Opinie o Noerr Biedecki Sp.K. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Noerr Biedecki Sp.K.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Noerr Biedecki Sp.K. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Kancelarie prawne i doradcy prawni
Kancelarie prawne i doradcy prawni Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Noerr Biedecki Sp.K. w Warszawa

Witam, Ktoś sugerował, że kancelarii chyba już nie ma a ja właśnie po Jerozolimskich się rozglądam za zatrudnieniem. Widziałam nawet dawniejszą ofertę dla Prawnika z językiem niemieckim. Taka forma zatrudnienia nie będzie już możliwa?

MagTa Nowy wpis

Odradzam. W pierwszej połowie roku odeszło 3 z 4 partnerów. Zapanował bałagan Ostatni wspólnik Paweł, jest słaby merytorycznie i nie umie zarządzać ludźmi, ani kancelarią. Bardzo źle traktuje pracowników. Nie szanuje klientów. Atmosfera jest okropna. Ludzie się poddają , składają wypowiedzenia. Rezygnacje stopniowo poskładał już cały dział corpo. Nie ma nikogo od m&a. kancelaria nie ma nic do zaoferowania, poza stresem.

Były pracownik Nowy wpis
@MagTa

Co, biedeckich nie ma?

kami

kiedyś to była super kancelaria, zanim się połączyli z biedeckimi. Odkąd kancelarię przejeli bracia, wymienił się cały 30osobowy zespół (wszyscy sami złożyli wypowiedzenia, to o czymś świadczy). Wszędzie tną koszty, w pandemii ścieli pensje i zwrócili je na koniec roku mówiąc że to bonus :D :D :D ogólnie traktowanie jak się nie podoba to spadaj, zero inwestycji w pracownika, zero szacunku. szef dzwoni po nocach. darujcie sobie.

@kami

Zgadzam się w 100% z tą opinią, dokładnie tak było za moich czasów, czyli na pewno do 2020 r. Ciągła rotacja, telefony po nocach, nie wspominając już o rzucaniu mięsem, trzaskaniu drzwiami. Ponad 90% ówczesnego zespołu odeszło, bo to było nie do wytrzymania.

Joanna

ale jak to telefony po nocach? miales obowiazek byc w firmie pod telefonem 24h na dobe?

@Joanna

Tak, po to Ci dają telefon służbowy :)

Dorota

No i dzwoni Ci szef w nocy i czego chce? Każe referować treść akt, zadaje zadania na rano? :)

@Dorota

Np odzywa się o 22 że trzeba coś zrobić na jutro do godz. 8 rano :)

Grażyna

I jakie przykładowe zadania daje? Bardzo czasochłonne to? :/

Agata
@Grażyna

Jakie ma to znaczenie „co daje” o godzinie 22 ludziom, którzy mają rodziny, dzieci, pasje i w ogóle, PRYWATNE życie? Przez takich desperatów, którzy nauczyli swoich pracodawców odbierania telefonów, wykonywania pracy o 22 etc. Jest jak jest. Wystarczy nakreślić granicę od razu i wykonywać swoją pracę dobrze, wtedy kiedy jest na to czas, a po godzinach grzecznie odmówić. Jednym się takie sytuacje przytrafiają, drugim nie - jak ktoś daje sobie wejść na głowe, to będzie nim pomiatane. Jak w życiu, proste.

@Agata

Łatwo mówić..

@Agata

Za każdym razem słyszysz że to "wyjątkowa sytuacja" i "tak czasami w tym zawodzie bywa". Więc robisz to licząc że to rzeczywiście jednorazowa sytuacja. A spróbuj nie zrobić to już oni ci pokaza gdzie twoje miejsce

Agata Nowy wpis

W takim razie, trzeba się ewakuować i szanować swoje życie i czas. Pozdrawiam!

Czy szukają kogoś aktualnie w firmie Noerr Biedecki Sp.K.?

Lola

Wejdz sobie na pracuj pl widac ze administrator tez bezmozgu skoro pyta o takie rzeczy wiec nadaje sie do pracy idealnie

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Noerr Biedecki Sp.K.? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.

Wiecie może czy w Noerr Biedecki Sp.K. szukają chętnych na staż?

Raczej na bieżąco prowadzona jest rekrutacja na takie stanowiska. Warto się zgłosić tutaj i bardziej konkretnie opisać swoje potrzeby: warsaw@noerr.com

MM

Kandydatury są rozpatrywane na bieżąco, staże i praktyki są otwarte na rekrutacje przez cały rok :)

Janusz
@MM

A staże to rozumiem że płatne? Wolę dopytać bo różnie z tym bywa... ;))

@MM
@Janusz

Jak najbardziej płatne :)

Just.ce

Cześć, czy są jakieś zmiany, czy poprawiła się atmosfera?

Paulina
@Just.ce

A co się w sumie miało poprawić? Coś było nie tak? Chętnie się dowiem, bo nie wiem za dużo o tej firmie no i czekam cały czas jak ktoś coś konkretnego napisze :P

MM
@Paulina

A co byś chciała wiedzieć? :)

Jakie są warunki zatrudnienia w Noerr Biedecki Sp.K.?

Martyna

Najniższa krajowa :) a nawet jeżeli wynegocjujesz lepsze warunki to atmosfera daje do zrozumienia, że jesteś nic nie znaczącym ogniwem. Praktykanci to karaluchy. Są jednostki, które traktują wszystkich na równym poziomie, ale nie wychodzi to od "rządzących" tylko od młodszych prawników i pracowników administracji. Nie jest to kancelaria, w której panuje równość. Pomijając wszechobecny szowinizm z tej "najwyższej strony", zakłamane uprzejmości są tutaj normą. Nawet jak coś wynegocjujesz następnego dnia może się to zmienić bo decyzje nigdy nie są pewne. O wszystko się trzeba upominać, pracownicy są traktowani jakby byli niepotrzebni z przeświadczeniem, że każdego da się zastąpić. Czy to odpowiednie miejsce do nauki? Nie sądzę, na praktykantów spadają ochłapy, których prawnicy nie chcą robić. NIE POLECAM! W każdym innym korpo stawka taka sama, a przynajmniej atmosfera milsza.

@Martyna

Ale bzdury :D Widać, że nigdy nie zajmowałaś tam żadnego stanowiska. Co, jak co, ale najniższa krajowa nie dotyczy tam nawet praktykantów ;)

P.M.

Firma się rozwija, ma sukcesy na rynku; zdobywa nagrody. Team jest konkretny, prężny, atmosfera fajna (nie wiem, jak było kiedyś, ale teraz na pewno), szefostwo też.

Starlink

Przyznam, że dziwią mnie te komentarze, chociaż wiadomym jest, że ludzie dużo częściej i chętniej dzielą się negatywnymi opiniami, niż pozytywnymi ;)

Justyna

Znalazłam ofertę pracy od firmy Noerr Biedecki - szukają tam aktualnie prawnika z językiem niemieckim. Oferują m.in możliwość dalszego rozwoju zawodowego, to może ktoś powie, jak konkretnie przedstawia się ten rozwój zawodowy? Jak tutaj z awansami?

Były prawnik
@Justyna

Może coś się zmieniło, ale za moich czasow to kazda rekrutacja prowadzona była inaczej, ale za kazdym razem brak odpowiedniego wprowadzenia i “oprowadzenia” po firmie.

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Noerr Biedecki Sp.K.?

A.

Zdecydowanie nie

Izabela
@A.

Co mam dokładnie przez to rozumieć? Atmosfera w Noerr nie jest według Ciebie dobra? Mogłabym się dowiedzieć czym to jest spowodowane i z czego (od kogo?) to wynika?

Daga

@A. czyli atmosfera słaba?

Pracowałam tam przez jakiś czas ale na szczęście udało mi się zmienić pracę. Jest coraz gorzej. Atmosfera w kancelarii jest fatalna. Szczególnie jeden z partnerów (m&a, rynki) non stop krzyczy, trzaska drzwiami i przeklina. Okropnie traktuje ludzi. Panuje atmosfera zastraszenia i mobbingu. Cały czas mam kontakt z osobami, które tam pracują i tylko z powodów panującej epidemii nie mają jak stamtąd uciec. Zarządzanie przez krzyk i stres jest tam przyjętą praktyką. Zarobki są niskie i nie wynagradzają chorej atmosfery, która tam panuje. Nie polecam.

Niestety wszystkie te negatywne opinie to prawda. Przełożeni traktują młodzież bardzo źle, do tego krzyczą i obrzucaja wulgaryzmami. Panuje bardzo nerwowa atmosfera, a zarobki nie są wysokie.

student

@Martyna to mówisz że na praktyki miejsce nie za ciekawe...

Patryk

@Wojtek to mocne słowa, może napisz co złego Ci się w niej przydarzyło?

Wojtek

To prawda, ta kancelaria to dno i do poziomu międzynarodowego bardzo jej daleko

Byłam praktykantką i nikomu nie polecam. Fatalna atmosfera, zarządzanie i obłożenie pracą. Starsi prawnicy mieli okropne podejście do młodych, wywyższali się i traktowali innych bez kszty szacunku. To nie jest dobre miejsce na pracę, rozwój i szukanie wzorów. Widać było że ludzie przychodzą tam za karę, nikt nikogo nie lubił. O wadach można by opowiadać godzinami, zalet nie potrafię wskazać.

maria

Atmosfera pracy, warunki i to co się wyprawia w tej kancelarii woła o pomstę do nieba. Odradzam, odradzam i jeszcze raz odradzam. A tym którzy są radzę uciekać czym prędzej

Zostaw merytoryczną opinię o Noerr Biedecki Sp.K. - Warszawa

• Jak się pracuje w Noerr Biedecki Sp.K.?

Zobacz opinie na temat firmy Noerr Biedecki Sp.K. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Noerr Biedecki Sp.K.?

Noerr Biedecki Sp.K.
3.9/5 Na podstawie 7 ocen.
  • Grzybowska 87
    00-844 Warszawa