Opinie o InPost w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie InPost. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie InPost o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o InPost w Warszawa

Zniesmaczony

Zdecydowanie odradzam prace w tym (usunięte przez administratora). Ogólnie karzą Ci zasuwać za stawkę niewiele wyższą od najniższej krajowej, a wymagania mają jakbyś zarabiał 20k miesięcznie. Jak to w korpo stawki są ujednolicone w całej firmie i są żenująco niskie patrząc na aktualny rynek pracy. Podwyżka? Zapomnij, w tej firmie za wypowiedzenie tego słowa możesz jedynie wylecieć. Awans? nie w tej firmie. wolą przyjąć na stanowisko kierownicze osobę z ulicy bez żadnego doświadczenia która ładnie pościemnia na rozmowie , niż awansować wieloletniego pracownika z doświadczeniem. Atmosfera w pracy? Szczerze mówiąc nie jest to moja pierwsza praca w karierze, ale z tak tragiczną atmosferą nie spotkałem się jeszcze nigdzie. Oczywiście wszystko zależy od oddziału (pracowałem w kilku oddziałąch), ale należy zaznaczyć że jest albo źle, albo bardzo źle. albo tragicznie. Prym wiedzie oddział w Duchnowie - najgorszy oddział w Warszawie i okolicach. Na stanowiskach kierowniczych są tam osoby bez doświadczenia, z przypadku, które nigdy nie powinny zarządzać czymkolwiek więcej jak własną miotłą sprzątając u kogoś. Jeśli jesteś kurierem jesteś tam traktowany jak najgorszy wróg, jeśli jesteś pracownikiem magazynowym/biurowym, przyzwyczaj się, że dziennie zbierasz 10000x ochrzanów za nic. Fakt, że w tym oddziale jest największa rotacja ludzi ze wszystkich oddziałów, mówi sam za siebie. Wszystkie fajne osoby które tam poznałem, odeszły/ zostały zwolnione , po kilku tygodniach/miesiącach pracy, bo nie idzie tam wytrzymać. W Warszawie naprawdę jest dużo pracy w normalnej atmosferze, za pieniądze lepsze niż 2900-3000 brutto i radzę omijać ten (usunięte przez administratora) szerokim łukiem.

xyz

Witam jak wygląda obecnie praca na sortowni Annopol? Prze jaką agencje zatrudniają i ile płacą na godzinę? z góry dziękuję za odpowiedź pozdrawiam

Kar
@xyz

Workhouse4you 22zl brutto

Kurator
@xyz

Jak w Korei północnej ..

Nico

Dzisl sprzedazy telefonicznej na Cybernetyki w Warszawie - gorzej niz korpo, patrza tylko jakby tu uciac premie i wykorzystac jak w chinskiej fabryce ! uciekac od nich gdzie pieprz rosnie !

Korek
@Nico

Powinieneś być wdzięczny za pracę w najlepszej firmie z branży e-commerce! Z taką motywacją kariery nie zrobisz! Ile już razy pracę zmieniłeś ? Hehehe

wściekła

INPOST tak prawdą jest że gubi przesyłki, nie odbiera na czas od nadawcy. Tym sposobem doprowadza do bankructwa firmy sprzedające poprzez Allegro. Reklamacje to nic innego jak tekst odczytany z kartki podczas rozmowy telefonicznej. Teksty odpowiedzi to chór na wiele głosów bo nawet nie ma spójności w odpowiedziach. Szukanie zgubionej przesyłki zajmuje wieki, jaki musi być brak profesjonalizmu i bałagan że trzeci dzień nie można znaleźć przesyłki którą kurier zostawił w magazynie do dalszej drogi.

Dostałem zaproszenie na rozmowę rekrutacyjną, która odbyła się zdalnie. Zaproszenie jak i sama rozmowa odbyta w super atmosferze, był czas na poznanie Pani rekruterki oraz Pana team leadera zespołu. Mili ludzie, w razie nieścisłości powtarzali lub doprecyzowali pytania, a w przypadku niewiedzy chętnie rozjaśniali zagadnienie. Oczywiście czas na zadawanie pytań również miałem, a w razie jakichkolwiek, które nasunęłyby mi się już po rozmowie, byli pod telefonem. Z całego procesu rekrutacyjnego jestem bardzo zadowolony. Feedback po rozmowie otrzymałem szybko, na następny dzień roboczy.

Brak

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Koordynator projektów marketingowych
DOTCOM Sp. z o.o.
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Magazynier
Diabetyk24 Sp. z o.o.
Łysy

Czy ktoś pamięta kierownika na magazynie Pawła Pawluszyna? Pracuje jeszcze?

Karolina Ursus

Hej szukam pracy po logistyce jako świeżo upieczona w zawodzie. Jest wiele ofert i widziałam ofertę specjalisty do spraw wdrożeń w biurze fullfillment. Czy ktoś coś wie o tej pracy? Czy przyjmą mnie bez doswiadczenia, mam jedynie staż w dsv? Praca zdalna czy w biurze? Jak kierownik/kierowniczka? Jakiś awans? Cokolwiek powiecie?

śmieć

jesteś ścierwem nadmiernie zadufanym w sobie nie szanujesz żadnych wartości moralnych i szacunku dla człowieka i widzisz tylko własny czubek nosa może się nadasz

śmieć

Jeśli chcesz być doceniany za wiedzę i umiejętności zapomnij twoje pomysły przywłaszcza sobie karierowicze na wyższych stanowiskach żeby zabłysanć a z Ciebie zrobia nic nie warte ścierwo

potwierdzam opinię

śmieć

poświęciłem tej firmie zbyt wiele lat ...brak szacunku dla człowieka a zwłaszcza dla kobiet to norma

Przestroga

Dzial SME na Cybernetyki w Warszawie - omijac szerokim łukiem !!!!

Wodzu
@Przestroga

Co pracować się nie chce ?

Łukasz
@Wodzu

Pozwoliłem się odezwać ?

Mario

Inpost za duzo sprzedaje i jak zwykle w takich wypadkach woda sodowa uderza im do glowy i obnizaja standardy.. wczoraj we wtorek paczka na paczkomat (notabene nadana w piatek) byla w doreczeniu. Dzis sie okazalo ze kurier nie wlozyk jej do oaczkomatu, tylko jezdzil caly dzien i w koncu zawiozl z powrotem do oddzialu... Normalna praktyka do tej pory bylo to, ze jak paczkomat pelny, to wkladali do innego do nablizszego paczkomatu, i informowali smsem, lub wydawali z samochodu. Tymczasem teraz nie - Kierowcy inpostu (celowo z malej litery) nie chcialo sie zostawic paczki w najblizszym oaczkomacie (pustym), oddalonym o 300 m. Dzis to samo- nawet nie wydano do doreczenia. Infolinia na to: to normalne.. rece - nogi - opadaja... czekamy na konkurencje. Oby jak najszybciej.

Artur

No cóż... Najlepsi ludzie już odeszli z placówki InPost przy Cybernetyki w Warszawie. Zaczął się exodus i nie ma szans, żeby było lepiej. Kierownicy są płytcy, obłudni i z kompleksem "bo zwolniom, bo zwolniom". Szkoda, bo dużo sobie obiecywałam po fimie i całej branży.

aldona

Z całego serca odradzam każdemu pracę w dziale sprzedaży telefonicznej na Cybernetyki w Warszawie (od czerwca prawdopodobnie przeniosą się na ul. Czerniakowska). Pracownicy zatrudnieni są tu chyba tylko po to aby "pomóc" kierownictwu w drodze do awansu i zrobienia dobrego wrażenia na "górze". Sprzedaż jest tylko częścią naszej pracy - znacznie ważniejsze jest realizowanie poronionych pomysłów na które wpadł ktoś z góry i my mamy je realizować za dziękuje lub psi grosz....Jeszcze żeby te pomysły miały jakiś sens, ale niestety nie. Jak ktoś ma swoje zdanie to go wywalą z dnia na dzień mówiąc, że możesz przynieść im nawet miliony zysku, ale jesteś tylko trybikiem do wymiany... Kto może ucieka z tego szamba, rotacja jest straszna - większość pracowników nawet się nie zna. Prowizje od sprzedaży tną za byle co. Atmosfera w firmie zerowa ! Omijać szerokim łukiem !

Paw

Witam, na jakie zarobki może liczyć kordynator serwisu kurierskiego?

@Paw

Polecam najpierw się dostać do nas do pracy a potem pytać o wynagrodzenie. Na odwrót to tylko pod latarnią się sprawdza

Telimena
@Janusz

Pan najpierw przyjmuje oferte, a potem pyta o wynagrodzenie? ???????????? bo kazdy normalny czlowiek ustala stawke za, ktora zgodzi sie podjac prace, a potem podpisuje umowe.????????????

Arek
@Janusz

Co killa dni widzę ogłoszenie na olxie więc chyba noe jest tam się ciężko dostać ;)

Zyga
@Janusz

@Paw na taką odpowiedz zwrócił bym uwagę . Skoro tak wygląda podejście do kandydatów ,to sorry.

@Zyga

"to sorry" - proszę siedzieć na bezrobociu jak się nie podoba.

@Janusz

Nic dziwnego, ze taka opinia jest o tej firmie skoro takie burki jak Pan tam pracuja !

zamster

Inpost mógłby wspierać się nawzajem z Allegro ale pewnie ma je daleko e d. Duzo jednak rodzimemu graczu zawdzięcza. AmZon wejdzie pokona allegro a potem narzuci swoje warunki inpostowi...

@zamster

Zalecam kupno słownika poprawnej polszczyzny. Ręce mi opadają, że tacy analfabeci jeszcze udzielają się w internecie

As

Jak wygląda sytuacja we Mszczonowie? Jaka atmosfera itp? Napiszcie ale szczerze.

Ona

@Fuzja a wiesz z jaką firmą się będa łączyć może ?

Fuzja

No to po Nowym Roku będzie się działo. Fuzja, fuzja fuzja ;)

?
@Fuzja

Ciekawe, z którą firmą ?

Fuzka

Miejmy nadzieję że Alllegro i Inpost połączą siły i pójdą za granicę. Allegro odświeży stack technologiczny i Inpost przejdzie na JVM nowoczesny jezyk programowania: Kotlin.

Zostaw merytoryczną opinię o InPost - Warszawa

• Jak się pracuje w InPost?

Zobacz opinie na temat firmy InPost tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 124.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w InPost?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 73, z czego 8 to opinie pozytywne, 48 to opinie negatywne, a 17 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy InPost?

Kandydaci do pracy w InPost napisali 10 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

InPost