Nu-Med Sp. z o.o.

Elbląg

Opinie o Nu-Med Sp. z o.o.

Fizyk

Proszę o więcej opinii fizków na temat pracy w Nu-med. Zakład ma powstać w Płocku.

fizyk

Chyba im zależy na daniu posadki rodzinie - cała ta rekrutacja to wybieg pro forma. Nie odpowiedzieli na moją ofertę - wymogi spełniam ponad miarę

Samy

Chamstwo i arogancja kierownictwa przechodzi ludzkie pojęcie. Wszyscy pozjadali wszelkie rozumy, uważają się za święte krowy. Szczerze nie polecam

szukajacy pracy

Potwierdzam tez jestem po rozmowie ,co to za ludzie ktorzy rekrutują!!!!mialam w soim zyciu wiele rekrutacji i nikt nigdy nie byl tak bezczelnie chamski brak słó

Nuna12

Nie polecam! rozmowa kwalifikacyjna to tragedia! żadnych konkretów. Osoby które rekrutowały bardzo wrogo nastawione na samym starcie. Jeśli cały personel będzie tak miły jak rekrutujący to szczerze współczuję ludziom chorym które zgłaszają się po pomoc do tej placówki.

Zostaw opinię o Nu-Med Sp. z o.o. - Elbląg

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Nu-Med Sp. z o.o.