Kancelaria Prawna Chałas i Wspólnicy

Opinie o Kancelaria Prawna Chałas i Wspólnicy

Janusz

Czy jest aż tak dobrze, że nikt nie pisze? Są rożne kancelarie ale słyszałem o nich dużo dobrego i mam chęć aplikować. Coś podpowiecie?

tonek

rynek jest mały? chyba nie mówimy o rynku prawniczym.. kancelarie otwierają się jedna na drugiej, ale mają co robić, bo ludzie mają teraz sprawy dosłownie o wszystko. Dlatego na pewno dobrze im się wiedzie.

Kz

Praca w kancelarii jest OK, zależy co ktoś chce tam robić, czy chce pracować czy nie... Jeżeli nie to wszędzie można narzekać... Minie się podobało

Kasia

W kwestii usług prawniczych związanych z odszkodowaniem, zadośćuczynieniem polecam GOCAL Dla mnie zawsze liczyła się jakość. Lubię dobre rzeczy. Wolę zjeść mniej a coś wartościowego, smacznego, odżywczego niż zapchać żołądek byle czym. Wolę jeździć jednym dobrym samochodem niż rozpadającymi się trzema gruchotami i sprawdzać który dzisiaj odpali. Dobrze wybrać GOCAL zamiast kancelarii która co chwilę będzie chciała pieniędzy za jakieś czynności lub jakiejś innej firmy prawniczej która co chwilę będzie podwyższała aneksami swoją wartość procentową od świadczeń które uzyskają. Cenisz komfort i stabilizację? Lubisz mieć dostęp w każdej chwili do informacji na temat sprawy? Chcesz jako klient czuć się wyjątkowo. To wszystko zapewnia GOCAL.

Katerina

Chciałam aplikować do tej firmy. Czy ktoś mógłby napisać mi obiektywnie jak tam jest? Bez ubarwiania i też bez owijania w bawełnę? Mój adres mailowy kate.zola(małpa)vp.pl

BBB

To forum jest cenzurowane, usuwane są całe wpisy - ten też zostanie usunięty jak tylko pojawi się wątek kilku poważnych spraw dyscyplinarnych przeciwko ( usunięte przez administratora ) czy chore relacje typu biało-czarne.

Katerina
@BBB 19.09.2014 11:46

@BBB chętnie dowiem się czegoś więcej. Możesz napisać? kate.zola(maupa)vp.pl

GX

Ogólnie rzecz biorąc [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] chora atmosfera podejrzliwości i chore godziny pracy, od 9 do 18:30.

jabi

pod względem merytorycznym może i nie jest jeszcze tak źle ale jako miejsce do pracy TRAGEDIA. rzucane kłody pod nogi na porządku dziennym, chore zasady współpracy, zero wsparcia. Nawet nie do końca jasne czego oczekują bo zawsze jest coś do czego można się przyczepić. (usunięte przez administratora)

lala

ok

aaaa

Słusznie zrobisz. Naprawdę nie warto traci czasu na pracę tam.

Dj

Nie narzekajcie. Chyba nie wiecie albo udajecie, że nie chcecie wiedzieć co się dzieje na rynku. Na tym tle Kancelaria wypada bardzo, bardzo korzystnie i to pod każdym względem. Być może atmosfera faktycznie mogłaby być lepsza, ale to jest firma która świadczy obsługę prawną a nie miejsce spotkań towarzyskich.

HanM

Czy trzeba mieć maturę żeby zostać tam Dyrektorem?

verona

Dm - 2013-05-26 23:21:53 Jedyne określenie jakie ciśnie mi się na usta to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Panuje tam nerwowa atmosfera, pracownika traktuje się jak tanią siłę roboczą, nie ten to następny - co za tym idzie, rotacja pracowników na zniewalająco wysokim poziomie. Wszystko działa w obie strony także pracownicy, którzy znają swoją wartość rynkową, uciekają stamtąd bez wahania.(usunięte przez administratora)

M.M.

Profesjonalna i jedna z lepszych Kancelarii Prawnych w Polsce. Szacun dla (usuniete przez administratora), że zbudował taką Firmę, że potrafi w profesjonalny sposób zarządzać i kontrolować a przede wszystkim szacun za to musi współpracować czasami z takimi (usuniete przez administratora) że płakać sie chcę. Do narzekających - zbudujcie sami taką Kancelarię, utrzymajcie sie tak długo na rynku - a dopiero później narzekajcie. Pozdrawiam i życzę miłego dnia. (usunięte przez administratora)

mała

W tej firmie nie należy pracować nawet w dziale księgowości...Choćby nie wiem ile płacili.(usunięte przez administratora)Naprawdę nie polecam (jak wszyscy powyżej...). Rotacja pracowników świadczy o tym najlepiej....

anet

cześć , mam tam w dniu dzisiejszym rozmowę w sprawie pracy - moze ktoś wie ile oferują samodzielnej księgowej?

ver56

Ja mam za sobą pracę w 5 firmach, w każdej po 2-3 lata. Nie ma miejsca idealnego, to jasne. Ale są względnie zdrowe organizacje. ( usunięte przez administratora )W każdym aspekcie. Każdym. Tego, co chciałbym napisać, z oczywistych powodów napisać nie mogę. Ale można by o tym napisać książkę, zapewniam. Jeśli ktoś chce tam pracować, niech idzie. Sam się przekona. Tak jak ja sie przekonałem po 3 dniach. (usunięte przez administratora)Wszyscy wam powiedzą to samo. A jak nie wierzycie - aplikujcie. powodzenia!

Tomi

(usuniete przez administratora) szefostwa to niestety standard w większości firm - z tych powodów zmieniałem już parę razy pracę, wszędzie jest podobnie, tylko nasilenie różne... Co do kontroli godzin pracy: rozumiem w takim razie, że zatrudnienie jest na umowę o pracę, z rozliczeniem godzin nadliczbowych? Czy też mimo to umowy są"smieciowe"?

Tomi

A co tam takiego strasznego, że taka duża rotacja i takie opinie? (usuniete przez administratora) Nieludzkie godziny pracy? Jestem wstępnie umówiony na rozmowę kwalifikacyjną i się trochę boję...

advo

najgorsze miejscce w jakim przyszlo mi pracować - zresztą popytajcie w branzy, wszyscy to potwierdzą.

Kama

nie polecam, co więcej proponuję omijać z daleka, a zwłaszcza niech uważają ci,(usunięte przez administratora). Tak czy owak to jedno z tych miejsc, w którym odradzam być nawet tylko w myślach. Dotyczy to zarówno klientów jak i pracowników

bor

widzę, że marketing kancelarii wypełnia polecenia...

Jack

marketing i PR na bardzo wysokim poziomie - tak naprawdę to on rozdmuchał ten pusty balon. Bardzo kompetentne osoby.

Mewa

Rotacja pracowników jest duża, średni czas pracy to kilka - kilkanaście miesięcy. Na aplikacji, szczególnie pod koniec, zdecydowanie radzę się zastanowić dwa razy.(usunięte przez administratora)Stwarzają pozór dużej korporacji, ale w rzeczywistości nią nie są.

lato

a co możecie powiedzieć o dziale marketingu i osobach tam pracujących będę wdzięczny za odpowiedź

Mała Mi

Ja pracowałam tam prawie dwa lata i nie wspominam tego czasu źle, wręcz przeciwnie - na tamten czas (aplikacji) całkiem sporo się nauczyłam. Jak dla mnie było całkiem ok i nie bardzo rozumiem skąd takie ostre słowa.

regw

absolutnie nie polecam( usunięte przez administratora )Szkoda czasu i energii na taką pracę.

hanka

tzn ile (netto)?? umowa o pracę czy zlecenie

Marcin Kozłowski

Zbyt nisko cenią pracowników (mało płacą).

Adam Dorotowski

Zbyt dużo reklamy lecz w praktyce wszystko wygląda o wiele gorzej. Brak należytej staranności oraz indywidualnego podejścia do Klientów.

Zostaw opinię o Kancelaria Prawna Chałas i Wspólnicy - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kancelaria Prawna Chałas i Wspólnicy