Agito S.A.

Opinie o Agito S.A.

pppp

Nie dawno zacząłem pracować w tej firmie super liderzy potrzebowałem wolnego dnia dostałem bez żadnego problemu przyjdą wyjaśnia nawet kilka razy , kontrola fakt do zwolnienia naczekać się na nich to sztuka oglądają fb a jak do nich podchodzisz z problemem to ci mówi że nie ma czasu, i źle odnoszą się do pracowników. ale gdy by nie ta kontrola do której trzeba często chodzić to praca była by spoko. Praca ogóle lekka trochę nogi bolą po całym dniu chodzenia ale nie jest źle.

Natali

Może trzeba rozmawiać z najważniejszymi szefami w firmie?

Niekryty krytyk

W tej firmie jedyne co się liczy to lizanie d*py kierownikom. Nie robisz tego? Automatycznie zostajesz skreślony z listy ulubieńców oraz zostajesz przeniesiony na czarną listę. Właśnie w tym momencie jedyne na co możesz liczyć to brak szacunku oraz buractwo ze strony kierowników. Ogólna żenada, brak organizacji a co najważniejsze brak inteligentnych osób które mogłyby w jakikolwiek sposób ogarnąć tą firmę

Roberto

Agito to fajna firma, a jak ktoś nie ma co robić to pisze takie banialuki

Hanna

Rozumiem wiele z argumentów, które przytaczacie tu na forum, dla których wskazujecie, że nie polecicie nikomu pracy w Agito S.A.. Jednak nie rozumiem jednego - co dokładniej Was w firmie zatrzymuje? Wiele komentarzy piszę się pod wpływem emocji, jednak prawda lezy często gdzieś po środku. Wiele osób poszukuje pracy w firmach z tej branży - możecie napisać, jakie widzicie plusy i minusy zatrudnienia w tym miejscu?

Janek

Może czasami niektórzy powinni spojrzeć w lustro z większym krytycyzmem. Jak mam pracować z ludźmi, którzy tylko narzekają i jeszcze obrażają innych to niech się zwolnią!!

Jaaaa

Ludzie nie przesadzajcie nie ma tragedii a jak wam nie pasuje zmiencie pracę a nie takie głupoty piszecie gdyby kontrola i liderzy nie zaslugiwali by na te stanowiska to by tam nie siedzieli proste

Nemo

Krytykujecie kierowników, liderów, kontrole. Naprawdę nie ma wśród nich nikogo normalnego?

Zniesmaczony pracownik

Chore godziny pracy, chora atmosfera bo każdy zabija się o lepsze zlecenia jakby nie mieli co jeść, chora kontrola nikt nie widzi w ich zachowaniu problemu, awans dostają osoby pracujące 5 miesięcy a nie półtora roku bo tak i koniec, liderzy robią łaskę o odposywanie czasu. Rada dla kierownictwa aby coś zmienili bo się zwolnią wszyscy którzy chcą a to będzie pol zmiany hahaha. Ciekawe kto będzie przenosił magazyn jak sama Ukraina będzie a niestety na Ukrainie firmy sie nie zbuduje. Jeśli tak to polecam przenieść ja do innego kraju wtedy nie będzie trzeba ściągać ludzi z Ukrainy bo będą na miejscu ????

Kimo

@Jacek Potwierdzam wszystko. @Hanna Prosze pytac, a uzasadnie wszystko, pozdrawiam.

Jacek

Norma w piku była nie do wyrobienia. Pomijając fakt że większość osób chodzi pieszo a latanie z 1 końca magazynu na 2 trochę zajmuje. Norma juz jest łatwiejsza do wyrobienia. Chyba coś zmienili w niej bo ludziom podskoczylo w górę. Latanie do kontroli może doprowadzić do szewskiej pasji bo co 2 kod produktu nie wchodzi bo jest nie wprowadzony do systemu albo trzeba nowy wygenerować. Ludzie uciekają zatrudniają tylko Ukrainę bo jak osoba powyżej napisała zmiana od 10 jest nieludzka i nikt kto ma rodzinę i życie prywatne sie nie zatrudni . Kierownicy tego nie rozumieją bo wyjdą z pracy kiedy chca.. Mogę jednak polecić pracę osobom które mają generalnie wszystko gdzieś i nie da sie ich wkurzyc bo ta firma wprowadza z równowagi tak ze idzie skończyć u psychiatry. Polecam tez dla osób których tryb dnia sklada sie z pracy jedzenia i snu bo przy tak powalonych godzinach pracy na nic innego nie ma czasu.

Kilmo

Popieram wszystkie wpisy powyżej, "badania w firmie wykazały że żaden pracownik nie polecił by nikogo do pracy" - jak mamy polecić jak wyrobienie normy w picku graniczy z cudem bo a tu nie mozna cos znaleźć albo trzeba isc na kontrole... zmiana od 10 do 18 (a jak nad godziny to i dłużej), wózki widłowe nadają się na złom, skanerów to już prawdopodobnie nawet nikt za darmo nie weznie. Radze zmienić godziny zmian, juz nie mówie 6-14 ale chociaz 8-16, gwarantuje ze chętnych do pracy bedzie więcej. Pracowałem tam kilka tygodni, praca nie jest jakas szczegolnie wymagająca i ciezka, ale tak jak wspomnialem wczesniej, normy nowy pracownik nie wyrobi przez kilka miesiecy (o ile w ogole wyrobi), juz nie wspomne ze nieraz jest mało pracy a norma jest dalej liczona, a z odpisaniem tego czasu to tak srednio idzie sie doprosić. Aaaa i niech więcej ukrainy zatrudnia, na pewno pomoże.

sexilejdi

co Wy gadacie, firma jest okej. Racja wiecznie mozna robić jedno i to samo, ale jest może szansa na jakis awans. Ale ktoś dobrze napisał, jak raz sie pokaze ze mozna zostać to chcą zeby zostawać cały czas, a jak sie nie zostanie to juz jakies akcje. L4 nawet jak Ci utnie ręke to i tak Ci ucinają z premi -1% za kazdy dzień. UŻ w ważnych chwilach - 3% Kpina ;). Gonienie za normą zrób to zrób tamto, wybieranie lepszych wózków do pakowania. Zero atmosfery bo ciągle na spinie gonienie normy. Było mineło:)

Kalafior Krzyś

Przyznam rację, nie każdy jest zatrudniony przez znajomości. Bardziej to polega na tym, że akurat jest szukany pracownik więc ktoś z firmy o tym mówi znajomemu i on idzie na rozmowę i zostaje zatrudniony. Później się okazuje, że jest to kumpel lidera, kontrolera czy kogoś innego. Są to pojedyncze osoby i niestety czasem widać inne ich traktowanie. Jednak jeśli ktoś się szybko wtopi w otoczenie i znajdzie tą "nić" porozumienia z osobami odpowiedzialnymi np. za przypisywanie zleceń to na efekt nie będzie trzeba długo czekać. Liderzy też potrafią sobie znaleźć "pupila" którego wrzucają na lżejszą robotę i rozmawiają na każdym kroku i śmieszkują. Ja nikomu tego nie zabraniam jednak nie da się ukryć, że czasem rzuca się w oczy inne traktowanie takich osób.

Hanna

@..., jestem moderatorem tego forum zatrudnionym przez serwis gowork.pl i dlatego dopytuję o rzeczy, które są niezrozumiałe dla mnie, więc dla innych użytkowników prawdopodobnie też. Zastanawiam się skąd wynika takie traktowanie, przecież nie każdy w Agito S.A. jest zatrudniony przez "znajomości" i ma przez to większe względy.

Byly pracownik

Firma jak firma. Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. Mnie do odejścia poniekąd zmusiły dojazdy. Nie kalkulowalo mi sie dojezdzanie samemu i trafiła sie okazja pracowania bliżej więc skorzystałam. Na pewno jednym z większych problemów w firmie jest brak odwagi ludzi do wyrażania swojej opinii. Nie jest tajemnicą ze ranna zmiana od godziny 10 jest po prostu chora. Niestety nikt nie umie głośno tego powiedzieć a skoro nikt nie mówi to skad kierownik może wiedzieć ze jest jakiś problem. Ludzie niby dorośli a wola gadać po katach niż przedstawić problem na tacy.

...

Koledzy z Ukrainy pracują jak firma oczekuje? Oni biegają wrecz. Zabijają się w biegu o paleciaka i wózek jakby pracowali za miske ryżu i od tego zależało ich życie. Rozumiem ze przychodzi sie pracować ale nie można oczekiwać od pracownika pracy na 200 % wydolności fizycznej. Można tak popracować sezonowo ale na dłuższą mete sie tak nie da. Co będzie jak przyjdzie sezon i praca po 12 godzin? Firma nawet nie fundowala w zeszłym roku posiłków ciepłych przy pracy przy tylu godzinach. Wieczne pretensje jak sie zostać nie chciało ale nie da sie robić cały miesiąc po 12 z paleciakiem w reku targajac za sobą wózek bo elektryczne wózki sa z 4 na caly zakład..

...

Niestety kontrola stanu magazynu jest do odstrzału. Wyjątkiem jest 1 osoba płci męskiej( jeśli ktoś pracuję wie o kim mowa, de facto ta osoba nawet stanowiska na papierze nie ma) nadaje się do czegoś i jest pomocna. Prawda tez jest ze opuściły już pokład 2 osoby stażem 3 i 4 lata. W firmie z takim stażem to jedynie pracownicy biura sa i wyższych stanowisk. Może to bylo jedną z przyczyn? Brak rozwoju w firmie ? Szufladkowanie ludzi na jedno stanowisko? Nie oszukujmy sie ile można pakować paczki lub pikowac. Jak ktoś długo pracuje powinien mieć szansę na awans w strukturze firmy. Niestety na to maja szansę tylko osoby ktore postrasza ze sie zwalniają..od razu siadają przy biurku i zapominają jak sie pracuję..

Ola

Słyszałam że badania w firmie wykazały że żaden pracownik nie polecił by nikogo do pracy. Podobno ludzie z długim stażem i umowa przez firmę zaczynają uciekać. Liderzy nie znają tabliczki mnożenia i nie potrafią liczyć. Kierownicy bezczelnie odwracają kota ogonem. Kontrolerzy oglądają paznokcie w internecie. Do tego normy rodem z kosmosu, jakieś śmieszne odpisywanie czasów o które nie można się doprosic o wszystko trzeba sie prosić, nic nie działa poprawnie. Jak dowiem się czegos jeszcze najpewniej podrzucę

Ola

Mania

Niestety jesteśmy już zmanierowani i nie chcemy tak ciężko pracować. Ludzie z Ukrainy tak pracują jak firma oczekuje od nich.

on

Niedługo i koledzy z Ukrainy nie będą chcieli pracować w Agito, kwestia czasu.

Umiejnik

Ludzie z Ukrainy szanują pracę i dlatego są doceniani przez kierownictwo w firmie. A jeśli ktoś sądzi, że będzie w firmie udawał iż pracuje a tak naprawdę tylko obserwuje co kto robi no to na efekty nie trzeba długo czekać! Popytajcie jak pracują osoby pracujące w Anglii.

Staszek

Jak się komuś nie podoba to nie musi pracować w tej firmie. Zawsze zastanawiam się czemu tacy ludzie siedzą w firmach na które tak ostro wjeżdżają. I dochodzę do wniosku że nie mają szacunku do siebie i nie stać ich na więcej. Idź Krowy doić!

Hanna

@... @Kierownik, narodowość pracowników nie powinna być powodem do wydawania takich opinii na temat Agito. Odnoście premii i planów, rzeczywiście tak trudno jest je wyrobić? Są w ogóle pracownicy, którym się udaje? Dla jedynych brzmi to jak szansa na zarobienie lepszych pieniędzy.

...

Totalna porażka. Zero szacunku do pracownika liczy się tylko ukraina. Nie ma na czym pracować. System się wiesza większość skanerów nie działa. Wózki widłowe to jakieś zlomy. Jak nie olej wycieka to error albo się maszt sam opuszcza. Wsadzaja na wozki niedoświadczonych pracowników gdzie zrzucaja towary z regałów albo z impetem wpadaja wózkiem w regał i cały wyginaja. Po czym taki pracownik nadal pracuje.. porażka totalna. Kadra kierownicza jest oszałamiająco nieprofesjonalna. Kierownik nie zna podstaw prawnych i nie potrafi udzielić żadnych informacji. Wyścig o wydajność i wyższa premię. Same frajerstwo i chamstwo. Przekręty na normie i przypisywanie lepszych zleceń kumplowi. Nie polecam tej firmy. Dali śmieszną podwyżkę i myślą ze mogą pomiatac pracownikiem o czym przypominają na każdym kroku...

Hanna

Wiedzieliście, że w 2012 roku eMAG i Agito.pl weszły w skład międzynarodowej grupy Naspers, jednego z największych graczy rynku e-commerce na świecie? A Wy jak oceniacie firmę? ;)

Natali

Piszecie o nowych ofertach pracy a ja wcale nie widzę nic nowego. Gdzie można dowiedzieć się jakich ludzi potrzebują? Wiem, że Agito to dobra firma , rozwija się więc są perspektywy

ZDZISŁAW

Polecam

ZDZISŁAW

Polecam

sara

piszesz tak, jakbyś każdego z klientów znał z osobna. Być może firma nie zbiera negatywnych opinii w sieci, ale nie jest to jeszcze znak, że wszystko jest w porządku. Choć na to liczę :)

oszukany Klient

firma faktycznie stacza się na dno, typowy przykład rozwoju, kiedyś było grzecznie miło i na czas, a po paru latach klienta mają gdzieś. Nie szanują jego czasu ani pieniędzy. Ceny też mają kiepskie

xyz

Te oferty pracy teraz wystawili, bo pewnie nie myśleli, że tyle ludzi odejdzie... i nie ma komu pracować... to, że podobno jest niby lepiej odkąd zrobili cięcia, nie znaczy, że firma przestała tonąć.

Łukasz

praca w Agito. Temat rzeka. Pracowałem w Agito do stycznia i powiem Wam, że była to najlepsza praca jaką do tej pory miałem. Atmosfera, ludzie - wszystko na bardzo wysokim poziomie. Oczywiście jak w każdej firmie są również sytuacje mniej przyjemne (restrukturyzacja), ale firma mimo małych nieporozumień zadbała o nas (osoby odchodzące) i byłem bardzo zadowolony. Wynagrodzenie zawsze na czas. Dodatkowo doświadczenie, które zdobyłem procentuje w nowej pracy. Będę wspominał ten czas bardzo miło.

była_pracownica.pl

Firma chyba idzie na dno... Zwolnili ponad 100 osób. I możliwe, że na tym się nie skończy. W tym głównych kierowników poszczególnych działów. Ruch coraz mniejszy, co widać po obrocie i ilości pracy. Odeszły osoby, które tworzyły firmę od podstaw. To nie świadczy zbyt dobrze. Ci, którzy jeszcze zostali szukają pracy, bo nie wiadomo jak długo ten statek popływa. Jak firma ogłosi upadłość nie będzie wypłacalna na odprawy. System informatyczny pozostawia wiele do życzenia. Ciężko pracować w takich warunkach. Wszystko działało jak trzeba do sądnego 1.04.2015 r.

Zwolniona

Ja tam się nie martwie, Agito mnie zwolniło i znalazłam prace w Mall.pl. Mall cały czas szuka pracowników. Jedyny minus, że są we Wrocławiu.

były_pracownik

Niestety firma zaliczyła bardzo szybki wzrost zatrudnienia, a teraz ma cięcia. Z ułańską fantazją rządzona przez braci z Bukaresztu pozbywa się większości wartościowych pracowników. Ratunkiem może być pozostawienie kadry IT w PL, ale czy tak się stanie, to nie wiadomo. Firma ma problemy z powodu systemów informatycznych, które siłą zostały wepchnięte w polskie realia, nie spełniają standardów, wymagają podwójnej ilości załogi, aby obsłużyć ruch. Nie powiedziałbym, że to jest stabilna firma i raczej nie ryzykowałbym zmiany pracy na Agito, chyba, że jest się studentem.

aga2021

tak ja też widziałam ze maja kilka ogłoszeń

o zi buna

Witajcie. Jeśli ktoś tu jeszcze zagląda i ma jakiekolwiek pytania- informuję, że dziś na zebraniu pracownikom ogłoszona została wiadomość o bardzo słabych wynikach finansowych w firmie i o wdrożeniu planu restrukturyzaji, co oznacza zwolnienia grupowe (docelowo 100 osób zostanie zwolnionych). Pozdrawiam:)

Od kiedy Agito stało się "rumuńskim statkiem", jest coraz gorzej. Zaczyna się rotacja ludzi. Niemal codziennie ktoś odchodzi. Jeśli ktoś chce się tu dorobić, niech da sobie spokój. Tutaj potrzebni są tylko filantropi:)Zaczęli zatrudniać studentów na śmieciówkach. Naprawdę odradzam

Trybu

Ile moze w agito zarobić asystent albo meneger produktu?

tiaaaa

niestety od czasu kiedy zmieniło się szefostwo a do tego co raz większa ilość panów dyr - firma przestała traktować pracowników jak ludzi...jesteś kolejnym trybikiem który nie ma prawa mieć własnego zdania, najlepiej mieć umiejętność włażenia panom dyr w d.... pensja? nie adekwatna do ilości pracy...tak kiedyś była to fajna firma no chyba że ktoś lubi być traktowany przedmiotowo w dodatku za psie pieniądze to tam właśnie znajdzie taką pracę.

Witold
@xxx 30.05.2015 19:51
w 100% się zgadzam, jedynie wchodzenie w d... kierownika zmiany gwarantuje pelna premie do podstawy interesuje ich jedynie gdzi...

Nie lubicie swoich Panów Kyerownyków? "gdzie kto z kim i za ile"

xxx
@Witold 19.06.2015 02:33
Nie lubicie swoich Panów Kyerownyków? "gdzie kto z kim i za ile"

Ja nie sugeruje tylko to WIEM. Osoby zajmujące miejsca kierownicze na MAGAZYNIE sa osobami nie poważnymi, nie ma tu znaczenia czy się ich lubi czy nie, nie interesują się praca pracownikow tylko ich życiem prywatnym, ale kto nie był nie widział wierzyc mi nie musi

pyk

I taki asystent bok na jakie wynagrodzenie może liczyć? Jakie są dni, godziny pracy?

rester

Wrażenie po rozmowie kwalifikacyjnej tragiczne, osoba prowadząca tą rozmową nie ma wogóle przygotowanego schematu, o co pytać, jak pytać, jak dotrzeć do najważniejszych informacji. Rozmowa jest bardzo chaotyczna i wybija z rytmu i chęci do pracy w tej firmie. Wrażenie naprawdę jest tragiczne !! Takie chaotyczne pytania o wszystko i o nic, zero konkretu, przedstawienie tego co masz robić też szczątkowe.

tymeko

no ja myślę, ze jak najbardziej @infoMarian możesz na tyle liczyć i jak jeszcze ograniasz grafiki to na pewno dostajesz więcej niż 2 tysiące, ale to już musicie dokłądnie to obgadać po koleji z szefem jednak. Dajcie znac też czy wiecie jak działa u nich ta rozmowa rekrutacyjna, to wtedy rozmawiasz z jedną osobą z kilkoma?

Kamil

Uwaga! Sprzedają niepełnowartościowe produkty lub podróbki. Brak informacji mailowej odnośnie gwarancji i jakości produktu. (usunięte przez administratora)

kat

Hej. Dajcie znać jakie tam są zarobki i godziny pracy. Póki co to dużo marudzenia widzę, a mało konkretnych informacji.

Praca dla pań owszem,obsługa komputera? Absurdalna wypowiedź nawet jeśli ktoś nie miał stycznosci w życiu z komputerem ogarnie temat w 5 minut,płace w cale nie najgorsze,smiesza mnie opinię negatywne gdzie ktoś pisze ze atmosfera i zarobki do d.... Tylko dlatego że boi sie że ktoś go wygryzie że stanowiska,ogólnie jak na nasze realia w Polsce to jest ok.:-)

ble ble

Zresztą nie bez powodu w internecie znajdujemy tysiące negatywnych opinii od rozczarowanych klientów: (usunięte przez administratora) W firmie jest bajzel, "gdzie menegerów 6, tam nie ma co jeść".

Zostaw opinię o Agito S.A. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Agito S.A.