Dragon Sp. z o.o. Sławomir Raszka

Bielsko-Biała

Dragon Sp. z o.o. Sławomir Raszka

Opinie o Dragon Sp. z o.o. Sławomir Raszka

Xxx

A Paweł to spoko gość co o nim sądzicie

Jak oceniasz pracę w firmie Dragon Sp. z o.o. Sławomir Raszka? To istotne, by poznać ocenę każdego pracownika.

Jola

Olek to zwyła faja.

Zachęcam osoby, które są zatrudnione w Dragon Sp. z o.o. Sławomir Raszka o opisanie świeżej atmosfery panującej w tej firmie. Jak w tym momencie wyglądają warunki zatrudnienia? Czy pracodawca organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Zorientowany
@Administrator 09.04.2018 16:16

Firma DRAGON już nie istnieje. Została przejęta przez większą firmę ochroniarską.

Olek

Jesteście pewni, że nic pozytywnego nie można napisać? Idealnych firm nie ma!!!

Damoan

Ten z zezem to ten co sprzedał i okradł wspólników?

ja
@Damoan 20.05.2017 07:30

witam, może Pan wie, gdzie on mieszka?

Monia

Szumowina pełną gębą

jadzia

Zwykła menda i DONOSICIEL

PIETREK

ZEZOWATY MA ZAWSZE PEŁNE USTA ROBOTY TA NASZA KRÓWKA CIĄGUTKA

Daro

A gdzie ta firemka Konfident -Patrol teraz ma siedzibę?

jadzia

wow tylu konfidentów w jednym miejscu

Lodziarka

Pozdrawiam chłopaki :)

didu

kupa dziada stoi taki ochraniacz z zezem i niby patrzy na ciebie a druga ręką kradnie ci portfel taka to ochrona kupa dziada i tyle uwaga na zezowatych

yto

Ktoś u złodzieja jeszcze pracuje?

dia

Tragedia pordzewiałe samochody które daleko nie dojadą to ma być ochrona

gruby maniek

co wy tu piszecie konfident i kibolki w jednej drużynie

wikciu

(usunięte przez administratora) jak to widzi to się w grobie przewraca

Przedsębiorcai

no proszę w końcu jakieś mądre słowa :) Gratuluję odwagi :)dołożę swoje dwa słowa, mam swój obiekt w szczyrku, ta firma jest nieodpowiedzialna i ich grupa interwencyjna to porażka !!! mam jeszcze kilka innych obiektów w bielsku ochranianych przez SOLID i (usunięte przez administratora)PATROL, najbardziej leży mi (usunięte przez administratora), najszybciej przyjeżdżają na alarm. (usunięte przez administratora)

szczyrkowianin

Widuję czasami firmę Dragon na Szczyrku i jest to masakra goście wyglądają jak partyzanci.Powstańcy warszawscy mieli lepsze sorty! Gość z Dragona miał kamizelkę taktyczną, niebieskie dżinsy i białe adidasy:) Po drugie słyszałem że ta firma jest(usunięte przez administratora)mają coprawda prawie 1000 obiektów ale połowa z tego to abonamenty po 1 zł.

kamila

Polecam firmę Dragon i ich najprzystojniejszych ochroniarzy z z klubu Pomarańczy - kiboli BKSu

Jurek74

Firma godna polecenia!!

Kamcia

W przeciwieństwie do "Grabowski Patrol" płacą dobrze,na czas i szanują pracowników. Polecam.

Zostaw opinię o Dragon Sp. z o.o. Sławomir Raszka - Bielsko-Biała

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dragon Sp. z o.o. Sławomir Raszka