InPost
counter
2 88 259 5 1
Tak jest Nowy wpis
Pracownik

Zachowania podchodzące pod mobbing , zmiany z dnia na dzień. Urządzenia jak i systemy z epoki kamienia łupanego. Rotacja jak na infolinii. Omijać ten dział (SME)

Pomocna?
Tak2Nie
Zgłoś
Mala Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 16 dni.
Kandydat
 Pytanie

Witam. Czy może ktoś napisać ile zarabia netto magazynier na umowę o pracę oddział w Szczecinie?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś2
Anonim Nowy wpis
Pracownik

Nie wiem jak w innych działach ale szczerze nie polecam pracy w dziale SME. Codzienne odprawy z kierownikiem "wjeżdżające już na psychikę" . Karta jakości zabijająca sprzedaż i budowanie pozytywnych relacji z klientem. Mam wrażenie że firma na każdym kroku tylko czeka aby zabierać mi i tak słabo płatną prowizję.

Pomocna?
Tak9Nie
Zgłoś
Oddział w Łazach Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 27 dni.
Były pracownik
 Pytanie

Hej, tak samo odradzam tam pracy, na początku wszystko fajnie ładnie i pięknie, obiecywanie szkoleń, wjazd na ambicje , obiecywanie rozwoju (wyższego stanowiska) a na końcu i tak zatrudniają osobę bez żadnego doświadczenia która tobie (bardziej doświadczonej osobie) wydaje polecenia, szkolenia? Beznadziejne. Chcesz awansować wyżej? Pracujesz z większymi obowiązkami przez kilka miesięcy bez żadnej umowy. :)

Pomocna?
TakNie
Zgłoś2
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 3 115 175
  2. olx.pl 2 736 098
  3. pracuj.pl 2 718 511
  4. linkedin.com 2 689 259
Oddział Lazy

Odradzam tam pracy, a na pewno na wyższe stanowisko, 1/3 pracowników na wyższych stanowiskach kompletnie bez wiedzy na jakikolwiek temat.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś2
Patologia
Pracownik

Cześć, odradzam podejmowania pracy w oddziale w Łazach. Totalna patologia, szczególnie organizacyjna, Kierownictwo często bez żadnej wiedzy, bez doświadczenia, Problemy załatwiane w sposób szukania kozła ofiarnego. W skrócie amatorka i wielka patologia.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś2
mixx

Pracował ktoś i może się podzielić opinią na temat pracy jako sortowacz w msczonówie jak wyglądaj zarobki i atmosfera.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś3
Mm
@mixx

To nowy magazyn więc nikt tam jeszcze nie pracował. Stawka przez agencje 17 brutto

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
ewa

Zdecydowanie odradzam podjęcia pracy w Warszawie w dziale handlowym na Cybernetyki. Zarobki coraz niższe, cięte dodatkowo pod byle pretekstem a wymagania (często na granicy mobbingu) zmieniają się i rosną z tygodnia na tydzień. Dodam tylko, że zarobki porównywalne do kasy w Biedronce (oczywiście na rozmowie rekrutacyjnej mydlenie oczu i 50% ściemy)

Pomocna?
Tak11Nie
Zgłoś
Doświadczony
@ewa

Jako osoba która zna ten dział bardzo dobrze podzielam opinie przedmówczyni. Jest to spowodowane głównie kierownictwem które co najwyżej powinno zarządzać kurnikiem a nie ludźmi. Brak podstaw w zarządzaniu zasobami ludzkimi. Awansowane są tylko osoby nijakie i bez charakteru.(usunięte przez administratora)

Pomocna?
Tak10Nie
Zgłoś
gość

Nie polecam kurierów w Warszawie!! Bardzo nieprofesjonalne zachowanie. Prosiłam o zostawienie paczki w ochronie gdyż byłam w pracy, a kurier nie posłuchał i paczka wraca do nadawcy, straciłam pieniądze!!!!! Zwolnić takiego!!!

Pomocna?
TakNie2
Zgłoś5
Pytanko
Użytkownicy czekają na odpowiedź 40 dni.
 Pytanie

Czy jest możliwość pracy kuriera tylko przy paczkomatach?

Pomocna?
Tak2Nie
Zgłoś2
NiePolecam

Pracowałem tam do środy... Nie polecam szczególnie magazyn w Łazach...(usunięte przez administratora)

Pomocna?
TakNie
Zgłoś1
Jowita

Przedstawiciel handlowy warszawa, nie do końca można mówić tu o typowej pracy handlowca, dużo pracy biurowej niezwiązanej z pozyskiwaniem nowych klientów, ale plusem są zarobki, pytanie tylko do jakiej grupy trafisz, na 3 kierowników niestety jeden jest delikatnie mówiąc furiatem, bez żadnego szacunku do drugiej osoby, dziwne tylko że jeszcze nikt nie zrobił z nim porządku i dalej tam pracuje

Pomocna?
Tak7Nie
Zgłoś
Odradzam pracy w oddziale w Ła

Odradzam pracy w oddziale w Łazach. Od kilku dobrych miesięcy jest tam nowe kierownictwo. Z miesiąca na miesiąc jest coraz gorzej. Kierownictwo nie ma o niczym pojęcia, jest bo jest. Gdyby nie stara gwardia polskich pracowników stricte fizycznych bądź i kilku osób wyżej postawionych niż sortownik to wszystko by runęło. Ja straciłem prace tak naprawdę nie wiem do końca za co. LUDZIE UCIEKAJCIE STAMTĄD!

Pomocna?
Tak3Nie
Zgłoś1
Zainteresowany
 Pytanie

Orientuje się może ktoś pracujący (lub już nie..) jak w tej firmie nazywa się stanowisko, które w innych firmach kurierskich nazywa się "dyspozytor" lub "dispatcher"? Generalnie osoba, która odpowiada za to aby rozdzielać zlecenia odbiorów przesyłek na kurierów, pilnować aby jak największą liczbą przesyłek została doręczona do klientów, obsadza puste rejony kurierami, osoba do, której kurier dzwoni gdy ma jakiś problem z doręczeniem czy odbiorem przesyłki. W ofertach pracy znalazłem dwa stanowiska, których lista obowiązków brzmi podobnie do dyspozytora w innych firmach. Są to "specjalista ds. kontroli operacji" oraz "koordynator zespołu serwisu kurierskiego". To któreś z tych? A może takie stanowisko w inpost nie istnieje?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Ricky
@Zainteresowany

Stanowisko które opisałeś nazywa się "koordynator zespołu serwisu kurierskiego".

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś
Zainteresowany
@Ricky

I z czego to wynika, że na portalu z ogłoszeniami pracy w tej firmie, na to samo stanowisko w województwie mazowieckim jest lokalizacja Warszawa (Annopol), Łazy i Bronisze? Do tego wymagane prawo jazdy.. chodzi tutaj o po prostu znajomość przepisów drogowych przy zarządzaniu kurierami czy krąży się między tymi trzema oddziałami?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Ricky
@Zainteresowany

Firma InPost ma w Warszawie 3 oddziały w tych właśnie lokallizacjach. Co do prawa jazdy to chodzi o fizyczne posiadanie, gdyby była konieczność pojechania do kuriera na rejon/dojazd do pracy(oddziały w Łazach i Broniszach).

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś
jk
@Zainteresowany

Są to trzy lokalizacje w których są sortownie Inpostu, aplikujesz tam gdzie najbardziej Ci pasuje i tam pracujesz .

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
nnnn
@Zainteresowany

na stronie w zakładce kariery mają stanowisko Dyspozytora, w lokalizacji Warszawa, natomiast nie wiem jak tam u nich z rekrutacją teraz... W kwietniu wysyłałam CV i na to stanowisko, i inne, w których mam doświadczenie- zero odzewu

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Aa
@Zainteresowany

Koordynator serwisu kurierskiego

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Pytanie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 55 dni.
 Pytanie

Czy wypłacają dodatkowe nagrody w InPost?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
ToNieKorpo

Dział handlowy na Cybernetyki został obdarowany przez InPost systemem do wykonywania połączeń typu dialer. Pełna inwigilacja i zabijanie sprzedaży. To tyle o firmie, która przecież nie ma nic wspólnego z typowym korpo

Pomocna?
Tak17Nie
Zgłoś
Racja
@ToNieKorpo

Potwierdzam, korpo takie same a może nawet gorsze niż T-Mobile. Żałuje zmiany T-Mobile na InPost....

Pomocna?
Tak11Nie
Zgłoś
wujek
@ToNieKorpo

Dział Sprzedaży na Cybernetyki w Warszawie : prowizje cięte pod byle pretekstem lub nie wypłacane wcale ! Firma robi wszystko aby jak najtańszym kosztem zatrudnić pracownika !

Pomocna?
Tak9Nie
Zgłoś
HANDLOWY1225
Użytkownicy czekają na odpowiedź 86 dni.
 Pytanie

JAKIE ZAROBKI NA PRZEDSTAWICIELA HANDLOWEGO W INPOSCIE ? POZNAN

Pomocna?
TakNie
Zgłoś3
Beza

Jak ktoś chce poznać definicje mobbingu to zapraszam na przedstawiciela handlowego w wawie, jest taki jeden pan kierownik z rekinkiem na dachu, który ukończył doktorat z (usunięte przez administratora) i prostactwa, myśli że jest najmądrzejszy, a wszyscy za plecami lacha z niego dra

Pomocna?
Tak6Nie
Zgłoś
Adam
 Pytanie

Znalazłem się w ekstremalnie silnej potrzebie dodatkowego zajęcia. Znalazłem ofertę na sortownika w godzinach od 16 do 24. Zależy mi na robocie, pracowałem już kiedyś w temacie, i robota fizyczna mi nieobca. No ale mam w cv wykształcenie wyższe i robotę gryzipiórka. Mam to ukryć, czy zostawić?. Jak wygląda rekrutacja na sortownię w Warszawie?. Pracuje się od 16 do 24?, czy można ustalić sobie krócej? (np 6 godzin). Jak wygląda terminowo z wypłatą pieniędzy na tym zleceniu?. Np za maj zapłacą 15, 25, czy 30 czerwca?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Ricky
@Adam

Ilość godzin jest do dogadania, pracownicy pracują różnie, po 4, 6, 8 godzin. Wypłata do 20 następnego miesiąca. Co do CV myślę, że możesz spokojnie zostawić - w końcu to praca dorywcza.

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś
Adam
@Ricky

Dzięki wielkie Ricky, wyjaśniłeś wszystko czego potrzebowałem.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Zainteresowany
Użytkownicy czekają na odpowiedź 101 dni.
 Pytanie

A jak wyglada praca ( zakres obowiązków i wynagrodzenie ) kierownika oddziału Inpost ?

Pomocna?
Tak3Nie
Zgłoś3

Zostaw merytoryczną opinię o InPost - Warszawa

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej