InPost
counter
2 88 259 5 1
Tak jest Nowy wpis

Zachowania podchodzące pod mobbing , zmiany z dnia na dzień. Urządzenia jak i systemy z epoki kamienia łupanego. Rotacja jak na infolinii. Omijać ten dział (SME)

Tak2Nie
Mala Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 16 dni.
Kandydat

Witam. Czy może ktoś napisać ile zarabia netto magazynier na umowę o pracę oddział w Szczecinie?

Anonim Nowy wpis

Nie wiem jak w innych działach ale szczerze nie polecam pracy w dziale SME. Codzienne odprawy z kierownikiem "wjeżdżające już na psychikę" . Karta jakości zabijająca sprzedaż i budowanie pozytywnych relacji z klientem. Mam wrażenie że firma na każdym kroku tylko czeka aby zabierać mi i tak słabo płatną prowizję.

Tak9Nie
Oddział w Łazach Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 27 dni.

Hej, tak samo odradzam tam pracy, na początku wszystko fajnie ładnie i pięknie, obiecywanie szkoleń, wjazd na ambicje , obiecywanie rozwoju (wyższego stanowiska) a na końcu i tak zatrudniają osobę bez żadnego doświadczenia która tobie (bardziej doświadczonej osobie) wydaje polecenia, szkolenia? Beznadziejne. Chcesz awansować wyżej? Pracujesz z większymi obowiązkami przez kilka miesięcy bez żadnej umowy. :)

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Oddział Lazy

Odradzam tam pracy, a na pewno na wyższe stanowisko, 1/3 pracowników na wyższych stanowiskach kompletnie bez wiedzy na jakikolwiek temat.

Patologia

Cześć, odradzam podejmowania pracy w oddziale w Łazach. Totalna patologia, szczególnie organizacyjna, Kierownictwo często bez żadnej wiedzy, bez doświadczenia, Problemy załatwiane w sposób szukania kozła ofiarnego. W skrócie amatorka i wielka patologia.

mixx

Pracował ktoś i może się podzielić opinią na temat pracy jako sortowacz w msczonówie jak wyglądaj zarobki i atmosfera.

Mm
@mixx

To nowy magazyn więc nikt tam jeszcze nie pracował. Stawka przez agencje 17 brutto

ewa

Zdecydowanie odradzam podjęcia pracy w Warszawie w dziale handlowym na Cybernetyki. Zarobki coraz niższe, cięte dodatkowo pod byle pretekstem a wymagania (często na granicy mobbingu) zmieniają się i rosną z tygodnia na tydzień. Dodam tylko, że zarobki porównywalne do kasy w Biedronce (oczywiście na rozmowie rekrutacyjnej mydlenie oczu i 50% ściemy)

Tak11Nie
Doświadczony
@ewa

Jako osoba która zna ten dział bardzo dobrze podzielam opinie przedmówczyni. Jest to spowodowane głównie kierownictwem które co najwyżej powinno zarządzać kurnikiem a nie ludźmi. Brak podstaw w zarządzaniu zasobami ludzkimi. Awansowane są tylko osoby nijakie i bez charakteru.(usunięte przez administratora)

Tak10Nie
gość

Nie polecam kurierów w Warszawie!! Bardzo nieprofesjonalne zachowanie. Prosiłam o zostawienie paczki w ochronie gdyż byłam w pracy, a kurier nie posłuchał i paczka wraca do nadawcy, straciłam pieniądze!!!!! Zwolnić takiego!!!

TakNie2
Pytanko
Użytkownicy czekają na odpowiedź 40 dni.

Czy jest możliwość pracy kuriera tylko przy paczkomatach?

Tak2Nie
NiePolecam

Pracowałem tam do środy... Nie polecam szczególnie magazyn w Łazach...(usunięte przez administratora)

Jowita

Przedstawiciel handlowy warszawa, nie do końca można mówić tu o typowej pracy handlowca, dużo pracy biurowej niezwiązanej z pozyskiwaniem nowych klientów, ale plusem są zarobki, pytanie tylko do jakiej grupy trafisz, na 3 kierowników niestety jeden jest delikatnie mówiąc furiatem, bez żadnego szacunku do drugiej osoby, dziwne tylko że jeszcze nikt nie zrobił z nim porządku i dalej tam pracuje

Tak7Nie
Odradzam pracy w oddziale w Ła

Odradzam pracy w oddziale w Łazach. Od kilku dobrych miesięcy jest tam nowe kierownictwo. Z miesiąca na miesiąc jest coraz gorzej. Kierownictwo nie ma o niczym pojęcia, jest bo jest. Gdyby nie stara gwardia polskich pracowników stricte fizycznych bądź i kilku osób wyżej postawionych niż sortownik to wszystko by runęło. Ja straciłem prace tak naprawdę nie wiem do końca za co. LUDZIE UCIEKAJCIE STAMTĄD!

Tak3Nie
Zainteresowany

Orientuje się może ktoś pracujący (lub już nie..) jak w tej firmie nazywa się stanowisko, które w innych firmach kurierskich nazywa się "dyspozytor" lub "dispatcher"? Generalnie osoba, która odpowiada za to aby rozdzielać zlecenia odbiorów przesyłek na kurierów, pilnować aby jak największą liczbą przesyłek została doręczona do klientów, obsadza puste rejony kurierami, osoba do, której kurier dzwoni gdy ma jakiś problem z doręczeniem czy odbiorem przesyłki. W ofertach pracy znalazłem dwa stanowiska, których lista obowiązków brzmi podobnie do dyspozytora w innych firmach. Są to "specjalista ds. kontroli operacji" oraz "koordynator zespołu serwisu kurierskiego". To któreś z tych? A może takie stanowisko w inpost nie istnieje?

@Zainteresowany

Stanowisko które opisałeś nazywa się "koordynator zespołu serwisu kurierskiego".

@Ricky

I z czego to wynika, że na portalu z ogłoszeniami pracy w tej firmie, na to samo stanowisko w województwie mazowieckim jest lokalizacja Warszawa (Annopol), Łazy i Bronisze? Do tego wymagane prawo jazdy.. chodzi tutaj o po prostu znajomość przepisów drogowych przy zarządzaniu kurierami czy krąży się między tymi trzema oddziałami?

@Zainteresowany

Firma InPost ma w Warszawie 3 oddziały w tych właśnie lokallizacjach. Co do prawa jazdy to chodzi o fizyczne posiadanie, gdyby była konieczność pojechania do kuriera na rejon/dojazd do pracy(oddziały w Łazach i Broniszach).

jk
@Zainteresowany

Są to trzy lokalizacje w których są sortownie Inpostu, aplikujesz tam gdzie najbardziej Ci pasuje i tam pracujesz .

nnnn
@Zainteresowany

na stronie w zakładce kariery mają stanowisko Dyspozytora, w lokalizacji Warszawa, natomiast nie wiem jak tam u nich z rekrutacją teraz... W kwietniu wysyłałam CV i na to stanowisko, i inne, w których mam doświadczenie- zero odzewu

Aa

Koordynator serwisu kurierskiego

TakNie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 55 dni.

Czy wypłacają dodatkowe nagrody w InPost?

ToNieKorpo

Dział handlowy na Cybernetyki został obdarowany przez InPost systemem do wykonywania połączeń typu dialer. Pełna inwigilacja i zabijanie sprzedaży. To tyle o firmie, która przecież nie ma nic wspólnego z typowym korpo

Tak17Nie
Racja
@ToNieKorpo

Potwierdzam, korpo takie same a może nawet gorsze niż T-Mobile. Żałuje zmiany T-Mobile na InPost....

Tak11Nie
wujek
@ToNieKorpo

Dział Sprzedaży na Cybernetyki w Warszawie : prowizje cięte pod byle pretekstem lub nie wypłacane wcale ! Firma robi wszystko aby jak najtańszym kosztem zatrudnić pracownika !

Tak9Nie
HANDLOWY1225
Użytkownicy czekają na odpowiedź 86 dni.

JAKIE ZAROBKI NA PRZEDSTAWICIELA HANDLOWEGO W INPOSCIE ? POZNAN

Beza

Jak ktoś chce poznać definicje mobbingu to zapraszam na przedstawiciela handlowego w wawie, jest taki jeden pan kierownik z rekinkiem na dachu, który ukończył doktorat z (usunięte przez administratora) i prostactwa, myśli że jest najmądrzejszy, a wszyscy za plecami lacha z niego dra

Tak6Nie
Adam

Znalazłem się w ekstremalnie silnej potrzebie dodatkowego zajęcia. Znalazłem ofertę na sortownika w godzinach od 16 do 24. Zależy mi na robocie, pracowałem już kiedyś w temacie, i robota fizyczna mi nieobca. No ale mam w cv wykształcenie wyższe i robotę gryzipiórka. Mam to ukryć, czy zostawić?. Jak wygląda rekrutacja na sortownię w Warszawie?. Pracuje się od 16 do 24?, czy można ustalić sobie krócej? (np 6 godzin). Jak wygląda terminowo z wypłatą pieniędzy na tym zleceniu?. Np za maj zapłacą 15, 25, czy 30 czerwca?

@Adam

Ilość godzin jest do dogadania, pracownicy pracują różnie, po 4, 6, 8 godzin. Wypłata do 20 następnego miesiąca. Co do CV myślę, że możesz spokojnie zostawić - w końcu to praca dorywcza.

Adam
@Ricky

Dzięki wielkie Ricky, wyjaśniłeś wszystko czego potrzebowałem.

Zainteresowany
Użytkownicy czekają na odpowiedź 101 dni.

A jak wyglada praca ( zakres obowiązków i wynagrodzenie ) kierownika oddziału Inpost ?

Tak3Nie

Zostaw merytoryczną opinię o InPost - Warszawa