Consafe Logistics Sp.zo.o.

Łomianki

Opinie o Consafe Logistics Sp.zo.o.

Tymoteusz

Jak komuś nie jest po drodze z pracą to będzie narzekał na wszystko!!!

Lidia

@Nick - czy możesz powiedzieć coś więcej na temat tego, co sprawia, że masz tak negatywną opinię o Consafe Logistics? Konkretne informacje będą najbardziej cenne. Co masz na myśli pisząc, że pracodawca nie dotrzymuje danego słowa? Mam nadzieję, że będziesz mógł uzupełnić swoją wypowiedź.

Nick

Nie polecam firmy, nie można liczyć na nic. Słowa nie znaczą nic w tej firmie. Jesteś tylko trybikiem w maszynce. Kołchozów pracy jest dużo. Więc lepiej wbierać taki gdzie płacą wiecęj. Omijąć szerokim łukiem.

kromka

@dario oczywiście, że można liczyć na awans, ale nie tak łatwo go dostać, bo trzeba się jednak wykazać.

dario

Fajnie, że temat jest dla kogoś ciekawy i warty uwagi, ale porozmawiajmy lepiej jak Consafe Logistics traktuje swoich pracowników. Co takiego zapewniają dla przykładu w systemie socjalnym, czy mozna tutaj liczyć z czasem na jakis awans, coby praca nie była monotonna i mozna było zrobić jakąs karierę?

rubik

Consafe Logistics jest jednym z dostawców w sektorze IT, skoncentrowanym na obszarze łańcucha dostaw . To dość skomplikowane zagadnienie którego chyba nie ma sensu tutaj tłumaczyć na forum. Jednak powiedzieć mogę , że temat jest naprawdę ciekawy i warty uwagi. Polecam - może komuś spodoba się na tyle że zaaplikuje

Janek

Dla mnie najciekawsze jest to, że głównym zadaniem jakim powinna sobie stawiać firma przed oczami to są zadania logistyczne. Oczywiście godzę się, że firmy obecnie szukają wszędzie oszczędności i znajdują je zwykle w szeregowych pracownikach Najgorsze jest to i co dotyczy przerzucania taskow za cokolwiek, inną kwestią są z

maciek

no pewnie, że tak, kolega z postu wyżej ma w sumie racje, bo jednka korporacja to sa naprawde duże firmy i znane kazdemu marki, o a Consafe Logistics Sp.zo.o. nie oszukujmy się, aż takie duże to nie jest jednak. więc tylko zostaje teraz kwestia wynagrodzenia jak dla mnie, bo o tym jeszcze nikt nie napisał.

dino3d

Szkoda fatygi. Gorąco nie polecam. Firma uważa się za korporację, a stosuje bazarowe metody zarządzania.

pracownik Consafe Logistics

Firma owszem nie funkcjonowała najlepiej w czasach kryzysu kiedy to zdecydowana większość firm odnosiła straty. Wtedy też miały miejsca grupowe zwolnienia. Obecne jednak zwolnienia i odejścia związane są głównie z restrukturyzacją firmy na którą nie wszyscy są niestety gotowi. Zapewniam - firma ma się dobrze! A byłych, sfrustrowanych pracowników bardzo proszę o nie robienie firmie czarnego PRu.

były pracownik

szybki koniec firmy jest nieunikniony... wczorajsze kolejne grupowe zwolnienia tylko to potwierdzają. firma handlowa bez handlowców?

Greg

Szansa na rozwój w logistyce magazynowej. Powód: Najlepsze systemy magazynowe na rynku www.consafelogistics.pl Najlepszy konsulting logistyczny. Dedykowane systemy WMS.

john

Miła atmosfera, szansa na rozwój, młody zespół. Cześć dyrektorze seba, część poprawnie, część jak zwykle - naucz się pisać :D

john

seba

I dalej zwalniają, cześć ucieka, cześć jest zwalniana, generalnie wróże szybki koniec tej firmy... a byli liderem....

nyja

Kiedyś Selmar - lider na rynku IT w sektorze logistyki. Firma kupiona przez Szwedów, którzy przynieśli do oferty nowoczesne systemy IT i wpompowali sporo kasy. Mimo silnej pozycji, dużej bazy klientów, pełnej ofercie firma, bardzo cienko przędzie, były zwolnienia pod koniec 2008 roku. Aktualnie od kilku miesięcy ostro pod kreską, sprzedaż leży. Zatrudnienie w tej firmie jest powiązane z dużym ryzykiem.

Świetni ludzie, rewelacyjna atmosfera w pracy, ale za duże zaufanie prowadzi do kłopotów. Bardzo dobre zarobki i ogromne możliwości rozwoju.

Zostaw opinię o Consafe Logistics Sp.zo.o. - Łomianki

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Consafe Logistics Sp.zo.o.