Calypso Fitness Club

Warszawa

Ocena pracodawcy 2/6

na podstawie 6 ocen.

Opinie o Calypso Fitness Club

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Calypso Fitness Club

#Wiembopracuje

Polecam pracę w dziale recepcji i sportowym - jasne warunki i obowiązki, wspaniali ludzie i świetna atmosfera wspierana przez kluczowe osoby zarządzające w powyższych działach. UWAGA! Nie polecam aplikowania do działu sprzedaży - od roku w firmie pracuje nowy szef sprzedaży - kibol z Tarnobrzega który traktuje ludzi jak w obozie, uwielbia pracę we wzajemnym skłóceniu pomiędzy pracownikami, masowe zwolnienia, mobbing. Nie niszcz swojego zdrowia psychicznego i życia - nie wybieraj działu sprzedaży w tej firmie Marka: 9/10 Dział recepcyjny: 9/10 Dział sportowy: 9/10 Dział sprzedaży: -1/10 Ogólnie polecam markę.

Koordynatorka DS
@#Wiembopracuje 23.09.2017 13:17

To gdzie w końcu pracujesz, w dziale sportowym, recepcji czy dziale sprzedaży? Nie ma to jak psuć komuś reputację z czystej zawiści :) Pozdrawiam szefa działu sprzedaży od którego się wiele nauczyłam. A do autora tylko jedno: więcej od siebie wymagaj to może gdzieś znajdziesz... ;)

Rekrutowana

Nie polecam pracy w Calypso fitness targowek. Rozmowę rekrutacyjna przeprowadzają na korytarzu gdzie wszyscy chodzą i nie można w spokoju porozmawiać. Koordynatorka sztucznie miła to się da wyczuć od razu. Dziewczyny na recepcji są miłe i pomocne tylko czuć że z atmosfera pracy jest coś nie tak. Pensja też nie zadowalający ponieważ w pierwszych miesiącach pracy nie ma co liczyć na pensję bo działań sprzedażowych robić nie będziesz, a nawet jeśli będziesz nie masz pewności że wyrobisz próg. Byłam tam na rozmowie i nie polecam.

klang

misa, dobre jest to, żę standardowo spotykasz się z mnóstwem ludzi.

Onex

A co powiecie o zarobkach?

X

Calypso Wilanow ma nieprofesjonalne podejscie do przeprowadzania rozmowy rekrutacyjnej. Manager umawia sie na rozmowe przez sms...nastepnie nie zjawia sie na rozmowe...rozmowa zostala przeprowadzona przez panne "X" , ktora nie raczyla sie przedstawic ani podac stanowiska...rozmowa rozstala przeprowadzona na korytarzu na sofie..byle jak...nie polecam, szkoda czasu i energi, na niepowazne sytuacje... .

JA

Jeżeli chodzi o pracę w CH Wola Park to nie polecam. Podczas mojej pracy w owym miejscu sporo rececpcjonistek się zmieniło. i z tego co się orientuje wciąż tak jest (przyczyną w większości jest niewyrabianie progu).

Zostaw opinię o Calypso Fitness Club - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Calypso Fitness Club