Opinie o Affidea Sp. z o.o. w Zielona Góra Plac Europejski 2

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Affidea Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Affidea Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Affidea Sp. z o.o. w Zielona Góra Plac Europejski 2

Jola Nowy wpis

Szkoda, ze w Zielonej Górze nią ma konkurencyjnej placówki. Czesc obsługi recepcji to porażka. Brunetka w długich włosach jest nieuprzejmą, wręcz zarozumiała choć sobą nic nie reprezentuje. Niechętnie korzystam z ich usług. Do tego potworne opóźnienia!!

J Nowy wpis

opiekun pacjenta ktoś pracuje? wiem ze jest poszukiwany i powaznie zastanawiam sie nad oferta ...

Benek Nowy wpis

Czy jesteście pewni, że nie można napisać coś pozytywnego? Wszędzie są lepsze i gorsze chwile.

eq

Świetnie, że są w porządku @M, bo zobacz, ze ostatnio nie pokazało się nawet żadne ogłoszenie pracy. To najlepszy dowód na to, że się dobrze u nich dzieje, bo skoro wszyscy są zadowoleni ze współpracy z nimi.

Były pracownik Nowy wpis
@eq

Dobrze się dzieje? Być może w innych krajach, ale niestety na polskim rynku kiepściuchno...ludzie na pomorzu się pozwalniali, zamykają przychodnie. Żadnych benefitów, nagród czy premi.

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Affidea Sp. z o.o.? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Zielona Góra
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Zielona Góra
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Likwidator szkód rolnych i majątkowych
Zielona Góra
MWJ Rzeczoznawcy Sp. z o.o.
Paulina

@eq oferty pracy firmy Affidea Sp. z o.o. możesz znaleźć na ich stronie internetowej: https://www.affidea.pl/praca/oferty-pracy/ A Wy jakie macie doświadczenia z firmą? Chętnie poznamy Wasze opinie dotyczące panujących warunków.

@Paulina

Odradzam! To pr,emyslana opinia, 16x sie zastanow zanim zlozysz tam dokumenty!

Paulina

Na stronie do której link podałam wcześniej, można znaleźć informacje o tym, na co mogą liczyć nowi pracownicy Affidea Sp. z o.o.. Pracodawca zapewnia m.in. możliwość rozwoju zawodowego. Wspominane są szkolenia o szerokim zakresie oraz praca o nowoczesnym sprzęcie. Co Wam dała praca w tej firmie? Jak wpłynęła na Wasz rozwój i doświadczenie zawodowe?

Zostaw merytoryczną opinię o Affidea Sp. z o.o. - Zielona Góra

Affidea Sp. z o.o.