Opinie o Affidea Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Affidea Sp. z o.o., jak również Klientów firmy. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Affidea Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Lekarze specjaliści
Lekarze specjaliści Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Affidea Sp. z o.o. w Warszawa

Interesant
Klient

Tragedia... firma prowadząca badania kliniczne, która długo współpracuje z placówką we Wrocławiu nagle słyszy, obecnego dyrektora regionu, że badania kliniczne w ramach podpisanej umowy nie są dla nich ważne ????‍♀️ Co jak co, ale kontrachent nigdy nie powinien wypowiedzieć takich słów na spotkaniu z ośrodkiem, który kieruje pacjentów na badania ????‍♀️

Czy istnieje możliwość rozwoju w Affidea Sp. z o.o.?

Co jaki okres czasu w Affidea Sp. z o.o. można ubiegać się o podwyżkę?

Pytanie Nowy wpis

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z Affidea Sp. z o.o.? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

ewa Nowy wpis
@Pytanie

musisz być potulny jak krowa (usunięte przez administratora) straszny inaczej psychiatryk

Pacjentka Nowy wpis
Klient

Nie polecam badań w oddziale Affidea w Zielonej Górze. Badanie robione prywatnie w ciągu tygodnia a na opis czekałam ponad 5 tygodni. Co do opisu to żenujący poziom, z którego nic się więcej nie dowiedziałam niż z USG, nawet mój lekarz stwierdził, że ubogi opis. Także zmarnowany czas i pieniądze. Nie polecam ani placówki ani radiologa robiącego opisy pana Grzegorza Zaborowskiego.

Klient Nowy wpis
Klient

Na zdjęcia z rezonansu magnetycznego czekam od 29.09.2021r. Nazwanie tego kpiną to komplement dla tej firmy.

Disio
Użytkownicy czekają na odpowiedź 45 dni.
Klient

Hejka czy pracował ktoś w call center w tej firmie? Umawianie badań itp. Chciałabym poznać opinię oraz jakie są premie i za ci (jeśli w ogóle sa) Pozdrawiam serdecznie;)

Rozmowa kwalifikacyjna
Firma Affidea Sp. z o.o. w ostatnim czasie szukała pracownika na stanowisko Asystent ds. Obsługi Pacjenta. Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą? Jakie bonusy oferuje firma? Czy warunki współpracy zostały dokładnie przedstawione podczas spotkania?
logo firmy Młodsz-y/a Księgow-y/a
GoWork.pl
(470 opinii)
logo firmy Projektant konstrukcji stalowych
Nedcon Silesia Sp. z o.o.
(2 opinie)
Wyślij CV
logo firmy Doradca Obsługi Klienta (2 stanowiska)
Rayner Intraocular Lenses Limited
Aplikuj na wiele ofert
Nieistotne
Kandydat

Same pozytywy, jeżeli jesteś: 1. Pacjentem - czas oczekiwania na wynik badania około 1.5 miesiąca (i nie ma znaczenia czy jesteś pacjentem NFZ, prywatnym czy innym).Terminy na badania kompletnie z gruszki - na infolinii co innego, w placówce co innego, na stronie internetowej też co innego. 2. Pracownikiem - szans na rozwój brak, szkoleń nie ma ale są za to wciąż rosnące wymagania; żadnych dodatkowych benefitów, o podwyżkę trzeba walczyć (i to jest walka o przysłowiową "stówkę"); dyrektorzy zmieniający się jak w kalejdoskopie, co jeden to zabawniejszy, bez wiedzy i doświadczenia, wysługujący się podwładnymi, ponieważ sami nie potrafią sklecić poprawnie jednego zdania, co dopiero mówić o realizacji projektów czy innych założeń tej pseudo-korporacji; ogólnie firma (mam na myśli centralę, a przede wszystkim jej "dyrektorów", bo maluczcy wykonują ich polecenia, bez prawa do własnego zdania) sprawia wrażenie jakbyśmy znaleźli się na podwórku z grupką rozkapryszonych dzieci, które same nie wiedzą czego chcą, ale wiedzą jedno - że wszystkie zabawki mają być dla NICH. Brak szacunku dla zwykłego pracownika, który trzyma tą firmę na powierzchni, ogólnie - żenada, wstyd i polecam jeżeli zgadzacie się z powyższym :)

Aneta
@Nieistotne

Ojej. A na czym polega ta walka o stówkę, o której piszesz? Trzeba chodzić za szefostwem i jęczeć o podwyżkę, czy jeszcze coś innego...

Grzegorz
Klient

Odradzam wykonywać badania w tej firmie, a w szczególności w oddziale przy ul. Grabiszyńskiej we Wrocławiu . (usunięte przez administratora) za wynikami czekam miesiąc i dalej ich nie ma, mimo, że miały być zrobione w ciągu dwóch tygodni taką informację otrzymałem zanim poddałem się badaniom -- zaznaczę , że badanie było wykonane prywatnie.

Kielce

Wynik badania otrzymany po 30 minutach nieprofesjonalny mowa o RM opis na zasadzie kopiuj wklej z poprzedniego roku.A tak w ogóle to miał być wykonany RM pnia mózgu a została zrobiona głowa.Takie misz masz.Nie polecam tego punktu diagnostycznego ul.Jagiellońska w Kielcach lekceważą pacjentów.Kontaktu z ich strony brak. A tak ładnie opisują wszystko na swojej stronie, że robią wszystko dla nas kłamstwo.Firma nastawiona na zyski a nie na prawidłowe badania diagnostyczne.Nie polecam

Affidea sp. z o.o
@Kielce

Szanowna Pani, wszystkie świadczenia jakie realizujemy w ośrodkach Affidea wykonujemy z myślą o dobru naszych Pacjentów. Informacje dotyczące naszej działalności, sposobie ich realizacji traktujemy z należytą uwagą przyglądając się każdej opisanej sytuacji. Realizowane w Affidea badania diagnostyczne wykonywane są według międzynarodowych standardów medycznych i procedur bezpieczeństwa. Tak też było w przypadku badania wykonanego u Pani. Badanie diagnostyczne oraz opis wykonane zostały prawidłowo według protokołu MR głowy obejmującego struktury anatomiczne m.in. mózg i pień mózgu co oznacza, że wykonane u Pani badanie obejmowało struktury wskazane na skierowaniu. Mamy nadzieję, że informacje jakie otrzyma Pani pisemnie wyjaśnią wszystkie wątpliwości. Pozdrawiamy, Zespół Affidea

Wacław
@Kielce

Pień mózgu jest częścią mózgowia :)))

Klient

Placówka niby renomowana luksusowa prywatna, a funkcjonowanie jej to jakiś żart. Na stronie możliwość rezerwacji wizyty online na narodowy fundusz a podane terminy oznaczone jako wolne są nieaktualne. Pomimo skierowania na cito dalej zostaje bez terminu na rezonans. Jedynym chyba rozwiązaniem będzie wykonanie go prywatnie. Tylko kto za to zapłaci... żenada.

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w Affidea Sp. z o.o.?

KRZYSIEK
Klient

Wczoraj czyli 10.08.2021r miałem mieć Scyntygrafiie w Koszalinie w szpitalu budynek H, to co zastałem przeszło moje najśmielsze oczekiwanie.Można to opisać w kilku słowa : haos, brak organizacji,pacjęci z ustaloną godziną badania czekali na pierwsze wejście cztery,pięć godzin,gdzie samo badanie trwa około 3 godzin, oczywiście bez jedzenia i picia od rana. Zero informacji.KATEGORYCZNIE NIE POLECAM. Zrezygnowałem z badania

Narożnik
Klient

Niech ich szlag trafi !!!! Opis miał być w ciagu do 2 tygodni !!! Minęły już 3 tygodnie i nadal nic !! Tłumacza się sezonem urlopowym ale kiedy zapisywałam się na badanie kobiety siedzące na (usunięte przez administratora) w szczecińskiej placówce doskonale wiedziały że lekarze idą na urlopy ale mimo tego zapewniały że opisy będą maksymalnie do 2 tygodni kłamiąc w żywe oczy !!!! Na infolinii informacja że wysłali badanie do Warszawy i tam ktoś zrobił opis!!! Oczywiście znowu czekanie !!!! Nie polecam ich nawet za darmo !!!!!!!!!!!

Bil
Klient

typowo zagraniczna firma nastawiona na osiągnięcie możliwie największego zysku klient traktowany jak intruz recepcja (usunięte przez administratora) w wystawianiu dokumentów za wykonaną usługę, np.klient żąda fakturę VAT i z uśmiechem na twarzy dostaje potwierdzenie że ok a dostaje fakturę VAT ale bez nr NIP Gdy informuje, że otrzymał nie taki dokument o jaki prosił dostaje informację, że za późno i nie da się cofnąć. Zalecam nie płacić przed otrzymaniem i dokładnym sprawdzeniu dokumentu Pozdrawiam Jerzy

Huehue
@Bil

To broszka pacjenta aby poinformował jaką chce fakturę. Pracownik nie jest jasnowidzem.

Czy istnieje możliwość rozwoju w Affidea Sp. z o.o.?

Wolfgang

brak szkolen

Łucja
@Wolfgang

Hej, jak to brak szkoleń? Weszłam sobie na stronę internetową firmy i jest tam informacja, że w Affidea można się stale rozwijać oraz realizowane są różne szkolenia i specjalne programy, które podnoszą kwalifikacje. W takim razie nie za bardzo rozumiem Twój komentarz :D Może ktoś jeszcze się na ten temat wypowie i napisze jak jest z tym rozwojem w firmie?

Interesant
Klient

Co jaki okres czasu w Affidea Sp. z o.o. można ubiegać się o podwyżkę?

X
@Pytanie

Pracowałam tam ponad rok, jedyną podwyżką jaką dostałam było podniesienie najniższej krajowej ;)

Iza
@X

Rozumiem, czyli oprócz podwyżek rządowych nie dostałaś żadnych innych podczas pracy w Affidea, dzięki za informację. A czy w takim razie mieliście chociaż jakieś dodatki pozapłacowe? Na przykład prywatną opiekę medyczną?

Zapomnij
@Pytanie

Jeśli nie jesteś człowiekiem prezesa - nigdy

Kamila
@Zapomnij

Naprawdę nie ma szansy na wyższe wynagrodzenie, nawet w przypadku awansu? Zazwyczaj wraz z dłuższym stażem pracy i nowymi obowiązkami podnoszone jest wynagrodzenie. Może Affidea przyznaje taką podwyżkę w formie premii uznaniowej?

Alms

Niestety, ta firma to (usunięte przez administratora) Mobbing, brak szacunku dla pracowników, nierówne traktowanie, wmawianie ludziom ze praca na umowę o prace to benefit, kolesiostwo i brak kompetencji zarządzających. Smutne ze przy tak niskim bezrobociu są jeszcze takie miejsca które pozwalają sobie w taki sposób traktować pracowników. Świetny materiał do TVN uwaga.

anna
@Alms

To nie rzecz w niskim czy wysokim bezrobociu. To kwestia szacunku do człowieka. I niewykorzystywania jego sytuacji. A pracodawca zawsze jest w sytuacji lepszej, bo decyduje - o wyborze, rodzaju umowy itd. Oczywiście, kandydat może się nie zgodzić, ale nie każdy ma komfort czekania x czasu na odpowiedzi, albo mu wszystko jedno, czy zarobi na zycie czy nie

ciekawa
Kandydat

Czy możecie napisać coś o dziale kadr i płac w Affidea? Jaka panuje tam atmosfera? Polecacie pracę?

Czy Affidea Sp. z o.o. zapewnia kartę multisportu?

No name

Nie

Katarzyna

Bardzo pozytywnie polecam!!

Gość
@Katarzyna

Taaa jasne.

P.Z

Złożyłam aplikacje przez adecco we Wrocławiu na ulicę Ołbińską. Zadzwoniła do mnie pani poszłam na rozmowę na której okazało się że nie szukają na Ołbińską tylko na ulicę Borowska i to nie dokładnie na to stanowisko na jakie aplikowałam. Pani z którą odbyłam rozmowę w firmie zaproponowała mi abym zobaczyła jednak miejsce pracy na Borowskiej (od samego początku byłam zdania że odpowiada mi praca na Ołbińskiej) pojechałam tydzień później i powiedziałam na tym spotkaniu ze chce pracować na Ołbińskiej, finalnie pani K.P. Powiedziała że nagle musi wydać zgodę dyrektorka (wcześniej o tym mowy nie było pani chciała podpisywać ze mną umowę) i dadzą mi znać dwa dni później. Czekałam i się nie doczekałam, na moje telefony odnośnie chociażby informacji szanowna pani nie odpowiedziała, na smsy także. Uważam że przygoda z tą firmą zmarnowała mi dwa tygodnie nie otrzymałam żadnej odpowiedzi na moje pytania odnośnie współpracy jak widać ciężko jest napisac chociażby smsa że współpraca jest niemożliwa (dodam że termin na kontakt podała sama pani K.P) (usunięte przez administratora) i kilo mułu, marnowanie czasu ludzi i robienie ich w konia :)

@P.Z

A jakie stanowisko zaproponowała jeżeli nie opiekun pacjenta to o jakie inne chodziło ?

@P.Z

Może na Ołbińskiej już nieaktualne, a nie zadzwonili bo potrzebowali na Borowską a ty chciałaś na Ołbińską, ale fakt faktem mogli napisać bądź zadzwonić, że rezygnują z twojej kandydatury.

@Ja

Na opiekuna pacjenta ogłoszenie było na Ołbińską i tam zaaplikowałam, na rozmowie w agencji (przez agencje szła rekrutacja) również rozmowa była o pracy na Ołbińskiej, dopiero w 'firmie' dowiedziałam się że szukają tu ale też na Borowskiej jest miejsce i mogłabym zobaczyć od początku mówiłam że na Ołbińską, poczym jak powiedziałam ostatecznie że nie chce na Borowskiej pani powiedziała że nie ma problemu jestem na tak ale dyrektorka musi się zgodzić, ostatecznie kontakt ucichł. Nie mam żalu za to że mnie nie przyjęli, tak się zdarza, jednak chodzi mi o ten brak kultury ze strony pani kierownik(?) i o to że poprostu nie odpisała nawet głupiego 'nie przyjmiemy pani proszę nie czekać' zwłaszcza że podkreślałam że zależy mi na współpracy oraz jakiekolwiek informacji. ;)

@..

To było coś w stylu trochę opiekun pacjenta troche pomoc w administracji taki miszmasz

@..

Rozumiem , jednak wiem z doświadczenia, że co innego mówią w Agencjach Pracy, a co innego okazuje się na miejscu, poza tym niestety zdarzają się sytuacje , że ktoś z danej firmy mówi, że zatrudni osobę, a okazuje się potem, że olali tego kogoś. Niestety coraz częściej tak się dzieje. Dla mnie nie jest to poważne. Pracodawcy potrafią powiedzieć, że kandydatom czy pracownikom nie zależy na pracy a sami ci pracodawcy/zleceniodawcy nie zachowują się poważnie, a poza tym totalny brak kultury z ich strony. Ot cała prawda. Swoją drogą zarobki też słabe.

Zostaw merytoryczną opinię o Affidea Sp. z o.o. - Warszawa

Affidea Sp. z o.o.
3/5 Na podstawie 33 ocen.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Affidea Sp. z o.o.