Affidea Sp. z o.o.

Zielona Góra

Opinie o Affidea Sp. z o.o.

Paulina

Na stronie do której link podałam wcześniej, można znaleźć informacje o tym, na co mogą liczyć nowi pracownicy Affidea Sp. z o.o.. Pracodawca zapewnia m.in. możliwość rozwoju zawodowego. Wspominane są szkolenia o szerokim zakresie oraz praca o nowoczesnym sprzęcie. Co Wam dała praca w tej firmie? Jak wpłynęła na Wasz rozwój i doświadczenie zawodowe?

Paulina

@eq oferty pracy firmy Affidea Sp. z o.o. możesz znaleźć na ich stronie internetowej: https://www.affidea.pl/praca/oferty-pracy/ A Wy jakie macie doświadczenia z firmą? Chętnie poznamy Wasze opinie dotyczące panujących warunków.

eq

Świetnie, że są w porządku @M, bo zobacz, ze ostatnio nie pokazało się nawet żadne ogłoszenie pracy. To najlepszy dowód na to, że się dobrze u nich dzieje, bo skoro wszyscy są zadowoleni ze współpracy z nimi.

Zostaw opinię o Affidea Sp. z o.o. - Zielona Góra

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Affidea Sp. z o.o.