Opinie o APX Technologie w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie APX Technologie. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w APX Technologie na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Maszyny i części do maszyn - produkcja maszyn obróbczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o APX Technologie w Warszawa

Alojzy

Jaka atmosfera obecnie panuje w apxie? Pracowałem w tej firmie kilka lat temu i chętnie bym wrócił ale nie mam pewności czy nadal są tam pewne osoby bez kompletnej wiedzy na kierowniczych stanowiskach zwłaszcza jeden pedancik

P.D.

Czy naprawdę właściciele aż tak bardzo się wstydzą opinii o swojej firmie i zatrudnianych kolejnych pseudo-dyrektorach, że muszą usuwać wszystkie komentarze. Słabe to jest bardzo, ale nie każdy potrafi konstruktywnie wykorzystać krytyczne głosy praconików i reagować na to co się dzieje na prowincji mowa oczywiście o Ciencisku. Coraz większe zaniedbania w realizowaniu kontraktów skończą się kiedyś drastycznie i boleśnie dla właścicieli i dla pracowników.

Ciężko jest w systemie 12/12 w APX Technologie? Ktoś coś?

Tornado

Idzie wytrzymać, nadgodziny trzeba szarpać jak idzie ????

Szymon

Takie pierdoły nt. Jacka to możesz sobie wsadzić głęboko w zad, szczekaczu zza monitora. Nie pozdrawiam. :-)

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie APX Technologie, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
DzIDzi

Jako były pracownik uważam że nowy dyrektor ma za zadanie zredukować załogę do minimum z minimum poprzez wymuszenie obniżenia wynagrodzenia a jeśli się nie podoba to automatycznie wypowiedzenie i problem z głowy. Zakład będzie pełnił najprawdopodobniej miejsca na pokaz dla sprzedawanych maszyn aby zaprezentować ich możliwości dlatego pracownicy powinni już sobie szukać pracy. Pana Art... Swid........... po prostu nie obchodzi los pracowników tylko martwi się aby Opacz miała z czego żyć. Tak jak w poprzednich komentarzach wspominałem lepiej szukać pracy puki jest ta. A o kim mowa jako suer technolog czy jest jakiś nowy technolog w Ciencisku?

Handlowiec

Proszę napisać, jakie warunki pracy są dla handlowca. Jaka kasa, jaka flota samochodową. Warto aplikować ?

Viktor
@Handlowiec

Bardzo pokręcone zasady z tego co słyszałem. Plany sprzedażywe niejasne. Ja w to nie wchodzę.

Technolog

Ł W (usunięte przez administratora). Szuka pracy, może wróci ?

Bocian

Kto wie, dlaczego Dyrektor zwolnił dobrego Kierownika Produkcji i niby kto miałby go zastąpić.

produkcja
@Bocian

Jak to kto. Super technolog

Wiesław

Proszę nie sugerować, że jakieś wpisy są moje. Nie bawię się w tego typu gierki i choć już nie pracuję w APX mam nadzieję na dalszą współpracę. Proszę podpisywać się swoim imieniem, nie stać Was ?

DzIDzi

Witam. To kiedy APX zacznie wyprzedawac maszyny bo jeśli Pan (usunięte przez administratora) odpowiada na komentarz to znaczy że czyta zamieszczone komentarze i wie jaka sytuacja panuje w firmie ale niestety nie angażuje się w rozmowę z pracownikami ojca. Bardzo dziwię się Panu Puch... Oraz Panu Swidz... z Opaczy że powalają nowemu dyrektorowi roz.......ic zakład który niegdyś był przykładem w okolicy. Szanowny Panie Arturze jeżeli zamierzają Państwo zamknąć zakład lub obciąć załogę do niezbędnego minimum to proszę poinformować o tym ludzi ze zakład przechodzi restrukturyzację a nie zwalniacie Państwo ludzi z dnia na dzien (całe szczęście że dajecie okres wypowiedzenia). Może Pan Panie Arturze tego nie rozumie bo jest Pan z Warszawy a tu jest prowincja i pewnie Opacz uważa nas za ludzi gorszego sortu ale ciekawe jak by Pan się zachował dostają wypowiedzenie mając rodzinę na utrzymaniu??? Przez tyle czasu odeszło tył dobrych pracowników a Opacz tego nie widziała albo nie chciała widzieć. A i odnośnie nowego dyrektora to faktycznie tam gdzie się pojawia tam sieje spustoszenie ale widocznie ma układy. Niech Pan uważa na lakier w samochodzie żeby w końcu jakiś pracownik nie wyrysowal Panu wielkiego czarnego wiadomo o co chodzi.

@DzIDzi

Stanowczo zaprzeczam, żeby ktokolwiek planował zamknięcie zakładu w Ciencisku. Jesteśmy w trakcie odświeżania parku maszynowego. Dążymy nowymi inwestycjami do polepszenia sytuacji w zakładzie w dobie koronawirusa. Cały czas zachęcam do bezpośredniego kontaktu gdyby ktoś chciał się podzielić swoimi uwagami.

@Artur Świdzikowski

Witam. Dziękuję za odpowiedź ale Panie Arturze zakład nie potrzebuje odświeżenia parku maszynowego i nowych inwestycji bo maszyny są nowe tylko utrzymania doświadczonej załogi i pracowników. Pan jako członek zarządu Opaczy powinien ustawić do pionu dyrektora w Ciencisku bo może Pan nie zdaje sobie z tego sprawy ale jego zachowanie podchodzi pod mobilng. To jest zakład produkcyjny i jeśli nie będą Państwo mieli załogi to co po nowych maszynach i inwestycjach. Wiem że teraz jest kryzys gospodarczy ale zastraszanie pracowników przez dyrektora w Ciencisku jest po prostu czystym (tu proszę użyć wyobraźni).

Błażej
@DzIDzi

Witam to APX przezywa to samo co JAFO przez wszystkie lata. U nas się nauczył wiec u Was będzie sprawdzał swoje "doświadczenie" . Dajcie mu dostęp do telefonu z YouTubem a zaraz z firmami narzędziowymi będzie pokazywał Wam filmiki jak powinno się obrabiać! Aplikacje na telefon i zawsze pomocy pan Tomasz z zaprzyjaźnionej firmy narzędziowej doradza narzędzia. Tanich narzędzi ani My ani Wy nie potrzebujecie - sprzedają się tylko te na których idzie dobrze zarobić. I zawsze warto spytać o promocje! Pora wakacji w końcu nadchodzi.

Mistrz

Ostatnio nie przedłużyli umowy dobremu handlowcowi WM (takiemu z jajami ) dostarczał zlecenia dla Zakładu Produkcyjnego. W każdym zakładzie są osoby produkcyjne i nieprodukcyjne, ten był akurat ambitny i upierdliwy. Zwolnienie handlowca, który przynosił zlecenia do zakładu (nawet w kryzysie ) to strzał w kolano. Siłą rozpędu dojedziemy do końca roku, a potem się skończy. Jeżeli na jesień zaostrzy się Pandemia, po nowym roku nie będziemy mieli zleceń.(usunięte przez administratora).

@Mistrz

Chyba nie bardzo załatwiał skoro nie mieliśmy pracy.

mistrz

Ty: Mam w (usunięte przez administratora) kto to jest, Jeden handlowiec nie załatwi zleceń dla całego zakładu.

Artur Świdzikowski

Obecnie mamy trudną sytuację na rynku i ciężko jest zapewnić ciągłość prac we wszystkich działach. Odrzucamy zlecenia tylko takie, których nie jesteśmy w stanie wykonać (np. z powodu gabarytu).

Artur Świdzikowski

Mocno nie pokoi mnie Twoje uwagi/opinia. Zapraszam do bezpośredniego kontaktu ze mną.

Ktoś

Mam wrażenie że pracownicy tego zakładu są wiecznie niezadowoleni. Niezależnie jaka osoba by nie była dyrektorem to cały czas będzie źle. I żaden im nie odpowiada bo nie głaszcze.

Ziutek
@Ktoś

To poczytaj sobie opinie na stronie JAFO o tym gościu który był całe życie pod rozkazem a jako dyrektor firmy leczy swoje kompleksy. Tam robił dokładnie to samo.

Ktoś
@Ziutek

Przeczytaj dokładnie co napisałem ze zrozumieniem. Poczytać wstecz to poprzedni też był zły, i poprzedni i każdy.

Człowiek z lasu
@Ktoś

My nie chcemy być głaskani po głowie. Chcemy być traktowani normalnie, a nie wyrzucani z pracy bez podania przyczyny jak pionki w grze pewnej układanki "dyktatora".

Zaskoczony

Po ostanich wpisach jestem zdziwiony tym jak zepsuł się ten zakład który niegdyś słynął z tak dobrej renomy w okolicy. Pracuję z jednej z bydgoskich firm o podobnej branży i chciałem aplikować tutaj do działu technologii ze względu na bliższą odległość od miejsca zamieszkania, ale chyba dam sobie spokój. Pytanie do obecnie pracujących czy technolodzy też są nękani mobbingiem jak pracownicy produkcji?

Czy APX Technologie organizuje staże dla studentów?

DzIDzi

Nie całe szczęście w tym momencie nie organizuje

Ziutek

Diablo ma rację.. Tak niestety jest.. Mi też jest tu ciężko.. Człowiek po nocy spać nie może bo boi się iść do pracy i nie wie co go czeka nowy dzień.. Szkoda że ani prezes ani zarząd ani reszta tego nie widzi.. Przykro mi że odchodzą dobrzy pracownicy.. Dziś brygadzista który odwalał samą gównianą robotę i wszystkie wdrożenia dostał propozycje obniżenia pensji pod groźbą że jeśli nie podpisze to z końcem października jego stanowisko będzie zlikwidowane.. A nie czarujmy się.. Nie każdy pracuje tak samo.. Nie bez powodu był brygadzista.... Ciekawe kto będzie następny.. Czas szukać nowej pracy i (usunięte przez administratora) z stąd jak najszybciej..

Zły

Wszystkie opinie przeczytanie wcześniej na temat naszego nowego dyrektora pana Robercika się sprawdzają. Pierwsze co zrobił jak przyszedł to wprowadził ogólny terror. Największym dokonaniem jego pomysłowości było wprowadzenie dla nas zakazu palenia. Pracuję w tej firmie od ponad 10 lat i jeszcze nigdy nie było tutaj tak źle. Na większości działów nie ma co robić i ludzie są wysyłani na urlopy. Nasz nowy dyrektorek jest takim burakiem, że nawet nie potrafi się z nikim przywitać. Dzisiejsza rewizja pracowników działu produkcji to było już totalne (usunięte przez administratora) a należy jeszcze wspomnieć o tym że pozabierał nam premie za brak wyrobienia a od miesiąca połowa z nas chodziła z miotłą bo nie załatwił niczego do roboty. Pracowników na produkcji jest garstka i tylko czekać aż się pozwalniają. Ogólnie firma jest u schyłku i dziwne że w ogóle utrzymuje się jeszcze na rynku. Ciekawi mnie tylko gdzie prezesi mają oczy zatrudniając kolejną niekompetentną osobę. No chyba że jest to jakiś kolega kolegi.

@Zły

Witam, Ogłoszenie pandemii zmusiły kierownictwo firmy do wprowadzenia nowych restrykcyjnych zasad mających na celu ochronę naszego zdrowia i zdrowia bliskich. Po dwóch godzinach od spotkania, na którym wszyscy zostali poinformowani o nowych zasadach (m.in. zachowywaniu odległości między sobą) Dyrektor zobaczył na palarni 5 pracowników stojących w odległości 0,5m od siebie. Pokazało nam to, że są pracownicy, którzy nie stosują się do nowo wprowadzonych zasad w związku z czym koniecznym było wprowadzenie całkowitego zakazu palenia. Tak jak wcześniej wspomniałem aktualnie panuje pandemia, której skutkiem jest spowolnienie gospodarki, a w konsekwencji utrudnienie zapewnienia ciągłości pracy dla wszystkich pracowników. Zarząd robi co w ich mocy, żeby nie odbiło się to na pensjach pracowników – do tej pory nikomu nie została obniżone wynagrodzenie. Jeżeli uważa Pan, że otrzymał Pan bezpodstawnie niższe wynagrodzenie proszę o kontakt ze mną, żebyśmy mogli to wyjaśnić. W narzędziowni dostanie Pan mój numer telefonu. Zapraszam do kontaktu.

bro

powodem mojego odejścia były zbyt małe pieniądze za wykonywana pracę, zresztą nie tylko moją pracownicy z działu technologicznego również się zwalniali, z tego co od nich usłyszałem to o jakichkolwiek podwyżkach nie było mowy a czasami nawet premie zabrali nie informując nikogo.Tak mój znajomy się zwolnił, może po zwolnieniu się K.K zmieni się na dobre Dodatkowo bardzo często z tego co widzieliśmy jeździli na delegacje z nowymi maszynami a nawet robotami do klientów ale po odejściu

Mieczysław

Od jak dawna nie pracujesz już w tej firmie i co było powodem Twojego odejścia? Co możesz powiedzieć na temat wysokości zarobków w APX Technologie, czy byłeś zadowolony ze swojej pensji?

Zostaw merytoryczną opinię o APX Technologie - Warszawa

• Jak się pracuje w APX Technologie?

Zobacz opinie na temat firmy APX Technologie tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w APX Technologie?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 2 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

APX Technologie