Tomix Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Tomasz Paśnik

Tomix Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Tomasz Paśnik

Opinie o Tomix Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Tomasz Paśnik

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Info

Dla aplikujących na odzież medyczną. 3 miesiące okres próbny własne auto za koszty paliwa, umowa zlecenie i jedynie prowizja od sprzedaży pary "gaci". Stroje w aucie na pace i wizyty z "partyzanta" w szpitalach. Dla tych co byli sa reapami, wszystko jasne,Tanie się nie da :)

Zostaw opinię o Tomix Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Tomasz Paśnik - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Tomix Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Tomasz Paśnik