Opinie o Agito Sp. z o.o. w Warszawa Inflancka 4A

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Agito Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Agito Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agito Sp. z o.o. w Warszawa Inflancka 4A

Anonimowo

Haha koleżanka z działu mi pomazała opinie, fajnie że ludzie zaczęli pisać. Pracy w firmie nie polecam i niestety musze zgodzić sie ze wcześniejszymi wypowiedziami. Nic dobrego raczej wróżę szybki upadek. Nie ma co zaczynać.

WiolkA

Nastawienie na jak najtansza sile robocza bez doświadczenia, zatrudniają studentom bo oni sie godzą na najniższe pensje krajowe, osobom z dowiadczeniem Kub tym które chcą sie czegos nauczyć odradzam. Firma nie ma kasy i możliwości

Dana

Nie polecam! Brak perspektyw

Anonim Anonimus

Płacą na czas ale śmieszne pieniądze, nie ma szans na awans, klepanie w kółko tych samych rzeczy kopiuj w klej. Zwiększyli nam w dodatku target i opisujemy przedmioty o których nie mamy pojęcia. Niektóre podobno są z rumuńskiego rynku. Współczuje klientom którzy zaryzykują i zamówią. Troche wstyd, ja uciekam jak najszybciej...

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Social Media Specialist
Beso Lux Sp. z o.o.
Michalek001

Jeśli ktoś ma ochotę się cofnąć w rozwoju to jak najbardziej firma dla niego. Ludzie bez doświadczenia, zarządzanie na najniższym poziomie, każdy dział do poprawy.

Werka

Nikomu o zdrowych zmysłach nie polecam! Dno!

Miko89

Najgorsza firma w jakiej kiedykolwiek pracowałem, polecam szukać dalej bo długo nie pociągnie, ludzie którzy tam pracują nie maja pojęcia o tym co robią

Bart09

Zgadzam się z poprzednimi wypowiedziami. Na pierwszy rzut oka wszystko wyjadę się ok, ale zdecydowanie ta firma reprezentuje sobą bardzo niski poziom zarówno jako sklep, który ma fatalną obsługę klienta i tragiczne opinie, jak i pracodawca płacąc ludziom bardzo małe wynagrodzenia i zatrudniając ludzi którzy nie maja o niczym pojęcia. Na szczęście już tam nie pracuje, stracony czas...

XYZ

Zdecydowanie nie polecam! Płacą śmieszne pieniądze, mają się za niewiadomo kogo. Brak możliwości rozwoju, firma może upaść w każdej chwili i na to sie zapowiada... pracuje tam jeszcze ale jak tylko coś znajdę uciekam jak najszybciej. Osobom które rozważają pójście tam do pracy, zdecydowanie odradzam

Magg01

Kadra menadżerska na najniższym poziomie chyba tną na niej koszta i zatrudniają ludzi którzy nie mają pojęcia o tym co robią. Brak możliwości rozwoju. Firma nieudolnie prowadzona. Każdy dział potrzebowałby totalnych zmian. Nie polecam!!!!

Bartek

Jak tam praca w firmie? Jakos ucichlo wszystko . Czyżby zostały same lizodupy w firmie? Haha

Kuba
@Bartek

no ucichło ucichło, plociuchy poodchodziły i każdy żyje własnymi sprawami ;-)

Plociuch
@Kuba

kiedyś plociuch chociaż by powiedział ze Dębica FRIGO 2 165/70 R14 81 T jest droższa o 35% od reszty świata, świeci się w trójce na ceneo co kosztuje zapewne majątek

bajlando

bajlandoooo, bajlandoooo :D ^^

Ciekawski

Jak atmosfera w firmie po tych zmianach o których pisaliście?

nick
@Ciekawski

dobrze

Borys

Ciekawi mnie jedna rzecz, firma zatrudnia ludzi na stanowiska, które zlikwidowała w zwolnieniach grupowych czy to jest prawnie dozwolone? Bo trochę mija się z celem zwolnić kogoś i za 2 mc szukać kogoś na jego miejsce.... Ktoś coś wie na ten temat?

Jacek
@Borys

Firma tak zwalniala ludzi żeby to było zgodne z prawem. Płacili ludziom żeby samo sie zwolnili xd

Jaką umowę na początek dostają ludzie?

Kobieta

Byłam u nich ostatnio na rozmowie kwalifikacyjnej. Atmosfera taka sobie. Mimo tych Waszych złych opinii maja bardzo duże mniemanie o sobie. Mimo mojego doświadczenia odpowiadającego stanowisku pracy nie dostałam.

Karol
@Kobieta

Z ciekawości to kto przeprowadzał z tobą rozmowe? Bo z opisu pasuje na takiego wysokiego Pana w koszuli

Igor

Idealnych firm nie ma. Może firma podnosi standardy i wymagania wobec pracowników wzrastają?

Hanka

Firma Agito to juz nie ta sama firma . Pracowałam tam 2 lata , początkowo było ok - umowa o prace, pieniądze na czas , jasne wytyczne co do oczekiwań, luźna atmosfera , ale niestety kierownictwo z Rumunii doprowadziło do zwolnienia 70% załogi i pewnie doprowadzą wkrótce do upadłości tej firmy. Nie znają realiów naszego rynku , zero profesjonalizmu w zarządzaniu - decyzje zmieniają z dnia na dzień że nie wiesz co i jak masz właściwie robić , targety niewykonalne , wieczne pretensje , zero szans na rozwój . Szkoda bo to była fajna firma i fajni ludzie tam pracowali.

Hanna

@Agata, @Beata, bardzo dziękuję za Wasze rozbudowane odpowiedzi. Mówią one sporo na temat sytuacji pracowników w firmie Agito. @Dawid, Twoja wypowiedź jest niezgodna z regulaminem przyjętym na forum (https://www.gowork.pl/regulamin ), a także pisana jest w obraźliwym i wulgarnym tonie, w związku z czym może zostać usunięta przez administratora forum. @Paulina, rozumiem, że pracowałaś lub pracujesz w Agito. Co możesz powiedzieć na temat tego pracodawcy? @Grażyna, jakie widzisz plusy i minusy pracy w tej firmie? Jak oceniasz tego pracodawcę pod względem warunków, jakie oferuje?

Paulina

Pozdrawiamy wszystkich zawistnych ludzi, którzy nie mają w sobie kultury osobistej i za grosz szacunku do kolegów i koleżanek z którymi się współpracowało. Proponuję poszukać sobie pracy sezonowej na lato w polu :)

NICK

Narcyztyczna osoba widzaca czubek własnego nosa, nieprzyjmujaca jakiejkolwiek krytyki. Czlowiek pracujacy i starajacy sie wykazac do momentu otrzymania umowy a pozniej to juz totalna wyjebka. Szkoda że firma daje pracownikowi mozliwosci rozwoju zawodowego a w podziękowaniu ocena poniżej pasa. Zbieranie punktów za podpierdzielanie swoich kolegów to bylo glowne zajecie. Brawo dla tego Pana.

Jacek
@NICK

MOŻLIWOŚĆ rozwoju? Haha ha dobre sobie tą firmą pokazała już parę razy jak docenia doświadczonych pracowników. Liderzy rzeczywiście debile co dostają stanowiska za strzelanie z ucha. Świetnie że firma idzie na dno.

Grażyna
@Jacek

jesteście niedowartościowanymi ludźmi, którzy nic sobą nie reprezentują! Żeby osiągnąć coś w życiu zawodowym potrzeba mieć trochę oleju w głowie więc czego oczekujecie jeśli go w niej nie macie i potraficie tylko wypisywać totalne głupoty na temat firmy i pracowników obrażając ich przy tym. Gratuluję kultury osobistej, której niestety u takich ludzi brak. Ps. Kilka lat temu kiedy był inny kierownik magazynu oraz jeden z kierowników zmian, mogłabym się z taką opinią zgodzić natomiast od kąd zmieniła się "załoga" firma jest w porządku i kierownicy, liderzy, pracownicy, którzy w niej są również. Wystarczy tylko iść do kierownika/lidera powiedzieć jaki ma się problem porozmawiać (dodam, że w firmie są ludzie jeszcze na wyższych stanowiskach niż kierownicy i to właśnie te osoby podejmują decyzję np. dotyczące podwyżek, bo wam pazerniakom tylko chodzi o kasę ) Dodam jeszcze, że skoro potraficie wypowiedzieć się na tej stronie to dlaczego nie potrafiliście wypowiedzieć się na jakichkolwiek zebraniach ? jęzorów wam wtedy brakło ? Skończcie pisaćte głupoty bo ja rozumiem wszystko, że każdy ma prawo wystawić opinię, ale żeby ta opinia była jeszcze prawdziwa.. a nie zawistna z obrazą dla pracowników pod wpływem negatywnych emocji.

@Grażyna

O czym wy za przeproszeniem (usunięte przez administratora) Firma zachodzi na psy i ma (usunięte przez administratora) na pracowników. Gadajcie sobie dalej ile to nie macie kultury osobistej i tak dalej a kiedy możecie to obrabiacie kolegom i koleżankom (usunięte przez administratora) za plecami i jeszcze wymyślacie historyjki wyssane z palca i donosicie na kolegów/koleżanki s pracy. Za długo pracowałem w tej firmie aby uwierzyć w takie (usunięte przez administratora) farmazonów. Proszę wybaczyć administracje serwisu za te słowa, ale jak czyta się takie komentarze to scyzoryk się w kieszeni otwiera. Pracujcie sobie dalej w tej firmie żyjąc w błogiej nieświadomości albo powtarzajcie sobie do znudzenia jaka ta firma jest (usunięte przez administratora) aż w to uwierzycie imbecyle. Rozwój? Hahaha rozwój a to dobre. Żyły sobie wyprówałem w tej firmie, target wyrabiałem taki że po rękach mnie powinni całować a oni potrafili tydzień przed końcem miesiąca premie zabrać a jak człowiek chciał gdzieś wyżej pójść to zapomnij panie przecież dział hr wie lepiej a (usunięte przez administratora) wiedza tylko siedzą na tych dupskach i kawę piją zadowolone damy a we łbie siano. Możecie wrzucać tutaj tyle pozytywnych komentarzy że aż sraczki dostaniecie a to i tak nie zmieni faktu że ta firma to dno i wodorosty. Zwolnili polowe pracowników bo jeden Rumun wypierdzielił hajs w błoto a wy tam jeszcze siedzicie i im (usunięte przez administratora) lizecie. Nie pozdrawiam.

Zostaw merytoryczną opinię o Agito Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Agito Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Agito Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Agito Sp. z o.o.

Agito Sp. z o.o.