, Co tam się dzieje z kasą?? Podobno nie płacą?

hejnadorsza
@Adaś 07.03.2017 15:47
Witam, Co tam się dzieje z kasą?? Podobno nie płacą?

coś ty Adaś wymyślił?! ja tam mam kase zawsze na czas

vengab

bardzo dobre warunki zatrudnienia a praca jak praca ale porownujac do poprzedniej calkiem spokojnie

realista
@vengab 22.11.2016 19:51

Nie wiem co robiłeś w poprzedniej pracy ale chyba było to łonaczenie kaczek po kolana w zimnej wodzie...

ciekawe

To prawda, że jak tam się przyjmę to mnie będzie bił Szwab, będę musiał pracować po 12h 6 dni w tygodniu i dźwigać ponad 20 kg detale, przy normach po 400. Tak mówią w MCS Ci co się zwolnili, to wszystko prawda?

Robot Kawasaki
@ciekawe 08.11.2016 16:19

Bzdury piszesz i powtarzasz opinie jakiegoś nieudacznika, który wyleciał z roboty. Sam się zwolnił? Hahahaha jasne. Praca jest ciężka jak to praca fizyczna, a nadgodziny czy weekendy się zdarzają jak to przy produkcji terminowej

boss
@Robot Kawasaki 20.11.2016 18:00

Linia Ford, detale powyżej 20kg a normy po 100 na godzine, to są niby bzdury. Ja za nikim nie powtarzam, ja tam pracuje i nie narzekam jedynie stwierdzam fakty.

hihi

Hej, weicie czy jest sznsa na to, żeby znaleźć zatrudnienie u nich? Chętnie bym się załapał, zwłaszcza, że wypłata jest w pełni terminowa, a dbanie o to, żeby było wszystko na czas jest bardzo ważne. Dzięki

kipel szturkens

co by powiedziec warunki zatrudnienia lepsze niz u konkurencji................................................................................. mozna pracowac wiele lat

indor
@kipel szturkens 20.09.2016 18:46

Chyba cie puczy

Bungo

Wlasnie nie wiem czy jest bo podobno tak ale nie wiem czy to prawda czy ktos moze cos napisac bardzo bym prosila

bobo

hej mam pytanie czy jest w tej chwili 09-11 wrzesnia jakies szkolenie z tej firmy w kielcach

ciekawski

czesc. jak tam działalność związkowa?

Były

Firma która niszczy człowieka. Szef który powinien iść na poważne leczenie psychiatryczne. Zarząd który sra przed nim...ze strachu... poniżanie za nic. Generalnie zmarnowane lata życia. ..

głośny

ale tu cicho.........

F.J.P

Ejjjjjjjj Läute dołech wom podwyżki zeszły tydzień

hanys

Jak se staniesz na podest bydzies mioł podwyżka.

kam

Nie polecam tej firmy, zła atmosfera. Ludzie ok. ale kierownictwo zaszczute bojące się szefa. Ogólnie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] na kółkach. Co chwile ktoś odchodzi i przychodzi nowy, zerwo poszanowania pracownika.

Jorguś

Szef tej firmy i tam posługuje się Suahili,

zakochany

kocham gpp!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

kokoeurospoko

4 lata

@kokoeurospoko 17.04.2016 21:42
4 lata

A ja 11 i nie będę tego komentował...

kokoeurospoko

pracuje dosc dlugo w gpp i uwazam ze powoli ale do przodu atmosfera spoko zarobki tez

@kokoeurospoko 03.04.2016 17:51

Ile według Ciebie to jest dość długo?

@kokoeurospoko 03.04.2016 17:51

Ile według Ciebie to jest dość długo?

jako

Ostatni automatyk miał 13.5 netto "faktycznie można do ...." Premie są 150 brutto za absencje i nic więcej. Atmosfera bardzo fajna :)) W kontroli niemiecki jest Ci niepotrzebny.

tako
@jako 02.04.2016 01:50

chyba 3,5 netto a nie 13,5 :)

jako
@tako 05.04.2016 10:52
chyba 3,5 netto a nie 13,5 :)

Tak z czterema sobotami i niedzielami.

olo

Stabilne zatrudnienie.zgoda.Ale jeszcze kasa musi pasować, a tym już niestety nie jest najlepiej.

olek

Trochę słyszałem o pracy w jakości w tym zakładzie czy faktycznie jest tak źle?? ile można wyciągnąć na rękę?

Kontroler Jakosci

olek

Witajcie. Dzisiaj pojawiło się ogłoszenie do jakości. Jak tam jest?

ciekawy

Witam prosze coś powiedziec na temat pracy na wózku widłowym ? praca w systemie 3 zmianowym ? jak wygląda robota i ile płacą ?

Nowicjusz

Przyjmują może w tej chwili osoby bez doświadczenia, czy raczej tylko z doświadczeniem przy pracy na produkcji?

ciekwy

ccc ciekawe skad taka Twoja opinia o tych walecznych panach

qw

nikt was nie slucha bo piszecie same glupoty zamiast konkrety co jak zmienic

zniesmaczony

Rozkręć taki biznes a potem mów, że ktoś zwariował. Stary ma łeb na karku tylko ci co mu doradzają maja problemy. Też mi się parę spraw nie podoba, zwłaszcza ostatnie pomysły z nadgodzinami. Pomyśl sobie, że masz taką firmę i ciągle słyszysz, że ludziom się nie chce pracować. Co byś zrobił???

n+
@zniesmaczony 13.12.2015 18:16

Ludzie będą pracować tylko muszą wiedzieć za co.I nie lubią jak sie nich robi wała.

olo

Czegoś ty się nawąchoł?

Wergiliusz

Piotrus Pan spokojna Twoja rozczohrana

Potrus Pan

Rumak .zwalniaja ludzi z maszyn bo przyjma nastepne swieze mieso, ktore bedzie im smigac jak kawasaki....ale zwalniaja sie juz ludzie z doswiadczeniem,Operatorzy linii,Kontrolerzy QS tam juz nie jest tak latwo wyszkolic i zastapic czlowieka.

no

I znowu ludzie się zwalniają a podobno idzie ku lepszemu.

RUMAK
@no 29.11.2015 17:28
I znowu ludzie się zwalniają a podobno idzie ku lepszemu.

nie ludzie się zwalniają ale zwalniają ludzi, a co ich zwolnili? sam nie wiem i zwolnieni tez tego nie wiedzą

CCC

CCC a o co konkretnie chodzi? bo ogólnikowo piszesz

ccc

jak są odpowiedni ludzie na odpowiednim stanowisku to zawalczą o firmę i o ludzi(Radek i Mirek), teraz tylko czas żeby się przyjrzeć pracy pseudo dyrektora zakładu - jego czas już minął i nie wiem czemu tolerują jeszcze jego chamstwo i brak profesjonalizmu!!! czas też pomyśleć czy pani szefowa jakości jest odpowiednia do tego stanowiska - myślę ,że niestety nie, musi się jeszcze wiele nauczyć żeby nie przynosić firmie wstydu przed klientami, za dużo głupiego gadania za mało efektów działania. może i trochę za ostro ale żeby wymagać od pracowników hali trzeba dać dużo od siebie!!! a dobra krytyka jeszcze nikomu nie zaszkodziła

robol
@ccc 27.11.2015 10:06

Dobra krytyka odnosi pozytywny skutek. A tu spłynie jak woda po kaczce i efektu nie będzie... Starego by trzeba uświadomić co się dzieje, wtedy by może coś ruszyło ;-)

ecik

Za chwila Peitz będzie sobie san pracował w tej firmie.Zarobki!

stary wyjadacz gpp

dobrze się dzieje w firmie przychodzą rewolucje to już widać :)

Rumak

tak lepsze gpp z aneksami na zmniejszenie stawek o 10% o procent. chociaż szef zaczyna sie interesować co mają do powiedzenia ludzie z hali, bo dużo się dowiedział z rozmowy z pracownikami. Widać ze "góra" leci w pręta i zmiata wszystko pod dywan, a jak przychodzi co do czego to zwalają na prostych roboli...

shnnbfd

:D :D :D jaram się

krt

chyba początek końca

sksk

począrek lepszego GPP

Piotrus Pan

Nowe Projety, Nowe Linie,Nowe Stawki No I Nowi Ludzie...Czy To Koniec GPP Czy Poczatek ??!!

aAA

OCZYWISCIE ZE ZAWROM GRUBA I RYLE BYDOM DUPAC ZA PORE GROSZY BYLEKAJ

iii

Gruby nie zamkną,a Peitz marnie płaci.

Zostaw opinię o Gebrueder Peitz Polska Sp. z o.o - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Gebrueder Peitz Polska Sp. z o.o