Opinie o Wojewódzki Szpital Zespolony w Elblągu w Elbląg

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Wojewódzki Szpital Zespolony w Elblągu. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Wojewódzki Szpital Zespolony w Elblągu o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Szpitale

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wojewódzki Szpital Zespolony w Elblągu w Elbląg

Pacjent Nowy wpis

Pacjent w szpitalu się nie liczy. Mój mąż z poważną arytmią i dusznościami jest odsyłany z SOR do izby przyjęć i w konsekwencji do Przychodni świątecznej. Ma problemy z oddychaniem nie może jeść i spad od paru dni. I taki pacjent jest olewany. Zgroza kto odpowie za to jak coś mu się stanie.

Aga Nowy wpis

Lekarze wspaniali pielęgniarki bezduszne nie szanują godności pacjenta

obama Nowy wpis

Byłem jako pacjent kilka razy. Jeśli chodzi o zachowanie intymności pacjenta - kompletna zgroza. Przy kolonografii trzeba sie rozebrać do naga e pomieszczeniu i wciągnąć jednorazowe galoty . tam pompują piowietrze w jelita. potem trzeba wędrować przez korytarz pełen ludzi do kibla, gdzie przez chwilę można sobie ulżyć i go końcart się uspobrać. Brak toalety po zabiegu. Podczas pobytu w szpital i zabiegu kolonoskopii w znieczuleniu ogólnym pacjent jest przertransportowany na łóżku na korytarz oddziału wewn, wewnętrznego gdzie leży nago i sam sobie musi radzić jak się stamtąd wydostać pomimo upokorzenia. Dalej- jaki filozof wymyślił by na drzwiach e oddziale zastąpić znane na całym świecie oznaczenia toalet głupim napisem "pomieszczenie higieniczno sanitarne" takim samym druczkiem jak np szatnia czy inne. Trudno to znaleźć w razie potrzeby nawet wielu polakom. To do zdecydowanej zmiany do normalności. pomieszczenie higieniczno sanitarne

Stanisław Nowy wpis

SOR w tym szpitalu to porażka żona miała krwotoki z NASA trzy dni z rzędu pierwszego nic nie stwierdzono i po godzinie odesłali do domu drugiego dnia jednak zobaczyli popękane naczynia i założyli tamponadę.Ilosc krwi była tak znaczącą że hemoglobina spadła do 6.5 ale to dopiero lekarz na prywatnej wizycie zobaczył bo SOR żadnego badania krwi nie wykonał czy to normalne bardzo bym chciał żeby wróciła opinia o jednym z najlepszych szpitali

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Wojewódzki Szpital Zespolony w Elblągu? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Dietetyk
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
Braniewo wielkie

Uwaga uwaga uwaga!!!! Uraz głowy rana okolo 10cm brak szybkiej obslugi.Przyjazd godzina 18.00Rejestracja 19.00.godz czekanie na lekarza 3godziny do tego czekanie na opis 5godzin. Brak szybkiej interwencji lekarzy.

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Wojewódzki Szpital Zespolony w Elblągu?

Pacjentka

Najgorszy SOR chyba w całym województwie. Pielęgniarki opryskliwe, traktują człowieka z góry z pretensjami, że w ogóle przyszedł. Lekarz nawet nie zbada tylko popatrzy i odsyła do domu, nie szczędząc przy tym głupich komentarzy. Unikać szerokim łukiem!

UWAGA!

Przez zaniedbanie pielęgniarek moja kobieta prawie zginęła, pielęgniarki nie zauważyły gdy moja kobieta była blada jak trup. Gdyby nie pani doktor która akurat weszła i zobaczyła puls 80/30 wzięła ją na blok ratując życie, pielęgniarki broniły się tym nic nie zgłaszała a to zwykłe kłamstwo. Zabraniają pacjentą palić a same chodzą na dymka w obiekcie szpitalnym. Dlaczego nikt nie zrobił tam do tej pory audytu i nie sprawił by pacjenci przychodząc do tej placówki nie bali się o własne życie. Zgłaszajcie wszelkie nadużycia w tym obiekcie bo oni nie przejmą się nawet gdy doprowadzą kogoś do zgonu. Nie polecam tej placówki, jeżeli dbasz o swe życie omijaj te placówkę na każdy możliwy sposób. KU PRZESTRODZE!!!!!

Jak dużo osób pracuje w Wojewódzki Szpital Zespolony w Elblągu?

koko

zrobiłem badania krwi i nie mogę odebrać wyników ????, co to za praktyka, a w necie takie wszystko proste, jest szafa na korytarzu wpisuję numer i drukuje wynik, niestety to nieprawda. Mówi się, że to wina lekarzy którzy (usunięte przez administratora)zlecenia badań i z tego czerpią korzyści. To czysty (usunięte przez administratora) a nie szpital

Polka

Dlaczego nie odbywają się konkursy na stanowiska kierownicze. (Oddziałowe, koordynatorzy) Wszystkie obsadzone przez zasiedzenie.? Jedna wielka klika.

Czy Wojewódzki Szpital Zespolony w Elblągu zatrudnia studentów?

Zosia

Szpital Wojewódzki w Elblągu to jedna wielka porażka.nikt nikogo nie szanuje,lekarze robią co chcą , pielęgniarki tak samo.zero empatii i ludzkości dla drugiego człowieka. Zarządzanie Pani Dyrektor niestety (usunięte przez administratora) układy itp. Wyżywienie serwowane przez firmę Rebus, gdzie kuchnia nieudolnie zarządzana serwuje chorym pomyje.

mietekpaka@gmail.com

Co się dzieje w szpitalu bowiem miesiąc temu miałem badanie rezonans i do dzisiaj gdyż dzwoniłem ,okazuje że nie jest opisany przez lekarza a ja mam wizytę u neurologa i nie mogę iść bo brak opisu co się dzieje może p. posłanka a zarazem p. dyrektor wyjaśni na czym taki długi jest czas oczekiwania

Izabela
@mietekpaka@gmail.com

Tak właściwie zamiast na forum to do kogo można się z takim problemem obecnie tu u nich zwrócić? Jest tu wyznaczona odpowiednia osoba do tego? Ciekawe też z czego ten problem może wnikać

Pododdział kardiologiczny - warunki bytowo skandaliczne !!! Jeden brudny nie wyposażony nawet w minimalnej części w POTRZEBNE przyrządy.Ubikacje tak małe że nie można swobodnie usiąść. DLACZEGO NIE MA LAZIENKI PRZY POKOJU CHORYCH¡¡!!!!¡!!!. WSZYSTKO ZUZYTE. I popsute. Jedzenie to skandal - można się nabawić jadłowstrętu. DYREKTORKA szpitala NIE SPRAWDZA SIE. POWINNA WZIAC SIE DO ROBOTY A NIE LANSOWAC SIE W GAZETACH I W MIESCIE CZas mija a NIC SIE NIE ZMIENIA.

rtv

(usunięte przez administratora) Broń Boże tam się leczyć a pogorszą operować. W najlepszym przypadku trzeba poprawiać po nich tak spie....lą o ile nie umrzesz.

Zostaw merytoryczną opinię o Wojewódzki Szpital Zespolony w Elblągu - Elbląg

• Jak się pracuje w Wojewódzki Szpital Zespolony w Elblągu?

Zobacz opinie na temat firmy Wojewódzki Szpital Zespolony w Elblągu tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wojewódzki Szpital Zespolony w Elblągu?

Wojewódzki Szpital Zespolony w Elblągu
2.3/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Królewiecka 146
    82-300 Elbląg