Opinie o Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Forpłyt Jan Zadrożny Grzegorz Zadrożny Spółka Jawna

Zenek11

Szkoda słów na ta firmę.Pracowalem tam 5 lat i żałuje że wcześniej się nie zwolnilem.Kierownik Pan Mirosław totalne dno swoich podopiecznych traktuje jak smieci....Z koleji Brygadzista stolarni tez nie lepszy...Firma parow i tyle..Cale szczęście juz tam nie pracuje...

Forpłyt to Masakra - bardzo niskie zarobki i złe traktowanie pracowników.

mlody

pracowalem w forplycie. owszem, jesli jestes na zwolnieniu dostajesz minimum. ale jesli cos bylo potrzeba (zaliczke lub jakakolwiek pomoc,np transport)szlo sie do wladka lub Jana (śp) i nie bylo problemu. firma ok, jesli ty tez ok

Mirenka

Ciekawa jestem czemu takie rzeczy wypisujecie. Jak się Wam nie podoba to przecież nikt nie zmusza do pracy. Mój mąż tam pracował i był bardzo zadowolony. Nie podoba się Wam kasa na lewo to bierzcie tyle ile macie na papierze. Wszystko zależy od tego kim się jest i czego oczekuje się od pracy. W hipermarketach niby też jest strasznie że nawet nie dają chodzić do wc ale jakoś kolejki ustawiają się do pracy. To obłuda jest te Wasze teksty.

Gall Anonim

tak, wszystko super, weź nie żartuj, mobbing ze strony dyrektor handlowej, której chyba nawet właściciele się boją, nagminne fałszowanie ewidencji czasu pracy, nie udzielanie urlopu bądź wypłacania kasy za nadgodziny. Co innego na umowie co innego do wypłaty - umowy na najniższą krajową żeby tylko jak ktoś się rozchoruje[usunięte przez moderatora] mu kasę,bądź w przypadku zwolnienia żeby zapłacić jak najmniejj za okres wypowiedzenia. Widziałem już ludzi zwalnianych bo śmieli chorować przez tydzień, bądź nie daj boże wziąć opiekę nad dzieckiem. PIP miałby za co wystawiać mandaty jakby sprawdził ewidencję czasu pracy i porównał z danymi z komputerów na których sprzedają ekspedientki.Jedno dobre co można powiedzieć o tej firmie to kasa na koncie zawsze na czas.

Zostaw opinię o Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Forpłyt Jan Zadrożny Grzegorz Zadrożny Spółka Jawna - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Forpłyt Jan Zadrożny Grzegorz Zadrożny Spółka Jawna