Opinie o InPost w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie InPost. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie InPost o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o InPost w Warszawa

Pracownica sme

Poświęcę trochę czasu na to żeby opisać wszystko od A do Z co się w tym dziale dzieje i jak to wyglada żeby każda osoba która będzie chciała tu przyjść dwa razy się nad tym zastanowiła. Myślałam ze będzie inaczej bo tak byłam zapewniana na rozmowie i takie tez dostalalamam informacje. Jest zupełnie inaczej ale powiem po kolei. Atmosfera jest w stylu nie odzywaj sie bo i tak nic nie zmienisz masz robić a jak ci sie nie podoba to hej i nie probuj sie sprzeciwiać bo od razu później jest krzyk ze człowiek buntuje sie wiele razy chciałam cos powiedzieć to później usłyszałam żebym nie mówiła ktoś tutaj pisze pewnie kierownicy to czytają i odpowiadają jakie premie dodatkowe hahaha czyli zabierzemy 20 % co będzie około 400zl i damy 200zl premii uznaniowej a zabierzemy za jakość rozmów. Jest dział jakości który słucha rozmów ale nie wie trochę co sie dzieje w biurze w warszawie dochodzi do sytuacji w których dział jakości chce jak najlepiej dla pracowników a biuro w Warszawie i osoba odpowiedzialna za to to blokuje. Przyszłam z myślą ze będę sprzedawać a zajmuje sie jakimś innymi rzeczami, do zwykłej sprzedaży doszedł mi teraz jeszcze projekt i tutaj chciałabym sie zatrzymać ponieważ nie ma to nic wspólnego ze sprzedażą a trzeba będzie to robić nie wiedząc tak naprawdę czy i ile sie za to zarobi jakby tego było mało szkolenie nie przynosi żadnej wiedzy bo dział szkoleń który tutaj jest tez nie wie jak to wszystko wyglada dopiero kilka osób które pracuje dłużej wytłumaczyło nam wszystko co trzeba robić i na czym polega wszystko Kierownicy bo to tez jest dobre tak naprawdę nie wiedza co sie dzieją i nie maja pojęcia czym sie zajmuja ktoś tu pisze ze może kilku jest w miare ok ja bym powiedziała ze może dwoje i to maksymalnie. Jednym słowem jest tutaj ciezko ponieważ jesteśmy zarządzani przez ludzi niekompetentych i to widać i sama to odczułam juz wielokrotnie gdy nie umieli odpowiedzieć na moje pytanie lub podali informacje która później okazała sie nieprawdziwa. Dobrze ze jest cos takiego jak wypowiedzenie i będzie można sie szybko pożegnać dlatego lepiej żeby osoby które chcą tu przyjść wiedziały jak to wyglada bo gdybym ja wiedziała (tak jak i reszta moich znajomych) to byśmy tutaj nie przychodzili słabe zarobki jak na sprzedaż warszawa i dodatkowo większość pracy która nie ma nic wspólnego ze sprzedarza

RIP 007
@Pracownica sme

Tak potwierdzam. Kierownicy nie kompetentni nie mają na nic wpływu. Nie można się odezwać bo to oznacza że jesteś przeciwko. Cały czas wmawiają że mamy wyższe zarobki, ale robiąc większą cyfrę mam mniejsze zarobki. Projekty dodatkowe bezpłatne przez to nie wystarcza czasu na pracę za którą płacą czyli sprzedaż i trzeba dłużej pracować aby nadrabiać. W ten sposób zaniżają zarobki. Dział posprzedaży nie reprezentuje żadnej jakości jak się o tym mówi kierownikowi to mówi bo tak to u nas jest wszyscy wiedzą ale nie mamy na to wpływu. Sprzedaż zajmuje opieką pozakupową bo Klient nie otrzyma tam pomocy wysyłają tylko swoje regółki kopiuj wklej. Na święta pracownicy otrzymali NIC nawet długopisu kiedy InPost jednego dnia 11 milionów paczek obrabia przed świętami. Smutek i rzeczywistość.

Stefan Burczymucha

Jestem pracownikiem biura na czerniakowskiej od ponad miesiąca. Naczytałem się mega nieprzychylnych opinii nt. tej pracy, też szedłem do niej z nastawieniem, że "zobaczymy co z tego będzie". Po półtora miesiąca pracy jestem w stanie dodać parę groszy od siebie. Autentycznie, był to mój najlepszy wybór jakiego mogłem dokonać. Nigdy się nie spotkałem z lepszą atmosferą i nie wydaje mi się, aby ona była dobra tylko i wyłącznie w moim dziale. Gdziekolwiek się przejdę, czy jak odwiedzają nas pracownicy z innych działów - relacje są bardzo dobre. Praca w biurze jest dla znacznej większości hybrydowa i elastyczna. Nie ma problemu aby w razie potrzeby przepracować cały tydzień w domu. Zatrudniając się nie było informacji o pracy hybrydowej. Widniało ogłoszenie z pracą stacjonarną, a na rozmowie o pracę miło się w tym kontekście zaskoczyłem. Zostałem poinformowany, że mogę pracować zdalnie, ale atmosfera jest na tyle sprzyjająca, że pracownicy przychodzą do biura aby spędzić czas w tej pozytywnej atmosferze. Oczywiście to była racja i czuje już ten klimat zaledwie po miesiącu. Ewidentnie odwiedzam to biuro z uśmiechem na twarzy i nie chodzę do niego z niechęcią. Co do kwestii zarobkowej - jeden rabin powie tak, drugi powie nie. Dużo jest pojęcie względnym. Na jednym z początkowych stanowisk marketingowych w hierarchii zarabiam na czysto powyżej średniej krajowej, więc jestem mega zadowolony. Widząc nieprzychylne komentarze na temat tego miejsca pracy, zastanawiam się jak wyglądały wcześniejsze prace osób, które swoje wypowiedzi tu zamieszczają. Odnoszę wrażenie, że znaczna ilość osób nie ma pojęcia jak potrafi wyglądać rzeczywiście nieprzyjemna praca pod względem wykonywanych obowiązków, czy samego traktowania pracownika. Jestem dość młodą osobą, ale również odnoszę wrażenie, że znaczna większość starszych osób ode mnie nie zaznała naprawdę ciężkiej pracy, bo przynajmniej z wielu komentarzy to wynika. Oczywiście, nie wrzucam tu wszystkich do jednego wora. Być może są tu jakieś odchyły, których ja nie jestem w stanie zauważyć. Niemniej, to moja osobista opinia na temat tego co widzę i z czym mam do czynienia. Jestem wdzięczny za to, że mam możliwość rozwoju w kierunku którym pracuję + prywatnym, dobrych zarobków i bezstresowej atmosfery. Jeśli ktoś się zastanawia nad podjęciem pracy to gorąco zachęcam aby przekonać się o tym na własnej skórze. Jest wiele nieprzychylnych info, a jeżeli bym na nich polegał to ominęło by mnie dotychczasowe najlepsze miejsce pracy. W obecnych czasach gdzie jest masa przeróżnych ofert o pracę, nawet nie rozglądam się za innymi ofertami. Jest po prostu przednio. Mam nadzieję, że ktoś mądry weźmie tą opinie pod uwagę i nie da się innym idiotycznym wpisom. Nie da się wszystkim dogodzić, a każdy oczekuje zasadniczo czego innego. To trzeba poczuć na własnej skórze, czego serdecznie polecam.

Byly pracownik
@Stefan Burczymucha

Po miesiacu juz jestes w stanie określić ze rotacja w biurze jest sporo sporo za duza, No głośno o tym nikt nie mowi, ale to przeciez widac. Juz nawet to ze przyjęcia sa 2 razy w miesiacu świadczy ze duzo osob rezygnuje. Fajnie ze ci sie podoba, oby tak dalej, miesiac to dosc swierzo ;)

Majkel Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 8 dni.

Ktoś wie co słychać na Broniszach? Kierownik oddziału się trzyma czy wreszcie ktoś przejrzał na oczy? Szkoda że tak późno :D

Persil

Oddział na Faradaya to jest tragedia.Ludzie fałszywi, plotkarze,to wiele osób nawet w oczach ma wypisane,bufony które swoje ego muszą uzupełnić bądź dowartościować się lepszym stanowiskiem,narcyzm w pełnej postaci, na zasadzie kto ma większe cinquecento oraz szpanowanie co róż to innymi samochodami. Naprawdę żeby robić w kurierce to trzeba być masochistą, każdy kurier wytrzymuje średnio pół roku i zmiana na świeższy personel,zatrudniani na jakieś 1/10 etatu bądź zlecenia a reszta pod stół, Ukraińcy na czarnucha robią albo i tacy się znajdą co na nie legalu tu siedzą.Pełno małolatów po 20 lat co życia jeszcze nie znają i tak te wszystkie Pitagorasy co na lekcjach matematyki w Fife grali u kolegi na plejaku robią na co róż to nowsze auta w leasingu prasowania a samochody takie momentami że aż oczy bolą.Nie to żeby mnie to bolało ale In Post jest przykładem niewolnictwa XXI wieku

Alto Nowy wpis
@Persil

W pełni zgadzam się z opinią. Wszelkie przejawy gorszego traktowania przez innych należy zgłaszać przełożonym, albo do centrali w Krakowie.

Pracownik Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 27 dni.

Czy ja dobrze widzę. Inpost ma przychód ponad 2 mld pln rocznie??? I prezes żałuje nam premii Szuka oszczędności gdy wszystkim wypłaty rosną w dobie inflacji on odbiera dwoim pracownikom resztki godności??? Ciągle słyszymy o nowych akcjach charytatywnych prezesa ale jak już wiemy to wszystko jest tylko na pokaz. Szczyt hipokryzji i obłudy !!!

Panie Rafale Brzoska wstydź się Pan i ud się Pan tymi pieniędzmi. Za realizację planu na 100% chce Pan mi zaplacic 1500zł brutto ???? za 100% to są 24 umowy po 150zł umowy na dwa lata. Zysk dla firmy przez dwa lata to 86 tysięcy złotych. Poprostu to się w głowie nie mieści, że taki wyzysk jest możliwy w InPost w Polsce. Wstydź się Pan!!!

Poprawka nie 1500zł brutto a 1800zł brutto za 100 % ????

Pracownik Nowy wpis

Dokładnie, czytamy cały czas o rekordach firmy a nagle okazuje się że chcą żebyśmy zarabiali jakieś śmieszne pieniądze. Szkoda że system motywacyjny sprawił że większość osób chce zmienić pracę - to chyba nie tędy jest droga dla firmy

Dostałem zaproszenie na rozmowę rekrutacyjną, która odbyła się zdalnie. Zaproszenie jak i sama rozmowa odbyta w super atmosferze, był czas na poznanie Pani rekruterki oraz Pana team leadera zespołu. Mili ludzie, w razie nieścisłości powtarzali lub doprecyzowali pytania, a w przypadku niewiedzy chętnie rozjaśniali zagadnienie. Oczywiście czas na zadawanie pytań również miałem, a w razie jakichkolwiek, które nasunęłyby mi się już po rozmowie, byli pod telefonem. Z całego procesu rekrutacyjnego jestem bardzo zadowolony. Feedback po rozmowie otrzymałem szybko, na następny dzień roboczy.

Brak

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
K

W InPost jestem już parę miesięcy. Pracuję w X20. Nie jestem z działu sprzedaży. Praca ma swoje plusy i minusy. Plusy: - regularne podwyżki - premie miesięczne - Luxmed, multisport, worksmile - możliwość pracy hybrydowej - w innym korpo trzeba się więcej narobić, żeby mniej zarobić ;) Minusy: - rozwój firmy jest szybszy niż struktur, więc często panuje komunikacyjny chaos międzydziałowy - nikt nic nie wie i nikt nie chce wziąć odpowiedzialności - podwyżki są dla wszystkich, więc to demotywuje, aby bardziej się starać - dodatki na święta tylko dla rodzin z bombelkami - brak wczasów pod gruszą czy związków zawodowych Ogólnie rzecz biorąc pracę oceniam na takie 3.5 - 4 gwiazdki na 5. Zawsze może być lepiej, jednak wszędzie dobrze, gdzie nas nie ma.

not fresh

Pojawiło się ogłoszenie Junior Content Specialist InPost Fresh, na które aplikowałam. W ogłoszeniu początkowo była podana umowa o pracę, a później okazało się, że to był błąd i oferują jedynie umowę zlecenie. Odrzucili moją kandydaturę, bo zaznaczyłam w ankiecie, że zlecenie "nie jest dla mnie ok". Dlatego zastanawiam się na jakich stanowiskach można liczyć na umowę o pracę. Czy ktoś wie tutaj o jakichś kombinacjach z dawaniem śmieciówek i się podzieli wiedzą?

K
@not fresh

Nie słyszałam o czymś takim. Ja co prawda nie jestem z działu Fresh, ale praktycznie wszyscy, których znam z innych działów, mają umowę o pracę.

Czy pracownicy w InPost dogadują się między sobą?

fao

Przeważnie dobrze, jednak zawsze trafią się osoby które skarżą, przekraczają swoje kompetencje, rozsiewają plotki, używają wyzwisk itp. np. niektórzy z awizowni czy też magazynierzy. Pracodawca powinien zwolnić takie osoby gdyż ich zachowanie dezorganizuje pracę magazynu, rotacja normalnych pracowników też będzie mniejsza.

Czy w InPost zatrudniani są obcokrajowcy?

Nquee

Tak, jest dużo obcokrajowców.

Krzyś

Po zniszczeniu paczki umywają ręce.

InPost odebrał ode mnie paczkę po 22 dniach. Słownie dwadzieścia dwa dni. Nie wymaga komentarza

v1300

Zastanawiam się nad aplikacją na Global Sales Managera. Czy macie Państwo wiedzę na temat atmosfery w zespole? z góry dziękuję!

Stefan Burczymucha

Byly pracownik
@Stefan Burczymucha

Byly pracownik czerniakowskiej

Rotacja pracowników biura na czerwniakowskiej to ponad 20% rocznie, mowi to samo za siebie a to jak mnie potraktowano wymagało konsultacji z urzędem pracy

Pracownik SME

Cześć, pracuję w dziale SME Warszawa. W porównaniu do innych call center typu T-Mobile specyfika pracy jest lepsza, nie wisi się caly dzień na słuchawce, karta jakości na którą ludzie tu narzekają też jest do przeżycia miałem w swojej karierze i lepsze i gorsze …ale cały bałagan w dziale to tragedia… nic nikt nie wie, o wszystko trzeba się prosić milion razy a i zarobki nie sa godne. Dużo projektów, dużo pomysłów a zarobki nie zachwycają pomimo robionych celów miesięcznych. Firma powinna docenić pracowników, prezes chwali się co chwilę nowymi inwestycjami a pracownicy zarabiają słabo… brak jakiś dofinansowań, bonów świątecznych ogólnie jako pracownik nie czuję się tu spełniony, może firma postawi na swoich pracowników i razem ze zwiększeniem pensji minimalnej od stycznia podniosą też pensje sprzedawców na takie które panują obecnie na rynku i za takie które pozwolą na spokojny miesiąc . Podstawa delikatnie większa niż u konkurencji ale prowizja fatalna.

Maciej

Ja od nowego pracodawcy (od grudnia 2022, w inpost byłem wczesniej w 2022) dostałem kartę podarunkowa 300 zł na święta plus bonus roczny w styczniu 2k netto z ogonem. Chyba dobry wybór byla ta zmiana.

Hin

Nie polecam tej firmy jako dostawce,przesyłki zgubione,odpowiedzi nic nie doczekasz ,codziennie nowe głupoty i kłopoty (usunięte przez administratora) a nie dostawa!!!

verke

Nie polecam pracy w sortowni na Faradaya. Sporo toksycznych osób, chcących dominować i manipulować.

Pracownica sme

pytanie
@Pracownica sme

W t-mobile było naprawdę gorzej?

Kamil
@Pracownica sme

Jestem ciekaw co pani miała tam sprzedawać, bo sądząc po tekście, to niestety widać spory problem z logiką myślenia oraz umiejętnością przekazywania informacji słowem pisanym. Mówiąc krócej podaję w wątpliwość zdolności do pracy umysłowej. Pozdrawiam

Łukasz
@Kamil

A wy nie w pracy ?

Janusz z InPostu
@Pracownica sme

Szanowna Pani Nie wiem gdzie Pani pracowała ale cieszę się jeśli już Pani nie pracuje. Czytając ten chaotyczny i nielogiczny tekst, będący pokazem kompletnego braku inteligencji, erudycji oraz znajomości zasad interpunkcji, doszedłem tylko do jedniego wniosku: nie potrzebujemy u nas ludzi o tak niskich kwalifikacjach, które nawet nie pozwalają im na swobodę wypowiedzi. Nie oczekujemy nie wiadomo jakiego wykształcenia ale oczekujemy przynajmniej minimalnej kiomunikatywności a nawet tego u Pani nie ma. Widać, że Pani nie nadaje się nawet do przerzucania śmieci na sortowni bo nawet tam trzeba umieć komunikować się z ludźmi. Proponuję szukać zatrudnienia jako zastępca kierownika ds. logistyki wózkowej na parkingu w Biedronce. Jedno tylko przychodzi do głowy: " w Parku Jurajskim winnaś mieć gażę lub na Okęciu wąchać bagaże". Nie pozdrawiam i nie życzę zdrowia.

RIP 007

Cays

Ktoś wie co się odiwania na Faradaya że połowa kordynatorow odeszła bądź pozwalniali ??

blue
@Cays

Pewnie dlatego, że nie panowali nad grupą pracowników rzucających paczkami na sorcie, wnoszącymi telefony komórkowe oraz jedzenie w miejsca gdzie pracują maszyny.

Cześć, Pracowałem w sortowni inpost w Mszczonowie. Jedno wielkie (usunięte przez administratora)!!! Na magazynie sami obcokrajowcy, kadra zarządzająca 50/50 już nawet koordynator został Ukraińcem… totalne dno, gdzie nie umie pisać nawet po Polsku. Kadra bez doświadczenia no może poza Panem Adamem i Panem Mateuszem gdzie obaj mają dobre podejście do ludzi i ich przedewszystkim szanują. Praca z Panem Brygadzista Mateuszem na najwyższym poziomie, konkretny przekaz działania, nie obiecywanie złotych gór, tylko kontakt na luzie jak nie z przełożonym. Zarobki w miarę ale mogło by być lepiej. Jakbym miał polecieć to zastanawiałbym się praca dla wytrzymałych.

Gorgie

Pracowałem na Sr1 jak Pavlo był już koordynatorem i mam złe wspomnienia. Człowiek bardzo się zmienil. Krzyki wyzwiska. Mam zle wspomnienia. Chciale przejsx na zmiane dziene do Mateusa ale nie zgodzili sie.

Zero szacunku do człowieka. ,,jesteśmy bardzo zainteresowani ale musi Pani wykonać zadania bardzo bardzo ważne”. Zadanka zostały przesłane , makro napisane i co koniec kontaktu. Nie polecam kandydowania pewnie napisałam coś co było potrzebne ktoś sobie to wziął i nara pa. Mija już prawie miesiąc i nic. Żadnego maila z informacją, nawet głupiego podziękowania z automatycznego maila. Nie warto ludzie tu kandydować i robić te rzeczy co chcą. Tak to ciągle coś na szybko wyślą i masz to zrobić ASAP. Dzięki już wiem dlaczego kilka osób z grona znajomych szybko zmieniło miejsce pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o InPost - Warszawa

• Jak się pracuje w InPost?

Zobacz opinie na temat firmy InPost tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 119.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w InPost?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 69, z czego 7 to opinie pozytywne, 45 to opinie negatywne, a 17 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy InPost?

Kandydaci do pracy w InPost napisali 10 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

InPost