Opinie o OTYL Janusz Czarnocki marka Wenice na Polskę, Mincer Pharma, Salony Komputerowe Sp. z o.o., BP Pols

OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM - Święte słowa wypowiadających - firemka rodzinna prowadzona przez ludzi kompletnie nie mającch pojęcia o biznesie - złaszcza żona właściciela !!! w każdej sprawie kierują się prywatnym widzi mi się, totalnie nie szanują ludzi, że o szanowaniu pracownika i jego praw nie wspomnę - KASAKRA

anonimowo

Zgadzam się w 100% z tą osobą. Jednym słowem [usunięte przez administratora]

Zostaw opinię o OTYL Janusz Czarnocki marka Wenice na Polskę, Mincer Pharma, Salony Komputerowe Sp. z o.o., BP Pols - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie OTYL Janusz Czarnocki marka Wenice na Polskę, Mincer Pharma, Salony Komputerowe Sp. z o.o., BP Pols