Opinie o Krzysztof Toth Nukleomed Nzoz Nukleomed w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników na temat pracodawcy Krzysztof Toth Nukleomed Nzoz Nukleomed, i Klientów firmy. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Krzysztof Toth Nukleomed Nzoz Nukleomed o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Krzysztof Toth Nukleomed Nzoz Nukleomed w Warszawa

A

W dziale obsługi klienta nie polecam - praca niepewna,co chwila wymiana personelu.

Nukleomed Nowy wpis
@A

Niepewna dla pracowników, którzy się nie sprawdzają w dziale obsługi klienta, a na co dzień zależy nam na stałej i satysfakcjonującej obie strony współpracy. Jest to bardzo wymagająca praca, do której potrzebna jest kombinacja bardzo ważnych cech - świetnej organizacji czasu i pracy, empatii i ciepła wobec drugiego człowieka, otwartości i chęci nabywania trudnej wiedzy z zakresu medycyny, w szczególności medycyny nuklearnej. Po roku wdrażania zmian - jesteśmy dumni z naszego zespołu, który dokłada wszelkich starań, żeby pacjenci czuli się w profesjonalny i życzliwy sposób zaopiekowani - dodatkowo dzieję się to w serdecznej atmosferze.

Zostaw merytoryczną opinię o Krzysztof Toth Nukleomed Nzoz Nukleomed - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Krzysztof Toth Nukleomed Nzoz Nukleomed
0/5 Na podstawie 0 ocen.