Calypso Fitness S.A.

Calypso Fitness S.A.

Opinie o Calypso Fitness S.A.

Robert

Trzeba patrzeć co się robi a nie szukać winnego. Dobra firma nie chce tracić przez wasze błędy!

Paweł Chamera

Dobrą firmę poznaje się nie po tym jak jest wszystko dobrze, tylko wtedy gdy jest problem i trzeba go rozwiązać. Calypso to totalne dno, klienta powinni szanować ponieważ to dzięki niemu zarabiają. Dla Calypso nie liczy się dobro klienta tylko to aby wyciągnąć z niego jak najwięcej kasy. Wszystkim odradzam, ponieważ jeśli będziecie mieli jakiś problem to nie ma co liczyć na pomoc. Jeśli macie do wyboru jakąś inną siłownię w okolicy to warto iść do konkurencji.

Karolina
@Paweł Chamera 23.07.2018 11:49

Zarabiają na ludziach którzy klikają na stronie i wpisują swoje dane a potem ścigają ich windykacja

Karolina

Tragedia. Nigdy nie skorzystałam z ich usług. Wpisałam swoje dane sprawdzając cenę danego karnetu i przez to wpisali mnie jako klienta bo klikając dalej ponoć podpisałam z nimi umowę wiążąca. Właśnie wisi nade mną windykacja za nieskorzystanie z ich usług... Nie polecam żadnych ich usług a nawet i wchodzenia na stronę. Moje sugestie dla Calypso Fitness S.A.: Nie zdzierajcie z biednych ludzi pieniędzy Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Być kulturalni.

!rozczarowany

Niestety, ale to nie jest dobry pracodawca. Trenerów fitness zatrudnia się na umowę o dzieło, co jest niezgodne z prawem, bo nie wiem, jakie Ci trenerzy dzieła tworzą? Pazerność straszna, ponieważ za trening personalny kasują 90 zł, ale trener dostaje tylko 40 zł, więc nic dziwnego, że trenerzy dogadują się na boku z klientami. Pazerność i skąpstwo widać również w tym, że żal im kupić raz na jakiś czas nowy sprzęt typu piłka, sznur. To nie są jakieś duże koszty, a pokazują klientowi, że ktoś się stara. Manager nie wiem po co tam jest, ponieważ jakiekolwiek sugestie są kompletnie olewane np. dotyczące zepsutych prysznicy lub zużytego sprzętu.

Bronisław

@Rozmowa kwalifikacyjna, czy wyjaśniłaś sprawę z rozmową kwalifikacyjną? Może warto było podejść do siedziby klubu w Galerii i poinformować o przybyciu na spotkanie. Czasami zdarzają nieprzewidywalne sytuacje. I jeszcze istnieje taka kwestia, że osoba rekrutująca mogła nie wiedzieć jak wyglądasz i po prostu wśród wielu ludzi nie rozpoznała Ciebie. Myślę, że w tej sprawie należało udać się do Calypso i porozmawiać odnośnie zaistniałej sytuacji, ponieważ mogło to być zwykłe nieporozumienie.

Rozmowa kwalifikacyjna

Nie polecam Calypso w Krakowie (Galeria Kazimierz). Byłam umówiona na rozmowę na konkretną godzinę. Pani z która rozmawiałam umówiła się ze mną obok Cinema City. 10 min przed zadzwoniłam żeby poinformować ze jestem juz na miejscu i spytałam gdzie dokładnie mam zaczekać. Powiedziano mi żebym zajęła miejsce koło kfc i innych fast foodow i ze za CHWILKĘ do mnie podejdzie. I tak czekałam prawie półtorej godziny, nikt się nie zjawil i nie poinformował o odwołaniu spotkania. Brak jakiegokolwiek szacunku do innych ludzi, zdecydowanie nie polecam!

Maciej trg

Umowa o dzieło dla trenera co jest niezgodne z prawem. Sieć nie dba o pracownila, zwolnienia z dnia na dzien, stawka za trening personalny dla trenera to 40zl. Brak jakiegokolwiek rozwoju i szkolen. Stawka godzinowa 12zl. Po roku awans na 13zl i koniec

#Wiembopracuje

Polecam pracę w dziale recepcji i sportowym - jasne warunki i obowiązki, wspaniali ludzie i świetna atmosfera wspierana przez kluczowe osoby zarządzające w powyższych działach. UWAGA! Nie polecam aplikowania do działu sprzedaży - od roku w firmie pracuje nowy szef sprzedaży - kibol z Tarnobrzega który traktuje ludzi jak w obozie, uwielbia pracę we wzajemnym skłóceniu pomiędzy pracownikami, masowe zwolnienia, mobbing. Nie niszcz swojego zdrowia psychicznego i życia - nie wybieraj działu sprzedaży w tej firmie Marka: 9/10 Dział recepcyjny: 9/10 Dział sportowy: 9/10 Dział sprzedaży: -1/10 Ogólnie polecam markę.

Koordynatorka DS
@#Wiembopracuje 23.09.2017 13:17

To gdzie w końcu pracujesz, w dziale sportowym, recepcji czy dziale sprzedaży? Nie ma to jak psuć komuś reputację z czystej zawiści :) Pozdrawiam szefa działu sprzedaży od którego się wiele nauczyłam. A do autora tylko jedno: więcej od siebie wymagaj to może gdzieś znajdziesz... ;)

Rekrutowana

Nie polecam pracy w Calypso fitness targowek. Rozmowę rekrutacyjna przeprowadzają na korytarzu gdzie wszyscy chodzą i nie można w spokoju porozmawiać. Koordynatorka sztucznie miła to się da wyczuć od razu. Dziewczyny na recepcji są miłe i pomocne tylko czuć że z atmosfera pracy jest coś nie tak. Pensja też nie zadowalający ponieważ w pierwszych miesiącach pracy nie ma co liczyć na pensję bo działań sprzedażowych robić nie będziesz, a nawet jeśli będziesz nie masz pewności że wyrobisz próg. Byłam tam na rozmowie i nie polecam.

klang

misa, dobre jest to, żę standardowo spotykasz się z mnóstwem ludzi.

Onex

A co powiecie o zarobkach?

X

Calypso Wilanow ma nieprofesjonalne podejscie do przeprowadzania rozmowy rekrutacyjnej. Manager umawia sie na rozmowe przez sms...nastepnie nie zjawia sie na rozmowe...rozmowa zostala przeprowadzona przez panne "X" , ktora nie raczyla sie przedstawic ani podac stanowiska...rozmowa rozstala przeprowadzona na korytarzu na sofie..byle jak...nie polecam, szkoda czasu i energi, na niepowazne sytuacje... .

JA

Jeżeli chodzi o pracę w CH Wola Park to nie polecam. Podczas mojej pracy w owym miejscu sporo rececpcjonistek się zmieniło. i z tego co się orientuje wciąż tak jest (przyczyną w większości jest niewyrabianie progu).

Zostaw opinię o Calypso Fitness S.A. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Calypso Fitness S.A.