APX Technologie

APX Technologie

Opinie o APX Technologie

Joanna

@Oczko, czy Ty również należysz do grona wieloletnich pracowników APX Technologie? Jeżeli tak, to bardzo Cię proszę o kilka słów odnośnie wszystkich warunków zatrudnienia w oparciu, o które współpracujesz z tym pracodawcą. Jak wygląda kwestia systemu premiowego i pakietu benefitów w tym miejscu pracy?

Posiadacie jakieś informacje z życia przedsiębiorstwa? Napiszcie, jak wygląda poziom wynagrodzenia oraz inne warunki zatrudnienia w APX Technologie. Wasza opinia może pomóc innym użytkownikom.

Oczko
@Administrator 21.02.2018 10:27

Firma się rozwija, wynagrodzenia w 2018 wzrosły, BHP modelowe, coroczne impreza integracyjna dla wszystkich parowników firmy, wynagrodzenie: wiele osób pracuje już ponad 10 lat tzn, że jest satysfakcjonujące.

klient APX

Maszyny oferowane przez ta firme za duze pieniadze nic tylko wciaz maja awarie za awaria, prawdopodobnie te maszyny sa jakies wybrakowane, bo przeciez marka Hartford to bardzo profesjonalny producent. Pracujemy na takiej maszynie dopiero 7 miesiecy a Serwis byl juz u nas 10 razy i wlasnie zglosilismy kolejne wezwanie. Ogolnie czujemy sie naciagnieci, a ciezko jest teraz oddac maszyne i zerwac placenie leasingu. Nigdy wiecej APX. Zapraszam do korespondencji pod adres trebor26@wp.pl

Joanna

Na stronie internetowej firmy można znaleźć oferty pracy dla osób zainteresowanych pracą jako Technolog ds. Ofertowania oraz Operator CNC. Co jako obecni pracownicy firmy możecie im doradzić. Jak wygląda praca w tych działach firmy?

Nikczemnik

Mam nadzieję,ze pojawią się te obiecane podwyżki już

wojti

Ja pracuję w apx i bardzo sobie chwalę współpracę. Firma jest duża, działa prężnie, zresztą zobacz sobie na ich stronę http://www.apx.pl a będziesz miał obraz.

avril22
@wojti 31.03.2015 19:05

Jak bym chciał wysłać aplikację to gdzie, na który adres http://www.apx.pl/pl/produkcja/kontakt - ten ze strony? chodzi mi o pracę na produkcji

marzyciel ---

taa na pewno dostaniesz tutaj czlowieku konkrety malo jest osob w ogole teraz na tym swiecie ktore sa w stanie przedstawic jakies konkrety. taka jest prawda, moze powiecie cos wiecej na temat jednak i znajdzie sie chociaz jedna osoba ktora jest w stanie konkretnie powiedziec o tym miejscu. byloby przyjemnie

Igi

Radzę uważać na tę firmę bo to zgraja wampirów .

Pracuję w zakładzie produkcyjnym od prawie 8 lat. Jestem zadowolonym pracownikiem- dlatego pracuję. Pensja na czas zgidnie z umową, nadgodziny jak kodeks nakazał, bhp, miła i profesjonalna firma, która się rozwija.

limo

Faktycznie sporo tutaj opinii klientów, a opinii pracowników jak na lekarstwo. Ile osób orientacyjnie w ogóle zatrudnia APX Technologie?

dno

A jak mają traktować ludzi? NIc ciekawego, miernie na rynku. Poprostu dno!!!

nikt

czasami jest ciężko jak to na produkcji, pracuję 4 lata przeszedłem z innej strzeleńskiej firmy i jest nie do porównania

niewidoczny

Słowa kojarzące się z APX Technologie:., profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca

Zostaw opinię o APX Technologie - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie APX Technologie