APX TECHNOLOGIE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Ciencisko

Opinie o APX TECHNOLOGIE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

baba

Gdzie ta praca spokojna? Pod prądem wysokiego napięcia? Żadnych perspektyw, brak płynności finansowej, ciągła nerwówka i obwinianie wszystkich podwładnych za porażki. Mierne wynagrodzenia, lepiej pracować na poczcie!! Lepiej tam płacą ... Nie polecam. Pełny negatyw!

ktoś.

Praca spokojna,

Zostaw opinię o APX TECHNOLOGIE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Ciencisko

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie APX TECHNOLOGIE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ